• duri80

    z několika důvodů jsem se rozhodl zachránit tento rám. mám otrýskáno a mohu vřele doporučit – trýskání a autoservis Dušan a Filip Ondrejovi – Branka u Opavy. cena 1200,–. v pátek jsem dovezl a dnes vyzvedl. naprostá spokojenost. jen si lámu hlavu s barvou;))

    0 0
    • Smazaný účet  

      olivová

      a na hlavovku lvíčka!

      0 0
    •  

      Za 1200 bys jinde měl i komaxit a ještě by ti zbylo na dvoje cigára.

      0 0
    • Pentaroth  

      Jsou otryskane i zavity a loziska?

      0 0
      • duri80  

        ee, závity i sedla ložisek přikryté. co se týká ceny, nesmlouval jsem. chodil jsem s tím od čerta k ďáblu, až mi je doporučila jedna lakovna v Opavě. frajer zkusil trysknout vahadlo. volal že ten původní lak není komax, ale že je to poměrně tvrdé. čekal jsem litr . řekl si o 1200 a já souhlasil. a v zásadě s tím nemám problém, pač si myslím, že to provedl opravdu pěkně.

        to že to někde jinde udělají levněji je možné, ale představa, že to někam posílám a potom to někdo posílá zpátky je bizár. navíc při dnešní ceně pošty je to další rukavička. v případě zásilkovny dvě kila…

        Jestli ale někdo ví, kde tryskají dobře a levněji na opavsku/ostravsku tak ať dá info. Všechny ostatní poznámky o ceně a cigárech jsou ale zbytečné

        0 0
        • MirosPikos  

          GLS přes balik123 cca 153,–. Ale na věci to nic moc nemění. Co bys ušetřil v lakovne dal bys za dopravu.

          0 0
        • Markony  

          .

          0 0
        • Markony  

          Přesně tak

          0 0
        •  

          Spíš Frýdecko Místeco tryskání i komaxitování provádí pan Andrle ze Staříče a opravdu perfektně,nedávno jsem se přesvědčil a maximální spokojenost.

          0 0
          • duri80  

            tohle má smysl., staříč je za bukem. při příštím projektu vyzkouším. dík

            0 0
    • pavlik6022  

      Za 500 otryskani a dvě vrstvy komaxitu

      Kecam, 700,–

      0 0
    • Martin  

      prosím tě, co máš furt s tím trýskáním? je to tryskání (nebo také pískování)

      0 0
      • kubad  

        jen technická :D

        pískování, je tryskání pískem, pokud použiješ jiný materiál tak už to asi pískování nebude :D

        0 0
        • Martin  

          máš i nemáš pravdu, ono se to původně nazývalo pískováním v době, kdy se používal jako abrazivo písek, později se začaly používat jiné materiály, ale to pískování jako název technologie již zůstalo, resp. ve Strojnických tabulkách je to tryskání, ale hovorově tomu po fabrice všichni říkají pískování

          0 0
        • Martin  

          a propos, už máš hotovej ten novej stroj (jak si řešil ty kliky)?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.