Univerzální redukce 15x100 -> QR

12 nepřečtených
  • boo-beek

    Ahoj, nemáte pls někdo v Praze nebo Liberci nepotřebnou univerzální redukci do náboje z 15×100 na rychloupínák?

    Zdržela se mi objednávka z Ali… Potřeboval bych to kolo, na které bude, zítra pojízdné a obávám se, že nejsem s to stihnout žádný e-shop :(

    Omlouvám se, potřebuju to rychle, proto je to tady – vím, že je to technicky vzato inzerát, takže pojďme diskutovat třeba o tom, jestli jsou lepší redukce z Ali nebo od DT Swiss :D

    0 0
    • scalar  

      Proč nevoláš nebo neobejdeš okolní prodejny? Určitě se jim tam v šuplíku válejí redukce ud Fulcrumu nebo Mavicu, co se dávaly k zápletům a zbyly.

      1 0
      • boo-beek  

        Zkoušel jsem volat do dvou, v jedné mi vysvětlili, že jediná správná je od DT, nikdo ji nechce kvůli ceně, takže ji nemají. S jinými univerzálními zkušenost nemám → Mavic a Fulcrum mají fakt univerzální? Podle foto jsem myslel, že jsou to výměnné koncovky.

        A v druhé řekli, že se mám ozvat v pátek :(

        Ale budu zkoušet dál, no.

        0 0
      • boo-beek  

        Tak třetí (koloshop, protože jsem na P6): „A jaký máte náboje? Syncros, jo, to máte nějakýho Spešla? No, to musím probrat s kolegama, tam se ty koncovky nemění tak jednoduše…“

        Několikrát jsem zopakoval slovo „univerzální“…

        0 0
        • scalar  

          Nebylo by lepší místo univerzální napsat na jaký náboj?

          0 0
          • boo-beek  

            Nějaký syncros z 2016, tušil bych, že to bude od Formule, vzhledem k tomu, že zadní je Deore. Koncovky sundat nejdou, tipoval bych, že je tam prostě dutá osa s dírou o průměru 15mm, proto poptávám univerzální.

            0 0
            • scalar  

              Ta díra na pevnou osu je všude stejná.

              1 0
              • boo-beek  

                Super, touhle fotkou jsi mi pravděpodobně odpověděl na otázku, jestli se jedná o výměnné nebo vkládací koncovky :)

                0 0
                • Jakobo  

                  To by ti mohl udelat na pockani i nekdo s obycejnym soustruhem, ale musi to byt dobry znamy. Je to jednoduche. Prumery 15, pro vidlici 9, pro RU tusim 5 mm a k tomu uzka priruba.

                  0 0
        • Hnoj  

          Koloshop jsou s prominutím úplný debilové. Tam nemá cenu se ptát na cokoliv, co nemají v ceníku/eshopu… Vlastní zkušenost.

          0 0
    • Hnoj  

      Zkus zavolat do bikesos.cz, ti jsou šikovní a mívají různé drobnosti.

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.