• bajkr

    už to tu dlouho nebylo :o) zejtra v sobotu pohodička po červený do haloun na obídek ;o) sraz v 10.30 hod pod barandákem

    Anketa: co ty na to :-)

    0x
    0%
    0x
    0%
    1x
    100%
    0 0
    • blue  

      taky bych chtel mit zejtra sobotu :-)

      0 0
      • bajkr  

        asi budu muset zase začít chodit do práce mám v tom pěknej bordel :oD

        0 0
    • Thidney  

      zejtra nebo v sobotu?

      0 0
      • bajkr  

        no ja pojedu zejtra ale i v sobotu :o) jinak sem myslel sobotu ;o)

        0 0
        • Thidney  

          zejtra bych jel ale ja jsem fakt brzda provozu .-)

          0 0
        • karlik  

          ja bych klidne zitra taky jel ale mam takovy dojem ze ve vsedni dny u paviana oteviraji az ve tri

          0 0
          • bajkr  

            klidně ale doufám že nám nebudeš ujíždět :oP

            0 0
          • jecnak  

            Jestli pojedete kolem, tak cvakni mobilem otviracku – tahle informace ma cenu zlata a doted tu nikde nevisi. Preju peknou vyjizdku.

            0 0
        • Soptík  

          Já bych se zdovolením připojil na sobotu, ale přiznám se, jsem také brzda:o) Souhl?

          0 0
    • ydaho  

      takže bajkře, jestli je furt sobota ten den mezi pátkem a nedělí, tak se přidám taky :) hod mi pak ještě sms, v kolik aktuálně u barandaku y

      0 0
    • goood  

      Tak zitra bych se taky pridal, plati tech 10:30 u Barrandaku ?

      0 0
    • jaradal  

      S dovolením bych se taky přidal, i když nevím, jestli budu moct dojet až do Haloun, mám předběžně domluvený nějaký sraz potrase a nevím ještě jak se to vyvine… Kde konkrétně je ten sraz? Díky. J.

      0 0
    • bajkr  

      jasně zítra to jest v sobotu v 10,30 pod barandakem branická strana dneska sem odklízel trni z cesty bohužel hubou :o/ tak už je to prujezdný v pohodě :oD

      0 0
      • McBlacky  

        pán si dělá drsné podzimní image :) docela hrubý

        0 0
        • goood  

          Se po kalbe rano holil a ted to svadi na trni :-)

          0 0
        • bajkr  

          image je na nic :oD

          0 0
        • bajkr  

          má drahá polovička ze mě bude mit radost :oD ale už se tešim jak si mě bude opečovávat :oD musim to hoooodne zdramatizovat jakej sem kabrnák :oD

          0 0
          • goood  

            hlavne musis tvrdit, ze nejrychlejs to lecej palacinky a pak ze zas budes krasnej jako driv :D

            0 0
            • bajkr  

              to je dobrej napad :oD a napíšu ji at nakoupí zmrzlinu že musim ledovat :oD

              0 0
          • McBlacky  

            no jo musíš tvrdit že ti v padesátce do kopce ustřelilo přední když jsi se vyhybal dítěti co vyběhlo z roští :)

            nemůžeš napsat že jsi jel vylitej od pigiho a byla ti úzká 4proudovka :)

            0 0
            • Manas  

              LOL

              0 0
            • Manas  

              ALe spravne se to stalo takhle: Valim to z kopce – zkracuju si to pres Vsenorskou DH trat, skacu prvni transfer, preskakuju babu s nusi a tomu dedovi se vyhybam ostrym kontrolovanym driftem, kdyz v tom vidim prede mnou dite. Nez abych mu zpusobil jiste dusevni trauma, tak jsem to radsi pustil do krovi pres predni brzdu. Kdyz jsem vylezl ven, tak jsem mu podal medvidka ktereho vzrusenim upustil a ukonejsil ho hrejivymi slovy. Pak jsem jel domu …

              0 0
            • bajkr  

              to jo a vo ty kočce na louce co se vopalovala nahá ani muk :oD

              0 0
      • ydaho  

        hele, vypadá to jako marmeláda… co bylo dobrýho ? :))

        0 0
    • bajkr  

      doufám že mě kucí co semnou jeli neprásknout ;o) musim jim dat nějakej ouplatek :oD

      0 0
    • Soptík  

      Chtěl bych poděkovat bajkrovi,gooodovi a dalším se kterými jsem jel,za skvělou vyjížďku.93,5km za 6hod a stále žiju :o) Zvláštní, tolik a v takovém terénu jsem ještě nedal a jsem rád že mě dokopali k pokračování přez Karlštejn, neb jsem měl takovou malou krizi, chtěl to vzdát a jet podle řeky dom. Takže dík a doufám že zas někdy příště.

      0 0
      • Thidney  

        hehehehe to oni uměj .-) dokopat .-))) řádil bajkr zase v ostružiní? byla vyjížďka nebo akční vyjížďka? bylo v Halounech otevřeno? a vyfotili jste otvíračku? jsem byl celej den na Kamýku a vzpomínal na vás

        0 0
        • karlik  

          tak dneska sem radil v ostruzini ja :)))) akcni vyjizdka to nebyla krome useku u golfovyho hriste u karlstejna oteciracka v halounech je po-pa bud od 15:00 nebo 16:00 bylo to psany takovym pismem ze tezko rict

          0 0
          • Thidney  

            japa jsi stihal tu 69? mas rukavice? plne trnu?

            0 0
            • karlik  

              jo prisel jsem tam nekdy asi pred pul sestou a vystal si frontu nebyla zas tak velka jak sem cekal trny nebyly v rukavicich ale predevsim na sedaci casti tela jak jsem to polozil do krovi jak rikam akcni to bylo jenom v tom jednom useku :))

              0 0
      • goood  

        No vidis, my jsme ti rikali ze z Karlstejna uz to je jen pres jeden kopec a tys tomu nechtel verit :-) Jsem rad, ze te shake postavil na nohy a mohl to dojet s nama cele :)

        0 0
    • goood  

      Tak dneska to byla opravdu pohodova vyjizdka s pomerne velkou ucasti, zvladal jsem i fotit ;-) Dalo mi to 97 km / 1430m. Trni u golfoveho hriste u Karlstejna nezklamalo :-) V Halounech bylo docela narvano, ale obed opet na jednicku, shake na Karlstejne byl dobrej a pivo u Piggiho skvela tecka na zaver. Proste paradni pohodovej den. Fotky zde mtb.medvedi.net/bf20060­923

      0 0
    • goood  

      Jeste kdyby nekoho zajimal profil

      0 0
      • Soptík  

        Jéžiš, já jsem tak dobrej!8o)

        0 0
      • ydaho  

        kde ses dostal na tep 185 ? :)

        0 0
        • goood  

          Myslim, ze v tom kopci kolem Cernolickych skal :)

          0 0
          • ydaho  

            jeden off topic theme :) prosim tě, jakej je to přesně typ polaru a za kolik si ho kupoval, tohle je přesně to, o čem uvažuju… dík y

            0 0
            • goood  

              Je to S725, kdyz jsem ho porizoval tak stal neco pres 11 kKc. Ale ted uz je urcite mnohem levnejsi

              0 0
              • jecnak  

                Da a dal se sehnat za 7,5k CZK.

                0 0
                • ydaho  

                  tak vim, co bude k Vánocům …

                  0 0
                • jaradal  

                  Hmmm. Tak to je velice zajímavá cena! Dáš tip kde. Za tyhle peníze bych do něj možná šel taky. Zatím přemýšlím o Polaru RS200 nebo znova SIGMA. Díky J.

                  0 0
          • ydaho  

            na tý rovince ? :)

            0 0
    • ydaho  

      jo bylo to dobrý, ikdyž se to roztrhalo cestou… tempo pohodový, oběd dobrej a doma sem byl z Haloun brzo :)

      0 0
    • jaradal  

      Díky za parádní vyjížďku! Sice jsem se musel v průběhu odpojit, ale stálo to za to. Hlavně ten úsek na Zbraslavi jsem jel poprvé a je to skvělá alternativa k výjezdu po silnici. Dál jsem jel přes Kytín (hospůdka, oběd), Voznici, Hraštici, Nový Knín, Živohošť na Slapy. Celkem to dalo jen 83km s dojezdem kolem 16:30. Chtěl bych taky poděkovat GOODovi za fotky. J.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.