• Jaroslávek

    Po dlouhém čase

    na západ zase. A protože asi bude třeba objednat místo, hlaste počty.-)

    P.S. Dneska je nádherně, nevím jak zítra.

    0 0
    • mastihuba  

      jestli bude stejná siberie jak dnes v noci tak si to teda užijte.

      0 0
    • Blade  

      ..mno já jen, abys se mnou nepočítal :)

      0 0
    • RomanH  

      Ja, ja, tady ja :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Konkurente, grafiku máš hezkou.-))

        0 0
      • Paja  

        Ja, ja, ja taky…

        0 0
        • RomanH  

          Hele, kdy muzes, obvyklych 16:30 u Obi, nebo to stihnes drive ? Predbezne jsme se s Manaskem domlouvali na 16hod (most).

          0 0
        • Jaroslávek  

          To jsem zvědavý jak jsi to dneska vystihl s blatníkama.

          0 0
          • Paja  

            Jasne, ze jsem si je nevzal, padat prece nic nebude…;)

            0 0
            • RomanH  

              Padat ne, ale treba nam jej pani hospodska prinese.

              Dneska jsem si nevzal ani ja, a to byl na Ususi snih.

              0 0
              • Paja  

                minipolka se zapiji az za tyden, tak ne ze si tam nekdo bude hrat na Vendelina…;)

                0 0
          • Paja  

            Momentalne pri pohledu z okna nic moc, ale podle radaru to odpoledne snad bude dobry…

            0 0
    • bagr84  

      Dnes je nadherne

          

      vetrno…

      0 0
      • jIrI___  

        Máš recht, málem mě to cestou ze školy na koleje odfouklo :))

        0 0
    • Madrid  

      Jo.

      0 0
      • Madrid  

        UP. Nikdo další se nechystá? Počasí má být použitelný.

        0 0
        • Polka  

          Ja se mozna pridam, podle toho jak mi to vyjde casove.

          0 0
        • RomanH  

          Psal jsem si jeste s Exikem – pry tam dojede po vlastni ose.

          0 0
    • Krocan  

      jako obvykle, nemůžu:-(

      0 0
    • RomanH  

      Toz stul na 18tou zarezervovan :)

      0 0
      • Madrid  

        Kdy kde dáme sraz? (První si předpokládám dáme na Moraváku, Romane, další pro scuk s Maňasem a Pájou někde po cestě?)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Je pravda, že včera jsem musel ze sedla občas i na rovině a sopel od nosu lítal úplně sám, stačilo jen vhodně natočit hlavu. Tokovej to byl fukec!-)

      0 0
    • pepek  

      Tož pěkné počasí jste si objednali, přeji silné zážitky :-)

      0 0
      • RomanH  

        Ted uz zase sviti slunicko. A znas to, zazitky nemusi byt dobre, hlavne ze jsou silne.

        BTW Vse nej k dnesnimu svatku.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Tak hodně zdraví ti přeju a vylez z tý nory.-))

        0 0
      • Paja  

        Bylo pekne, od kazdyho kousek, v Bitysce chumelenice, ale u Veveri uz svitily hvezdy…;)

        0 0
    • pepek  

      Kua 11 pryč a nigdo nic nehlásí – to jste se tým uzeným udávili, nebo co? :-)

      0 0
      • RomanH  

        Neudavili, neboj. Bylo krasne, jak cestou tam, tak i na Smelcu.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Tak když už bylo toho Josefa… Ale já jsem jim říkal, STOP Vendelínům, ale furt mleli něco o nějakých svých právech atp. Jinak výjezd z Knínic směr Javůrek byl trochu blátivý a lesáci tam trošku řádili, papu jako vždy na velmi dobré úrovni, ale cesta z5 mi moc nesedla, v Bitýšce jsem chvilku viděl figurky z člověče nezlob se, prostě takový zvláštní úkaz asi ze světla a sněžení, naštěstí se to za chvilku spravilo. Pak jsem zase ztrácel brýle jak jsem si upravoval helmu, na trailu jsem nacvičoval parakotoul bez následků naštěstí atp. Kolegům jsem pozdržel návrat ke drahým polovičkám tak o půlhoďky.

        I nějaká dokumentace proběhla, jeden slušně zapózoval, druhý jel ostře, div mě nesmetl.-)ale fotograf jsem mizerný.

        0 0
        • RomanH  

          Clovece, ja pri vyjezdu ze Smelcu uvidel v pulce kopce houkacku. Rikal jsem si, ze jestli to jsou Cajti a daj mi dychnout, probehne rozprava, jestli jetli je to verejna komunikace nebo ne. Nastesti (pro me) to byla sanitka, ale pro koho tam jela, to mi je zahadou…

          0 0
          • Jaroslávek  

            A s puštěným majáčkem ?

            0 0
          • Paja  

            Jsme s Madridem v Zabinach potkali blikajici mestaky, uz jsem to chtel svihnout mezi baraky a objet je, ale Madrid povida – vsak jsme meli jen nejaky pivo a 2 zeleny – v tom je stejne malo alkoholu;) tak jsme jeli dal, meli tam nejakou vlastni zabavu, takze si nas nevsimali…;)

            0 0
            • Polka  

              Klidas, ten Madrid :-))

              0 0
              • Paja  

                Poker face;)

                0 0
                • Madrid  

                  Vy naděláte. V nejhorším bysme jim ujeli ;)

                  0 0
                  • Paja  

                    Nevypadals, ze bys v tu chvili nekomu ujel;)

                    0 0
                    • Madrid  

                      Já vim, že nevypadal (práskači :), ale adrenalin by mě jistě rozpumpoval k velkýmu výkonu :)

                      0 0
                  • mastihuba  

                    včera sem si na vás vzpoměl když sem se prodíral kordonem 20policajtů a pedálama sem jim málem vodřel oktávku. Ani sem nedejchal :)))

                    0 0
                    • pepek  

                      Kde? včera potfory byli schovaní na kopcu na Provazníkový na tom vjezdu k tý IT firmě. Sem si na tebe vzpomněl, že ti tam dali flastr, tak sem měl trochu bobky, ale borec tam řešil už 3 auta, tak sem kolem nich po chodníku přejel a nic nebylo.

                      0 0
            • Jaroslávek  

              V Žabinách při návratofkách z Buku měšťáky taky často potkávám, takže doufám, že jim to takhle vydrží.

              0 0
            • Jaroslávek  

              To je dobře, že jste mě neprokleli.-)

              0 0
      • Paja  

        Jeste fotodokumentace ze srazu, ta znacka musela nekoho fakt ******;D

        0 0
    • Motyll  

      Dotaz na vás, co to tam tím směrem máte najeto… Je nějaká trasa z Bystrce na zde tolik opěvovanou Šmelcovnu (uzené) vhodná pro vozíky? Idealně nějaký okruh cca 40 km. Klidně i neznačené cesty – třeba se s tím gps popere. Hlavně ne po silnici podél přehrady. Mám v plánu podniknout expedici v neděli…

      0 0
      • mastihuba  

        prygl trail :)

        0 0
      • jonys  

        Určitě.Asfaltka na studánky,k okru­hu,Ostrovačice,Kní­nice,Javůrek po asfaltce a ten kopec dlů už sjedeš :-)

        Zpátky přes Bítýšku…

        0 0
        • Motyll  

          Ta modrá Šmelc  – Bitýška je OK? Pak bych jel asi po silnici na Hvozdec a po žluté přes Ríšovu z5.

          0 0
          • Paja  

            Modra je siroka lesni cesta, misty sotolina, u Bitysky asfalt.

            0 0
            • Howgh  

              asfalt je z Bitýšky až po Hálův mlýn a dál hore do Maršova.

              0 0
              • Paja  

                Asfalt to byl mozna kdysi, ted uz bych tomu tak nerikal;)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Já teda taky ne.

                  0 0
                  • Motyll  

                    Třeba tím myslí albánský asfalt.

                    0 0
                    • Howgh  

                      pod pojmem  AL asfalt, myslím todle, a k tomu má cesta na Šmelc zatr… daleko

                      0 0
                      • jIrI___  

                        To je fotka z Albánie? Ta krajina vypadá z fotky nádherně.

                        0 0
                        • Howgh  

                          proto tam pořád jezdím

                          0 0
                          • RomanH  

                            Jedes tam tedka jako pruvodce, nebo se tam nechas jen odvezt. A na jakou dobu ?

                            0 0
                            • Howgh  

                              jedu s partyjou kamošů. Najmuli jsme mikrobus s vlekem pro kola od vikingtoura, co má kancl v bývalé promítací kabině letního kina na stadionu. Po  sléze budu referovat.  (toho 1.5. jsem ještě netušil, že někam pojedu.

                              0 0
                        • Howgh  

                          …abyste si nemysleli, že tam cesty neudržujou. Cestář má na sobě dokonce oranžovou vestu

                          0 0
      • Eva  

        Jezdime s vozikem z Bystrce po zlute TZ pres  Risovku do Hvozdce,kousek za nim ve smeru na Vev.B. odbocuje doleva cyklotrasa 5171 na Javurek,pak po cervene na Smelcovnu.Zpet po modre podel Bileho potoka do Vev.B. a odtud po silnici do Hvozdce a znovu zluta TZ do Bystrce.

        0 0
        • Eva  

          Alternativa z Vev.B.,po cyklotrase 5231 do Moravskych Kninic,odtud nad Tri krize,pre Trnuvku k Priglu,viz mapka,je to siroka cesta.Je jen problem s tou oborou,musi se prenaset i kola,takze je treba dvou lidi na preneseni voziku.

          0 0
          • Howgh  

            Bacha na tu oboru. schůdky jsou jen na asfaltce nad Knínicama a nad Trnůvkou … a na Křížové cestě nad Chučicama. Safra – chtělo by to mapku, ale já balím na čundr – na 2 týdny zas do Albanie –  nestíhám

            0 0
      • RomanH  

        Ja jel k Risovce od ni doprava az pod most k Hradu Veveri, odtud po cervene az do Bitysky no a odtud na Smelc kolem potoka. Totez i v obracenem smeru. Ta cervena je misty opravdu siroka akorat na vozik, ale da se to bez slapnuti. Ta Jonysova cesta je rychlejsi a kratsi.

        A jeste neco, uzene byva jen ve ctvrtek (pokud je hodne slusne pocasi, doporucuji rezervaci uzeneho predem), ted od kvetna az do konce zari funguje pouze zahradka.

        0 0
        • Motyll  

          Jo tak to už dám dokupy. Díky všem.

          Zahrádka nevadí, ale to uzené teda zamrzí :(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.