• Venda

    Podle serioveho cisla vidlice jsem si na strankach RS nasel, ze bych mohl upgradeovat debobair. Tak jsem objednal, nestoji to svet, a ted pri rozebrani koukam, ze mam asi dva stejne kity. Je to tak nebo se okem od sebe nerozeznaji? Docela me to zaskocilo, cekal jsrm proste dva ruzne vyrobky. Ono podle serioveho cisla mel byt ve vidlici i token a taky nic. Takze je docela mozne, ze ta RS aplikace pekne lže.

    Moc diky za rychlou reakci, mam to ted rozdelany, tak bych vidlici rad, co nejdriv slozil.

    0 0
    • novas752  

      Jo to máš 2 stejné. Předchozí verze měla spodni nástavec stříbrný a sealhead neměl límec.

      Spolehlivě se to pozná už jen ze samotného výrobního čísla – před T je týden výroby a prcní číslo po T je rok výroby = např. 37T9je 37. týden 2019 a podle toho pak v katalogu náhradních dílů.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • marshalll  

      Tady od stránky 12 se můžeš podívat co by mělo být uvnitř. Revize B4 (2021–2022) už má ten C1 upgrade přímo v sobě (taky se mi stalo, že jsem objednal upgrade a už byl uvnitř :) Ten starej by měl vypadat nějak takhle…

      0 0
    • Venda  

      Diky obema, aspon jsem zas moudrejsi. A mam v zaloze tedy funglovej Debonair…

      0 0
      • Sistematicx  

        Neco takoveho mit v zaloze je uplne k prdu. Na Lyrika mam doma snad 4 shafty dokonce. Bych to vratil a koupil ten nejnovejjsi pokud ho muzes pouzit.

        1 0
        • marshalll  

          Asi tak, vrátil bych to, nebo hodil na bazar (vlastně ne, počkej až se prodá ten můj ;) Jedině je tam nový tešnění, ale to je případně i v 200hr kitu…

          0 0
          • Venda  

            Nez jsem se k tomu dostal, 14 dni je fuč. Uz je na bazaru, tak uvidim, treba se bude nekomu hodit.

            Ale stve mě, ze ta RS aplikace to nabízí jako upgrade kit, kdyt uz to tam je.

            0 0
        • Venda  

          Prave ze jsem myslel, ze nejnovejsi, co muzu pouzit je prave tenhle.

          0 0
          • mikš  

            na mýho Pika r.v.2016 by to asi nepasovalo?

            0 0
            • Venda  

              Rekl bych, ze ne. Ale na tohle ti odpovi nekdo povolanejsi. Ja to kupoval podle vyrobniho cisla z ty RS aplikace.

              https://www.koloshop.cz/…8plus)/83964

              Je to tohle, takze predpokladam od generace B1 vys

              1 0
            • novas752  

              Do Pika verze A (14–17) určitě pasuje DebonAir B1 – je přímo nabízený jako upgrade. Tohle je verze C1, která tam uvedená není, ale vzhledem k tomu, že pro trochu novější Piky s DebonAirem B1 je zase C1 jako nabízený upgrade, logicky musí pasovat i do té generace 14–17.

              Otázkou je co z toho je lepší, protože C1 je vlastně jen „posunutý“ B1 trochu vejš (z čehož teda pramení několik efektů najednou a otázkou je rozdílná výška umístění (?) přepoštěcích kanálků mezi Pikem A a B) a hlavně pro mnoho lidí to oproti B1 nebyl zrovna upgrade – spíš naopak, každý z nich dává vidlici trochu jinou charakteristiku.

              Každopádně oproti původnímu soloairu (jestli ho tam ještě máš) bude imho lepší obojí. Sám jsem Pike 2016 měl a upgradoval jsem na B1 (když ještě C1 nebyl).

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.