• Adamoos

    Zdravím vás všechny ????chci se zeptat na recenzy,dojmy,zku­šenosti,infor­mace,plusy,mí­nusy ohledně stroje S-works epic 22,23 váhal jsem hrozně dlouho a chci vaše názory na tento stroj ????děkuji.

    0 0
    • novas752  

      Fajn spolehlivý kolo, pokud ti filozofie brain tlumiče a vidlice vyhovuje tak se neni třeba ničeho bát.

      Pokud úplně ne tak váhej dál, dost brzo to bude zastaralý.

      0 0

        MTBIKER doporučuje

      • Adamoos  

        No jezdím maratony a xc,a rozhodl jsem se koupit fulla a chtěl bych něco co mi vydrží fakt dlouho a budu spokojený jak s geometrií a systémem Brain,ještě jsem na tom nejel tak nevím,mám rezervaci na neděli ????tak abych byl fakt spokojený a nemusel řešit kolo za další 2–3 roky, díky

        0 0
        • J1RKA  

          tak dej vedet, jakej to na Tebe udelalo dojem

          0 0
        • novas752  

          Brain je pro tohle kolo zásadní záležitost – buď to budeš milovat nebo nenávidět. Na jednu stranu to za jízdy vůbec nemusíš ovládat, na druhou stranu je to trochu kompromisní – nikdy to nebude tak aktivní jako normání otevřený tlumič a hlavně vidlice, a tak tuhé jako normálně zavřený tlumič (a vidlice). Na klasice zase musíš myslet a zamykání ovládat (což se dá třeba ke konci závodu snadno někde zapomenout)

          Dokud to nezkusíš a neposoudíš sám, nemá smysl řešit víc.

          0 0
    • roud  

      Hlavně si to chce testnout brain svým projevem není úplně pro každého za mě je to ale super raketa :)

      0 0
      • Adamoos  

        Potřebuji aby ten zadek fungoval když pojedu fakt terén aby mi to ulevilo zádům a byl spokojený hlavně ????

        0 0
    • blackboy007  

      U Spešlu platíš o dost více peněz za značku než u jiných značek co se podívat na např Ghost, Norco, BMC, Orbea,atd jinak nic nemám proti Spešlu

      0 0
      • snas89  

        Neplatis za znacku. Nebo teda…platis za to, co ta znacka nabizi. Bud za to platit chces nebo ne (sit prodejen, zaruka, servis, odpovednost zavedenyho vyrobce).

        S cenou bude u bmc na stejno.

        0 0
    • Kubjak  

      Koupí tohoto kola, opravdu zklamaný nebudeš, ať už ful nebo ht ..bavíme se tu v podstatě o tom nejlepším co ti tahle značka muže nabídnout ????‍♂️ jezdím už několikátou generaci, jezdil jsem i na novém scotu, také skvělý ????‍♂️ a tak je to i s ostatními značkami, jsou to jenom detaily v geometrii rámu, zbytek je v podstatě na všech kolech této cenovky stejný …

      0 0
      • Adamoos  

        Zdravím vás,a porovnání Scottu spark rc??? Jaký pocit z jízdy oproti epicu a co se geometrie týká? Jinak to beru na sadě sram xx transmission a komplet xtr brz což mě fakt láká? A názory o srovnání třeba se supercalibrem,ca­nyonem Lux nebo KTM scarp? Děkuji za informace

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.