• Grinch

    Tak Vážení, jak letos?

    Byl by zájem? Lokace zas u nás na Třebíčsku…

    Bohužel je to horší s časem, musím zjistit v práci jak by bylo volno…

    A termín asi jedině 23. –26.8.2012

    Pokud tento termín v práci padá tak doopravdy nemohu:( a pro letošek by Socka padla…

    Jinak vše viz vlákno z minulého roku – jak ubytko tak jídlo, ceny bych probral vzhledem ke stavu a počtu lidí…

    Dejte vědět zhruba zájem.

    Martin

    Anketa: Moje účast na Socka Kempu 2012

    ANO
    7x
    88%
    NE
    1x
    13%
    0 0
    • TJK  

      Předběžně :-) neslibuju nic, ale chtěl bych

      0 0
    • alinceb  

      Jel bych fakt rád, ale na tenhle termín mi vychází dovolená v Alpách + svatba kamarádů…:( Někdy třeba v září by to asi nešlo, co? Nebo v červenci – to mám zatím úplně volno…

      0 0
      • kubad  

        huš termín je daný

        0 0
        • alinceb  

          Tak to zas pojedu do riti jako loni…:(

          0 0
          • Grinch  

            u mě jde o to že mi jednak finišuje střelecká sezona, závody mám cca skoro každých 14 dní až tři týdny, navíc letím na SR na SIAF a pak se taky musím věnovat doma a většinu srpna máme zákaz brát si dovolenou a červenec tu dovolenou mám…

            Proto je to takhle napikaču

            0 0
            • alinceb  

              A co to září?:)

              0 0
              • Grinch  

                říkám – SIAF, a dvoje závody

                0 0
                • alinceb  

                  Tvle s tebou to je fakt problém…:( Tak to asi fakt nejedu…

                  0 0
                  • Grinch  

                    Nenaděláš nic, priority jsou jinde…

                    Navíc jsem zjistil, že 25. – 26. je letecký den v Plzni, tzn když by se tam od nás letělo tak tam stopro letím já :(

                    tzn. zatím Socka na 50% nebude, opakuji NEBUDE :(

                    0 0
                    • vysmátej bajker  

                      jestli září nejde tak říjen bývá taky hezky :).

                      0 0
                      • Grinch  

                        Říjen na Vysočině vypadá rozhodně jinak jak říjen v Praze :D

                        0 0
                        • vysmátej bajker  

                          a co brání tomu to udělat třeba na křivoklácku nebo karlštejn.

                          0 0
                          • Grinch  

                            Protože Socku pořádám já, a díky své vytíženosti a pracovnímu nasazení mám čas a chuť zařizovat zázemí už jen zde…

                            Pokud by byl sraz někde jinde, tak by to rozhodně nebyl Socka kemp, protože bez hlavní socky to prostě není ono :D

                            0 0
                            • kubad  

                              asi tak :D

                              0 0
                            • vysmátej bajker  

                              chtěl jsem pomoc,o vhodném místě s chatičkama vím,trasy bych taky nějaké vymyslel.Je škoda když nemáš čas se nesejít.

                              0 0
                              • Grinch  

                                volný čas je zrovna to,co skoro vůbec nemám :(

                                Většinu mi bere střílení a závody, pak práce a pak až bohužel rodina… a když je zbytek maximálně opráším kolo na zdi :(

                                Pokud máš možnost udělat něco pro jiné, tak prosím… ale bohužel asi beze mne…

                                0 0
                                • vysmátej bajker  

                                  nechci lézt do zelí.až budeš vedet jestli můžeš dej vedet.když bude zájem můžu nabídnout alternativu kousek od Berouna.

                                  0 0
                                  • Grinch  

                                    Nelezeš do zelí, klidně něco uspořádejte.

                                    já jsem navíc zjistil, že 25. a 26. srpen, pokud poletíme, tak poletím na letecký den do Plzně, takže zvažuji ještě termíny někdy v září anebo říjen a na to je dost času.

                                    Na mě se prosím nikdo vůbec neohlížejte. Kolo je někde na konci mého žebříčku, ale vaše ksichty bych zas rád viděl:D a buď mi to letos vyjde a uspořádám něco tady anebo neuspořádám nic…

                                    Martin

                                    0 0
    • M13  

      Rád bych zase jel, ale zatím to bohužel vypadá, že 23. a 24. nebudu moct.

      0 0
    • maajkee  

      Napiš mi pak někdy na ICQ, s klukama z HK jsme něco domlouvali, takovou alternativu páč loni jsme byly stejně asi 80–90% lidí z HK :) Nemusel bys to možná ani zařizovat Ty.

      0 0
      • alinceb  

        Vymyslete nějaké rozumné datum (červenec nebo září) a já se rád zastavím…třeba se dalšíma posilama…:)

        0 0
      • kubad  

        tak to prdni sem co máte v plánu :D

        0 0
      • maajkee  

        No že bychom to udělali u nás na chalupě v Železných horách, poplatek za noc by byl jen nějakej symbolickej, jen na provozní náklady, z HK to máme cca 50–60km, což je kousek a ani z ostatních koutů to není daleko.

        Jediný, že je to kapacitně omezený tak na 14–16lidí, ale říkali jsme si, že loni nás bylo taky asi jen 12, takže to by nebyl asi problém, akorát že pokud je něco skoro zadarmo, tak by asi chtělo jet lidí víc :)

        Takže já bych byl ochotnej Grinchovi tyto prostory poskytnout, případně pokud by neměl čas na zbyt, jakože asi moc nemá, tak i nějaké věci ošéfovat.

        Ale jestli to chce dělat prostě jen tam u něj, tak je to stejně jedno.

        0 0
        • kubad  

          Grinch to nemá čas organizovat – takže je to na tobě já bych přijel

          0 0
        • alinceb  

          Já bych taky rád jel, ale záleželo by na datu…:)

          0 0
          • maajkee  

            Já bych se nebál klidně až třeba začátkem září, ale může být i konec toho srpna, mně je to celkem fuk.

            0 0
            • alinceb  

              No já bych se nezlobil ani za půlku září…srpen už mám plnej, protože mi kámoš dneska potvrdil dovču v Alpách…

              0 0
        • mates555  

          No pokud by bylo místo tak bych se taky přidal …

          0 0
          • maajkee  

            Jj, tak nějak jsem si říkal, že bych oslovil nejdřív ty co byli loni + pak podle toho kolik zbyde míst bych dal možnost ostatním. Ty bys to měl taky kousek. Je to Lipka u Horního Bradla.

            0 0
            • Kubiczech  

              Kdyby místo zbylo, tak bych se taky přijel podívat. (:

              0 0
              • maajkee  

                Tak ještě nechám vyjádřit Grinche, přeci jenom bych mu nerad lezl do zelí a doufám, že to tak brát nebude :)

                Pak bych rozjel plánování.

                0 0
                • kubad  

                  grinch řekl jasne termín, a neví jiste jestli vůbec bude mít čas, takže klidne vymysli termín a můžem se začít domlouvat

                  nemá s tím problém, akorát už to není ofiko grinchosocka :D

                  0 0
            • mates555  

              Jo to je do 40 km …

              Tak až to bude aktuální tak se mnou prosímtě počítej … ten termín je mně vpodstatě volnej … akorát mně tam do toho možná zasáhne eurobike .. ale to vůbec neni jistý …

              0 0
              • Grinch  

                Zdar,

                hele klidně si uspořádejte MaajKee Kemp :)

                Ale Socka kemp je jen jeden – se mnou :)

                Mě se to zatím jen hromadí ale spíše uvažuju že i září nebo říjen by nemusel být zlej :) Uvidíme jak bude, nějak to upytlíkujem.

                Teoreticky zatím volný víkend, který do konce roku mám:

                21–23 září

                05–07 říjen

                19–21 říjen

                26–28 říjen

                09–11 listopad

                a pak už to na vysočině nemá cenu :)

                0 0
                • alinceb  

                  Konečně pořádný slovo! Prázdniny mám zabitý, ale podzim by mohl být fajn…:)

                  0 0
                • maajkee  

                  Hmm, takže nepochopil.

                  Já jsem ti to chtěl jen usnadnit, tak nic… :)

                  Uděláme teda normálně noname víkend na chalupě. Dýl jak v září v ČR to podle mě nemá valnýho významu. Teploty kolem 10°, deště, brzo tma, večer venku zima.

                  0 0
                  • Cvoky  

                    souhlas

                    0 0
                  • kubad  

                    srpen prazniny v zaří už sou jiné starosti

                    0 0
                  • Grinch  

                    Hele pochopil ne že ne. Ale je to jak říkám… já toho mám moc a kolo je pro mne silně okrajová záležitost a poslední dobou max prostředek, jak se zadarmo dostat do práce…

                    0 0
                    • maajkee  

                      No právě proto jsem ti chtěl vyjít vstříc, že bys to jako pořádal ty, ale v podstatě bys nemusel nic zařizovat, to bylo vše :) Ale je to fuk, my na tu chalupu normálně zajedem tak jako tak a ty buď socku uděláš nebo ne.

                      Já mám na kolo čas a taky to okolo chalupy znám spoustu tras, takže by to nebylo takový tápání jako minule :)

                      0 0
                    • kubad  

                      ty jo to tě dobře platí když sis pořídil S-workse na ježdění do práce :D

                      0 0
                      • Grinch  

                        Platí málo, ale chtěl jsem kolo co má duši :)

                        Není čas, a když je čas je mrtě jiný práce co dělat. A ve střílení jsem prostě dobrej, takže se věnuji spíše tomu :)

                        Kolo je spíše srdcovka, na kterou není moc času :)

                        0 0
                      • alinceb  

                        Platíme ho tak nějak my všichni…;) :D

                        0 0
                        • Grinch  

                          :) Tyjo kdybys viděl kolik platím daně tak by tě seklo:)

                          A vůbec, poraďte mi nějaký sporttester :)

                          nejlíp kombinace kolo, běhání a plavání

                          našel jsem snad jedinýho adepta – polar rcx5 (anebo suunto td6 triathlon pack)

                          0 0
                          • Jetson  

                            Nějak si odporuješ. Platí Ti málo, ale daně platíš veliké!?

                            0 0
                          • alinceb  

                            Mám Suunto t3d. Nevím, jak je na tom s plaváním, ale běh a kolo umí. Jen si musím dokoupit BikePod…:)

                            0 0
                        • maajkee  

                          Jo jo, armáda, s-workse a střílení ze vzduchovky, to by jim šlo! :D

                          0 0
    • maajkee  

      Pozor!

      Ti co jste byli loni na socce napiště mi na mail, jestli byste měli zájem jet víkend 7. – 9.září na takovou náhradu za socku, jelikož nikdo neví jestli socka bude nebo nebude.

      Dle toho kolik zbyde volných míst bych pak založil vlákno na nábor dalších zájemců, dělám to protože chalupa je omezena na cca 14–16 lidí.

      Bylo by to u nás na chalupě v Železných horách. Lipka, Horní Bradlo. Poplatek za ubytko by byl symbolickej třeba 50,– Kč na noc, páč přeci jen někdo pak musí vyprat peřiny, ubrusy, zaplatit vodu a elektriku a tak :)

      Pište prosím na mail michal.drtina(pe­čenáč)seznam.cz.

      PS: Jinak samozřejmě by byly nějaký ty sudy a maso :)

      0 0
      • kubad  

        moc práce psát mejl , udělej si čárku za mě :D

        0 0
        • maajkee  

          No já jsem to tady zas právě nechtěl grinchovi zasírat :)

          0 0
          • kubad  

            Grinch si udělá nové vlákno když bude potřeba :D

            pokud teda v sobotu přežije tu pumpičku ve výpletu předního kola

            0 0
    • Pi†el  

      Tendle termin je pro me uplne mrtvej..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.