sobota 26.4. z Lán na Křivoklát

26 nepřečtených
  • Janouch

    Ahoja přidá se někdo na pohodovou vyjížďku z Lán na Křivoklát. Vlak jede z Masarykova nadraží v 8:27 nebo v 9:47 na Stochov pak pres Lány ,rozhlednu Louštín , Rakovník, Křivoklát a pokud toho bude málo ještě dál a pak vlakem zpět.

     
    0 0
    • brble  

      v kolik to vidíš v Lánech? moh bych se tam připojit jestli se teda něco sejde.

      0 0
      • Janouch  

        na Stochově to je but v 9:44 nebo 10:39 a do tech Lán je to kousek max 10 min jizdy ze Stochova

        0 0
        • Fenous  

          A nechcete jet na kole uz z Prahy, ja mam k cestovani s kolem vlakem docela odpor.

          0 0
          • Medunka  

            Bez vlaku to neni to spravne enduro pojezdeni

            0 0
            • Fenous  

              Tak to asi nebudu spravnej enduro pojezdec :-)

              0 0
            • Janouch  

              to mas recht vlacet se s kolem po asfaltu to rad prenecham xcčkařum :))))))))))))­))))))))))

              0 0
          • Janouch  

            rovnou z Prahy to nedam a hlavne si chci uzit tereny  a ne jezdit po asfaltu z Prahy

            0 0
        • brble  

          tak jestli někdo případně pojede, v deset budu u zámku na Lánech. stejně to mam zítra cestou tak tam chvíli vydržim.

          0 0
          • Janouch  

            no jestli se mi povede vypadnout tim vlakem 8:27 tak se tam sejdem budu koukat po Cubovi :)))

            0 0
            • Fenous  

              Jak je to s tim vlakem? Kdybych mel kolo celou dobu pod kontrolou, tak bych o tom uvazoval, ale ajznbonakovi do ruky ho v zadnym pripadku nesverim.

              0 0
              • Janouch  

                ten prvni vlak by mel bejt klasickej motorak a ten pozdejsi tam je uschova behem prepravy… ale nebal bych se toho s kolem ve vlaku jsem uz najezdil dost a zatim zadnej problem ze strany CD

                0 0
    • gveck  

      Jestli přijedete tím prvním vlakem možná bych se přidal, tím druhým nestíhám jinou akci. Gw

      0 0
    • Jenda  

      mozna bych se pridal, jeste uvidim jaky bude pocasi a jakou budu mit naladu. Jinak pokud tak pojedu z Kladna kolmo

      0 0
    • karliner  

      domluva enduristů nezdá se býti zrovna ideální:

      • jestli někdo pojede, tak se přidám
      • jestli se mi povede vypadnout, tak pojedu
      • jestli přijedete, tak se možná přidám

      :-)))

      0 0
      • brble  

        :-)) to se pleteš. my víme svoje. žeju skupino???

        0 0
      • Janouch  

         ty asi budes trochu zamindrakovanej co ??? pokud se nekdo bude chtit pridat tak jsem napsal kde a kdy …  ty akorat meles hovna takze si dneska zajed karou na pivo a nezacláněj

        0 0
    • tibro  

      Ahoj. No ja by som siel, ked bude dobre pocasie. Podla predpovede mam byt v sobotu skaredo. Ale asi tym neskorsim vlakom. Teda ked je to na biku :)

      0 0
      • Janouch  

        no pokud ten neskorší vlak je ten v 8:37 tak jedu s kamosem tím druhym :-( 9:47

        0 0
        • tibro  

          Aha slovencina. No neskorsi znamena pozdejsi, cize pozdeji (slovensky neskor – o se striskou, cita sa ako uo), cize 9:47

          0 0
          • Janouch  

            oka tak doraz jeste mi ty slovicka upresníš jo :) a pokud bude chcát jako dnes tak to padá.

            0 0
    • gveck  

      Kdo nepřijel tak zaváhal, já jsem si s Brblou (znalcem okolí) pěkně zaskotačil v libovém bahýnku. Co mám povídat, musel jsem se svlíkat venku na ulici jinak jsem nesměl domů :-)

      0 0
      • brble  

        jojo, dobrý to bylo. znalec okolí nakonec ještě slušně zakufroval tak se mi to kapánek protáhlo:-) blátíčko bylo výživný ale s rezervou všechno jetelný.

        0 0
        • Treker  

          Jo brble jak nemá bahno až za ušima tak to není vyjížďka – akorát chyběl sníh co :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.