• Feket

    Zdravím, měl bych dotaz ohledně tohoto kola https://www.decathlon.cz/…8405424.html , co se týče poměr cena/výkon, jestli má toto kolo cenu kupovat, nebo se poohlédnout po jiné značce která bude ale podstatně cenově jinde? Byl bych rád i za osobní zkušenosti, pokud někdo s tímto kolem má. Kolo bude sloužit převážně na polní, lesní a kamenité cesty. Občas nějaký trail, nic šíleného. Předem díky za rady.

    0 0
    • vantom28  

      jako nevypadá to zle za tu cenu. nevím co čekat od těch pružících jednotek. taková velká neznámá.

      docela mě dostala kola: 30mm vnitřní a nasazeny pláště 2,1 …

      0 0
    • plysovykozisek  

      Já mám ten jejich full za 34990Kč, který mám v profilu a bez problému.

      0 0
    • b84  

      Mám rockrider 920, 27,5 hardtail, necelý měsíc a zatím spokojenost, žena rafal 720 a za dva roky žádný problém, jezdíme ± to co ty píšeš výše. Obecně má decathlon super poměr cena/výkon. Lepší nebo stejný dle mého názoru seženeš jen ve výprodejích…

      0 0
    • Feket  

      Díky za názory ještě si budu muset propočítat jestli mi bude vyhovovat převod 1×11

      0 0
      • b84  

        Já přešel z 2×10 před necelým měsícem na 1×11 30 ve předu, 10–42 vzadu a chybí mi akorát jeden těžší, což v terénu nepoznám a na silnici holt jedu trochu pomaleji… Ale chce to asi zkusit

        0 0
    • Feket  

      A co říkáte na https://www.decathlon.sk/…29quote.html#… sice ještě není v Česku ale mají ho prý naskladňovat, tak jestli to má cenu nad ním uvažovat.

      0 0
      • plysovykozisek  

        Až bude u nás, tak si ho asi koupím, ale zajímalo by mě, co tam jsou za brzdy.

        0 0
        • Feket  

          Něco od Tektra. Vyměnit se dají vždycky. Spíš doufám že ta vidla něco snese 140mm zdvih 30mm nohy.

          0 0
      • Feket  

        Tak dnes jsem se na něj byl podívat. Sice zatím mají jen 27,5+, ale vypadá pěkně i v reálu a mají ho za 37500 Kč.

        0 0
      • Radza  

        To už vypadá zajímavěji. Jako ta jejich značka má potenciál… Jednou to možná bude i docela dobrý. Zázemí mají a rok co rok to vypadá lépe. Rockrider taky nezní tak špatně.

        0 0
        • Feket  

          A asi si i věří když dávají doživotní záruku na rám, představec a řídítka. Za tu cenu celkem čumím.

          0 0
        • Feket  

          A asi si i věří když dávají doživotní záruku na rám, představec a řídítka. Za tu cenu celkem čumím.

          0 0
          • Radza  

            Budou se zlepšovat, ale možná i zdražovat. A nebo budou prodávat takové obstojne kola za tuhle cenu. Těžko říct.

            0 0
          • Petr L2  

            Tak se zkus zeptat, co tím doživotní myslí …

            0 0
            • b84  

              Když ti praskne rám, dostaneš nový stejný, nebo jeho nástupce, pokud již daný model nebude na skladě. Tak mi to bylo při koupi řečeno…

              0 0
              • Vilém  

                Ale jak dlouho je to „dozivotni“ ?

                0 0
                • plysovykozisek  

                  Mě bylo řečeno dokud tady Decathlon bude, ale v papírech nic takového napsáno není.

                  0 0
                • b84  

                  To já nevím, ptal jsem se na horizont cca 5ti let, bestak budu po té době chtít něco nového…

                  Borec mi prostě řekl, že buď bude na skladu stejný a dostanu stejný, nebo aktuální model stejné řady.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.