Testovačka kol TREK - Ostrava, vol.2 13/14/10/2012

95 nepřečtených
  • Hynas

    Přátelé, ač mi po tom vůbec nic není, tak si tady jen dovoluji napsat, že o tomto víkendu se na Skalce v Porubě koná testovací akce kol Trek skrz ostravský bikeshop Yogi.

    Pakliže byste neměli nápad, kam o víkendu vyjet…vemte to přes tuto lokaci. Kromě kol k vyzkoušení možno vychutnat i pivko Lobkowitz, které je fakt mňam.

    Osobní sdělení: nebrat toto jako komerční sdělení, jen jsem historicky napojený na prodejnu a šířím tuto zvěst mezi ostravské bikerstvo. Tedy tak.

    Více na www.yogi.cz.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Lobkowitze nebrat!

      Z jeho portfolia se dá jen Rychtář :-)

      0 0
      • Hynas  

        Tohle neřeš.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mám na Treka trochu pifku, ale za to může prodejce.

          Navíc je tady vlákno o zdražení…

          0 0
          • Necris  

            Spíš cena 2012 byla výjimečná, s cenama se 2011/2012 hodně hýbalo dolů. Předtím se běžně X-Cal po faceliftu v roce 2010 prodával za 36 tisíc. Pak byla chvíli maloobchodní cena určená dovozcem za necelých 30 tisíc. Letos o 2 tisíce zdražení ±.

            Nic tím neříkám o tom, kolik na čem vydělávají, jen konstatuji obchodní politiku.

            0 0
            • JakeF  

              Maj každej rok pár modelů, kde maj zvýhodněnou cenu, čímž se dostanou tak na přijatelnou úroveň, jinak jsou ty ceny výsměch a neodpovídaj ani osazení ani kvalitě.

              0 0
    • Milvus888  

      jo dik moc za informaci asi přijedu, a budu něco potřebovat? záloha se u takovýchto akci asi neplatí že ?

      0 0
      • Hynas  

        Dva doklady…a prodavači (resp. půjčující) budou rádi, když tam třeba necháš své kolo jako zálohu.

        0 0
    • Azmir  

      btw. je někde seznam modelů, co tam budou k dispozici, je možná nějaká rezervace, abych tam nepřijel a pro mě už třeba žádné kolo v mé velikosti nebude nebo né zrovna to co bych si rád projel.

      0 0
      • Hynas  

        Tyto info viz telefon na www.yogi.cz.

        Já netuším, já jen přeposílám info.

        0 0
      • bosmilan  

        Už jsi zjistil jaké tam budou mít modely,nebo ses na to vysral? :-)

        0 0
        • Azmir  

          Vysral jsem se na to :D dojedu tam a uvidím, při nejhorším pojedu zpátky dom :D

          0 0
    • jeffino  

      bude i „staš“?:-).

      0 0
    • Hynas  

      .

      0 0
    • metr-x  

      Doufám, že tam bude nějaké 29 HT v mé velikosti..S,M.

      0 0
    • Hynas  

      .

      0 0
    • Azmir  

      Někdo kdo tam vyráží dnes?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Odkud jsi? Já se teď probral a uvažuju…

        0 0
        • Gizmo  

          No taky mě to napadlo tak trochu… Je tu někdo okolo Dubiny? Dneska nevím, jak moc se mi chce, tak kdyby mě někdo přemluvil. Dík předem :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já jsem z cetra, venku i trochu vykukuje slunko ale po nočním dešti asi bude dost bahna. Mám po i před noční a cca do hodiny, hodiny a půl když se nedonutím, tak už asi nevyjedu. Nevíte někdo do kolika tam jsou?

            0 0
            • Azmir  

              Já pojedu až kolem 2, počkám až to vlhko trošku uschne, pak to bude v pohodě, ještě si promyslím nějaké místní ne moc zabahněné trasy a pak pojedu, snad to bude ok, kdyby se chtěl někdo přidat, tak napište.

              0 0
          • Smazaný účet  

            Si zase vcera chlastal, co dobytku?

            0 0
            • Gizmo  

              …nakonec nikde nic… ta prohibice byla asi lepší :-D

              0 0
        • Azmir  

          Z poruby, klidně můžem dát sraz u VŠB jak minule.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jo a v kolik asi? A počítej, že tam 30–40 minut jedu… :-) Já už si stejně nepamatuju ty trasy tam a tak i kdyby tam ten Trek nebyl tak by jsi mě povodil po okolí…

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tak ve 14 znova u VŠB? Když tak můj mobil je 776620000 ať se můžem koordinovat.

            0 0
            • Azmir  

              Jojo to bude ideální ve 14:00 jak minule, kdyby se chtěl někdo další přidat tak sraz tam.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ok, ale rekreačně, nejen že mám noční a do tmy bych chtěl být doma ale jsem i nějaký rozlámaný, tak dojedem na tu Skalku a pak se uvidí…

                0 0
                • Azmir  

                  jojo šak jako dycky :D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak jsem tam zavolal a jsou tam a budou, tak se tam stavíme, tudíž si vem dva doklady, co kdyby tam bylo něco co chcem vyzkoušet… :-)

                    0 0
                    • Azmir  

                      Já si tam něco určitě najdu :)

                      0 0
                    • Azmir  

                      Tvůj vysněný trek remedy je na bazaru za 19 tis, isce není v carbonu, ale to by ti stačilo :D

                      0 0
                      • Milvus888  

                        ale jen rám :D

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Kdyby to byl z ty prachy celý bajk, tak už na bazaru dávno není :)

                          0 0
                        • Azmir  

                          aha :D ale tak to nevadí :DDDD

                          0 0
                          • Milvus888  

                            Náhodou bylo na skalce moc pěkně

                            remedy byl fakt dobrej

                            a taky silničky.. hlavně ta elektrická ultegra.

                            0 0
                            • Milvus888  

                              sakra blbé zařazení

                              0 0
                            • Azmir  

                              Ani mi nepovídej, silničku jsme jeli, remedy i exko taky super, zítra tam jedu znova a projedu ty chrtí HT a 29 fully, btw, v kolik si tam byl, nepotkali jsme se tam? na čem si přijel?

                              0 0
                              • Milvus888  

                                potkali :) dole zrovna jsi odjížděl , přijel jsem autem.

                                0 0
                              • Milvus888  

                                btw chtěl jsem tě pozdravit ale neznal jsem jméno :D

                                0 0
                                • Azmir  

                                  Řeknu čau, nejste vy z Bf a je to ne? CO jsme zrovna jeli nevíš? Nějak si tě nevybavuju, ale jedu tam i zítra kdyby ses chtěl přidat ;-)

                                  0 0
                                  • Azmir  

                                    Jinak přidám taky něco, zbytek dodá crazym

                                    0 0
                                    • Milvus888  

                                      ta madone je za 160 tisíc :D

                                      0 0
                                      • Azmir  

                                        Co si budem povídat, Treky jsou hrozně drahé, ale ten chlápek co tam byl z Yogi, tak to strašně obhajoval, že oproti Giantu a jiným to je úplně jinde a že carbon je o hodně lepší, že se to nedá srovnat atd atd :DD

                                        0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      No já toho moc nepřidám, ten můj mobil moc nefotí… :-)

                                      To je tak vše, tu první jsem se snažil trochu upravit ale moc to nejde nebo to neumím.

                                      0 0
                                      • bosmilan  

                                        Skalka se jezdí !!! :-)

                                        0 0
                                        • Willy.pv  

                                          Kdyz to jednomu straaaasne nechce, zvlast kdyz partaci se ani nepokusili a tlacili uz zdola. Ja vyjel aspon tu prvni ctvrtinu.

                                          0 0
                                          • Azmir  

                                            Tolik bf-kařů tam je a nikdo se k nám nehlásí :((( :D

                                            0 0
                                            • marco  

                                              Kdyby B-f users měli nějaké poznávací znamení. Nálepku na autě nebo nějaké dresy tak by se hlásilo víc lidí takto to je čistě o domluvě mezi členy kde se potkají nebo podle toho když někoho znám z fotky podle obličeje.

                                              0 0
                                              • Milvus888  

                                                už jsem psal Ráďovi , a kdyby někdo chtěl tak mu určitě nálepky udělá taky.. já čekám až přijdou

                                                0 0
                                                • jIrI___  

                                                  Nač se veřejně a dobrovolně hlásit k nějaké pofiderní anonymní skupině? Ale proti gustu… :)

                                                  0 0
                                            • Willy.pv  

                                              Vsak ja vas vubec neznam a sem chodim jenom na rozumy. Pokud se domluvime tak muzem dat nekde sraz a poznat se. Na skalce jsem se ocitl tak nejak nahodou.

                                              0 0
                                              • Milvus888  

                                                neprijel si nahodou na tom nineru ? nebo si mel to zluty rb ?

                                                0 0
                                                • Willy.pv  

                                                  Spinavy zluty RB, jsem videt na te posledni fotce jak tlacim do kopce… Nastesti bez ksichtu :)

                                                  0 0
                                  • Milvus888  

                                    okok tak,příště , nwm uvidím pošli mi tel. číslo na mail abybych mohl napsat

                                    0 0
    • Hynas  

      Tak jste rádi, na jakou fajnou akci jsem vás upozornil?

      0 0
    • Azmir  

      Jede dneska někdo?

      0 0
    • Ondry  

      startuju zebru a snad ještě něco stihnu :)

      0 0
    • Hynas  

      Přátelé,

      potřebuju znát, kolik lidí z B-F (plus případní spolutesteři) se včera a dneska testování zúčastnili.

      Díky za info.

      0 0
      • Milvus888  

        hlásím se za dva lidi.

        0 0
        • dua  

          Byl jsem tam, ale věděl jsem o tom od jinud, hlavně jsem tam neměl vůbec jezdit, musím teď šetřit..

          0 0
      • slavekRM  

        Byl jsem se dnes podívat jestli mě něco překvapí. Vlastní testovačku kol jsem nepotřeboval.

        0 0
      • dua  

        Byl jsem tam, ale věděl jsem o tom od jinud, hlavně jsem tam neměl vůbec jezdit, musím teď šetřit..

        0 0
      • bosmilan  

        Já tam byl,vyzkoušel 3 karbonové fully + cestou domů i toho svého :-) ,takže jsem si pěkně 4× vyšlapal sjezdovku a ujistil se,že mi i na moji malou postavu 29er sedí a klidně bych si ho hned koupil :-)

        A když byl čas,tak jsem tě i pěkně pomluvil :-D

        0 0
      • tomfree  

        Nebyl jsem tam,i když mi přišla pozvánka mailem,jednak nebyl čas a ani mne Trek jako značka moc nezajímá.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.