• petrbouma

    Zdravím,

    aktuálně jsem vlastník silničního kola Giant Defy Disc 1 2016 ve velikosti M/L a pokukuji po novém kousku.

    Mám osobně tři favority, ale primárně vybírám čistě vzhledově. Moje jediná podmínka je elektronické řazení.

    VanRysel FCR Ultegra DI2 → Libí se mi prostě vzhled a vysoké ráfky u kol :D

    Canyon Aeroad CF SLX 7 AXS → Libí se mi prostě vzhled a vysoké ráfky u kol :D

    Alan Super Corsa RC → Tady mám nabídku od místního prodejce, že se sadou SRAM Rival by to bylo za 100 000 Kč (původně cca 140k) a k tomu mohu mít ještě integrovaná řidítka DEDA Alanera DCR Carbon za příplatkových 10 000 Kč. Ve výsledku to bude furt o něco málo levnější varianta, než zbytek.

    Měřím 180cm, takže většinou zvažuju velikost L, u Canyonu jsem velikost ještě neřešil.

    Wattmeter není nutností, jelikož mám Assioma Duo pedály.

    Byl jsem i na bikefittingu, takže pokud se v tom někdo vyzná, mohu zaslat. Dotaz jsem poslal i na bike shop, který mi bikefitting dělal, ale stále bez odpovědi.

    Budu rád za případné rady, názory či jiné návrhy :)

    0 0
    • Alojs01  

      Hned vedle je vlakno „do 75 tis“, tak se tam koukni. Vetsinou jsou to kola na elektrice, ale bez karbonovych kol, ktere si muzes koupit dle sveho vyberu.

      0 0
    • petrbouma  

      Díky za informaci, Už jsem to tam projíždel před příspěvkem, ale popravdě mě tam nic nezaujalo :)

      0 0
    • nomecz  

      mrkni jeste na Giant Propel

      0 0
    • mart910  

      Prvne bych si porovnal geometrie s tim co mas ted a s nejakymi aspon zakladnimi rozmery tveho tela. Vsechny tyto kola maji vic „natahly“ posed nez to tvoje stare kolo, aby ses pak moc nedivil pokud si nemuzes nejake vyzkouset.

      0 0
      • petrbouma  

        Díky :) Kola která mě zaujmou, tak se snažím porovnávat. Jsem si vědom toho, že na těchto sportovnějších modelech to bude jiné a možná proto bych volil nakonec volil i M velikost.

        Koukal jsem i na Giant, ale nikde na mě nevyskočila dobrá nabídka, aby mě přesvědčila jít zase do Giantu oproti značkám, které se mi líbí.

        0 0
    • tiarko  

      Napiš prodejcům co dělají Trek. Emonda sl 7. Běžně stojí 135 tisíc, ale běžně je na něj prodejce schopen dát slevu třeba 10–15%.

      1 0
    • gemini  

      Pokud zvažuješ Aeroada, tak mrkni i na Ultimate. Kámoš ho nedávno pořídil ( model na DI2 Ultegře, karbon DTčkama a integrovaným kokpitem s nastavitelnou šířkou řídítek ) a je hodně spokojenej…

      1 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce