• kaplik

    Zdarec bikeri.

    Je cas zahajit novou sezonu. Obracim se na mistni znalce, kteri se tu znaji kazdy s kazdym:) Koho z mistnich mi doporucite na stavbu bike s rozpoctem cca 40.000.-, tak nejak si rikam, ze pri tehle cene by uz slo i neco poskladat:)

    Diky za info.

    0 0
    • Swoby  

      A ty jako myslíš, že ti tady hned každý udělá seznam komponentů? Nenapíšeš ani jakej typ kola atd… :P

      0 0
      • Draw in soul  

        Blbě si to přečetl nebo pochopil.Zkus to znova a třeba to bude lepší :)

        0 0
      • kaplik  

        Vim presne co chci a jak to chci, zamerne jsem tu nepsal detaily bike. Tusim, kam by se vlakno ubiralo. Hledam nekoho, kdo mi pomuze poskladat kolo … s dotycnym to budu resit soukromou cestou:)

        Pro toho, kdo je ochoten mi pomoci, nechavam email: martin.kapl@gmail.com

        0 0
    • Azmir  

      Scalar, Hnoj, majkee, napiš všem a uvidíéš kdo ti dá lepší nabídku, jinak za tu cenu asi carbon, komplet XT a reba by mohla být pokud půjde o HT.

      0 0
      • kaplik  

        Tomuhle rikam odpoved o necem, diky za info!

        0 0
      • kaplik  

        Presne takova je moje predstava, jinak premyslim spis o SRAMu, asi X9 2×10.

        0 0
        • Swoby  

          Omlouvá se za ten komentář. Špatně jsem četl :) X9 jasná volba ;) Skoro stejný jak XT, akorát hezčí ;)

          0 0
    • Kamikaze 591  

      Spíš bych koupil výprodejovou hotovku za 30k co nejvíc podobnou tvému vkus a potom to trochu poladil za těch 10k.

      0 0
    • siafu  

      je otázkou, co za 40 tisíc poskládáš – pokud to chceš na značkovém karbon rámu /ne MRX apod./, tak je IMHO lepší po sezóně koupit rovnou celý kolo – třeba Scale 35 a postupně ho vyladit, protože jinak potřebuješ především sehnat rám nebo mít nějaký zdroj… a jestli to má být HT, tak za 40 tis. by člověk o ničem jiným než karbonu ani neuvažoval

      0 0
      • siafu  

        hmm odkaz znovu

        0 0
      • kaplik  

        Prvotni investice = takova ta klasika … nehodlam usetrit na ramu a na vidlici, to je dany. Zbytek uz je slusne upgradovatelny, tam jsem ochoten ubrat:)

        Reba je dana, o MRX ramech uz tu neco bylo:)

        Vim co nechci, zadnou Meridu ani Kellyse, jezdime Jeseniky a obas je problem v tech stejnych kolech poznat to svoje:):):)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.