Triban RC520 Shimano 105 vs Cube Nuroad Pro 2023

5 nepřečtených
  • meli81

    Dobrý den,

    můžete mi prosím dát názor na tato dvě kola? Triban RC520 Shimano 105 vs Cube Nuroad Pro 2023.

    Cokoliv, tipy, rady zkušenosti.

    Děkuji

    0 0
    • DDDD  

      Cube má pevný osy, celokarbon vidlici, za mě lepší geo. Triban 2×11 105, doživotní záruku na rám. Možnost bezduší (u cube těžko říct).

      0 0
      • meli81  

        Díky. Duše, bezduše mi je jedno. Co se týká komponent (přehazovačky brzdy), které je lepší, kvalitnější?

        0 0
        • blackseal  

          Triban ma semihydrauliky, Nuroad cisto mechanicke brzdy, Triban rychloupinaky, Nuroad pevne osky skor vyhoda. Triban povedzme ze 105 radu tj o triedu vyssie oproti Nuroad, ktory je na Tiagre (resp GRX 400 co by malo zodpovedat Tiagre). Ale pre cisto gravel jazdenie ma zas Nuroad vhodnejsie prevody vpredu 46–30 a 11–36 kazeta vs 48–32 a 11–34 kazeta. Kluky su zrejme lepsie na Tribane (ak za voditko budem povazujeme cenu). Triban ma vonkajsie vedenie laniek, Nuroad vnutorne – povazovane za vyhodu esteticky, menej znecistenia, za nevyhodu -horsia servisovatelnost. Triban je teoreticky tazsi o 300 gramov.. Pre bezne velkosti dostupnejsi. Nuroad ma napr. pre vel 56, 58 terminy 11/2023 co som zbezne pozrel.

          0 0
          • meli81  

            Super, díky za vyčerpávající odpověď. Ještě tam mám v hledáčku Kellys Soot 50, ten mi přijde z těch třech asi nejlepší. K té kazetě, jezdím spíš po silnici, mimo polňačky a nějaký nutný přejezd.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.