• Manas

    Oslovuji kolektivni vedomi .. pac vic hlav, vic vi .. a taky se tady muzeme pekne pohadat kdyztak :)

    Mam ten svuj werk – https://bike-forum.cz/…rb-trailster

    No a protoze, voe, nejsou prachy na realnej tuning (tlumic, brzdy, ja vim) .. tak aspon nejak vizuelne to chci dotahnout dokud neprijde zasah zhury a nedokoupim ten zbytek. Vzhledem k tem zapletum, sem chtel tam hodit jeste dopredu nejake oranzove prvky – konkretne blatnicek Unleazhed (blatnik vozim porad, hodi se) barva by mela byt ale tmavsi v realu). Pak jeste zatka hlavovyho – opet Unleazhed. Puvodne jsem myslel ze tam dam burgtec nebo wolftooth, ale ty jsou komplet oranzovy a ve finale by se mi to asi nelibilo.

    No a finale – jeste bych chtel a to nevim jestli neni moc, na horni ramovou trubku hodit oranz polep ve formatu jako dela treba Ri:esel design – ty sipky na horni trubce. viz priloha. Jen teda bych to udelal z oranz polepu (carbon struktura) tzn. bez grafiky . Folie:

    Nebude to uplna kokotina?

    Se nudim s timhle no … :-D

    0 0
    • scalar  

      Já bych dal všechno oranžové pryč :-)))

      2 0
    • AussigBiker  

      O oranzovy neco taky vim :D.

      Rozhodne nejaky oranzovy platformy, bez nich to jezdi hur: tady, nebo tady. Ja mam oranzovy Race Face Atlas.

      A samozrejme nejaky sedlo s decentnim oranzovym dekorem – Fabric

      Pedaly a sedlo sem si nechal namontovat pri prebirani eRBecka v Praze, pan Hejnik glosoval sedlo – pekne, oranzovy, hlavne, ze se na nem neda sedet :D. Fabrica jsem mel vyzkousenyho z HT, ale na celoperu podemnou prasklo, Ergon se statecne drzi, ale nema oranzovej prouzek.

      No a vlastne oranzovej kosik na bidon, i kdyz ho tam ted nemas :D A oranzovy cepicky ventilku, nebo rovnou ventily, mas-li bezduse.

      0 0
      • Manas  

        To je zase strasne moc, pak mi to prijde nevyvazeny. Proto vaham i nad tim polepem horni trubky. Sedlo a pedaly menit nechci, oranzove sedlo se mi hrube nelibi a s pedaly sem spokojenej :D

        Nevim no, asi poridim zatku hlavovyho, ten blatnik a uvidim co dal …

        0 0
    • Georrge  

      Tohle je strašně subjektivní… nedivil bych se, kdyby ti tu třetina lidí řekla přidat, třetina všechno oranžové vyházet a poslední třetina ti řekne je to OK tak jak to je teď :)

      Za mě to bez oranžové bude nuda, tak jak to máš teď to není špatné, já osobně bych klidně trochu přidal (ten blatníček, nějaký elox bordel, klidně i ten polep). Ono když koukneš na mojí Salsu, tak pochopíš co se mi líbí :D ale hlavně tam nemíchat další barvu.

      0 0
      • Manas  

        Dalsi tam nesmi prijit, toby neslo. Ta oranzova je tak specificka ze to nejde.

        Ta Salsa je pekna, na me jsou moc ty bowdeny, ale kdyz se ti to libi, tak proc ne :)

        0 0
    • mr.antik  

      Je to už dobrý… blatníček z decathlonu a nějakou decentní oranž samolepku na něja klidně, ale já bych to takhle nechal.

      Ososobně bych ladil všecko do černa.

      0 0
      • Manas  

        Ja bych to asi fakt doresil jen tema dvouma blbostma a tamten polep si muzu vyrezat dycky :D

        0 0
        • AussigBiker  

          Koukam, ze si vlastne rozhodnutej co chces, tak vlastne ani nevim co tu chces resit :D

          0 0
          • Manas  

            Tak nikdy nevis kdy ti prijde nejakej super napad zhury. Nebo treba nekdo natrefil na dil co jsem jeste nevidel :-)

            0 0
    • scota  

      Oranžové sedlo:

      https://chromagbikes.com/…master-dt-19

      0 0
    • mastihuba  

      k te oranzove se moc nehodi ta svetle seda, cim vic to polepis tim to bude lepsi a zbytek muzes doladit lihovkou :)

      0 0
    • maajkee  

      Za mě se k tý šedy ta oranžová taky vůbec nehodí. Každopádně bych neřešil voloviny a jezdil :)

      0 0
    • Atilla  

      Vzhledem k tomu, že máš jen oranžovou objímkou, tak bych ji vyměnil za černou a strhl polepy. Ta šedá je sama o sobě fakt krásná barva.( Měj jsem taky tohle RB)

      A spíš bych se zaměřil na ten tlumič. S tímhle to sice jede fakt jako HT, ale na víc kořenech to taky chodí jako HT:) Vvýměna za CCDB IL air byl skok o miliardu světelných let.

      1 0
    • Edwin  

      Já budu držet s tebou basu. Nudnejch kol je spousty, troška cirkusu neuškodí. Za mě oranžový sedlo, gripy a logo na rám bys mohl stříknout.

      0 0
      • Jasam  

        Plus vytunit sebe – oranžový brýle, helma, rukavice a ponožky. Zbytek do šeda ;)

        0 0
      • Lišák  

        Ještě by to chtělo oranžový vahadlo.

        0 0
    • TJK  

      ufff ufff… uz bezim se svou troskou do mlyna…

      1. budto nechat jak je a dal to nekurvit
      2. nebo dat oranzovou pryc (pac to je hezci :-D)
      3. dat oranzovou pryc a doladit skinwall gumama

      toz tak :)

      1 0
      • Georrge  

        To prvni je takove smutne a k te sede mi teda skinwall gumy vubec nepasuji.

        0 0
      • maajkee  

        Ta první verze je boží, skinwally mi tam taky moc nesedí. Za mě šedá s černou nudná není, fakt hezký.

        0 0
        • vrazdit  

          RB jedině v tmavě šedé metalíze „Black finish“ s bílým logem… :) mám takové dvě :) škoda že už ji delší dobu nedělají… a teď už vlastně nedělají vůbec…

          0 0
      • Manas  

        Uznavam, ze ty skinwally to delaji takove – lehkonohe .. ale ta 120tka, sama od sebe je lehke (designove) kolo. To nevim jak by vypadalo .. :-)

        0 0
    • Manas  

      Ta nakonec sem to vyresil uplne jinak – nekupoval sem zadny veci navic, jen matnou folii v oranzove za kilo. Malinko polepil blatnicek a tim to cely asi uzavru. Na horni ramovou jsem zkousel neco dat, ale bylo to fakt hnusny :D

      0 0
      • TK75  

        Teď už se mi líbí.....blatnicek tam evidentně chyběl :-D

        1 0
      • mastihuba  

        dal nych dva oranzove krouzky pod forbes v barve objimky, takhle to neni harmonicke :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.