• Martula

    [Ukradený bike Pell's – jediný exemplář na světě]

    V noci 6.6.2007 bylo z garáže u rodinného domku zcizeno kolo PELL’S. Vzhledem k tomu, že jde o unikátní kolo, které existuje celosvětově v jediném exempláři a je velmi nápadně rádi bychom Vás požádali o spolupráci při dopadení pachatele. Rám je karbonový se zadními planžetami tytu Medium Tail s velmi nápadnou CNC odlehčenou hlavou — vyfrézované části jsou zvýrazněny zevnitř červenou barvou. Číslo rámu je R096XS05. Geometrie je speciální odpovídající přibližně 22“. Tato hodnota je také vyražena na středové mufně. Velmi nápadná jsou také celokarbonová loukoťová kola. Další výbava: Sram X.0, Kliky Stylo Team Karbon (změna proti fotu), hydraulické brzdy Avid Juicy Karbon, Bezdušové pneu WTB Mutanoraptor DNA, sedlo PELL’S Extender Tiຯ..atd Uvedené kolo je vyobrazeno v katalogu PELL’S 2007 na str.50 jako ukázka Custom-made programu a bylo vystavované na veletrhu Sport Life 2006. Jde tedy o velmi nápadný snadno identifikovatelný exemplář. Rám i kola jsou i samostatně velmi lehce identifikovatelná. Cena zcizeného kola je cca 170.000,– Kč a společně s ním byl ukraden i multifunkční přístroj Ciclosport HAC5 v hodnotě 9.490,– Kč. Děkujeme za spolupráci. Případný nálezce bude odměněn. Kontakt: PELL’S, Slaměníkova 27, 61400Brno, tel. 545 242 631, e-mail: libor@pells.cz

    0 0
    • kesu  

      to je bida kurvy zlodejsky..nicmene jaky byly ty loukote?

      0 0
    • pegas  

      mam dojem ze ho maj aji v katalogu..jako vystavni kousek…

      0 0
      • MARIN  

        ..........Uvedené kolo je vyobrazeno v katalogu PELL’S 2007 na str.50 jako ukázka Custom-made programu..... :)

        0 0
    • mosquito  

      skoda ho :( ale tohle ukradl fakt nejaky vypatlany debil – to je jak pest na oko … coz je vlastne pozitivni – tenhle se snad i najde :)

      0 0
    • yoggi  

      pekne nie je ale zlodej musel byt clovek co sa tomu rozumie lebo amaterer by ho nezobral s dovodu estetickosti. ak je to taky vystavny kusok tak si myslim ze uz davno nie je v celku a je rozobrate a preda sa na suciastky a ram zahodi teda znici.

      0 0
    • rasto  

      co to je za chudáky, krást takové kolo? :-/ se mi zdá, že poslední dobou se krádeže našich strojů množí!! :-(

      0 0
    • kudlanka32  

      to snad nejde ani prodat takovy kolo.....co obejit bazary v sirokem okoli.....jen doufam ze se nekradou kola na zakazku

      0 0
    • rock  

      Je to nádherná hračka. Kdyby tam měli ještě jednoho, jdu si ukrást taky :-) … fakt se mi to moc líbí, škoda ho …

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • cabbage  

      jsou to sv*ně

      p.s. to bylo Mitovo kolo, že je to tak hnusný?

      0 0
    • mastihuba  

      to musela ukrást konkurence :)

      0 0
    • orca.1  

      Buď jsem divnej já nebo nadpoloviční většina, ale mě se to hodně líbí! Škoda ho. Vetší foto by nebylo? :-)

      0 0
    • baboon  

      No nechci vypadat nejak chytre..Ale myslim si,ze to rozhodne nekradl zadnej laik..Nebo to laik kradl,ale na objednavku nekomu,kdo bude vedet co s tim…I na komponentech se da vydelat a i kdyz to byl svetovej unikat,myslim,ze zahranicni trh je tomu porad docela otevrenej..A nikdo se tam nebude zabyvat puvodem..Mozna…Ale nevim..Mozna je to v zahranici lepsi,nez si myslim a zpravy se tam dostavaji dostatecne rychle..Ale zajimal by me vyvoj tohoto pripadu..

      0 0
      • baboon  

        Btw,mohli bysme uzavrit sazky..:)

        0 0
      • orca.1  

        konspirační teorie jsou dobrý tak do filmu, realita bývá mnohem prozaičtější. Pobuda vleze do garáže, auto tam třeba nebylo, nebo se mu nezadařilo ho ukrást, tak se spokojil s kolem, ani nevěděl co bere…

        0 0
        • baboon  

          tjn..Je to mozny..Ale zda se mi podivny,ze by naaahodu nekdo v garazi narazil na tohle…Ale je fakt ze nahoda je blbec..Zajimalo by me jestli se na nem nynejsi pseudomajitel uz projel.:DDD

          0 0
    • RedAce  

      to já mám opřený kolo o barák, furt… ale máme na zahradá 2 pittbuly

      0 0
    • OCG  

      Podle adresy uvedené v tom textu na pells.eu to vypadá, že kolo ukradli přímo Petřvalskému. Akorát nechápu, co dělalo v garáži, když sem tam dělal, tak stálo rozmontovaný v rohu prodejny…

      0 0
  • Obsah tohoto příspěvku je blokován.
    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.