Superior Team XF 29 Elite vs SCOTT SPARK RC 900 PRO

11 nepřečtených
  • MatyW7U

    Ahoj, předem se omlouvám zda tu byl již takovýto dotaz ale rozhoduji se mezi těmito dvěma koly. Superiora mám možnost koupito nového a Scotta lehoučce jetého cca 500km s tím že Superior vychází o cca 20 tis kč více.

    Třeba mi zde pomůžete to rozseknout. Děkuji

    Team XF ELITE

    https://superiorbikes.com/…l-suspension

    Scott

    https://www.endorphinrepublic.cz/…0-pro/280503

    0 0
    • Lachtis  

      Pokud Ti nevadi, ze nebudes mit nove kolo, tak ja bych sel urcite do Scottu. Kor, kdyz jeste 20 tis usetris. Osazeni maji oba v pohode, ale Scott je pro mne proste lepsi znacka a ta integrace tlumaku se mi strasne libi. Ale pry se to zahriva, ale jak moc atd. to nevim, tak si neco pocti.

      0 0
    • jonti  

      Jedno i druhe je velmi povedene kolo, geometrie je tam taky podobna. Pozor ale na velikosti, L u Superioru je neco mezi L a XL u Scottu.

      Z toho co vybiras bych vzal toho Scotta s lepsi vybavou.

      1 0
    • esmo  

      Scott, pokud ti nevadí, že je to jetý. Lepší výbava, ušetříš a třeba budeš jako Nino :-)

      1 0
    • Georrge  

      Výbavou Scott (tedy až na to že nemá teleskop), ale Sup je hezčí :)

      0 0
    • sorak  

      RC900 PRO mam a muzu doporucit.. navic kdyz vezmes jete, tak te prvni sram nebude tolik srat.. :D

      (mel jsem to stejne)

      0 0
    • HadVoe  

      ahoj,

      v mym profilu si můžeš počíst něco málo zkušeností se SUPem.. sice TR, ale jinak prakticky stejný.. výbavou vypadaj podobně. z pohledu $ tedy scott. i když mě se tlumáky dole nelíbí :)

      0 0
    • MatyW7U  

      Moc děkuji za názory, zítra se letím na Scotta podívat (případně rovnou koupit) ačkoli je to přes půl ČR, usoudil jsem že bez osobního pohledu, pojezdu a kontroly jete kolo nekoupím, byl jsem rozhodlý už předtím že když Scott bude hezký vezmu ho.Jen jsem se v tom potřeboval utvrdit. Superiora mám objednaného od října minulého roku a dle posledního info co mám by měl být nějak září/říjen (ovšem to se může měnit jak k lepšímu tak k horšímu datu) takže když Scott nevyjde je tu tahle varianta stále ve hře.

      Dám tedy pak vědět jak jsem dopadl aby se diskuze zde mohla uzavřít :)

      A ještě jednou děkuji :)))

      0 0
      • Vyry  

        Nejsem sice expert jako jini v teto diskusi, ale zvaz i detaily do budoucna, na co to kolo chces. Do Scotta nedas 2 bidony. Do Supa ano.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.