• jakubdjuki

    potřeboval bych pomoct s výběrem nějakého rámu :

    má někdo zkušenost s rámy Spyder a to typ rámu Scenner nebo Oxygen?

    nebo nějaká jiná alternativa za ty peníze ? díky

    0 0
    • thesecond96  

      Nemyslíš spíš hard tail, než hard trial? :)

      0 0
    • Vilém  

      To na trial a uz vubec ne na tvrdej, vhodny zrovna nebude.

      0 0
      • jakubdjuki  

        omlouvám se ale to jen jen označení kol HT, já tu zkratku pojmul strašidělně. Jde mi o cross country a horské MTB.

        0 0
    • thesecond96  

      No asi takhle: žádným rámem za tuto cenu asi chybu neuděláš, takže se říď spíš váhou a taky vzhledem :)

      0 0
      • Chaingang  

        ještě bych teda v žádným případě nezapomínal na geometrii, ta bude podle mě stokrát důležitější než váha a vzhled :)

        0 0
    • psoid  

      Taky se dívám po rámu, nejlépe tak do 8000 Kč. Ale v létě vozím brašny, takže potřebuju přidělat nosič. Což moc nebývá.A ještě bych rád i véčka, kdyby vadila kotoučovka. K tomu něco lehčího a nejlépe černo-červený. Jezdím lehčí terén, občas závod pro zážitky…

      Teď mám Spyder (už nevím, jakej typ).Trochu se mi oloupal lak kolem rychloupínáku a sedlovky, ale jinak bez problému.

      0 0
    • mr.antik  

      Tenhle. Je pěknej, ale drahej.

      http://www.mojekolo.cz/31657-xtc

      Nebo RB, protože je z Česka (a dá se poladit design)

      http://www.racebike.cz/…3/78/crr-ram

      Nebo ještě nějaký ty Meridy, Superiory, ale to je pro socky :-)

      0 0
      • psoid  

        A co MRX Elite ?

        0 0
      • psoid  

        Giant nemá noič, na RB jsem někde čet, že to můžou přivařit.

        Líbil se mi i Apache Hawk 2011(bez véček), jenže ten nabízej jen pro 29" kola. A nebo Kellys Oxygen 2010 s váhou 1,35 kg, ale u něj mám trochu podezření, že 20 kg na nosiči nebude ideální..

        0 0
        • jachymk  

          já kupoval od RB starší CR1300 ale zas za 30% tehdejší ceny (3000), byly na něm pouze navářky na kotouče tak mi tam véčka zadáčo hodili

          0 0
    • Evilcleaner  

      lepiče nálepek jako spyder bych za takové peníze určitě vynechal. já bych vyvíral mezi scott scale, trek 8500 a třeba ginat, všechno alu a samozřejmě bych zařadil i RB (které by to dost možná vyhrálo). někomu by se mohl ještě líbit třeba sup třeba, ale moje volba by to nebyla.

      0 0
      • yetti  

        Spyder je sice jenom lepič nálepek, ale jejich lepší modely jsou rámy Ridley s nálepkama Spyder – na několika místech je dokonce vyražený logo Ridley. Vůbec netuším kde to berou a zda o tom u Ridley vědí, ale třeba Spyder Scenner (Ridley Scorpio)je velmi pěkně zpracovanej rám za slušný peníze. Kamarád ho jezdí a maximální spokojenost. Kromě toho, že ten rám je lehký a tuhý, tak ty hranatý trubky vypadají dost efektně.

        0 0
        • Bafoon  

          nojo ale problém je že není scenner jako scenner – přítelkyně 17" vážila cca 1550g a na druhou stranu tuším Jonáš má ten samý rám s vahou cca 1300g a možná dokonce v 19" nevím už přesně, prostě to pěkně lítá :-/

          0 0
        • Carloss  

          spyder není jenom lepič nálepek, ale i lakovna(:

          0 0
        • JakeF  

          Taky je otázka, jestli to jsou „Ridley rámy“ nebo „Ridley co neprošly výstupní kontrolou rámy“ ;-).

          0 0
    • AleZ80  

      Co XTC nebo Scale ?

      0 0
    • siafu  

      moje volba by byla Scott Scale 40 nebo v případě delší geometrie Giant XTC, jinak podle geometrie

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.