Široká rovná řidítka, cca 685mm, karbon, lehce zahnutá

98 nepřečtených
  • mr.antik

    Máte tipy na široká karbonová řídítka s podobnými parametry jako Enve Seep (nemusí být tak široká)

    http://r2-bike.com/…t-Bar-Lenker

    • ale s přijatelnější cenou a rozumnou dostupností v EU.

    Zatím jsem našel jen Easton EC70 Wide. V hliníku se mi zdá výběr o dost větší (Kore, Syncros, Raceface)

    0 0
    • mastihuba  

      něco dělá bontrager

      http://bontrager.com/…s/handlebars

      0 0
    • chose-cb  

      Nove truvativ ma je zitnyho maji myslim 680, 31.8 cena 1890kč:( ale pekna:)

      0 0
    • vitki  

      ja mam tieto hlinikove a su v pohode,http://ww­w.specialized­.com/sk/cs/bc/SBCEq­Product.jsp?spid=64­520

      ani niesu drahe oproti inym znackam.

      0 0
      • logoman  

        Myslim ze chce hlavne aby byly lehky, takze tyto http://www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

        0 0
        • vitki  

          neviem co stoja tie karbonove, ale aj tie hlinikove su lahucke a urcite podstatne lacnejsie.

          0 0
          • logoman  

            Jop lehky jsou nejakejch 215g, ale ty carbonovy vazi 160g a nekteri jsou ochotni si za to priplatit i kdyz je to bude stat 5× tolik … pripadne za 180g noir „jen“ 3× :)

            0 0
            • mr.antik  

              No spíš 215gramům hliníku se mi věří hůř než 180 gramům karbonu, který mám teď ověřený :-)

              0 0
              • logoman  

                vychazim z tehle stranek http://www.bike24.net/p217081.html

                0 0
              • vitki  

                S karbonom a hlinikom robim denne, sice v letectve, ale material je rovnaky. Radsej by som veril hlinku ako karbonu, najma ak je hlinik este shot-peened koli unave. Ale ked je to na xc a nie na extremne skoky a neviem co este, tak vydrzi v pohode aj ten karbon.

                0 0
                • mr.antik  

                  Teorii nechci rozpitvávat, prostě teď vozím 180 gramů vlaštovky easton se zdvihem cca 20mm, chci to samé se zdvihem 0mm. Do lehkého hliníku bych šel, pokud bych u někoho viděl v praxi, co vydrží.

                  Co je extrémní nebo ne bych nerad rozpitvával, často věci vypadaj jinak než ve skutečnosti jsou.

                  0 0
                  • mr.antik  

                    a když už hliník, docela by se mi líbil v nějaké lesklé (nepískované) úpravě :-)

                    0 0
                  • Kubiczech  

                    Tak proč nejít po dobré zkušenosti do těch EC70 Wide? S letošníma vlajdama EC70 mám zatím jen dobré zkušenosti a to i přesto, že závěr sezóny je pádů hojnost. 158g v. 100kg a drží.

                    0 0
                    • Luma  

                      Když rovné a v carbonu tak bych taky bral ty Eastony,já mám vlajdy MonkeyLite XC v carbonu už tři roky a taky už zažily celkem dost pádu a pořád vypadají jak nové.

                      0 0
                      • Dzordano_Bruno1  

                        Mám Eastony 2011 a musím říct, že špičková řidítka.

                        0 0
                      • mr.antik  

                        Ty rovný na fotce vypadaj dost divně (tlustej střed, tenké konce), zkusim je někde najít na normální fotce. Cenově jsou podobně jako ty Truvativy, takže asi rozhodne vzhled.

                        0 0
                        • mr.antik  

                          Ještě k hmotnosti – pokud nekecaj, tak ty Truvativy jsou o čtvrtinu těžší, takže by mohly víc vydržet

                          0 0
                          • Luma  

                            Taky to nemusí být pravda,kdysi jsme z kámošem zkoušely zatlačit na rodla které se nejmím prohnou-Ritchey WSC,Truvativ Team,Easton MonkeyLite XC vše v carbonu,a nejtuhží se nám zdály Eastony pak Truvativ a nakonec Ritchey.

                            0 0
            • MJ24  

              ja sem navážil mám pocit 225g

              0 0
    • mr.antik  

      Dá se vůbec poznat rozdíl např. mezi 9st a 8st zahnutím? Teď vozím vlasťovky 9st/5st

      0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Easton EX70XC, 31.8, zdvih 20mm, sklon 9 stupňů, váha cc 155g

      http://www.birotarius.cz/…c70-xc-riser

      0 0
    • Luma  

      Tak jsi mě trochu navnadil s těma širokýma rovnýma rodlama.Tak na test jsem nasadil Specialized 680mm široké,jestli sednou tak koupím ty Easton.

      0 0
    • mr.antik  

      Mam nakonec ty truvativy a zatím je nechám 700mm :-)

      0 0
    • Kami  

      Truvativ noir,dají se sehnat pod 1600kč? Mají délku 680mm a na kupkolo.cz byly za nějakých 1300kč, ale už tam nejsou a za tu cenu se už asi neseženou :-(

      Nejsou rovná. Ptám se pro svoji potřebu:)

      0 0
      • mr.antik  

        Doporučil bych směřovat ten dotaz na jeden zde profláknutý mail. Ale ty staré se zlatým logem už asi nepůjdou…

        0 0
        • Kami  

          jak hledám, tak hledám, ale email nenácházím :(

          0 0
    • esti  

      Já teda čekám na přes rok,to už by měli být skladem haveny carbon.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mr.antik  

      Takže, potřebuju ještě jedny řidítka – co nejnižší zdvih (ideálně 0mm) a vlajdové úhly – 9/5 stupňů… dělá se něco takového?

      Zatím jsem u rovných řidítek narazil pouze na 9/0, což mám vyzkoušeno, že nestačí.

      0 0
      • Mr.Dan  

        Natočit ty 9/0 není řešení? ;) Já jen, že rovná nemají svůj název jen tak pro nic za nic. :D

        0 0
      • Tina  

        čo FSA SL-K? 685mm 9/4° (nie sú full karbon ale Alu+UD karbon). Avšak karbon je nejakým procesom spojený s Alu takže pevnosť je zaručená.

        Neviem aký máš rozpočet. Potom je ešte celokarbon FSA K-Force 685mm 9/4°

        0 0
        • mr.antik  

          Trošku nešťastně v tomto vlákně – toto jsou řidítka na druhé kolo, která mohou být klidně levnější ALU.

          Zkoušel jsem Ritechey Pro Trail 2×, které mají 9/0 a je to málo. Vlašťovky 20mm 9/5 jsou fajn, ale zas vysoko :-)

          0 0
          • Mr.Dan  

            Ok, a co takový ty minirisery, co jsou rovný, ale maj tu širší střední část jakoby asymetricky víc dolů? Včera jsem namontoval Syntace Duraflite (karbonovou verzi) a těch cca 5 mm, co to má dělat, je znát.

            0 0
            • mr.antik  

              Uplně nevim, jaký myslíš, ale to mají ty stávající Ritchey Pro 2× také… ale úhel je 9/0, protože se dají otočit do pozice +5mm nebo 5-mm.

              Mě jde o opravdu o ten úhel, 9/0 je málo.

              0 0
            • mr.antik  

              Zatim jsem dostal doporučení na něco od Spanku, který dělá různé zdvihy…

              http://spank-ind.com/…poon-762-bar

              Což je na mě trošku těžkej kalibr… Má to být na XC :-)

              0 0
          • Tina  

            Levnější Alu potom FSA V-Drive Flat. Rovnaké parametre (685mm 9/4°) a zahnutie ako vyššie uvedené SL-K alebo K-Force.

            0 0
    • mr.antik  

      Takže evoluce jde dál, potřebuju minimálně cca 720mm, opět co nejnižší zdvih – takže rovná, úhly tak nějak rozumné (10/0 co mám teď je v pohodě), ideálně karbon. Co se dneska nabízí?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.