• robb

    Rok 2023 pomalu končí a za chvíli se rozjede nová sezóna, tak ať je kde kecat .......

    Pár připomenutí ještě ze sezóny 2023:

    https://www.cyclingweekly.com/…n-excellence

    Anketa: Vyhraje Primož konečně Tour

    0 0
    • Smazaný účet  

      Vím, že to patří do jiného vlákna a roku, ale já ty špindíry nesleduju. Tohle mě pobavilo na twittru: https://twitter.com/…394322534570

      3 0
    • Aduldinho  

      Už se těším na novou sezónu, snad budou všichni zdraví a předvedou nám velkou show a Woutovi samozřejmě přeji monument, nejlépe na úkor MVDP, ten už toho vyhrál až až a teď je navíc absolutně nejlepší špindíra! ;-)

      0 4
    • Cyklofanatic  

      Bohužel myšlenka, že by Primož mohl vyhrát ještě Tour je podle mě dost iluze. Pro Vingyho a Pogiče hraje věk, výkonnost, ale po dvou vítězstvích na Tour vlastně i zkušenost. Pokud tam oba budou a zdraví, tak je to unreal. Ale fandit mu budu :).

      0 2
      • Melvin  

        Zase Pogi bude mít za sebou Giro.

        0 0
      • Aduldinho  

        Taky mu budu fandit, i když to vidím též spíš na Vingeho! ;-)

        1 2
    • Sooree  

      Rohan Dennis udajne zatcen a obzalovan ze smrti svoji manzelky

      0 0
      • Agent007  

        Nojo, Jumbák…

        0 16
        • Sooree  

          :D

          0 0
          • Agent007  

            No, on už vlastně není Jumbák, smlouvu měl do 31.12.2023, a jelikož v Austrálii už teď mají 1.1.2024, tak už je free.

            0 0
        • brtníček  

          Agent= lidský odpad.

          3 0
          • Agent007  

            Jiný názor než ty=lidský odpad? Zaujímavé. Kdybych byl lidský odpad, tak napíšu že jsi debil, který uráží kvůli jinému názoru. Ale jelikož nejsem jako ty, tak to nenapíšu a odpouštím ti. ;-)

            0 5
      • jonys  

        Jednou magor, vzdycky magor. Chudak holka :-(

        0 0
        • Darkson  

          těch indícií, že to borec nemá v hlavě v pořádku, bylo více, ale tohle je šílená tragédie :(

          0 0
          • Agent007  

            O tom, že je to magor, svědčí i to, že přestoupil z ineosu do jumba…;-)

            0 2
          • jonys  

            Pry ji sundal kdyz jela na kole. To si hodne tezko predstavuju situaci kdy to je nestastna nahoda.

            Ano, tech excesu mel par: odjezd z Tour, odmitnuti jet moc ktatkou TT na MS nebo teatralni poruseni lockdownu. Ale tohle je hrozny.

            0 0
            • Pecer  

              Někde jsem četl, že se držela auta a táhnul jí a pak spadla pod auto. Ale nemůžu to už najít, kde jsem to četl.

              0 0
            • andy97  

              Nevěřím, že by to udělal naschvál. Ano, měl nějaký excesy ale aby udělal toto. Nevím no :(

              0 0
              • Agent007  

                Tak, pokud jela na kole a držela se auta, je to porušení bezpečnosti a vina řidiče, i té ženské. Pokud měl v sobě i alkohol, má na krku průšvih. Nechal bych to na policii a soudu.

                1 0
      • vasek80  

        Dnes ve zprávách, že propustili Pistoriuse. Tak mají Australani jeho následovníka.

        0 1
        • jmaselnik  

          Pistorius je sice jihoafričan, ale kdo by řešil detaily…

          1 1
          • tvargy  

            zřejmě narážel na Rohana Dennise a jeho „příběh“ s manželkou

            1 0
            • jmaselnik  

              No přesně, akorát jinej kraj jaksi..

              0 0
            • vasek80  

              Prostě další *****, elitní sportovec, kterej zabil svoji ženu/družku. Mi to přišlo divně ironické když zrovna dnes toho prvniho pustili.

              0 0
              • zbartos  

                A Ty víš, že ji zabil schválně? Soud ještě neproběhl.

                1 0
                • vasek80  

                  To nevím. Podle prvního článku jsem to pochopil jednoznačně, podle dalšího teď na Seznamu už to jednoznačně nevyplývá.

                  0 1
                • jonys  

                  Problem je, ze u Dennise to lze mnohem spis predpokladat nez kdyby to byl jiny jezdec. Zkratka u nej by to bohuzel neprekvapilo. Uvidime v breznu.

                  0 0
    • Sooree  

      Zde

      0 0
    • jmaselnik  

      Roglovi bych to hrozně přál, ale na Vingeho, pokud bude ve formě, aktuálně v dlouhých etapácích nemá fakt nikdo.

      1 0
      • ZDRI  

        Asi budeš mít pravdu, ale stejně se na ten souboj JV vs. PR hrozně těším. Roglič vypadal v této sezóně moc dobře, bude mít neskutečnou motivaci a poslední šanci. Věřím mu mnohem víc než Pogačarovi, ten při kombinaci s Girem podle mě bez reálné šance bojovat o celkové vítězství. Ale show to je v jeho podání zase bude, o tom žádná :-)

        0 0
    • cubista  

      Tipoval jsem Vingeho, je to největší favorit. Přál bych to ale víc Roglovi. Ale úplně nejvíc bych přál Pogimu double. To by byla pecka. Pro mě je to největší sympaťák na kole v posledních letech.

      3 1
    • Agent007  

      Proč by měl Tour vyhrát někdo z těch tří? Debilní anketa. Já například tipuju Evenepoel

      0 4
      • Aduldinho  

        Agentíku, ty zase krapet prudíš, že? ;-)

        Ta anketa je jen, aby řeč nestála, ale to ty asi úplně nepochopíš. Pokud máš potřebu tipovat, tak si klidně na Remca vsaď, ale otázka je, jestli vůbec TdF pojede? To jsem nějak nepostřehl?

        Ty jakožto dobře informovaný nám to jistě osvětlíš? ;-)

        0 0
        • Agent007  

          A proč by nejel Evenepoel TdF? Všude o tom mluví, má ji v itineráři příštího roku, bude to bitka. Nikde není psané, že to vyhraje nějaký slovinec nebo dán. Pojedou i kluci ineos, carapaz, mas, každý z nich má šanci. Geraint taky letos toho slovince hezky proháněl na giru

          0 0
          • ladys  

            Bitku jsme viděli na Vuelte:)

            1 0
          • jmaselnik  

            Jojo, z těch kluků ineosích jde letos snad ještě větší hrůza než loni :D

            1 2
          • tomxxx  

            Já, když vyhlížím ty velký úspěchy ineosu.

            5 2
            • ZDRI  

              Nic proti INEOSu, ale za ty prachy (rozpočet), fakt velká bída. Čest jediné světlé výjimce – GT na Giru byl na svůj věk excelentní a udělal závod. Navíc na rok 2024 nevidím šanci na nějaké zásadní zlepšení. Kde jen ti soudruzi z UK udělali chybu…

              0 0
              • Agent007  

                Až se rozsekají vingegard, roglič, nebo pogačar, jako se rozsekal lídr ineosu bernal, že budou rádi že přežili, taky se budeš divit, že ty jejich týmy jezdí takovou bídu?

                0 2
                • ZDRI  

                  Pokud je tým s takovýmto rozpočtem výsledkově závislý na jednom Bernalovi a není ho schopný ani po delší době nahradit (Bernal padl v lednu 2022), pak je v jeho managmentu něco hooodně špatně…

                  1 0
                  • brtníček  

                    Jumbo letos vyhrálo všechny 3 GT a pokaždé s jiným jezdcem…:-)

                    0 0
                    • orm  

                      Jeden jezdec defakto nahoda, ktera se uz opakovat pravdepodobne nebude, druhy jim odesel jina. Zbyva jeden. Kdyz se zrani, tak jsou tam kde ineos.

                      2 3
                      • jonys  

                        No nahoda ne. Vyhra diky sile tymu, kterej si ostatni proste povodil, zreziroval si zavod bez odporu.

                        Jinak uz jim UCI priklepla Ciana. Koupili Jorgenssona, Tuletta, maji Mitteta, A s takovou silou tymu muzou jet o GC klidne s Gloagem, Kruijswijkem, Keldermanem.

                        A hlavne: tech vyher sbiraji mraky i jinde-maji top klasikare i sprintery. To je velky rozdil proti Ineosu. Ne Bernal.

                        3 1
                        • orm  

                          Nahoda ze vyhral kuss, jinak by vyhral roglic nebo vingegard. Roglic je pryc a kuss uz nevyhraje. Takovych nahodnych jednorazovych vitezu mel par i ineos, napr hart. Ty co jsi vyjmenoval jeste nic nedokazaliv ramci gt. Ineos ma pidkocka, ktery vyhrava take klasiky. Jinak zadna o tom, ze visma je pri stejnem rozpoctu lepsi tym, ale ineos neni tak spatnej, jak se tu prezentuje, ale co se tyka gt, tak zaostava za tim na co jsme byli zvykli.

                          1 1
                          • Hagner  

                            Vlastně nic :-D

                            0 0
                          • Agent007  

                            Já jsem zvědavý co zamýšlí s tím Tarlingem, jestli už ho letos pošlou na Tour? Velký talent, ale musí se otrkat

                            0 0
                            • andy97  

                              Talent ano, ale ne na GC. Na to nemá ideální postavu.

                              0 0
                              • Agent007  

                                No, tarling je vyšší jen o 4 cm než wiggins, a hmotnost stejnou jako indurain, oba vyhráli tour. Když shodí 5–7kg, bude to značka ideál. Ale možná se zaměří na klasiky. Uvidíme

                                0 0
                                • andy97  

                                  Srovnávat ho s Indurainem v této době, je dobrý nesmysl.

                                  0 0
                                  • Agent007  

                                    Nesrovnávám ho s Indurainem, jen poukazuju na to, že tour se dá vyhrát i s nekonvenční postavou, 190 cm výšky a 80kg hmotnosti nemusí být na překážku.

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      máš špatně čas :)

                                      …dala vyhrát…

                                      5 0
                          • jonys  

                            Ano ale furt ani toho Kusse nedokazal nikdo jiny dostat pod byt minimalni tlak. Ziskal cas v uniku, ano, a to uz se asi nestane. Zase ale v nem ztratil sily, ze? A zkraje zavodu delal domestika, nemel servis, sam tahal lidrum.

                            1 0
                            • orm  

                              Zas hodne lidru ostatnich staji odpadlo, ale na to se historie ptat nebude. Vyhral a skoro kazdej mu to pral. Uvidime, treba se pletu, ale ja si myslim, ze uz zadnou GT nevyhraje.

                              1 0
                              • jonys  

                                To to je mozny. Stejne jako Tao nebo Hindley. Ja chtel rict, ze v Jumbu ma stejne kvalitni jezdec vyssi sance-protoze ten tym je momentalne strasne silny a ty zavody reziruje jak mu to vyhovuje.

                                Aby ne kdyz jeho domestici jsou top liga v klasikach, ze…

                                Ale je fakt, ze Monumenty jim moc nejdou. Tam je vzdycky nekdo preveze.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  No pokud nejsi jako QS sveho casu ze mas 4–6 lidi schopnych vyhrat tak se klasiky reziruji blbe ;)

                                  0 0
                                  • jonys  

                                    No oni jsou schopni to rozbit a mit cisla. Wout, Baarle, Laporte, Benoot…

                                    Ale bud to neumi jako QS sehrat, nebo je nekdo proste silnejsi. Sagan, Kristoff, Greg taky ten QS nekdy znicili. Ted je tam Poel, Pogi.

                                    2 0
                        • Agent007  

                          Kruiswijk?? Kelderman?? :-)))

                          0 0
                          • jonys  

                            Kruijs ma na GT celkem solidni zarezy. A Giro 2016 mu musi lezet v hlave dodneska.

                            Kelder je klasicky plan B, taky malem vyhral Giro akorat neumi zustat na kole. Oba jsou uzstarsi, pravda.

                            0 0
                • oberleutnant Weiss  

                  A to jsi ještě zapomněl na předchozího lídra Frooma. Že by nějaká strašlivá kletba uvalená na lídry onoho nešťastného týmu???

                  0 0
                  • Agent007  

                    No, neřekl bych že je ineos nešťastný tým, oni se z toho momentálního poklesu výsledků zase vyhrabou, mají spoustu mladých talentů…nešťastný tým byl loni Bahrain, řekl bych…

                    0 0
          • Aduldinho  

            Remcovi v tomto ohledu nevěřím, na Vueltě taky radši ze souboje vycouval, když se sejdou výše zmiňovaní GT vlčáci, stále mu na ně něco málo chybí ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              Kdyz bude poslouchat co mu reknou do vysilacky tak ma velkou sanci. Kdyz pojede svoji hlavou, tak spis zadnou.

              1 0
              • Agent007  

                Taky Evenepoelovi věřím, letos je na Tour 60km časovek, to by mu mělo vyhovovat.

                0 0
                • andy97  

                  Jestli se mu vypne hlava, tak to mu nepomůže.

                  0 0
    • robb  

      Strašný čísla

      https://twitter.com/…720932098346?…

      7 0
    • skaj  

      Red Bull koupil 51% podil v Bore

      To mize klidne byt budouci nejsilnejsi hrac, prachy maji v podstate neomezene (kdyz budou chtit). A navic maji za sebou spoustu knowhow jak delat teamy…

      Zaspekuluji si, ze uz vime, kam Wout prestupuje po sezone:) Uz maji jeho osobniho sponzora i kouce. A mam pocit, ze uz drive probehly nejake spekulace na tohle tema.

      0 0
      • milan.v  

        Red Bull investuje do cyklistiky, koupil většinu týmu Bora-Hansgrohe

        https://www.roadcycling.cz/…ra-hansgrohe

        2 2
      • tomxxx  

        A Roglič se teď tiše směje těm co říkali, co bude dělat v Boře.

        Wout bude na vyplacení dost drahý, má podepsáno do 2026

        0 0
        • orm  

          Vyplaceni :)? S tim maji ve visme sve zkusenosti, tak to mozna pociti z druhe strany …

          0 0
        • McBlacky  

          Wout za Ciana to se budou smat roky. Jista hvezda, proti komplikovanemu prospektu.

          0 0
          • Singlespeed  

            Přestup Ciana mě dost překvapil. Na jedné straně se závodník veřejně ohrazoval proti tomu, že ho v Boře nutí papat během závodu hrsti analgetik a kofeinu a najednou se vydal napospas chemickým matadorům z Rabobanku, což je úplně jiná liga. Nebo, že by konečně pochopil? :-)

            0 0
            • McBlacky  

              čekám, že s ním budou problémy. Asi ne level střelců Dennis, Moscon, spíš ublížená fňukna co bude kopat kolem sebe.

              0 0
              • jonys  

                Stejny nazor.

                Fuglsang byl mistr hledani chyb vsude jinde krom sebe. Tohle bude stejny pripad.

                1 0
    • milan.v  

      Ve vítěznou vlnu na Pogačarově kole věří Tereza Neumanová v novém dresu UAE teamu ADQ

      https://www.roadcycling.cz/…ae-teamu-adq

      5 2
    • milan.v  

      Tak jak to letos vidíte s dresy? ;o)

      Ještě jsme je tu pořádně nerozebírali…


      https://www.cyclingweekly.com/…its-for-2024

      https://www.globalcyclingnetwork.com/…-are-wearing

      https://www.rouleur.cc/…ur-team-kits

      https://www.roadcycling.cz/…ld-tymu-2024


      Za mě:

      1. FDJ
      2. Jayco
      3. BORA

      Jinak letos opravdu nejslabší dresy za posledních pár let…

      1 2
      • Aduldinho  
        1. FDJ
        2. Visma
        3. Bora
        4. AG2R
        0 0
      • Fazzy  

        Neviděl bych to tak černě. Až na pár výjimek jako je Israel, Jayco nebo Bora došlo jen k nedramatickým úpravám loňských dresů. Téměř ve všech případech směrem k lepšímu. Tradičně s vyjímkou Astany. Za mě nejlepší Jayco a nejzábavnější bicykle u EF. Sem zvědavej na Wiliery u FDJ.

        0 0
        • robb  

          EF je vždycky dobrá divočina. Z dresů se mi asi nejvíc líbí AG2R a pak Arkea. Ti mají takový jednoduchý nepřeplácaný dres.

          2 0
      • cubista  
        1. FDJ
        2. AG2R
        3. BORA
        0 0
      • tomxxx  

        Vždyť FDJ je staropáprďácký oldschool. Přesně tyhle dresy jsou nejhorší, protože zezhora vypadají jako všechny ostatní.

        0 0
        • skaj  

          Tak přesně proto se tu líbí, ne?:)

          Za mě fajn AG2R – protože je dokázali udělat i s logem „čiste a elegantně“.

          Hrůza UAE – mají nekonečné peněz a udělají z nich jezdící billboard…

          0 0
        • milan.v  

          Připouštím, že ty ženské s červenými prvky, jedním rukávem jsou o třídu jinde… Ty pánské jsou hezké na fotkách, v grafice, ale v pelotonu jsou nevýrazné…

          0 1
    • vasek80  

      Co ten MVP, je to takovej mimozemšťan a zimní sezónu má jako trénink na jarní a letní vrcholy a jen tak mimoděk všechny v cyklokrosu deklasuje. A nebo to pojal jako prioritu, teď je na vrcholu a na jarní klasiky mu začne docházet?

      0 0
      • andy97  

        Tak loni měl 15 závodu v cyklokrosu, letos to je podobně. A pak byl i na klasikách v top formě (výhra San Remo, Roubaix a druhý na Flandrech). Na Tour neměl formu ale pak vyhrál MS.

        Jsem zvědav jak tam zakomponuje horský kola, tedy pokud je pojede na OH a pak silniční závod. To tak z fleku objet moc nepůjde. Nějaký závody by potřeboval objet na mtb. Rozhodnutí by mělo padnout po cyklokrosech.

        A dostt v úvahu připadá, že by neobjel celou Tour.

        0 0
        • vasek80  

          Loni jsem cyklokros tolik nesledoval a už si to nepamatuju. Jezdil to také takto dominantně. Nějak mi připadá že Wout už na něj nemá. Jsem opravdu zvědav na klasiky. Snad to nebude tak jednostranné jako při silničním MS a teď cyklokrosu.

          0 0
          • jonys  

            Loni mu byl Wout rovnej. Letos dominuje proto, ze ho vubec nezlobi zada a Wout to nebere vazne.

            0 0
            • andy97  

              Tak snad už Wout urve nějakou tu velkou klasiku. Zatím má jen Sanremo. což je moc málo. Tam ho MVDP deklasuje na plné čáře.

              0 0
              • Fazzy  

                Hlavně už je to dávno.

                0 0
            • andy97  

              Tak snad už Wout urve nějakou tu velkou klasiku. Zatím má jen Sanremo. což je moc málo. Tam ho MVDP deklasuje na plné čáře.

              0 0
      • tomxxx  

        Jestli bude vyhrávat i klasiky, tak Wout sežere boty.

        0 0
        • vasek80  

          Doufám že Wout si formu ladí až na jaro.

          0 0
      • milan.v  

        Ty iniciály jeho jména jsou mimochodem správně MVDP…

        2 9
        • milan.v  

          Jeho oficiální instagramový profil, klauni…

          0 11
          • USPS  

            Víš co, Sašo…

            0 0
            • TheJD  

              Vzdyt ma pravdu. Vsichni to tak pouzivaji. Kdyz nekde vidim MVP, vzdycky par sekund trva, nez mi docvakne, ze jde o nej.

              0 0
              • andy97  

                Pod MVP mám zkratku “nejužitečnější hráč”

                3 0
              • USPS  

                Jasně, a proto každému na potkání píše „klaun“…

                0 0
            • milan.v  

              :-D

              0 2
      • robb  

        Těžko říct. Vloni byly s Woutem v krosech tak 50/50. Začátek sezóny na silnici měl Matěj hodně špatný a svádělo se to právě na únavu z krosů. Dokonce tvrdili, že byla chyba jet tolik závodů. Po vítězství na Milan – San Remo, se zase naopak objevily články, že jen díky krosům byl schopný takhle všechny deklasovat. Až do Roubaix měl formu a na TdF se zase trochu trápil. Ale v Glasgow už zase byl v pohodě a jen Wout mu byl schopen aspoň na chvíli skočit do háku. Pak si vyber, no.

        3 0
        • tomxxx  

          No, měl štěstí, že po té zimě dal dohromady záda. Se mu to při zátěži může vracet.

          1 0
          • robb  

            Prý ho to na silnici a bajku nikdy nelimitovalo. To je spíš problém typický pro cyklokros. Hodně akcelerací, úseky na sílu při nízké kadenci, …

            0 0
            • jonys  

              Robe, on slovo zada rekl poprve kdyz 2021 odpiskal mtb zavody pred Tokiem. Rikal, ze ho sejmulo jak skocil ze silnicky na bajk. Pak jim dal na OH ranu, ktera ho stala CX sezonu. Ano, v krosu ho zlobily, ale co s nim udela bike nevime-na MS sel k zemi ve 2.

              minute..

              0 0
        • vasek80  

          Asi jediná jistota že nic jistého není a máme se na co těšit.

          2 0
          • Agent007  

            Já se těším, jaké zase předvede v Paříži salto mortale, jako při olympiádě v Tokiu :-)

            1 23
            • ms82  

              Agente, jsi dement. Ale tu fotku jsem jeste nevidel. Z videa se mi zdalo, ze padal do svahu na travu. Tady to vypada jeste hur. A huste Pidcock, ktery to kolem nej vybral.

              2 0
              • milan.v  

                Nene, padal přesně takto blbě… :o(

                A Pidcock to ještě naštěstí zvládl kolem…

                0 1
              • Agent007  

                Proč dement? Ta fotka je krásná. Pády k cyklistice patří. Hlavně že se nikomu nic nestalo ne?

                0 1
    • robb  

      Ti australané jsou vždycky hrozný pohodáři.

      https://youtu.be/HqfIjSv9nok?…

      1 0
    • milan.v  

      Visma LaB chtěl provést to samé co s Uijtdebroeksem i s Kronem. Je těžké držet krok s týmy s třikrát větší palebnou silou, řekl šéf Lotto Dstny

      https://www.roadcycling.cz/…-lotto-dstny

      3 1
      • Aduldinho  

        Vykrádačky :-( A to za ně jezdí můj oblíbený Wout! I když s tím to bylo tehdá taky nějak obdobně, taky měl platnou smlouvu v tom krosovým týmu a trucoval, ne? ;-)

        1 0
        • jonys  

          Ano. Dostal za to slusny flastr. Ale to je na nic, dokud tam nebude trest nejaka stopka.

          2 0
          • Melvin  

            Nějak se to bude muset řešit. Čím víc se to bude tolerovat, tím víc se to bude stávat. Kdyby se tak chovaly týmy, že by jen tak vypověděli smlouvu, kdykoliv by závodník nejezdil podle představ, to by bylo křiku.

            1 0
            • Agent007  

              Přesně. Bernal už 2 roky nic nezajel po zranění. Přesto má asi pořád nejlepší smlouvu v tom týmu, několik milionů euro ročně. Kdyby ho ineos vyhodili, asi by se jim nikdo nemohl divit. Přesto si ho pořád drží. Jsou to frajeři.

              0 1
    • robb  

      To už je skoro moped :-D

      4 0
      • Fazzy  

        20 sekund bych se s nim sklouz :D Vlastně ne, chlapec bude mít tak o 10 kg míň..

        1 0
        • robb  

          Strašný no. Prostě jako každý profi sport.

          4 0
      • McBlacky  

        Az podobne zamaka na pozitioningu, bude zlej.

        0 0
    • milan.v  

      Škoda, Otrubovi to výš nevyšlo…

      https://www.roadcycling.cz/…dim-kijevsky

      1 4
    • Aduldinho  

      Tož Tudoráci budou mít letos pěkný mašinky! ;-)

      4 0
      • USPS  

        BMC byla vždycky pěkná kola…

        2 0
    • Aduldinho  

      Co řikáte změně kol u Lotto Dstny? ;-)

      1 0
    • andy97  

      Darth Roglič už trénuje časovku :D

      7 0
      • Agent007  

        To už je lepší, než ta helma v časovce na tour 2020…:-)))

        1 2
        • oberleutnant Weiss  

          Tak tenhle růžovej kluk má taky blembák švihácky na stranu, i když ne tolik, jako ten žlutej výše, ale zato s podobným výsledkem, že jo…:-)

          1 0
          • USPS  

            Doporučuji navštívit očního lékaře…

            0 0
            • oberleutnant Weiss  

              Občas navštěvuji, díky, ale třeba zrovna včera jsem si zašíval gatě a nit do jehly navlékl bez brýlí na první dobrou, čili by mohlo býti i hůře…:-)

              1 0
        • brtníček  

          Hrozně rád bych v tvém profilu viděl fotku tvého kola. To by jsme se určitě všichni pokochali.

          0 0
        • Jáchym 1  

          Ten byl,,prošitej,, na totál.

          0 0
      • orm  

        Konecne ten nakrcnik k necemu je, kdyz trenuje v chladnejsim pocasi :)

        0 0
    • milan.v  

      Ženským začala sezóna a naše jediná startující Burlová krásně 4.!

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-1

      5 3
      • Agent007  

        Dneska v 2.etapě „krásně“ nedojela do cíle..

        0 7
        • vik  

          Je trapna, vid? Takovy maly bebi na loktu a DNF… Je to marny, je to…

          0 0
    • Agent007  

      Ale sezóna začíná hezky…

      https://www.roadcycling.cz/…tu-uprchliku

      0 2
    • milan.v  

      Tak dneska to mladé holky na Willunga Hillu pěkně rozebraly…

      https://youtu.be/OfKSocQpzCs?…

      2 2
    • milan.v  

      Kola na TDU 2024

      https://youtu.be/4aDapDIbpXg?…

      0 3
    • Agent007  

      Tož nám dneska po 90 dnech klidu začíná v Austrálii nová silniční profi sezóna 2024.

      Co jsem se dočetl ve statistikách, tak Ineos má nejmladšího a zároveň i nejstaršího závodníka z týmů WT, August 18, a Wurf 40 roků. Ineos má další mladé, v první desítce nejmladších má 4 kousky, Tarling, August, Storm a Leonard. Tož uvidíme, jak to letos všechno dopadne. Mládí vpřed! :-)))

      0 0
    • Aduldinho  

      Sečteno, podtrženo, výbava shrnuta ve fotogalérce ;-)

      3 0
    • robb  

      .

      5 0
    • milan.v  

      Konečně je český národní dres trochu víc vidět během závodů…

      https://youtu.be/XfneMfgTzNQ?…

      0 2
      • Aduldinho  

        Ten Bora ohoz je fakt takhle na živo super! ;-)

        1 2
        • tomxxx  

          hlavně jsou hned v TV poznat z vrtulníku, né jako když si půlka peletonu udělá modro bílé dresy a je v tom bordel.

          2 0
          • Aduldinho  

            JJ, před tím byli takové šedé myši! ;-)

            0 0
        • milan.v  

          Jj, je super.

          1 3
        • BikerM  

          Souhlas, je to vcelku pekne. Libi se mi jak jdou videt. :)

          1 0
    • milan.v  

      Tour de France opět pozvala TotalEnergies a Uno-X. Kelemenův Tudor se podívá aspoň na Paříž-Nice

      https://www.roadcycling.cz/…a-pariz-nice


      Uno-X – paráda…

      4 2
      • Agent007  

        Dyť ti Uno X loni na Tour nic nezajeli. Tak proč paráda?

        0 0
        • Melvin  

          Třeba proto, že to jsou 4 nejlépe postavené týmy v žebříčku mimo WT, které mají automatickou účast?

          0 0
        • Aduldinho  

          Protože tomu jako vždy nerozumíš?! :-D

          0 0
        • milan.v  

          Je to jeden z nejaktivnějších týmů všude, kde jedou, a to dost často obsazují i dva závody najednou… Představ si, že Ineos najednou jede dva závody a na obou útočí a mají ten den například člověka v úniku… ;o)

          1 1
          • andy97  

            Ineos už má to nejlepší za sebou no.

            0 0
            • gersa  

              Ano, a aktuálně Agent podává nejlepší výkony z Ineosu :)

              1 0
          • Agent007  

            No, pokud se bavíme o loňské Tour, tak tam pokud vím, Uno X nevyhráli vůbec nic, řekl bych že ani neměli nikoho na bedně v žádné etapě. Proč do toho mícháš Ineos nevím, ale ti tedy vyhráli aspoň dvě etapy…?

            0 0
            • Melvin  

              Ale v žebříčku jsou na tom líp, než třeba Astana či Arkea. A jinak tobě přijde nějak zvláštní, že na Tour jedou nejlepší týmy z rankingu?

              0 0
              • Agent007  

                Jen jsem reagoval na příspěvek, že účast toho norského týmu na Tour je paráda. Jako být v úniku, který stejně nemá naději na úspěch, to by asi zvládli i hoši z ATT. Na tom není nic moc parádního. Jeden den v úniku, pak 4 etapy odpočívat a dojíždět v grupetu, a pak zase zkusit únik.

                0 0
                • milan.v  

                  Oni ale neodpočívají, útočí pořád… ;o)

                  2 1
            • oberleutnant Weiss  

              Tak na bedně (jak se obecně označují stupně vítězů, čili první tři) byli dvakrát – sice ne na pomyslném stupínku nejvyšším, ale když už chceš srovnávat počet umístění na bedně v etapách, pak týmy Uno-X (PRT) i Ineos (WT) měly po dvou bednách. S ohledem na rozpočet jednoho i druhého týmu bych ty jejich výsledky zase tak úplně nezatracoval…:-)

              6 0
          • gerrard  

            Ne že bych chtěl bránit agenta, ale zas ono to nejde dost dobře porovnávat. Když máš za cíl, aby tě bylo vidět a tým je kvůli tomu vysoce aktivní a když chceš jet na celkové. To asi pak ty závodní strategie vypadají krapítek jinak.

            2 0
    • milan.v  

      A teď si koupíme všechny. Red Bull slibuje stvoření cyklistického supertýmu

      https://www.idnes.cz/…_formule_ten

      1 3
    • oberleutnant Weiss  

      Au…

      2 0
      • keymaker  

        Mno to teda au au

        0 0
      • Aduldinho  

        Hodně moc au :-(

        0 0
      • andy97  

        To potěší se rozsekat v prvním závodě sezóny. Naštěstí si nic nezlomil.

        1 0
        • brtníček  

          Vítěz prvního etapáku TDU Williams má uváděno 183cm a 59kg. Tech kg už je fakt málo na tu výšku.

          0 0
          • ms82  

            Je to klasicky vytrvalostni somatotyp. Mam 190 cm, 62–64 kg. Na tom hornim okraji jsem, kdyz chodim do posky a zvedam slusne vahy (relativne ke sve vaze). Samozrejme cukr na kole, protein a proste dostatek/preby­tek jidla.

            1 0
            • brtníček  

              No Simon Yates má při 172cm 58kg. Vingegaard 175 cm a 60 kg. Nebudu se přít. ;-)

              1 0
    • milan.v  

      Exmistr světa Hushovd se vrací do profesionální cyklistiky. Stal se generálním manažerem týmu Uno-X Mobility

      https://www.roadcycling.cz/…o-x-mobility

      4 2
      • Aduldinho  

        Tomu týmu fandím a Thor je můj oblíbenec! ;-)

        0 0
      • jonys  

        Další co neprodal talent naplno kvůli zúžené tepně v noze.

        0 0
    • zbartos  

      Vám připadalo, že Hirt loni Remca někde tahal do kopců ? Viz https://www.idnes.cz/…klistika_ten .

      0 0
      • milan.v  

        No, na tréninku, když mu s Černým vezli flašky…

        Někde něco odtáhl, ale super nohy jako rok předtím neměl…

        0 2
      • tomxxx  

        Já viděl, jak nebyl, když byl potřeba.

        0 0
      • andy97  

        Škoda toho Gira, kde chytnul skoro celý tým Covid. A na Vueltu asi už nebyl moc připraven.

        0 0
        • jonys  

          Přesně tak. Hirt je strašně „úzkoprofilový“ jezdec. Je konkurenceschopný jen v těžkým třetím týdnu, a to ještě hlavně na Giru. Později v sezóně už to bývá horší. No na té Vueltě jsem věřil, že bude ke konci užitečný, bohužel už to nebylo potřeba.

          0 0
          • andy97  

            Se vždy připraví dobře na to Giro a pak podstatě v druhé půlce sezóny se “jen” už vozí. Jinak zase trénuje v Kolumbií, jak poslední roky.

            Nevím jestli pojede zase Giro nebo s Remcem Tour?

            0 0
            • jonys  

              Na Giru bude sprinter s vlakem a Alaphilippe, predpokladam s nekym k ruce. Ale pro Hirta by tam bylo lepsi byt. Na Tour, s tim tlakem, si ho nechci predstavit.

              2 0
              • McBlacky  

                Na Tour bude vlcaku s vykonnosti Hirta 2–3× tolik. Uz se to dost srovnava, nicmene porad je Tour o kousek jinde.

                1 0
    • milan.v  

      Pořadatelé Giro d'Italia pozvali týmy Tudor, Polti a Bardiani. Corratec a Q36.5 mají tentokrát smůlu

      https://www.roadcycling.cz/…tokrat-smulu

      3 2
    • andy97  

      Corratec startuje do sezóny s novým sponzorem, ale bez Karla Vacka. Ten zatím podle neoficiálního sdělení finalizuje dohodu s jiným zahraničním týmem.

      https://www.roadcycling.cz/…nicnim-tymem

      Tak to jsem zvědav, kam půjde.

      3 0
    • robb  

      Něco z Victorova tréninku ve Španělsku

      https://www.youtube.com/watch?…

      1 0
    • milan.v  

      Tak zatím moc pěkné závodění na Mallorce…

      1 4
    • milan.v  

      Tak dnes jsme během přenosu z Austrálie poslouchali u našeho Mathiase Vacka Vaček, Vaček, to už párkrát předtím zaznělo…

      Nicméně se jim to v poslední fázi závodu, kdy šel dopředu a táhl peloton, podařilo ještě korunovat Vakič, Vakič… Tfuj…

      0 1
      • McBlacky  

        Francouzi nadavaj, holandani nadavaj, amici nadavaj, spanele nadavaj,… ;)

        Skoro to vypada, ze v kazdym state jsou jmena co delaji problem komentatorum. Me staci, ze uz to neni Vakok.

        0 0
      • Kysky  

        Vzpomněli si na Vakoče no :D

        0 0
        • vik  

          Babor dnes 8. flek na Trofeo Palma…

          2 0
      • MichalOld  

        Co by nám Čechům asi tak řekla taková Urška Žigart alias Urška Žigartová, a nebo Annemiek van Vleuten alias Vleutenová… Proti tomu je Vaček úplně v pohodě :)

        6 0
        • jonys  

          Takze by meli rikat, ze vepredu jede skupina s

          Lucinda Brand? Protoze v jejim jazyce nic jako Lucinde, Lucindou, Lucindu…nemaji?

          A Nys stiha Van der Poel…ajaj, a kdo teda vede?

          1 0
          • Fazzy  

            Jako jo, ale jinak bych skloňování a přechylování jmen spíš odlišoval jako dvě různý věci.

            0 0
            • jonys  

              Jenze ten nas jazyk je v tomhle mrska.

              Kdyz pojedes na svih s Tadejem, tak s Pogacarem. No, ale kdyz s jeho manzelkou (az se ozeni teda), tak s pani…taky Pogacarem? Protoze podstatne jmeno, no a to ma vzor, no a ty ho musis podle vzoru sklonovat… Je to veda, no :-)

              0 0
              • Fazzy  

                Vím, ale z čistě akustickýho hlediska bývá u cizích jmen příjemnější ponechat příjmení tak jak je a nepřechylovat ani neskloňovat. Totéž platí pro křestní, nečesky znějící jména. Ne, že by mě to teda trápilo nějak zvlášť :)

                Pokud chce bejt někdo cool a trvá na nepřechylovaní českýho nebo česky znějícího příjmení, tak je situace zcela opačná. „Pozvi k nám Dvořák“ zní opravdu krajně stupidně :)

                Kdyby si komentátoři místo pro mě zbytečnýho bazírování na -ová odpustili věci jako „špinavé kola“..

                2 0
                • jonys  

                  Cestina (a Slovenstina) je v tomto slozita a asi dost jedinecna. Mne to prechylovani neva. Beru tak, ze komentuji pro cesky divaky a ti tomu rozumi. Kdyby Jilek komentoval anglicky, rikat Vosova nebude.

                  3 0
          • Hagner  

            Je to o zvyku ;-)

            0 0
          • MichalOld  

            Samozřejmě to není jednoduchý. Jak ti píše Fazzy – jedna věc je přechýlení, a druhá je skloňování. Takový ukázkový případ, který mě teď napadá jako komolení přechýlením, je Ruska Lazutina. Bez přechýlení bys použil "na špici jede Neumanová s Lazutinou, ale reálně se použije Neumanová s Lazutinovou.

            Když budeš komunikovat mailem např s paní Diviš (Češka se jménem po sňatku), tak ji oslovíš DIviš. A když o ní budeš psát v mailu někomu dalšímu, tak nenapíšeš byl jsem na místě s paní Divišovou, ale s paní Diviš. Alespoň já bych to tak napsal. Např toto, že Češky mají příjmení v mužském tvaru, a nepřechyluje se, oproti přechýleným příjmením cizinek, mi přijde hodně divný.

            P.S. V případě Lazutiny bych ale do pravidel přidal možnost použití jmenného synonyma Filcka :)

            0 1
            • vrazdit  

              Tak nejhorší jsou ty tvary typu „Lazutinaová“, které úplně běžně někteří používají… Jinak to P. S. sis mohl odpustit, dost to sice ten příspěvek osprávnilo, nicméně mě to přijde takové koko.tské…

              0 0
            • jonys  

              Souhlasím. Proto nemám pochopení pro mužská jména u žen v ČR. Ten jazyk na to prostě není stavěný. A když už někdo potřebuje být zajímavej – holka se 30 let jmenuje Procházková, pak si vezme Procházku a přejmenuje se na Procházka…bomba – tak bych to normálně přechyloval jako u cizinek.

              0 0
    • milan.v  

      Ještě ale zbývají dvě kola do cíle… :-D

      4 1
      • andy97  

        Chudák :D teď se mu budou všichni smát.

        0 0
        • Fazzy  

          Fotku má. Historie se ptát nebude :)

          1 0
    • Sooree  

      Rozpocty na 2024, ineos nema dvojnasobek oproti druhemu nejvyssimu

      Rozpočty WorldTour tymu na rok 2024 podle L’Equipe:

      UAE Team Emirates: 55 to 60 million euros.

      Ineos Grenadiers: 50 to 55 million euros.

      Visma-Lease a bike: 50 to 55 million euros.

      Lidl-Trek: from 40 to 35 million euros.

      Soudal-QuickStep: 25 to 30 million euros.

      Bahrain Victorious: 25 to 30 million euros.

      Bora-Hansgrohe: 25 to 30 million euros.

      Decathlon AG2R: 25 to 30 million euros.

      Movistar Team: 20 to 25 million euros.

      Groupama-FDJ: 20 to 25 million euros.

      Alpecin-Deceuninck: 15 to 25 million euros.

      Dsm-firmenich-postnl: 15 to 25 million euros.

      Jayco-AlUla: 15 to 25 million euros.

      Astana Qazaqstan: 18 to 25 million euros.

      EF Education-EasyPost: 18 and 22 million euros.

      Cofidis: 15 to 20 million euros.

      Arkéa-B&B Hotels: 12 to 20 million euros.

      Intermarché-Wanty: 12 to 18 million euros.

      5 0
      • jonys  

        Zajimavy kolik do Vismy musela nasypat ta pujcovna. Necekal bych, ze zamazne diru po mega obchodnim retezci jako nic.

        A u Bory tezko rict, jak moc pritlaci RedBull.

        0 0
        • robb  

          Pořád nechápu, jak změřit kolik ten sponzor/sponzoři díky cyklistice reálně vydělají.

          1 0
          • Vrci  

            Neměří se kolík vydělají, ale kolik by je stala reklama se stejným dopadem. Stejný čas, stejný počet diváků nebo čtenářů.

            0 0
        • andy97  

          Jsem zvědav na ten RedBull. A koho přivedou. Wout se nabízí.

          0 0
          • jonys  

            Já si myslím, že to celý může mít širší pozadí.

            Koukni na MTB. Tam mají ve Spešlu 2 holky a 1 chlapa. Zároveň Spešl Factory Racing má Koretzkyho – z Bory. Což je taky největší francouzská naděje pro domácí OH. Teď tam jde Sagan, o tom taky v Boře něco vědí…Teď jse o to, jestli ten vstup do Bory není součást plánu v MTB a taky v ženský cyklistice – RB má pár holek (např. Blanku – Spešl), Bora nemá ženský tým (nebo jo?). Tak nějak mi to zapadá a ano, Wout může být součástí. Ale jakou by měl motivaci on, resp. co mu můžou nabídnout? Jedinýho super rovináře Politta pustili, nevidím tam tým, kterej by Woutovi byl schopen nějak řídit klasiky.

            0 0
            • tomxxx  

              Wout není téměř hotová věc na sezonu 25?

              0 0
              • Melvin  

                Wout ma podepsáno do 26 u Vismy. Ale je fakt, že teď se na to moc nehraje.

                0 0
                • tomxxx  

                  https://www.globalcyclingnetwork.com/…ohe-for-2025

                  Zatím spekulace, ale toho wouta beru jako téměř hotovou záležitost, když je redbull jezdec, do Bory šel i jeho trenér.

                  0 0
                  • Melvin  

                    Potom se nabízí otázka co Pidcock, který je taky sponzorován Red Bullem.

                    0 0
                    • tomxxx  

                      Tak zase helma není jediný důvod.

                      Pidcock je Brit, tam je maximální marketingový potenciál v Ineosu, navíc si nemyslím, že by tam měl být nespokojený a přestup by mu něco přinesl.

                      Wout dává smysl a Remco taky.

                      0 0
                      • jonys  

                        Jaky smysl dava Wout? Woutovi.

                        0 0
                        • tomxxx  

                          Wout? Ten snad dává smysl vždy, když je možný si ho koupit.

                          0 0
                          • ladys  

                            Aha, kde psali, že ho prodávají?

                            0 0
                          • jonys  

                            Ptám se naopak, asi blbě :-)

                            Co by měl Wout z Bory? Už jsem to naznačil: Bora prodala jedinýho relevantního top rovináře na klasiky. Kdo mu zbyde po 100km Roubaix? Kdo mu vymlátí dobrou pozici v koncovkách klasikářských etap? Na čistý spurty je tam Bennett, Meeus. A pochybuju, že by se třepal jít někam, kde bude moct konečně dělat domestika na Tour :-)

                            0 1
                            • andy97  

                              Bennett už není v Boře. Určitě by dostal super peníze, i možnost si třeba vzít 2–3 lidí kvůli klasikám. Plus zkusit jiný prostředí aby něco změnil. Uvidíme jak se mu povedou letos klasiky. Přeci jen už by potřeboval vyhrát nějakou tu top klasiku.

                              3 0
                            • tomxxx  

                              Tak zrovna na Rubaix mu tam zbyde asi tolik lidí, jako v Jumbu – taky nikdo.

                              Je to podobná diskuze, jako bychom vedli před lety od Pidcockovi a koukni se, jak mu Ineos vyhovuje a jak ho nechávají. Přitom Ineos, největší továrna na leadery Tour.

                              Nevím jestli to s tou Borou myslíš vážně, protože kde jinde by měl dostat prostor, když né v týmu, kde úřadoval Peťko.

                              0 0
                              • Albert8  

                                Van Baarle a Laporte.

                                0 0
                              • jonys  

                                Baarle je vitez Roubaix. Laporte, Tratnik, Affini, Benoot. Visma muze ty zavody kontrolovat. A snad nebudem polemizovat, ze je to jasne nejsilnejsi tym soucasnosti.

                                Petko v Bora uradoval, ale taky casto prave na nulovou podporu domestiky dojel. A navic i on ke konci remcal, ze se tym uz vydal jinym smerem. Denk to tak mel poskladany, po Monumentech rekl Sagimu diky a zacal sazet na nadejny Nemce, Rakusaky (Emu, Kamna, Ackerman, Schachmann, Konrad) a jit po GC (Hindley, Wilco, ted tezka vaha Roglic).

                                0 0
                                • tomxxx  

                                  A kdo mu pomohl. Vzdycky tam zbyl pak sám na Matese, když ty loňský závody shrnu hodně ve zkratce. Neříkám, že mu nepomohli vůbec, ale na těch jednorázovkách jsem teda kontrolu moc nesledoval, jako to uměl dřív QS.

                                  A pak když vidíš, jak se Visma odvděčila Roglicovi, tomu se vůbec nedivim, že šel do pryč.

                                  0 0
                                  • jonys  

                                    Co??

                                    Vyhral GW diky tomu, ze mel k ruce chlapa. Loni si tam z toho zavodu udelali exhibici. 2022 nejel Flandry pro nemoc, na Roubaix mel 4 defekty, presto ho vzdycky dostali zpatky, ale Baarle byl chytry. Loni na Flandrech Laporte chvili kotvil Pogiho a Hooydonck tahal Wouta zpatky. Ono kdyz to odpali nekdo brzo jako Pogi loni nebo Alap 2020, tak tam uz je sam kazdej lidr. Ale treba na tom PR 2022 by Bora nikdy Mohorice nesjela a buhvi, jestli ten utok Ineosu hned zkraje. No, a loni Baarle nejel Flandry a na PR se tam strasne rozbili a Laporte pichl v klicovy chvili. I Wout pak, ze. A hlavne z Jumba si musi souperi hlidat 5 lidi. Kolikrat uz byl Benoot v utoku atd. Wout pak ma volno a setri.

                                    0 0
        • ladys  

          Mají peněz jak sra…

          https://www.roadcycling.cz/…lease-a-bike

          1 0
          • th74  

            Co mám info. z Mnichovský kanceláře naší firmy tak ten leasing na kola je tam jako nějaký daňově zvýhodněný benefit a bere si ho poměrně dost zaněstnanců.

            Přestože mě to přijde jako úplná volovina brát si kolo na operák tak v Německu to asi frčí poměrně dost a peněz se v tom bude točit asi hodně.

            0 0
            • keymaker  

              Mno podle te informace maji obrat deset euro. To neni uplne zanedbatelby :-)

              0 0
            • ladys  

              Tak pokud to v rámci benefitů platí firma, proč ne.

              To u nás nehrozí :)

              0 0
            • jonys  

              Dobře ale hodně ve srovnání s obratama supermarketových řetězců?

              0 0
          • DowJones  

            Cisla v clanku samozrejme nesmysl. Obrat 10mio eur rocne a 16 tis zamestnancu? To asi ne.

            0 0
            • keymaker  

              Dve veci dohromady. Skupina ma 16 tis. zamestnancu. Leasingovka ma obrat deset ecek :-)

              0 0
            • ladys  

              Zřejmě někdo zaměnil za 10miliard E…

              1 0
            • Melvin  

              Taky mě přišlo divné, že firma, která ma obrat 10 mega sype do týmu 50 mega.

              0 0
    • milan.v  

      Daniel Babor: Všichni přijeli na Mallorcu nabušený do sezóny. Přinášíme také ukázku týmové práce v podání Petra Kelemena

      https://www.roadcycling.cz/…tra-kelemena

      1 2
      • McBlacky  

        Dneska uz neni zavod kam nekdo prijede v zevlavky forme. Body, body, body…

        2 0
    • Agent007  

      Karel Vacek ⇒ Burgos BH

      2 0
      • andy97  

        To si moc nepolepšil oproti Corratecu.

        0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Tak mohl by si po Giru zkusit i Vueltu, ukáže-li, že má výkonnost…

          1 0
        • milan.v  

          Rekl bych, že Burgos má lepší program než Corratec…

          3 2
        • rejdy  

          Hm a po loňských 7 DNF z posledních 8 závodů začal bohužel v Burgosu 2× DNF ze 3, tak aby to zas nebyl na konci roku šok…

          https://www.welovecycling.com/…-se-litovat/

          1 0
          • ladys  

            Dojelo 45 ze 135, všechny propustit…

            0 0
            • oberleutnant Weiss  

              Tak ono něco jiného je nedojet jeden závod a něco jiného nedojet drtivou většinu z toho, kde startuješ (v tomhle případě 9 z 11 závodů od loňského září)…

              0 0
              • ladys  

                Jednodenní závody…Je běžné , že nedojde ani půlka lidí. On tam fakt nejel pro vítězství. Stačí se kouknout ,kdo ty závody vyhrával a kolik lidí dojíždělo…

                1 0
                • oberleutnant Weiss  

                  To je pravda. Na druhou stranu je otázka, jestli ti, co nedojíždějí, jsou pořád jedni a ti samí. Projel jsem si teda jen statistiky těch, co nedojeli dneska, ale žádnej z nich nemá za poslední půlrok takovej poměr nedojel/dojel jako KV. Tak jen pak „aby to zas nebyl na konci roku šok“, jak psal výše rejdy…

                  0 0
                  • cubista  

                    Bohužel z něj novej Křižák nebo Štyby už nebude. To už by se prezentoval jinak.

                    0 0
                    • Aduldinho  

                      Asi to tak bohužel vypadá, tak snad brácha na tom bude krapet líp? ;-)

                      0 0
                      • cyklista86  

                        Ja si myslim, ze od nas Bittner ma na to byt dobrej klasikar. Uvidime..

                        1 0
                        • milan.v  

                          Tak o tom žádná, probírali jsme to tu už asi dva roky zpátky, zatím ale jen nasával a co víme, menší klasiky se už pojedou na něj, budou se od něj čekat výsledky… Tak uvidíme.

                          0 2
                          • cyklista86  

                            To je mazec jak musí zvládat ten tlak. Ze ho brali do toho DSM už s tím, že od něj očekávají, že bude jezdit mezi tou elitou.. Na to musí být povaha. Většinu lidí by to semlelo..

                            0 0
                            • milan.v  

                              To ano, on to má dle všech informací ale v hlavě nastavené velmi dobře, to je dobrý předpoklad… Například Karel Vacek ml. je v tomto směru o parník jinde…

                              0 2
                        • andy97  

                          Dobrých jezdců v mládežnických kategoriích máme celkem dost. Jen bude potřeba to přenést do té elity. Což u Karla Vacka se úplně nepovedlo nejlíp.

                          Bittner a Mathias Vacek ty jezdí v elite už dost dobře.

                          0 0
    • BikerM  

      Rozhovor s Bittnerem.

      https://www.idnes.cz/…listika_mkou

      5 0
    • milan.v  

      Na návštěvě u Seppa Kusse…

      https://youtu.be/0MMl8kA05jE?…

      3 2
      • brtníček  

        Cavendish stále umí vyhrávat. Dnes se mu to podařilo v Kolumbii.

        1 0
        • Agent007  

          Píše historii, 163. vítězství v kariéře,je druhý v historickém pořadí, už jen 111× vyhraje a dožene Eddyho

          0 0
        • milan.v  

          https://youtu.be/oG9AVCDVBnI?…

          Měl to tam jak na talíři, ten brutální vláček, ideální…

          1 5
          • milan.v  

            Bol, Mörköv, Lutsenko,… tolik poslední články ve vláčku, „odborníci“…

            0 3
        • McBlacky  

          Tak tam se ted jede treti liga. Kdyz se pretahuje Uran s Bernalem a oblozi je Osorio…

          0 0
          • jonys  

            No hlavne si myslim, ze se tam hraje 3.liga v antidopingu. Loni tam radil ofiko potrestany MAL…

            Neobvinuju nikoho apriori, ale mozna proste ti mistni borci maji volnejsi mravy v tomhle, koksik je tam jako dat si tady kafco :-)

            0 0
            • McBlacky  

              To souhlas. Zavody v Kolumbii snad nebere vazne nikdo.

              0 0
    • oberleutnant Weiss  

      Pedersen má slušnej letos vstup do sezóny – pět vítězství k 10.2. není vůbec špatná bilance, zvlášť uvážíme-li, že to nasbíral za 7 závodních dní, z čehož jen jednou nebyl na bedně…

      1 0
      • Agent007  

        Tak, jak psal kolega přede mnou, zatím se jedou závody třetí ligy. Ty důležité přijdou v březnu a dubnu. Snad mu ta forma vydrží.

        0 1
    • cyklista86  

      Typek jezdi za profikama na treningu a nataci to. https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • rejdy  

      .

      0 0
    • robb  

      Jako v loni na Lawi Tour :-D

      https://twitter.com/…796142813592

      0 0
      • USPS  

        Fuj…

        0 0
      • andy97  

        To budou muset změnit silniční kolo za gravel. A půjde to.

        0 0
    • Aduldinho  

      To musela být pěkná podívaná, viděl někdo LIVE? ;-)

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Koukal jsem (co už taky můžeš dělat se zlomenou páteří než luštit křížovky/sudoku, číst si nebo čumět na bednu/NTB, že jo) a ta trasa poslední třetiny závodu byla zajímavá, ty stezky v olivovejch hájích tomu daly šťávu…:-)

        2 0
        • Aduldinho  

          Přeji brzké uzdravení, já včera po srážce u kruháku v Blansku jen naražený loket, kostrč a natažený krční svaly a lejtko, a u kola ohnutá patka. Takže štěstí v neštěstí, každopádně ani radar na silnici není všespásný :-(

          0 0
      • USPS  

        Hrozná blbost, jezdit na silničním kole po nezpevněných cestách…

        1 0
        • Aduldinho  

          Tak furt lepší než nekonečný roviny po širokých vyasfaltovaných cestách, kde se až na závěrečný spurt nice extra zajímavého neděje. Dnešní silniční stroje již leccos snesou a mají mnohem lepší průchodnost pro pláště, takže to do gravelu vlastně nemá moc daleko ;-)

          0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Tak oproti některejm silnicím u nás jsou tyhle nezpevněný cesty úplný dálnice…:-)

          3 0
      • Jamin  

        Ano viděl, hezkej závod, škoda že museli většinu těch blátivých úseků vynechat. Vítěz paráda z úniku, to mám vždycky rád. Ineos za to mohutně bral když měl Wout van Aert defekt, ale akorát se tím popravili.

        1 0
    • 130kg  

      Hirt zabral

      https://www.roadcycling.cz/…n-adam-yates

      8 0
    • cyklista86  

      Je nekde nejaky prehledny seznam, kde se vzdycky uvadi kdo kam prestoupil? Aspon ti top zavodnici teda..

      0 0
    • milan.v  

      Pět našich teď v 50. ročníku Okolo Algarve…

      0 2
      • Agent007  

        Co tam ten Wout dneska dělal, že dojel 1:40 za vítězem?

        0 0
        • andy97  

          Nikam se nehnal. Priorita jsou pro něho klasiky. Tak se nechce nikde zrakvit v koncovce. A ještě v průběhu etapy dotahoval Kusse dopředu.

          0 0
        • cyklista86  

          Treba to ma jako trening? Vrcholy sezony ma asi uplne jinde..

          0 0
          • Melvin  

            Jsem zvědav jak si letos povede a jestli se mu ta změna tréninku vyplatí. Ten tlak na něj musí být docela velký.

            0 0
            • cyklista86  

              Co se zmenilo ze by mel byt na nej vetsi tlak? Jinak jestli nekdo dokaze zvladat tlak, tak je to profik jako Wout. Me pripomina hodne Sagana. Proste ma to na parku a nicim se zbytecne nestresuje..

              0 0
              • tomxxx  

                Na silnici nemá duhu a monument má jeden. To je na cyklistu jeho kvalit fakt bída. Jo druhých míst za Matesem, těch má jenom z loňska hodně.

                1 0
              • andy97  

                Podle mě ho to strašně sere, že nemá ještě vítězství z Flander, Roubaix, Mistrostvi světa nebo z OH. Přeci jen San Remo je málo na kvality Wouta. Jak se říká, v cyklistice se počítají jen první místa.

                Jestli se mu nepovede vyhrát ani jedno z toho tak bude nasranej.

                MVDP vyhrál už skoro všechny velký závody. Chybí mu už podstatě jen zlata z olympiády.

                4 0
                • Aduldinho  

                  MVDP je fenomén, ale Wouta mám prostě radši, takže musí něco pořádnýho už konečně vyhrát, vždyť na to furt klepe, jednou se ta slavobrána otevře! ;-)

                  2 0
                  • andy97  

                    Já bych mu přál tu Olympiádu. Ale ať už konečně něco vyhraje pořádného :D

                    2 0
                • cyklista86  

                  To bude proste tim, ze MVDP ma tu vetsi vybusnost a maximalni watty. Zatim co Wout je spis vic do vrchare.. Ja bych ho rad videl na GT v teamu kde bude jasny leader. To by byla neskutecna podivana co by predvadel odpocaty v etapach ktere by si vybral, ze mu maximalne sedi..

                  3 0
                  • Aduldinho  

                    Etapy jsou sice fajn, ale monument je monument! ;-)

                    5 0
                  • tomxxx  

                    Kolik má etap na Tour – 9? Zelený má, dojezd v Paříži taky.

                    Adriatico je jako leader a skončil druhý za Pogačarem, ten už v etapácích nemá co předvádět. V jednorázovkách má nespněno hrozně moc.

                    0 0
                  • Melvin  

                    Jenže transformovat se na lídra GT by bylo v jeho případě docela velké riziko. Obvzlášť v éře Vinegeho, Pogigo, Remca a Rogly. Navíc je něco jiného jet konstantně 3 týdny v kuse nebo mít možnost v některé etapě svěsit nohy a pošetřit.

                    0 0
                    • cyklista86  

                      Ja psal byt leader v teamu a ne se snazit o celkove poradi. Aby na nikoho nemusel pracovat a jen vyhraval vybrane etapy. Ikdyz ani to celkove poradi neni uplne mimo pokud bude GT, ktera mu profilama, casovkama pujde na ruku.

                      0 0
                      • Melvin  

                        Teď jede Giro, kde by měl mít volnou ruku. I když je otázka jak to pojme Uijtdebroeks. Tak aby nemusel Wout na něj makat. Jinak jak píše Tom nademnou, etapy už nikoho moc nezajímají. Důležité jskou klasiky. Obvzlášť v Belgii.

                        0 0
                    • robb  

                      Hlavně ta transformace na GT lídra byla jen čirá spekulace. On ani tým prý o ničem takovém neuvažovali. Buď kachna nebo někdo z novinářů popustil uzdu fantazii.

                      0 0
                      • andy97  

                        Nedávalo by to ani smysl. Přeci jen pořad má nedodělanou práci v klasikách.

                        1 0
                  • gerrard  

                    :) Wout na vrchaře docela dost váží.

                    0 0
                    • cyklista86  

                      A co jako? Chces se se mnou tady hadat ze ma Wout lepsi vrcharske kvality nez MVDP?

                      0 0
                      • jmaselnik  

                        Jenomže to Ty nevíš, protože Mathieu kopce jezdit nechce. Nebyl žádný závod, kde by se to dalo poměřit.

                        0 0
                        • cyklista86  

                          Tak ty by ses pod mym komentem dohadoval ikdybych napsal, ze je voda mokra.MVDP ma lepsi maximalni vykon a vybusnost a naopak Wout je lepsi tempar a casovkar coz dokaze vyuzit i v delsim kopcu. MVDP zase bude lepsi v prudkem kratsim brdku. Coz je docela zasadni dovednost do klasik a taky v cyklokrosu.. Tohle vse je znamo naprosto vsem. Teda krome tebe..

                          0 0
                          • gerrard  

                            MVDP na rozdíl od Wouta nemusí na GT dělat domestika. Wout by tam bez té černé práce co odvádí nejel. MVDP ano, protože nejedou na celkové, ale na etapy. To nejde srovnávat. MVDP je lehčí než Wout. Watové výkony podobné. Kdyby MVDP musel, tak by svoje taky odmakal, ale nemusí.

                            0 0
                          • jmaselnik  

                            Znova, víš tak leda pendrek. MvDP závodí úplně jinak než Wout a kdyby musel jezdit, to co on, pak je můžeš srovnávat, jinak ne. Většina to chápe, akorát Tobě asi nemá ani cenu opakovat, protože Ty budeš stejně blouznit o Woutovi jako jezdci na GT, kdyby chtěl.

                            0 0
                        • jonys  

                          No parkrat to zkousel z uniku. Vc treba te etapy, co vyhral Hirt. Tam si udelal naskok, ktery by Wout asi nepustil. Umi ale ty kratsi kopce, viz MSR treba. A hlavne opakovane, viz Flandry. Dik tomu taky vyhraval i MTB. Wout potrebuje zalozit a jet, klidne pul dne, ale nesmi se nastupovat, zpomalovat. To ho zabiji.

                          0 0
                      • gerrard  

                        No když ho chceš vidět jako leadera v týmu na GT, tak je jedno jestli je lepší nebo horší vrchař než MVDP. Prostě se závodní váhou kolem 75kg má jasné vrchařské limity. Takže to, že někdy pojedete jako leader na GT je takový sen. On totiž leader na GT jezdí na celkové pořadí.

                        1 0
                        • cyklista86  

                          Co to placas za nesmysly? Leader znamena, ze se jede na nej a ne ze nutne musi jet na celkove poradi. Spurteri jsou taky casto leaderi a na celkove asi nejedou ze jo..

                          1 0
                          • gerrard  

                            :) Na GT a v etapácích prostě leader jede na celkové. V jednorázovkách jede lídr na vítězství.

                            0 1
                            • cyklista86  

                              Jsi uplne mimo.. Logicky kdyz nema team borce na celkove poradi, tak jdou po etapach a leader se na kazdou etapu muze klidne menit podle profilu a podle toho co maji za zavodniky. Wout by mohl byt leader v kazdem druhem WT teamu defakto na vsechny typy etap od spurterskych po klasikarske, vrcharske..

                              1 0
                              • gerrard  

                                :) No jo no co naděláš, ještě, že sem potkal odborníka co mně to vysvětlil.

                                2 1
                                • jmaselnik  

                                  tak on si Jiřík často vyrobí nějakou definici odlišnou od té normální a pak se do krve hádá :-D

                                  0 0
                        • USPS  

                          Pche, znám jednoho, co vážil 78 kg a před 30 lety si v kopcích na Tour opakovaně dělal z „horských blech“, vážících o 15 kg míň, dobrý den… :-)

                          0 0
                          • gerrard  

                            No ani moc ne. V kopci si spíš jen bránil co nahnal na časovkách. Ono těch 30 roků je strašně moc. Dnes se doba posunula. :(

                            Edit: Naposledy jsem viděl v kopci rozstřílet vrchaře Gannu. Protože jim dal po rovině ke kopci takovou čočku, že v kopci odpadli jak …

                            0 0
                            • jmaselnik  

                              no já si toho pána teda pamatuju, že i v těch kopcích si často dělal, co chtěl.

                              0 0
              • jonys  

                Sam si ho vytvari. Omezil cx s tim, ze cilem je se tim jen mnohem lip vyladit na velky klasiky. Jede Giro, aby byl vic ready na OH, MS.

                1 0
          • Aduldinho  

            Asi je cajk a ten náš národní dres je beztak nejkrásnější! ;-)

            0 0
            • cyklista86  

              Az na ten napis Lidl. :D To ani hobici kteri radi nosi dresy plne reklam sponzoru by asi nebyli uplne nadseni z toho nosit na sobe Lidl. :))

              2 0
              • Aduldinho  

                Tak samozřejmě nejhezčí je ten prost reklam, co obdrží při dekoraci mistrem ČR, ale mě konkrétně ten Lidl až tak neuráží, plamená diskuze na toto téma tady již proběhla, když ty týmový dresy byly čertvě představeny! ;-)

                0 0
              • andy97  

                Kdybych za to dostával potraviny zadarmo. Tak bych neměl žádný problém to nosit :)

                1 0
                • cyklista86  

                  Ikdyby byl zadara tak ho nosim, ale kdybych ho mel platit tak fakt ne.. :D

                  0 0
                  • Hagner  

                    Ani zadara a ani s potravinama zadara :-D

                    1 0
                    • 130kg  

                      Na druhou stranu spojení českého mistra a Lidlu má v sobě výraznou symboliku :-D

                      0 0
                      • tomxxx  

                        Že když v tom jedeš na švih, zastavují tě důchodci, jestli rozvážíš letáky?

                        2 0
                    • cyklista86  

                      Kdyby to byl kvalitní dres a dostal ho zadarmo tak nevidím důvod ho nenosit. Hrát si na nějakého husteho frajirka co nosí jen šedé Rapha dresy a pod.. Protoze image me přijde komické.

                      0 0
                      • USPS  

                        No, tak mně osobně se hadry na kolo (stejně tak přilba, tretry, kolo atd.) musí především líbit – ostatní je druhořadé (nepíšu o funkčnosti, životnosti atd., to je samozřejmé)…

                        0 0
                      • vrazdit  

                        tak mě zase přijde směšné vozit loga firem, které mě za to neplatí a „cítit se jako závodník“ :) o barvě to není…

                        1 0
                        • Aduldinho  

                          Jeden čas jsem vozil dosti repliku Sparťanského dresu (cyklistického samozřejmě), ano byla tam i spousta nežádoucích reklam, ale prostě jako fanda jsem to bral a nevadilo mi to! ;-)

                          3 1
                          • gerrard  

                            Už je to pár doků zpátky, tak přestoupil klučina ze Sparty do Favoritu. Tak se ho ptali v nějakém rozhovoru na nejhorší cyklistický zážitek. Tak prý jezdit ve sparťanském dresu okolo Brna. :)

                            4 0
                            • USPS  

                              Docela živě si to dovedu představit… :-))

                              0 0
                            • Aduldinho  

                              JJ, už v něm nejezdím :-) Ale v Ústeckém rodném kraji to bylo na pohodu, měl jsem i dost fandů! ;-)

                              0 0
                        • cyklista86  

                          Já psal o tom kdyby byl zadarmo a kvalitní. To samo o sobě je sponzorovani. Kdybych ale za něj.musel zaplatit, tak je jasné, že není důvod si radši nekoupit jiný bez potisku Lidl… Lidi jsou ochotni nosit treba dresy eleven s velkým nápisem kupkolo. Protoze to je o trochu levnější.. Mě osobně to přijde sympatické a něco to muze i napovědět o tom člověku, že nemá ego vyhonene do nesmyslů a hlavne ze mu je úplně jedno co si ostatní cyklisti myslí.. Není špatné se zamyslet nad tím jak moc nás ovlivňuje představa o tom co si myslí ostatní. Myslím, že většina lidí by se chovala uplne jinak. Kdyby byli skutečně vyspeli natolik, že vůbec neřeší co si o nich myslí ostatní.. Zrovna cyklistika je tímhle solidne zatížena.. O to víc si cením kdyz vidím nebo potkám na kole nějakého svéráza, který treba cyklistikou fakt žije, ale má ostatní na parku a na nic si nehraje. Ale chápu že pro některé to musí být sociální smrt. Přijet třeba na švih s brejlema z decathlonu za 99kc.. :D

                          1 0
                          • vrazdit  

                            mě je docela jedno co si o mě kdo myslí, stejně jako to může být jedno tobě, co si o sobě myslím já :) mám v oblečení na kolo rád vizuální jednoduchost a zároveň funkčnost, kvalitu a dlouhodobou výdrž věcí a jsou značky, které mi to dokážou nabídnout za poměrně rozumné (toto má asi každý jinak nastavené) peníze, něco stojí holt víc a rozmyslím si co ještě ano a co ne… „týmové“ věci nevozím žádné, protože se mi to většinou nelíbí a ten vizuální tyjátr si vyberu raši v nějaké krejzy barevnosti než v patnácti logách na fejkové čínské kopii pogačarova dresu UAE :)

                            1 0
                      • Hagner  

                        Kdyby jsi pořádně četl, tak by ti možná došlo, že to není o barvě, ale o firmě ;-)

                        0 0
                        • cyklista86  

                          Santini je pod tvou úroveň?

                          0 0
                          • Hagner  

                            Tak že nedošlo :-D

                            Jen pro tvou informaci je Santini a Santini ;-)

                            0 0
                            • cyklista86  

                              Prostě je tu řeč o dresech co nosí profíci Treku. To je pod tvou úroveň?

                              0 2
                              • USPS  

                                Prostě „Lidl“ bych na sobě nikdy nevozil, soryjako…

                                0 0
                                • Hagner  

                                  Přesně :-) Jenže to cyklistovi za celou dobu vůbec nedošlo :-D

                                  2 0
                              • Hagner  

                                Samozřejmě ;-) Dokud tam bude Lidl, tak je to pod mojí úroveň :-)

                                0 0
                                • 01carbon  

                                  a co kadibudky toi toi :)

                                  0 0
                                  • USPS  

                                    Občas použiju… :-)

                                    0 0
                                  • Hagner  

                                    Každej správnej sedlák to vozí domů :-)

                                    0 0
                • gerrard  

                  Za peníze klidně i Agrofert. :) Nebo asi ani to ne. :)

                  0 0
    • Agent007  

      Tak už to není Džambo vizma, ale Vízma líza bajk. Aspoň tedy podle komentátorů na Eurosportu. :-)

      0 1
      • 123J  

        Pět set metrů pře cílovou páskou jede Arkéa Samic, po dojezdu je najednou Arkéa – B&B Hotels. Pan Nejedlý by měl komentovat jiný sport.

        0 0
    • andy97  

      Divoké karty na Vueltu dostali Kern a Euskatel.

      To znamená, že K. Vacek z Burgosu a trio Čechů z Caja Rujal se nedostanou na Vueltu.

      0 0
    • milan.v  

      GCN – váha kol WT týmů

      https://youtu.be/1nXACVQmfoU?…

      4 2
      • BikerM  

        Zajimave, diky za odkaz! :)

        0 0
      • Agent007  

        Koukám, aby se ta Vuelta letos vůbec jela. Ve Španělsku nejsou schopní zajistit volné silnice pro etapový závod. Borci co si tam teď chtěli najet závodní kilometry, si odjedou dnešní 5km časovku, a mají hotovo. Ani nevím, co se tam děje. Protesty zemědělců?

        0 0
    • andy97  

      Předčasná radost Johannessena na Classic Var. Martinez s ním pěkně vyjebal :D

      Dobře mu tak.

      https://youtu.be/VTwM76VRWJA?…

      0 1
      • jonys  

        Neslo o predcasnou radost. Nejakyho mudrce napadlo dat tam kus driv branu. On zvedne ruku na jeji urovni a pak prestane slapat. Asi byl moc mrtvej nebo mladej ze mu nedoslo, ze chybi cara..

        https://twitter.com/…148475064718?…

        0 1
        • cyklista86  

          Nesmysl. Myslel si ze ma proste dostatecny naskok a dojede do cile bez slapani prvni.

          0 0
        • mart910  

          Brana je na urovni cary, ruku zveda 5 metru pred ni. Co zkousis? :D

          0 0
          • cyklista86  

            On tou branou mysli tu konstrukci z trubek. :))) Tady nekdo pise koment „Somebody should teach him to look at the finish line on the road, not at the metal structures in the air… “

            v prekladu nekdo by ho mel naucit divat se po cilove care a ne po kovove konstrukci ve vzduchu.. :D Jako jestli si fakt myslel, ze to je cil tak co dodat no. Kazdopadne nechapu co si myslel ze je jako ta tlusta bila cara na te silnici. Ze tam je jako na co? :D Protoze jak ji uvidel tak absolutne zadna reakce. Proto si myslim, ze moc dobre vedel kde je paska…

            0 0
            • mart910  

              Jeste ze neprojel sprinterskou premii a nezacal se radovat z vyhry :D

              0 0
            • Fazzy  

              Tlusta cara byla az za horizontem, cili ji nemohl videt. Branu videl mnohem driv, tak se holt v tom ajfru fixnul na ni. Jeho reakce byla jasna. Stane se..

              2 0
      • milan.v  

        Já mu to nepřeji, všechny rozdrtil a jen hloupost jeho, že nevyhrál…

        0 2
      • cyklista86  

        Hehe a jeste k tomu ta jeho prvni reakce. Misto toho, aby se popadl za hlavu, tak tam macha rukou jako kdyby ten co ho predjel porusil pravidla nebo co.. Dobre mu tak. Tohle je snad nejvetsi trapas a nocni mura co se cyklistum muze stat. :))

        1 2
        • jonys  

          To byla prave ta reakce „co je?? Cil byl tamhle!“

          1 0
          • cyklista86  

            Podivej se na to znovu prosimte.. Kdyby to bylo jak rikas, tak si to uvedomi hned jak uvidi tu tlustou caru. On zacne mavat rukama az ho predjede. Proste typkova prvni reakce automaticky hledat chybu jinde jen ne u sebe. :))) Kazdopadne kdyby byla tvoje teorie pravdiva, tak se urcite ukaze rozhovor kde to rika..

            1 2
            • Melvin  

              Znovu se na to podívej spíš ty.

              0 1
              • cyklista86  

                Tady mas i milion zpomalenych zaberu. https://www.youtube.com/watch?… On nekdy videl cil bez cilove cary? To si delate srandu ne? Vsem je jasne kde je cil jen jednomu ne. :))))

                1 0
                • Melvin  

                  To, že to byla jeho chyba neřešíme, ale to, že on neslavil brzy, protože si myslel, že to má v kapse, ale proto, že si spletl tu konstrukci s cílovou Bránou. Nic víc. Proto taky jeho reakce byla taková jaká byla.

                  2 0
                • jonys  

                  Uz ten zpusob oslavy ukazuje, ze byl hodne popravenej. Jen tezko zvedl 1 ruku a lahl na rodla. Ano, my na gauci a se zaberama z 38 kamer jsme vedeli presne, kde cil je. Mladej kluk na maximalnim tepu s tmou pred ocima proste udelal chybu.

                  7 0
          • jiiira  

            Asi tak. Holt každej čteme řeč těla jinak:-)

            0 0
            • cyklista86  

              Ok meli jste pravdu. Kazdopadne i ja mel pravdu, ze hleda spis chybu jinde nez u sebe. Viz jeho koment kde rika „aby bylo jasno, tak cilova cara je ta "mala modra vec“. Jakoze naznacuje, ze to je proste spatne oznaceny cil a tim padem to neni jeho chyba. Coz je samozrejme nesmysl. Cil byl jasne viditelny. Ta tenka modra cara byla na tluste bile care kterou by nevidel jen slepej. Jen byl proste ten cil za zatackou co je docela casto a nejake kovove konstrukce jsou v cilove rovince taky vsude mozne i 50m do cile. Jako vysvetleni jeho omluvu neustale papouskovat, ze byl totalne vystavenej je taky docela mimo, Protoze vystavenej byl kazdej kdo dojel mezi prvnima a kazdej vedel kde ten cil je..

              I was the first one to reach the metal bow before the finish line, no one can take that away from me… ????No, I feel sorry for my teammates doing a perfect job the whole day just to see me do the thing i really believed I was never going to do. But I really thought I celebrated after crossing the line.. Just to be clear, the finishline is the blue smal thing that you see at the end…

              0 1
              • cyklista86  

                heh to je jako kdyby psali odpovedi nekomu kdo zrovna zajel prvni amatersky zavod. :D

                „You will never forget that one. The finish is always on the white painting ????. In the middle of that one excactly“

                „finish lines are on the ground, not in the air ????“

                0 0
              • jonys  

                Ono to tak byva, ze tu chybu udela jeden, ne vsichni.

                Kazdy den tisice ridicu daji na vedlejsi prednost. Ale jeden z X tisic se blbe podiva, nebo prehlidne znacku a je pruser. Jsme lidi. Vsadim se, zes v zivote taky udelal neco, co „vsichni ostatni jasne videli“

                Ja mu tu vinu neberu. Ale nebyly to ty klasicky predcasny oslavy ala Alap, Aert…

                2 0
                • cyklista86  

                  Ne nebylo to klasicke predcasne slaveni. To jsem priznal. S tim nemam problem uznat kdyz nemam problem narozdil od nekterych tady..

                  0 0
                • cyklista86  

                  Ne nebylo to klasicke predcasne slaveni. To jsem priznal. S tim nemam problem uznat kdyz nemam pravdu narozdil od nekterych tady.. Kazdopadne stale mam pravdu v tom. Ze si proste neodpusti kopat kolem sebe a ukazovat prstama na to, ze spatne oznacili cil a pod.. Tohle ma proste do spatne oznaceneho cile hodne daleko..

                  0 0
                • cyklista86  

                  Predpoklamam, ze ted aspon venuje minutu casu reconu finishe misto psani na instagramu.. :D Protoze tech finishu kde je cil az za vrcholem a jeste k tomu tesne za nejakou ostrou zatackou a pod. a kde je ten cil vyznaceny mnohem hur nez v tomto pripade je fakt hodne..

                  0 0
                  • Melvin  

                    Tohle si napsal výše: Nesmysl. Myslel si ze ma proste dostatecny naskok a dojede do cile bez slapani prvni. Já psal, že udělal chybu, že špatně vyhodnotil situaci. To je trochu rozdíl, ne?

                    Mě se taky stalo v závodě, že jsem blbě odbočil, protože jsem myslel, že se má jet už do cíle rovně a stojící regulovčík nic neukazoval. Až v cíli jsem zjistil, že se měla jet ještě taková cca 1km smyčka. Takže místo bedny DNF. A ano bylo to moje chyba, bo jsem přehléd šipku na zemi. Ale prostě když jedeš šrot, tak se jinak uvažuje, než když sedíš doma u televize a 10× si zpomaleně pustíš záběr.

                    edit: btw. nebyl ji to náhodou ty, kdo vletěl čtyřicítkou do kruháče a přehlídl auto?

                    0 0
                    • cyklista86  

                      Srovnavat spatne odboceni s tim, ze si myslis, ze jsi v cili aniz by jsi prejel na ceste jakoukoliv caru v profesionalnim zavode je mimo. Ne neprehledl jsem auto. Taky to byla kombinace spatneho vyhodnoceni situace, zpomaleneho sofera a v neposledni rade setrenim na vymene desticek. :)

                      0 0
                      • Hagner  

                        Po všech těch komentech co jsi tady napsal, nechápu že zrovna ty dokážeš špatně vyhodnotít situaci :-O To mi hlava nebere :-D

                        3 0
                        • Melvin  

                          Tak šofér špatně vyhodnotil situaci. Protože mě šlápnout na plyn, aby umožnil bezhlavé vjetí cyklisty z vedlejší cesty. Jura to měl určitě pečlivě promyšlené.

                          0 0
                          • cyklista86  

                            Tak minimalne nejake zachovani plynuleho silnicniho provozu mu bohuzel pro me nic nrikalo no. :D

                            0 1
        • cyklista86  

          Viz. nas rozbor zde.. Tady vidis, ze ani komentator nemusi mit vzdycky pravdu.. :) Je to proste tak absurdni, ze si myslel, ze je finish ta konstrukce, ze ikdyby to komentovali ex profi zavodnici, soucastni profi zavodnici a nevim kdo vsechno, tak 90 z 99 rekne, ze to je krasny priklad predcasneho slaveni.. :))

          0 0
          • milan.v  

            Je to kombinace více faktorů včetně nešťastně umístěné cílové brány…

            1 1
            • cyklista86  

              Nevim na co tam ta konstrukce je. Jako brana maji byt snad ty banery u cary.

              0 0
              • jonys  

                To je dobra otazka na co to tam je :-)

                Ano, byla to kombinace-divna brana, cile za zatackou kam on kvuli jizde u pravy bariery nevidel, sklopena hlava ve chvili, kdy uvidet mohl…

                A souhlasim, ze se mohl vyjadrit lip, resp nekritizovat blby oznaceni. Podelal jsem praci tymu protoze jsem si popletl cil s branou. Chyba, sorry, dnes to napravim. Tecka.

                0 0
                • cyklista86  

                  Ale je stejne je divny jak uvidel ty cary coz jaksi vypada jako cil ze a od nej absolutne nulova reakce. Pokud si myslel, ze uz je v cili proc okamzite zvedal ruku kdyz ho ten zavodnik predjel? Za me stale je tu ta moznost, ze to je predcasne slaveni, ale vzhledem k jeho vychcanosti si okamzite dokazal najit lepsi vymluvu, ktera je trochu mene trapna… :))

                  0 0
                  • jonys  

                    No to je jednoduchý. On k čáře jel s hlavou dole. Přeci jen – třicítkou i asi jeli, takže kolik ujel od „svýho“ cíle během tý chvilky? Dost. Najednou zahlídl, že kolem něho frčí Frantík a zvedá ruce. Tak se lekl a zareagoval jak jsem psal – co je jako, co dělá??? cíl byl támhle…ou, moment…a seplo mu to. Ono to bylo celkem fofr, to video, který říká všechno, má 3 vteřiny. Naštěstí mozek je hodně dobrej stroj a zvládne mraky operací během chviličky. Já myslím, že kdyby Frantík nebyl, přejel by čáru aniž by si jí všiml :-)

                    Ale pokud slavil předčasně, pak jeho mozek bude ještě jiný level – dokáže v mžitku vteřiny potlačit přirozenou reakci – tzn něco jako chycení se za hlavu, vzpomenout si, že o kus dřív byla brána, stvořit teorii že si to jako mohl splést a provést tomu adekvátní gesto :-))

                    2 0
    • jonys  

      Ouou… Hodne stesti…

      https://www.globalcyclingnetwork.com/…er-diagnosis

      2 1
    • jonys  

      https://x.com/…042050298160?s=20

      Aha. Tak minule brzy začal, dneska převodník…Fajn kluk, ale tyhle pindy mohl nechat na trávníku.

      Jinak pěkný pokus WvA a pěkná práce Landy. Pocvičili na Tour.

      1 0
      • andy97  

        Jsem se zasmál při čtení toho příspěvku :D jsem zvědav na co se výmluvy příště.

        0 0
      • futurama  

        Možná generační změna, mě se třeba líbí rozhovory našich biatlonistů. Ne všichni se musí vymlouvat proč to nejde. Někdy je třeba se zamyslet a třeba mluvil pravdu.

        0 0
        • cyklista86  

          Schvalne me zajimalo jakym stylem to fakt rekl a po zhlednuti videa musim souhlasit. S usmevem a nadhledem proste konstatoval fakta a pokud jsem to poslouchal dobre tak tam neslysim zadne „mohl jsem vyhrat kdybych nemel ten problem.“ Takze klasicke prikrasleni nejakeho pisalka. Za me naprosto v pohode a fakt nevim s ceho je jonys tak rozhorcen..

          https://www.youtube.com/watch?…

          1 0
          • jonys  

            To není ten rozhovor.

            https://x.com/…231303852043?s=20

            Tyhle zdroje citují vždycky přesně a taky vidíš, že tady nesedí na rotopedu. Ano, na tom videu mluví rozumněji.

            0 0
            • Albert8  

              „I had to do the full climb on the big ring, which killed my legs. I still had the feeling that I was very powerful, but with the super high gear on the whole climb, I felt that my legs were a bit out of energy, which is a pity because I think I could have won today.“

              1 0
        • jonys  

          Co říkali biatlonisti? Že kdyby se jim nezamlžily brýle, tak by Nory spráskali?

          1 0
      • Albert8  

        Koukám, že i v nový sezoně zase všichni budou celý jeho rozhovory shrnovat do jedný věty tak, aby z toho vyšel co nejhůř.

        https://www.youtube.com/watch?…

        1 0
    • Aduldinho  

      Zdar borci, kdo z vás měl předplatné na web přehrávač (aplikaci) Eurosportu na rok?

      Taky vám to ty k*rvy přepnuli na měsíční předplatné?

      Je to sice 130 kaček/měsíc, ale to už se mi tak výhodné nezdá, uvažuji, že to zruším, beztak to nemám čas vše sledovat a většina je volně dostupná a třeba na YouTube jsou zkrácené záznamy běžně k dispozici!

      0 0
      • rejdy  

        Mám roční a už mi tam svítí od července 2024 129 Kč, takže to přepnou na měsíční…

        1 0
      • orm  

        Ja porad jedu na rocnim tarifu, alespon doufam :-). Pokud to prepnout, tak za to tech 130kc/mesic davat nebudu. Take na to ted koukam malo, vetsinou na jare na klasiky a GT. Za 700kc/rok to neresim, ale mesicne uz by mne to prislo zbytecne.

        edit: Tak dalsi billing mne to uz ukazuje take na mesicni bazi :-(.

        1 0
        • Aduldinho  

          Neboj, oni se ti za včasu připomenou, já to tedy zrušil, takže do konce března ještě možná něco pokoukám a pak nazdar bazar! :-)

          0 0
        • KS2  

          Mají v tom bordel… Na listu mi píšou že další platba je měsíční, kdy si rozkliknu detail (Manage) tak vidím platbu roční. Asi jim napíšu :-)

          0 0
          • vrazdit  

            jo, mám to taky tak… kdyžtak dej vědět co na to oni :)

            0 0
          • rejdy  

            Tak to mám stejně.

            0 0
          • KS2  

            Komunikují celkem rychle, když vynechám zdvořilostní balast, tak tady je to podstatné:

            Upon checking with my internal resources, I am disheartened to inform you that the Eurosport is no longer offering an annual subscription, only monthly subscriptions are available at this time. I can also inform you that you'll be rolled into the monthly subscription from your next billing date.

            Takže ve zkratce pro neangličtináře: Už bude existovat jenom měsíční předplatné :-(

            0 0
            • andy97  

              To se vědělo, že roční už nebude.

              0 0
        • cyklista86  

          Sem se chtel zeptat kdyz si clovek zaplati ten eurosport za tech 130kc mesicne je to stejna hruza s reklamama v primem prenosu jako kdyz to davaji na kabelovce v te ceske verzi? Taky by me zajimalo jestli ten prenos zacina ve stejny cas jako na kabelovce, kde to je casto treba jen poslednich 60km a pod.. No a treti dotaz predpokladam ze to je v HD za tech 130 za mesic..?

          0 0
          • KS2  

            E1 a E2 jsou jako v TV s reklamama. Ostatní E jsou bez reklam, ale dost často s omezeným komentářem. A teď zrovna většinou bez češtiny. Jako by ten jazyk kde si zrovna inzerent zaplatí reklamu byl přeřazený jen na E1 a E2. Ale to jen spekulují. HD netuším, nikde to neuvádí ale pocitově asi ano.

            0 0
            • cyklista86  

              Pockat tak v jakem jazyce je teda ten komentar. V anglictine ne? To me neva ba naopak lepsi jak poslouchat Straku.. Jinak jestli to je HD, tak by to melo byt napsane u toho loga v hornim rohu…

              0 0
              • KS2  

                Primárně má všechno „Ambient sound“, a pak přibývají jazyky asi podle divácké atraktivnosti a dostatku komentátorů pro jednotlivé události. Hlavní závody mají i češtinu, ty menší můžou a nemusí mít. Např. dnešní Galician tour mi ze záznamu ukazuje jazyky viz obrázek.

                E1 a E2 je kopie tv vysílání a tudíž tam jde jen to nejzajímavější. Na ostatních E kanálech (těch je podle potřeby) je dost často k vidění celý závod/událost. Není to pravidlo – něco asi za vysílání vůbec nestojí, nebo není kapacita pro výrobu pořadu.

                Co mi vadí a neumím si vysvětlit jinak než reklamou, že zrovna naše čeština bývá dost často nasazená jen na E1 či E2 a přitom identické vysílání na E, kde se vysílá závod i během „reklamních pauz“. Občas tam ovšem komentář zmlkne asi aby si dali komentátoři pauzu.

                0 0
                • cyklista86  

                  Ok no me jde jen o ty velke zavody. Zase nemusim videt kazdy hnojak. :) Tak od zitrka se tam prihlasim a uvidim. :)

                  0 0
                  • cubista  

                    Doufám, že u velkej závodů bude český koment na E1/E2 i na E. Na E to jede furt bez reklam. Při golfu to tak u větších turnajů je. Určo je to lepší než klasickej Eurosport. Pouštím to noťasu na velkou televizi. Vždycky to můžeš od dalšího měsíce stopnout.

                    0 0
      • cubista  

        Mám roční do dubna a ukazuje se tam další platba jen měsíčně. Kromě cyklistiky tam sleduji i golf. Budu si kupovat jen některé měsíce. Když nic významného nebude nebo to bude jinde nebo nebudu mít čas, tak včas vypovím a podle potřeby znovu objednám. Stejně na to pak nekoukám.

        1 0
        • Aduldinho  

          Taky řešení, zatím vypovězeno, účet ponechán, uvidím časem ;-)

          0 0
        • ms82  

          At se neptam nekde jinde. Funguje ten Eurosport jako predtim gcn? Ta cena mi je asi jedno. Ale videl jsem, ze si lidi stezovali na prehlednost. Da se normalne pustit replay zavodu? Nemaji tam spoilery na hlavni strance? Funguje to na webOS?

          0 0
          • skaj  

            Umim odpovedet jenom cast – maji neco jako „no spolier mode“.

            Dle moji zkusenosti eruosport appka nefunguje dobre na androidtv – vsechno ostatni moje tv zvlada v pohode (Kodi, appleTV, Netflix atd.) ale eurosport app je nepouzitelna – sekani az hruza.

            0 1
          • Albert8  

            GCN bylo jednoznačně lepší. Přehlednější, plus myslím i lepší kvalita obrazu. Replay bez spoileru tam normálně je, jen jak řikám, je to nepřehledný. Motají se tam nějaký jiný sporty, nevim, koho to zajímá;)

            0 0
          • cubista  

            Replay u cyklistiky je tam vždy 2×. Jednou Eurosport s reklamou a s komentářem, podruhé bez reklamy, ale bez komentu. U golfu je také 2× replay, ale i ten bez reklamy je s čekým komentářem. Asi je to sport od sportu a ale možná i významnosti akce.

            0 0
      • kalimer0  

        Mi to ještě 10.1.2024 stáhlo roční částku. Takže nová, měsíční, až 10.1.2025.

        2 0
      • cyklista86  

        Sledovat nějaký sestřih docela o ničem ne. Jako já taky nesleduju všechno, ale určitě si nenechám ujít všechny ty velké jednorazovky a ty hlavní etapy na GT taky ne. Většinou to vyjde na sobotu, nedelu. Dopoledne dám kolo a pak pekne žrádlo a sledovat cyklistiku. :)

        2 0
        • Aduldinho  

          Tak já právě vyrážím na to kolo později, dopo buď spím nebo mám nějaké povinnosti, takže pak to beztak sleduji ze záznamu ;-)

          A když už si vykopu na kolo dřív, tak jedu většinou něco delšího, takže to beztak nestihnu! :-)

          0 0
          • Melvin  

            Musíš jezdit rychleji :-)

            0 0
            • Aduldinho  

              Jsem už starej pomalej „dědek“, jsem s tím smířen! ;-)

              0 0
          • cyklista86  

            Tak logicky nebudu dávat něco delšího zrovna v den, kdy se třeba jede Roubaix nebo se zrovna rozhoduje Tour v horách.. :)) Vyjedu na pohodu bez spechani v 10 a ikdybych dal 4 hodiny, tak stále většinou přijedeš v ideální čas.. :)

            0 0
            • Aduldinho  

              Tak zrovna Rubéčko běželo i na ČT Sport, ale nevím, jestli se to bude opakovat? ;-)

              0 0
              • cyklista86  

                Jo vetsinou ho davaji. Myslim ze i treba San Remo, Flandry, Strade…

                0 0
      • Pety  

        Mě tam na dnešek svítí roční platba , tak sem zvědavej jestli si strhnou měsíc nebo rok :)

        0 0
        • Aduldinho  

          Mně tedy přišel teď cca měsíc dopředu email s upozorněním, proto jsem na to příšel! ;-)

          0 0
      • pospec7  

        Mně se má 3. 3. obnovit roční platba a pořád to tam svítí, takže to snad platí.

        0 0
    • Feďa  

      Nosková celkově osmá na Setmana Ciclista Volta Femenina.

      V druhé etapě šestá – https://youtu.be/r-mKt_Ax_s0?…

      2 0
      • Aduldinho  

        Pěkný výsledek, ale ten Tábor mi nějak stále leží v žaludku, tam si to u mě Nikola pěkně rozházela, né že by jí to nemělo být u zadele! :-D

        1 0
        • Feďa  

          No taky mi to nebylo lhostejné… Opakovaně se ukazuje, že je trošku křehčí s psychikou. Do Tábora neměla vůbec jezdit, ale nevím, co za tím opravdu bylo.

          1 0
    • rejdy  

      Foss pojede TT na UAE Tour s 68z pilou.

      https://www.globalcyclingnetwork.com/…r-time-trial

      4 0
      • Aduldinho  

        Neskutečná cirkule, na tom bych si zlámal hnáty! :-D

        1 0
        • jonys  

          Tak poztracel to v prvni pulce. Nevidel jsem, ale logicky tipuju, ze nez to roztocil, mel zasek :-)

          1 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Pecer  

        Takový pily se snad jezdily za vodičema na dráze :D

        1 0
        • cyklista86  

          Byla nekdy vubec casovka z mirneho kopce? To by mohlo byt taky zajimave.. :D

          0 0
          • Agent007  

            Byla. 2020 první etapa na Giru, časovka Monreale Palermo, vyhrál ganna, z 300 metrů na startu k hladině moře

            1 0
          • jonys  

            Tady ale bude rovina, ne?

            0 0
            • rejdy  

              Jo, úplná placka, 2 m převýšení na 12 km.

              0 0
      • jonys  

        Jestli bude foukat pořádnej cross, tak kromě celýho zadního a vysokých ráfků na předním bude mít eště další kolo, do kterýho se může řádně opřít, no :-)

        2 0
    • jonys  

      Co vlákno na klasiky? Založí někdo, nebo jsem slepej?

      0 0
    • Funnysek  

      Parádní formu má Honza Hirt, po 2. fleku na Ománu jde naplno i do UAE tour. Dnes by nemusel moc ztratit v krátké časovce a už zítra se končí na hoře, tak jsem zvědav :-)

      3 0
    • cyklista86  

      Spehovani MVDP na treningu. https://www.youtube.com/watch?…

      1 0
      • andy97  

        Jak ho ženská v 20:55 předjela na e-biku :D ale nenechal si líbit.

        1 1
        • cyklista86  

          Napred jede za nim, pak ho predjede, mota se pred nim mozna si ho i nataci pres rameno, pak ji Matej predjede, jede zase za nim a pak ho zase predjede.. Ja i normalne verim, ze v jeji hlave si fakt mysli, ze je to uzasna cyklistkach v tech keckach s penovou podrazkou na e silnicce lol.. Jinak tyhle super hvezdy typu MVDP musi mit fakt neskutecne nervy. Kdyz maji soustredeni v oblasti takhle narvane cyklistama a vsichni na nej neustale hledi, porvavaji, snazi se ho hakovat a pod.. Blbe je ze on vlastne nemuze jezdit v nejakem nenapadnem dresu. Musi mit teamove hadry..

          2 2
          • andy97  

            Podle mě si na to už zvykl a už ani nevnímá. Pokud ho nějak osobně neomezují tak to neřeší.

            V tomto je cyklistika krásná, že potkáš ty nejlepší cyklisti a klidně se chvilku svezeš za ním. To se u jiných sportu nepovede. Samozřejmě to má i své negativní stránky.

            6 0
        • Aduldinho  

          Ale prsa slušný :-D

          0 0
          • jonys  

            Si to asi pustim teda…

            Ale pul hod nedam. Doporuc nejaky cas :-)

            1 0
            • cyklista86  

              Má tam časovou osu nebo jak se tomu nadává.

              0 0
            • Aduldinho  

              Já to proklikal :-) Ale hlavně na výše zmiňovaný čas 20:55 :-)

              Ale zhruba 23:50 je pěkný záběr :-)

              1 0
      • Aduldinho  

        TVL, to jste fakt na to půl hodiny čučeli? To už jste mohli mít 10–15km v nohách! :-)

        0 0
        • cyklista86  

          Já na to čuměl večer místo nějakého stipidniho seriálu. :)

          1 0
          • andy97  

            Místo večerníčků jsem to měl :D

            1 0
    • Sooree  

      Ty velky pily se zacinaj vymykat kontrole…

      5 0
      • keymaker  

        Jeee má stejný ponožky, jako já .-P (škoda, že ta fotomontáž jde tak vidět). Tím to ale začíná a končí. Po sezoně si ho pozvu a bude točit listem u cirkulárky :-D

        3 0
        • oberleutnant Weiss  

          Beztak má ty fusekle taky z TdBe, i když jsem ho tam teda nikde nezahlíd. Anebo už je to příprava na příští sezónu u Zikyho v CTW..:-)

          2 0
      • andy97  

        Čekám zachvilku zákaz od UCI :D

        1 0
      • Funnysek  

        a originál.. :)

        4 0
    • Agent007  

      Dneska na 14km časovce nadělil Jošua Jonasovi 2 a půl minuty, Cianovi 4 a půl minuty. To jsou zajímavá čísla, na 20letého juniora.

      0 2
      • Melvin  

        The stage did not count for the overall classification as organisers responded to concerns about high winds by neutralising the GC results and having riders complete the 14.8km course on normal road bikes.

        Defending champion Jonas Vingegaard (Visma-Lease a Bike) did not contest the stage and finished a distant 45th at 2:26.

        3 0
        • andy97  

          Vingegaard si dal tempo jak na odpolední kafe a od zítra bude řadit v kopcích.

          0 0
        • Agent007  

          Aha, to jsem netušil, že to zase rozhodčí ovlivnili. Ale i tak je ten rozdíl obrovský.

          0 0
          • jonys  

            Videls to?

            Foukal narazovy vichr az 80km/h. Dopo tam litaly vzduchem plutky. Chteli to zrusit. Pak rozhodli, ze pojedou na normalnich kolech a ze se pojede jen o etapu. Gauduho sfoukl vitr na zem pri prohlidce. Vetsina GC jela uplne na jistotu, Vinge se ani nesnazil drzet aero pozici, mel na kole kosiky na bidony. Podivej se, jaky jmena jsou za Tarlingem. Uni noname co jeli pro uci body. I kdyby Vinge ztratil hodinu, nic to neznamena.

            5 0
            • jmaselnik  

              ale tak ošklivě rozkopat ejdžentovi bábovičky :-D

              2 0
              • brtníček  

                Jonas to dnes pěkně rozbalil. Výborně se držel Bernal tak snad už ho to zdraví nebude tak limitovat a na TDF bude další adept na pódium.

                1 0
                • jmaselnik  

                  Egan fakt hezky, ale je vidět, že je Jonas je silnej už dost brzo.

                  0 0
                • Agent007  

                  Bernal letos TdF pravděpodobně nepojede. Má v plánu Vueltu.

                  0 0
                  • brtníček  

                    A na koho chce jet Ineos TDF?

                    0 0
                    • Melvin  

                      Geraint Thomas jede Giro i Tour. Pak ještě Pidcock, ale tam je otázka jestli už to zkusí jet na celkové nebo půjde po etapách.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Thomas ve svym veku po Giru nema sanci zregenerovat, pokud ho pojede na GC. Vetsi strelci pohoreli na double.

                        1 0
                        • andy97  

                          Jsem zvědav na Pogačara, ale jestli bude mít Vingegaard, Roglič top formu tak moc šanci nebude mít.

                          0 0
                        • Melvin  

                          Taky jsem moc nepochopil tento tah Ineosu. Ale je dost možné, že to přehodnotí a Bernal se na Tour podívá.

                          0 0
                    • andy97  

                      Pidcock chce jet na GC a Thomas pojede Giro-Tour ale u něho to nevidím na Tour na celkový pořadí.

                      0 0
                      • Agent007  

                        Na Tour by měl jet jako lídr Rodriguez, a pidcock s géčkem jako plán B. Ale za půl roku se toho může ještě změnit…

                        Podle mě mají na GC lídry rozdělené Arensman Giro, Rodriguez Tour, Bernal Vueltu

                        0 0
                        • brtníček  

                          Půl roku? Do startu TDF2024 už jsou to pouhé 4 měsíce. Do startu Gira 2,5 měsíce. Utíká to.

                          0 0
                      • robb  

                        Během vánočních cyklokrosů zmiňoval Tom, že pojede Tour na GC.

                        0 0
                        • jonys  

                          Vcera uz zase ze se tam hlavne musi pripravit na OH. Tak zas vime houby.

                          Kazdopadne Rodriguez tam bude.

                          0 0
      • jonys  

        :-)))

        1 0
      • oberleutnant Weiss  

        Jojo, máš naprostou pravdu – ten Dán je tam naprosto marnej…:-)

        https://www.youtube.com/watch?…

        Jak jen to ti rozhodčí dokázali, že nadělil „Jošuovi“ něco přes 5 minut?

        https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-2

        1 0
    • cubista  

      Už nepije a neslaví, ale jinak furt nic moc. Talent Alík má, potřeboval by ale Štybyho píli.

      https://www.sport.cz/…ecku-5023323#…

      0 0
    • jonys  

      UAE bez Pogacara totalne zpatlali domaci zavod. Zraneny Adam a tezce nezvladnuty GC. Ale co je jeste zajimavejsi, tak zpusob vitezstvi Van Eetveldta. Vydal se do zdanlive nesmyslnyho uniku ve sprint etape. Pobral tam ale 6 bonifikacnich vterin, a dneska o 2 vyhral GC… Koukal jsem uz ve Spanelsku jak hodne chytre jezdi a tohle byl teda majstrstyk!

      2 0
      • andy97  

        Otázka jestli v týmu UAE neřadila nějaká nemoc. Mcnulty měl poslední dobou hodně dobrou formu a Vine tu výkonnost má lepší než co zajel dnes. Eetvelt hodně pěkné zjevení letošní sezóny. O’Connor tam nechal hodně sil aby chytal všechny ty nástupy. To ho stálo vítězství. Ale borci z dekáče letos jezdí dobře.

        2 0
        • Aduldinho  

          To jo, asi v závislosti na to Dekáč podražuje kola! :-)

          0 1
        • jonys  

          https://youtu.be/E7K9661BOt0?…

          Je to hrozně vyrovnaný, Nulty úplně mrtvej, zjevně to „neodchodil“ a dojede s astronomickým zásekem. 99% prostě nestačí, musíš být 100.

          Dotaz: chápete, proč do sebe lejou v cíli něco takovýho jako je Fanta??

          0 0
          • TheJD  

            Jednoduche cukry na doplneni.

            0 0
          • ms82  

            Reklama, cukr, chut. Ale ja bych to nepil.

            0 0
          • McBlacky  

            Sladky soda sracky jsou na hypo ideal.

            0 0
            • jonys  

              Fakt? Ty bublinky k čemu?

              0 0
              • jmaselnik  

                bublinky zvyšují prokrvení žaludku. Při výkonu na pytel, ale potom neva.

                0 0
              • cyklista86  

                Proste doplnuji cukry tim co jim chutna. Nekdo si da kolu, nekdo fantu, nekdo dzus. Sagan si daval zase do huby plnou hrst medvidku haribo..

                0 0
          • Kubasan  

            S tím drinkem už se začalo dříve, někdo recovery drinky, někdo si dával jen vodu, někdo Fantu a při Tour 2022 Visma začala s nějakou směsí ketonů. No a teď to dělají všichni. Kdo ví, co tam kdo má. Prostě recovery drink hned po dojetí, přesná výživa u profíků dělá divy. Někde v podcastu to říkal G. Thomas.

            0 0
            • cyklista86  

              Ketony urcite nedavaji po dojeti, ale pred nebo behem.

              0 0
            • jonys  

              To bez debaty. A ze po dojeti prvne vypinaji tachec a hned pak do sebe neco lijou uz je taky kolorit. Akorat prave bych cekal vedecky pripraveny recovery, ne takovy sajrajty :-)

              1 0
              • brtníček  

                Všechno jsou to stejné sajrajty. Kdyby ta Fanta, Cola byly o tolik horší než něco jiného, tak v dnešní době, kdy tu výživu u profiku sleduji do detailu, tak by to nepili.

                0 0
                • bara2  

                  Kdoví, co v té petce je. Nápis je důležitej! ;-)

                  1 0
                  • milan.v  

                    Přesně…

                    0 0
                    • cyklista86  

                      Spis hledate fantazii kde neni.. Typek si otevre malou plechovku coly, fanty, spritu nebo neceho tak co by v tom asi mel..

                      1 0
                • ms82  

                  Horsi to je nez treba cisty cukr. Ma to konzervanty a barviva, navic bublinky. Nejlepsi to neni, ale jak psal nekdo nize, je to asi jedina prilezitost, kdy nejsou pod dohledem. Teda krome Sagice a Alaphillipa ;-)

                  0 0
                  • brtníček  

                    A myslíte si, ze ty prospěšné drinky ty konzervanty nemají?

                    0 0
                    • Hagner  

                      Nejsem teda žádnej chemik :-) ale laicky, do sušenýho mlíka ti žádný konzervanty nedávaj, tak proč do nějakejch sušenejch směsek? Maximálně ti tam daj pro sichr sušenou červenou řepu :-D Rozmícháš, vypiješ, žádný skladování rozmíchanýho pití, kvůli kterýmu bys to měl nějak stabilizovat, chránit, tam není ;-)

                      0 0
                      • cyklista86  

                        Tak si přečti složení sportovní výživy gelu a pod. treba od nutrendu. Zlatá Fanta nebo Coca Cola..

                        4 0
                        • Hagner  

                          Zkus číst ještě jednou ;-) Reaguju na drinky, tak píšu o sušenejch věcech, třeba zrovna regenerační drinky :-D Gely už z podstaty jsou trochu jiná chemická laboratoř ;-)

                          1 0
                          • Aduldinho  

                            Fanta, mňam, mňam! :-)

                            1 0
                            • McBlacky  

                              US verze, má ještě o 30% víc cukru, kdybys šel po kaloriích :)

                              1 0
                            • Jason Voorhees  

                              Adu, česká Fanta fuj, bo sladidla. Poslední ovocnej mohykán s normálním cukrem je MD (směs citrusů), nebo Orangina – cukr + ovocnej cukr. Zkus někde vietnamce, mívají Coke, Fanta apod z Německa, úplně jiná chuť a zucker.

                              Ale pravda je, že když někde na chvíli zastavím, tak nejdřív Cola nebo Kofola na čepu, pak teprve malý pivko. Ono to fakt funguje (rychlý cukry?), ale prej je potřeba to exnout třeba do pěti minut (limo), dokud jsi v tenzi :-).

                              1 0
                              • McBlacky  

                                Ja davam birell 1:1 se sprite. Idealni na kole

                                0 0
                                • jonys  

                                  Jako v bidonu? Ti musi bouchat :-)

                                  1 0
                              • Aduldinho  

                                Neřešim, jezdím, ale v létě tedy hodně rád Birell Pomelo Grep! :-)

                                1 0
                              • cyklista86  

                                Jakože kdyz to neexnes, tak se ten cukr nepočítá? To si nech patentovat a budeš miliardář..

                                0 0
                                • Jason Voorhees  

                                  Ale ne. Myslel jsem to tak, že vypít co nejdřív a nejrychleji po zastavení. Že třeba po patnácti minutách, kdy se zklidníš, už to tak nefunguje. Někdo mi to kdysi tvrdil, ale třeba to není pravda.

                                  0 0
                                  • cyklista86  

                                    Funguje to furt stejně. Jen to každý prostě Exne. Ja taky v létě kdyz dojedu na benzínu vyrizenej tak beru slazenou mineralku kterou si dám do bidonu a půl litru koly, Pepsi nebo necehotakoveho vdechnu za par vteřin a ani nechci.. :) Jen teda trochu vystercham bublinky, abych tam negrgal až moc. :))

                                    0 0
                                • Aduldinho  

                                  To by mi vylezly ty bumblinky i ušima! :-)

                                  0 0
                              • tomxxx  

                                Už tyhle věci vůbec nepiju, jak je to plné sladidel, Fanta, Sprite se nedá pít. V čr si ještě koupím občas Pepsi, protože má cukr a né g-f sirup jako Cola. Teď jsem pil Pepsi ve Španělsku a už tam byla umělá sladidla a nebyla to light verze, colu naopak měli z cukrem.

                                0 0
                                • andy97  

                                  Dobrá je Royal crown cola, ta má mít třtinový cukr.

                                  0 0
                      • ladys  

                        E322 a to bez příchutí;) Bez příchutě: Syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), emulgátor (slunečnicový lecitin).

                        0 0
                        • Hagner  

                          Nechci ti brát iluze syrovátkový koncentrát není úplná hitparáda a navíc není z mléka ;-) To ostatní je evidentně firma od firmy :-) Chemie je vždycky jednodušší cesta :-D

                          0 0
                          • ladys  

                            Není z mléka :D To by jsi si to měl dostudovat…

                            https://gymbeam.cz/…-hydrolyzat/

                            0 0
                            • vik  

                              Jasný, že je z mléka… Myslel jsem, že má na mysli, že není mléko jako mléko:-)

                              0 0
                            • Hagner  

                              V tom článku je nejpodstatnější tahle věta: „V podstatě je to to, co z mléka zbyde“ :-D ikdyž ani to není pravda ;-) Není to zbytek, ale odpad z hlavní výroby. Odpad, který se v průmyslu dál zpracovává a jako s odpadem se s ním i nakládá. To, že to potom nějakým chemickým procesem vyčistí je už druhá věc! Syrovátka v malé mlékarně má jedinou funkci a to, že je skvělá pro prasata. Jinak je to samozřejmě na chuti každého soudruha :-D

                              0 0
                              • Aduldinho  

                                Kefír také není špatný! :-)

                                0 0
                                • Hagner  

                                  Adu, já ti to neberu :-D

                                  1 0
                                  • Aduldinho  

                                    Vždyť jo, není nad to se pořádně za odměnu zprasit, když už si člověk mákne! :-)

                                    1 0
                              • ladys  

                                Ten odpad se přidává i kojenecké výživy. A to že to lejete prasatům, to neznamená, že to někdo nemůže prodávat a dále zpracovávat…

                                Prvně se to z mléka nedělá vůbec, pak je to odpad s chemickým čištěním. :)

                                0 0
                                • Hagner  

                                  Tak je otázka co ještě je pro tebe mlíko ;-) Pro mě ta hmota ze které se syrovátka krájením uvolňuje nemá s mlékem uz nic moc společnýho ;-)

                                  Kdyby jsi četl, tak jsem napsal, že je to odpad, který se dál průmyslově zpracovává. Jestli žiješ v představě že mlékárenská výroba probíhá v prostředí kde se vyrábějí čipy, tak neprobíhá a to že mají zaměstnanci síťku na hlavě na tom nic nemění :-D

                                  Samozřejmě, že tu syrovatku můžes zpracovat i v malý mlíkárně ;-) ricotta, syrovatkový máslo atd., ale ekonimicky je to nesmysl a prasata vyjdou výhodněji :-D

                                  1 0
                                  • ladys  

                                    Pokud by jsi nepsal kraviny, že se nedělá z mléka. Vůbec by jsem nereagoval. Prostě je z mléka. Nebo je z vody?

                                    A co se týká toho co je odpad, tak záleží co chceš vyrábět. Mléko jako celek tak může být při výrobě masa odpad. On jeho nadbytek a pár omylů vedl k tomu, že se začaly vyrábět mléčné vyrobky. Jinak by ho mohli lejt leda prasatům…

                                    0 0
                                    • Hagner  

                                      Jak jsem psal, záleží co ještě pokládáš za mléko. V okamžiku kdy do mlíka naleju kulturu, což je v podstatě kyselina, tak to pro mě přestává být mléko, protože už to má jiný vlastnosti, ale to je k syrovátce pořád ještě kus cesty

                                      0 0
                                      • brtníček  

                                        Ty děláš s mlékem já v lese, ale oba na BF zjistíme, že svému oboru vůbec nerozumíme. ;-)

                                        1 0
                                      • ladys  

                                        V tom případě je také sýr odpad.

                                        Asi to má blíž k ke koncovému produktu než tu čast odpadu co odeberes na výrobu sýru.

                                        0 0
                                        • Hagner  

                                          Vzdávám se :-D

                                          0 0
                                          • Pecer  

                                            Už před 47 lety, když jsem dělal hnojárnu, tak syrovátka byla odpad pro prasata stejně, jako řízky z řepy cukrovky.

                                            0 0
                                            • jkcz  

                                              A my jsme meli kozu, aby bylo mleko pro prasa. A ted je to top vyhledavany produkt :)

                                              0 0
                                        • cyklista86  

                                          U vajicek to je to same. Nekdo ma za odpad bilky a zere jen zloutky protoze v bilku je avidin a obecne muze delat problem s travenim a stejne vsechny vyznamne ziviny jsou ve zloutku a druha skupina zase zere jen bilky a vyhazuji zloutky, protoze chcou jen cistou bilkovinu bez tuku a cholesterolu. :D V mlecnem prumyslu je proste syrovatka povazovana za odpad, protoze jim je cisty zdroj bilkovin ze syrovatky na prd. Z toho sejra neudelaji. :D Naopak pro lidi kteri chcou lehce stravilteny zdroj bilkovin je syrovatka dokonaly zdroj.. Teda po uprave CFM nebo klidne i hydrolyzou. Tu susenou syrovatku co se da koupit v lekarne treba tu jsem mel jednou a prdel jsem jako kdybych sezral 10L hrnec lustenin. :D

                                          0 0
                                    • gerrard  

                                      Já jen abych se dostatečně poučil: kvasnice co zbydou po kvašení hroznové šťávy jsou ještě hroznová šťáva nebo už je to odpad z výroby?

                                      0 0
                                      • bara2  

                                        je to z hroznů ;-)

                                        Třeba by se to dalo používat jako zdroj rychlé energie?

                                        0 0
                                        • gerrard  

                                          No to právě není. To je odpad co vznikne při kvašení pomocí kvasinek. Kvasinky v hroznech nejsou. Ty jsou jen na povrchu a jsou to přirozené divoké kvasinky vyskytující se v prostředí. Ty dnes dávají vinaři pryč a kvasí se řízeně ušlechtilými kvasinkami, které se musí do vína přidat. Je to analogie k tomu mléku.

                                          Nevím jak rychlá energie, ale zrychlovač kroku by to mohl být.

                                          0 0
                                        • oberleutnant Weiss  

                                          Možná i té nejrychlejší…:-)

                                          0 0
                              • cyklista86  

                                Ty zase jedes bomby.. Syrovatka je odpad a proto vyrobene proteinove prasky z ni je nejpouzivanejsi rychle a snadno stravitelna forma bilkovin pro sportovce nebo i stare, nemocne co maji problem s travenim pevne stravy.. S travenim kaseinu ma problem plno lidi. Stejne tak laktozy, ale kvalitni syrovatkovy izolat ktery neobsahuje zadny kasein a laktozu nedela problem s travenim skoro nikomu. Nehlede k tomu, ze piti syrovatkvoeho proteinu treba zveda glutathione coz je v lidskem tele ten nejzasadnejsi antioxidant. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?… Taky kdyz se resi kvalita, vyuzitelnost, profil aminokyselin u ruznych zdroju bilkovin. Tak prave syrovatkovy protein se pouziva jako priklad s nejvyssim skore. Pak jsou vejce, pak maso a pod…

                                0 0
                                • cyklista86  

                                  U nas nejlepsi pomer kvalita/cena uz snad 15 let nebo kolik https://4fitness.cz/…instant-1kg/ nekoupil bych uz nic jineho.

                                  1 0
                                • Hagner  

                                  Cyklisto vyhody syrovátky, ale nemají nic společného s průběhem jejího zpracování ;-) Smůla pro tebe je, že tohle na žádným youtubu nenajdeš :-D

                                  0 0
                                  • cyklista86  

                                    Tak ja si bezne doma delal vlastni kefir nebo tvaroh a syrovatku jsem pak chlastal. Tvrdit ze syrovatka je odpad dava asi takovy smysl jako tvrdit, ze treba vajecny bilek je taky odpad z vajicka. Jsou to proste ruzne casti te suroviny a kazda ma sve specificke slozeni. No a to ze ty zijes nekde a ze tam mas Jersey kravy nebo co a vsechno ostatni z obchodu podle tebe neni vubec mleko a pod.. Tak s tim uz jsi docela trapnej.. Btw proc bych na youtube nenasel zpracovani mleka? Tam mas o takovem tematu bambilion videi.

                                    0 0
                                    • Hagner  

                                      Evidentně jsi nepochopil, že píšu o něčem jiným ;-) a kde žiju je v tomhle případě vcelku jedno :-)

                                      0 0
                                    • Fazzy  

                                      Je odpad a odpad. Pokud budu truhlář a budu vrábět prkno, tak mi taky vznikne odpad ve formě pilin nebo hoblin. Ale to nemusí nutně znamenat, že sou ty piliny k ničemu (tedy odpad) a nenajde se pro ně jiný využití. Pro někoho, kdo je nemá na výrobu prken, můžou bejt piliny užitečná surovina.

                                      1 0
                                    • jmaselnik  

                                      počítám, že kolega narážel na proces výroby ve velkovýrobně. Ale je úplně v pohodě, že do sebe láduješ vysoce průmyslově zpracovaný potraviny, to je přece pro tělo to nejlepší :-D

                                      1 0
                                      • ladys  

                                        Základní protein z mléka je méně koncentrovaný, vzniká filtrací. Je tedy těžce průmyslové zpracován. Předpokládám že máslo,tvaroh,sýr také nekupujes a nejiš.

                                        0 0
                                        • jmaselnik  

                                          Ano, to je totiž identický proces s přípravou zmiňovaného proteinu. Zkus si nejprve zjistit, co to vysoce průmyslově zpracované potraviny jsou.

                                          0 0
                                          • ladys  

                                            Opět nic. Až budeš vědět jak se to vyrábí napiš. Možná to máš doma v nákupu odladěné, ale to nesmíš jíst nic mimo domov.

                                            0 0
                                            • cyklista86  

                                              Jakoze maselnik neji zadne vysoce prumyslove zpracovane potraviny? HAHAHAHAHA Ja ale z 99% nekupuju nic jineho nez jednotlive suroviny jako maso, zelenina, ovoce, ryze, vlocky a pod.. Uz treba takova kava je vysoce prumyslove zpracovana potravina. Pivo to same. Pecivo, uzeniny atd. atd..

                                              0 0
                                              • jmaselnik  

                                                o mém stravování víš prd, já však vím, že Ty se přes výše uvedené proklamace cpeš suplementy, jak jsi tady mnohokrát sám citoval.

                                                Vůbec neřeším o pár řádků zmíněný protein od 4fitness, který, dle vlastních slov, kupuješ a rozhodně to není „surovina“. Tak se uklidni, biochemiku.

                                                0 0
                    • ms82  

                      Myslim si, ze cukr krupice ty konzervacni latky nepotrebuje :D Co pouzivaji oni, to mi je jedno.

                      0 0
                      • vik  

                        Přesně, sugar water je pro mne největší objev posledních let:-) Gely už vozím jen pro strýčka příhodu, tyčinky pak skoro pouze ze zvyku…

                        1 0
              • cyklista86  

                Nejakej mix aminokyselin, mineralu a sacharidu maji az se jejich telo trochu zklidni. Tesne po dojeti potrebujou jen zvednout krevni cukr a proste na to pouzivaji to co jim chutna. Coz ma taky psychologickej efekt.. Kdy jindy si maji dat neco takoveho. Mimo kolo ma vetsina prisnou dietu.. Zakusek ke kave uprostred treningu co si casto davaji taky nema nejakej zvlastni ucel. Jen je to proste jediny mozny cas, kdy neco takoveho do toho sveho jidelnicku dokazou propasovat.. :)

                2 0
                • jonys  

                  Jo, to dává smysl :-)

                  0 0
                • andy97  

                  Borci z Elkovu používají po dojetí ledový čaj z Lidlu :D

                  0 0
              • McBlacky  

                v komunitě ultra závodníků se na tomhle jede fest. Přitom sebou vezeš i suplementy a snažíš se, v rámci možností, hlídat příjem kcal. Nicméně v situaci kdy jsi neustále vyčerpaný a balancuješ mezi hypoškama, tak několik plechovek sladký sračky denně tě docela dokáže držet při životě.

                1 0
                • jmaselnik  

                  Vytřepaná cola bez bublinek je v polomrtvým stavu skvělá :)

                  0 0
                  • jakub_kencl  

                    Furt lepší než teplá Magnezia :-) :-) :-)

                    1 0
                    • ladys  

                      Lepší než teplé pivo :)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        To rozhodne. Na MCR v pivnim triatlonu se po kole a behu muselo vypit 5 lahvacu a probehnout cilem. Bylo 30stupnu a ty basy byly na venku x hodin. Na to fakt nikdy nezapomenu ????

                        1 0
                        • Aduldinho  

                          Hustej závod! :-) To pívo bylo místo plavání? :-D

                          1 0
                        • 01carbon  

                          Kdyz jsem dobehnul duatlon do Ziarskeho sedla, tak mi hodni kamaradi z horsky podaly kalisek s jontakem – jako kazdymu. Ale ja tam mal tak 2dcl bororo. Prisel jsem na to az kdyz to jelo krkem dolu.

                          0 0
                        • Jason Voorhees  

                          Opravdu MČR? :-D. Tam chci! Bych měl i šanci ztrátu, nabranou po prvních dvou disciplínách, dohnat :-).

                          0 0
                          • McBlacky  

                            to je tak 10 let ale jo, MČR -byla toho celá serie, sponzoroval to Rychrář pivovar.

                            Já bych rozježděnej, rozběhanej i rozpitej zle. Na poslední disciplínu první o minutu a půl a nakonec jsem horko těžko dal bednu, v cíli 4tej, ale třetího diskli. Kdybych dopo předtím nejel maraton na 50km možná by to bylo lepší.

                            Týpek co vyhrál nasázel pivka tak za dvě minuty. Já dal první tři za 30 sec, ale další dvě mi trvaly 15 minut. A to jsem doma trénoval s vodou 14 dní předem poctivě. Ale horký pivo po 90 minutách šrotu na doraz, to je jiná disciplína :)

                            7 0
                        • ladys  

                          Při tom výkonu to půlka lidí stejně vyhodí i vychlazené :D

                          0 0
                        • jmaselnik  

                          nejbrutálnější „doplněk“ jsem zažil v Přerově na triatlonu Baldatlon, kde se v hicu na otočce běhu podávaly panáky slivovice a za každýho panáka byla odečtena minuta z cílového času. Sice mi to vyšlo na bednu, ale tak blbě mi dlouho nebylo :-D

                          1 0
                          • Aduldinho  

                            :-D

                            0 0
                          • McBlacky  

                            To se jezdilo v Řevnici. Kolečko nahoru a dolů terénem podle Řevničáku a mohl jsi dát při průjezdu malýho nebo velkýho panáka a odečítala se minuta nebo tři. Jelo se myslím 8 hodin v kuse od 12 do 20:00 a pak jsi měl možnost do 22:00 ještě dopít score v hospodě, kde bylo vyhlášení.

                            I v době kdy jsem pil 1000+ piv ročně a k tomu víno a tvrdej a jezdil 10–12tkm jsem na tohle odvahu nesebral :)

                            0 0
                            • jakub_kencl  

                              v Řevnicích :-) To víš, kraj razovity :-) :-) :-) Jak kdybys to tu neznal :-)

                              0 0
          • vik  

            A Visma tam vloni hned po dojetí házela tu „tmavou“ láhev třešňovýho džusu a pak nějaký „klasický“ recovery shake s cukrem a proteinem.

            0 0
          • robb  

            .

            6 0
            • jonys  

              Kdyz se driv nez bookmaker dozvis, ze casovka bude neutralizovana. Ale na startu je Visma :-(

              Kazdoadne Lenny v tom pocasi, ktery nemusi, slusny vykon.

              0 2
    • Agent007  

      Zase se nám diskuze o profi cyklistice zvrhla na kecy o pití po závodech… já osobně používám Coca Colu ne na pití, ale na povolování rezavých šroubů. Větší žíravinu neznám

      0 2
      • Agent007  

        Tady silniční cyklistika nikoho moc nezajímá. Musíš psát o kefíru a kokakole. :-))) jako ostatní místní idioti

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        1 0
    • TheJD  

      Jeste se vratim k Eurosportu. Jsem cerstvy predplatitel a po zkusenosti s GCN+ musim jednoduse konstatovat, ze ta jejich stranka watch je pekny pruser. Da se to nejak uzivatelsky zmenit, nebo proste musim pokazde jak idiot kliknout on demand a sjet uplne dolu, abych se dostal k latest?

      0 0
      • cyklista86  

        Ja jsem z toho nadseny. Bez reklam. Moznost volby jazyku..

        0 0
      • McBlacky  

        Proti gcn je to strasnej shit. Bohuzel nic jineho neni :/

        5 0
        • TheJD  

          To se shodnem. ;(

          0 0
          • ms82  

            Souhlas. Aplikace na LG telce neni, na webu v telce to nejde spustit. Muzu to streamovat z tabletu, ale obraz se seka. Jede to slusne na compu v prohlizeci, ale jelikoz nemam chrome, tak to zase nemuzu streamovat. Nevim, jak dlouho me to bude bavit..

            0 0
            • gerrard  

              Tak apka je divná. Nainstalovaná v TV se seká a nejde použít. Když to pošlu na chromecast, tak to jede ok.

              0 0
            • mart910  

              Pres Iphone se to na TV neseka, aspon ze tak ale jinak je to smutne..

              0 0
        • miche  

          GCN+ mi kua chybí!!! … bojím se ten Eurosport zkoušet … musím zjistit, jestli to jede na Samsungu … jako 130,– měsíčně je OK, ale co tady čtu, tak nevím nevím :-)

          0 0
          • orm  

            Jestli myslis samsung tv a nativni aplikaci pro jejich os, takt o jede v pohode. Mam nejakou levnou tv z roku 2020.

            0 0
            • miche  

              Tizen to má. Mno, budu muset zkusit … Tiz cycling a jeho náladovost, na to nemám čas :-)

              0 0
              • McBlacky  

                Tiz na dobry kvalite nejel nikdy ne? A zavery velkych zavodu a horskych etap taky nic.

                0 0
      • Funnysek  

        Stejně bude v sobotu hezky, takže dlouhej trénink a po šlofíku už to bude na Youtubu :-D

        0 0
        • cyklista86  

          A vecer oktagon Kincl s Polakem o titul. :)

          1 0
      • robb  

        Docela exkluzivní tréninková grupa :-D

        2 0
      • vasek80  

        Ten hrnek na kafe je úplně boží.

        0 0
        • vasek80  

          Našel jsem, ale s dopravou za cca 800 Kč

          https://summitfinish.co.uk/…-cup-saucer/

          2 0
          • vik  

            Tady bych na hrnek aplikoval Rule 16, Respect the Jersey: Championship and race leader jerseys must only be worn if you’ve won the championship or led the race:-)

            4 0
            • vasek80  

              Já bych ho měl jen doma pro své potěšení.

              0 0
            •  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              1 0
      • Aduldinho  

        Zahlédl jsem tam něco jako Fantu a kolu? ;-)

        A kde je kefír? :-D

        On nemá radar od Garmina? To vypadá na Bryton, ne?

        0 0
        • brtníček  

          Dívám se, že Froome, který má v týmu smlouvu i na rok 2025 objíždí exotické destinace, Okolo Rwandy dojel celkově na krásném 27. místě se ztrátou 15:50. Toto angažmá je pro Israel tým černá můra.

          0 0
          • McBlacky  

            v Africe je populární. Ne každý je najmutý na výkon. Svoje hraje politika a marketing. Jako v každém velkém sportu s globální audiencí.

            4 0
            • Aduldinho  

              Přesně, nebýt Frooma tak Sazka Tour loni nezaznamenala poměrně velký zájem ze strany veřejnosti, přece jenom by to sledovali a hlavně u trati jako vždy jen vyložení nadšenci! ;-)

              2 0
          • andy97  

            Už je to trápení poslední roky od toho nešťastného pádu. Jediná světla chvilka byla na Tour v etapě Alpe-d’Huez kde dojel třetí za Pidcockem. Že ho to vůbec baví objíždět takový hnojáky.

            0 0
          • tomxxx  

            Ty si černá můra. Froome je svého času nejznámější cyklista planety. I kdyby tam za ty prachy podával bidony, tak know how a marketingového hlediska se jim vyplatí. Je jasný, že pro WorldTeam by byl přítěží v balíku i zadarmo.

            Nechápu, že to furt nechápete.

            1 0
            • brtníček  

              :-)

              0 0
            • Aduldinho  

              Ano marktetingový přesah je neoddiskutovatelný, avšak ani manažer Israelu z jeho současné výkonnosti neni úplně na větvi (viz několik publikovaných rozhovorů), ale uzavřel s ním smlouvu jakou uzavřel, a pokud cyklistika Chrise stále baví, tak proč se nebavit nadále? ;-)

              0 0
              • brtníček  

                Jestli Chrise cyklistika baví nebo jenom se snaží dodržet smlouvu je otázkou. Mladý chtěl jet na Czech tour taky kvůli němu. Ještě, že jsme jeli napřed na Přemyslivské sedlo tam ještě jel, ve Šternberku už se ho nedočkal. O spokojenosti s jeho působení v týmu nemůže být řeč. Šéf se několikrát vyjádřil poměrně drsně. Kdyby dělal výsledky, které čekali nebyli by asi mimo WT.

                0 0
                • andy97  

                  S tím bohužel jeho šéf musel počítat, že to nemusí dopadnout dobře po tom zranění. Pak na druhou stranu od Froome stále vymlouvaní na materiál, špatný posez atd…

                  Neumí si přiznat, že to už na ty nejlepší výsledky není.

                  0 0
                • Agent007  

                  Já jsem si Chrise loni odchytil v Olomouci na náměstí, mám s ním selfíčko a podpis. Na co bych jezdil 14km do Šternberka?

                  0 0
                • cyklista86  

                  Ve Sternberku byl. Po skonceni etapy dav lidi cekal pred jeho privesem/autobusem nebo co to bylo a jak vylezl tak lidi aplaudovali jako kdyby dala repre gol. :D

                  0 0
                  • Fazzy  

                    To se nedivim, ze si nechce priznat realnej stav veci, kdyz jen vyleze z busu a ma atmosferu jak kdyz zase vyhral tour :)

                    0 0
                    • cyklista86  

                      Tam se vzdycky sejde paradni kotel v tom Sternberku. Fakt tvrde jadro cyklistu a pro ne byla czech tour vzdycky svatek a k tomu jeste minule Chris tak byli uplne vyrizeni no. :D

                      0 0
                  • brtníček  

                    Synek ho ale chtěl vidět v tom stoupání, kdy jsi těm cyklistům na dosah v akci. Nějaké selfíčko z náměstí nebo u karavanu ho nezajímá. Pro diváky je ten Šternberk opravdu zajímavý, jak kolem tebe jedou 4× a díváš se jak postupně tuhnou.

                    2 0
                    • cyklista86  

                      Jo loni to bylo vyzivne. Hlavne ta bourka. To nejhorsi jsem preckal pod nadjezdem, ale pak jsem stejne musel vyjet do toho deste a do par minut jsem byl totalne durch. Pak se ale vyjasnilo a po kostkach uz jeli za pekneho pocasi. Tady jsem daval par fotek. https://www.bike-forum.cz/…ch-tour-2023#…

                      0 0
            • Albert8  

              Tak určitě, předává jim knowhow už pět let a každej rok je to stojí 5 mega. Oni ho angažovali s tím, že bude bojovat o vítězství na Tour… Je hezký, že se fotí s fanouškama, ale do médií se dostane spíš to, že si stěžuje, že má špatný kolo.

              1 0
              • orm  

                Myslim, ze tolik uz mu neplati. Mozna na zacatku, ale ted uz ne. Co rikal majitel staje v rozhovoru, tak ted je Froom v tymu, protoze mu slibil, ze muze v tom tymu dojezdit karieru a dokud bude chtit, tak v tymu muze zustat, ale ze se divi, ze jeste pokracuje. To nezni jako nekdo kdo mu plati 5MEur/rok.

                0 0
                • Albert8  

                  Jo, to je asi pravda. I tak bude ale suveréně nejlépe placený člen týmu. Pokud jím není Fuglsang, což byla další skvělá investice.

                  0 0
          • Aduldinho  

            Tak ještě něco málo k Foomeymu, jeho zalakovaný podpis na žluťákovi, tomu řikám fanda :-)

            0 0
    • jonys  

      Den po Pogačarovi se nám letos poprvé ukáže i Roglič. V novým dresu…

      Zajímavá etapa hned na úvod.

      0 0
      • brtníček  

        Jede tam i Evenepoel, to bude zajímavé srovnání, dále Gaudu a jsem zvědavý co předvede Gall. Časovkana 27km. Vypada to na zajímavý závod. :-)

        0 0
    • robb  

      První etapa Paris – Nice za námi. Byl vidět i Bernal, tak snad se vrátí zpátky do formy.

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-1

      0 0
      • jmaselnik  

        Bernal vypadal fakt dobře, snad je fakt zpátky a vydrží nepadat a zdravý.

        0 0
          • ms82  

            Prepocet na W/Kg je blbe. Ale jinak hezka cisla.

            0 0
            • rejdy  

              Ten přepočet je totiž z výkonu (299W na 20min.), nikoliv NP (374W)

              0 0
              • ms82  

                Diky za info. To jsem nepobral a nedava mi to smysl :-) Ale rozumim.

                0 0
                • rejdy  

                  jo, na tom twitteru to není úplně logicky, mě napadlo kouknout k němu na Stravu a zkusit to podělit :)

                  1 0
        • Agent007  

          Jsem zvědavý na tu týmovou časovku zítra, budou muset Bernalovi přizpůsobit tempo, počítám že Tarling s Castrem to celé odtáhnou sami. :-)

          0 0
          • jonys  

            Hlavne plati pravidla co loni: tymu se pocita cas prvniho, jezdcum kazdymu jeho. Takze UAE je sice narachany, ale vzpomen, jak to loni skouleli EF ve finale, tam ziskali hodne.

            0 0
          • jonys  

            Ineos nesmyslny dojezd ve 38 lidech az na pasku. UAE teda klobouk dolu. Remco to rubal dle ocekavani v protivetru ale po vetru a hlavne v desti ztratili.

            Naopak specialisti Jayco a EF hezka druha pule…

            0 0
            • tomxxx  

              Že se na ty týmové časovky na etapácích nevykašlou. Co jsem pochopil, tak těch posledních 8km mělo uae po větru, ale těm co začalo pršet už foukalo proti.

              To je pak fakt regulérní závod.

              1 0
              • Aduldinho  

                JJ, Remco taky prsakl, zdá se mi to, nebo je teď ta vlčí smečka nějak víc ukňučená včetně jejich velkého šéfa? ;-)

                0 0
                • tomxxx  

                  Tak zrovna včera je to prskání celkem pochopitelné, ale furt to nebylo nic proti Giru.

                  Mi přijde nejspravedlivější ITT, když už je trochu vytvořené pořadí na GC, protože většina lidí na celkové jede za sebou, tak mají i podobné počasí.

                  1 0
                  • Aduldinho  

                    Svým způsobem oprávněné, ale jak píše níže gerrard, je to opravdu venkovní sport, tudíž těžko lze ovlivnit změnu klimatu! Navíc to by se při sebemenší změně furt anulovaly výsledky, to taky není úplně dobrý, někdy je to prostě i o štěstí, to přeje připraveným! ;-)

                    1 0
                    • tomxxx  

                      Stačí zrušit týmovou časovku, která stejně odepisuje menší týmy na slušnější výsledek a nedávat dlouhou ITT před první kopcovitou etapou, kde se ustálí GC – to je vše. Už tomu šli naproti zrušením pravidla 3 v cíli, to byla hrozná ptákovina s ohledem na GC.

                      1 0
                      • Aduldinho  

                        OK, tož argument celkem dobrý, teď už jen to prosadit u pořadatelů, přeji hodně zdaru! :-)

                        0 0
                      • Agent007  

                        Naopak, časovky ukazují aktuální sílu závodníků, tam se nikdo za nikým neschovává, žádné taktizování a vychcávání. Každý jede za svoje. Dlouhé časovky na velkých závodech docela chybí, úplně to vyřazuje silové jezdce ze hry o celkové pořadí,na úkor 60–65kg trpaslíků

                        3 1
                        • rejdy  

                          Že by ty minuty/desítky minut, co nakoupí v horách, sjeli v časovce, jo? :). Tak určitě… Možná bych se kouknul na výsledky těch podle tebe 60–65kg trpaslíků v časovce (Vinge, Pogi, Rogla, Remco, Ayuso,…).

                          4 0
                          • jonys  

                            Tak to je otazka. Wigga nesjeli (ano, asi to nebylo uplne cisty vitezstvi, ale plati).

                            Kdyby davali vic TT, mozna by prave lidi jako Wout, Ganna mohli to GC zkouset a ten mix-hlavne na tydennich zavodech-by byl zajimavejsi. Oni by najeli v TT, trpaslici by na ne tvrde utocili v horach…

                            0 0
                            • rejdy  

                              Hele, upřímně, 2012 jsem silniční cyklistiku skoro nesledoval, takže nevím, jak tenkrát obecně jezdili lehcí vrchaři časovku, takže Wiggo mohl v těch dlouhých časovkách najet a pak ty hory díky týmu přejet. Aktuálně umí vrchaři zmiňovaní výše časovku dá se říct perfektně a Ganna nebo Wout na ně najedou minimum, pokud vůbec. I sám Ganna říkal, že v porovnání s Remcem může ještě řešit aero, ale na výkon ho neurve. Nevidím moc důvod, že by delší časovky, nebo jejich větší počet ten rozdíl nějak změnil.

                              Naopak v kopcích je ten rozdíl propastný a pokud by Wout měl víc řešit váhu – GC/hory, tak je možný, že ztratí tah pro časovku…

                              0 0
                              • tomxxx  

                                Wout by musel být blázen, kdyby začal jezdit něco tak otravně nudnýho jako je GC a vzdal se jednorázovek.

                                0 0
                                • rejdy  

                                  No jasně, a hlavně v GC grand tour by to teoreticky mohlo být na kolik? Top 10, Top 5? To nikomu dech nevyrazí a oproti tomu ztráta šance na vítězství/podium na v podstatě každé jednorázovce, kterou jede…

                                  0 0
                            • tomxxx  

                              To bys pak ty GC rovnou mohl rozdat lidem jako je Pogačar a (svého času) Roglič.

                              0 0
                              • cubista  

                                Pogič a Rogla jsou v pelotonu asi jediní, kteří jsou schopní vyhrát monument nebo GT. A také tak učinili. Unikl mi někdo další ze současníků?

                                0 0
                                • Honzas  

                                  Remco? LBL & Vuelta

                                  1 0
                                • oberleutnant Weiss  

                                  Pokud píšeš monument NEBO GT, tak takových, kteří jedno nebo druhé dokázali, jezdí ještě pořád mnohem víc než jen tihle dva…

                                  0 0
                                  • cubista  

                                    Pravdu máš:-) Monument i GT. Honzasovi díky za třetího do party:-) Jinak asi už nikdo tak všestranný.

                                    0 0
                        • tomxxx  

                          Až na to, že v týmové časovce se právě schováš, pokud nejsi kvalitní časovkář, může tě zachránit tým.

                          Ty pravděpodobně mluvíš o individuální časovce, která je dnes, kromě výkonu, fakt hodně i o financích – čas v aero tunelu, prachy na další trenéry s laděním posedu, sponzoři materiálu atd. atd.

                          Navíc už se to rozchází dost i s UCI pravidly, kdy musí být materiál normálně dostupný – jasně, dostupný to je, ale kolik běžných lidí si objedná custom karbonovou hrazdu za 7000 usd.

                          0 0
                          •  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                            0 1
                          • jonys  

                            Opakuju po 36: TT ano, ale na normalnich kolech.

                            2 0
                          • McBlacky  

                            plus jsi zapomněl speciální fyzioterapie a cvičení

                            0 0
                            • tomxxx  

                              Nezapomněl, prostě to nevim :D

                              0 0
                      • orm  

                        Cyklistika je tymovy sport a slabsi tymy maji tak jak tak nevyhodu oproti silnejsim i v ne ITT etapach.

                        0 0
              • gerrard  

                Je to venkovní sport. To k tomu prostě patří. Nedělal bych z toho vědu.

                3 0
                • tomxxx  

                  Jedna věc je blbé počasí při etapě, kdy je to venkovní sport, prostě to k tomu patří a zastihne to všechny. Jiná věc je, když se jede týmová časovka, nebo časovka první den, kdy je ten los s časem startu dost náhodný. Úplně mě nebaví koukat na etapák, kdy část závodníků dostane nevýhodu půl a víc minut, jen kvůli počasí. Třeba loňské Giro byl případ do nebe volající.

                  0 0
                  • Agent007  

                    Loni se týmová časovka na Giru vůbec nejela…

                    0 0
                  • gerrard  

                    No to taky není pravda. Loni jsem zažil etapák, kde to bylo rozškubané na několik skupin a první projela relativně v pohodě a pak přišla průtrž mračen a ty další byly rády, že nějak jedou. Limit chytlo hromadu lidí a poslední etapu nejeli. Prostě se to někdy stane. A cyklistika je týmový sport, tak k tomu ta týmová časovka jaksi nějak patří. Za mně cajk. Kdybych chtěl vidět nějaký sterilní sport, kde to mají všichni naprosto stejné, tak si vyberu něco jiného.

                    1 0
                    • tomxxx  

                      Ale to už neovlivnilo GC ani etapy. Pak už je to jen o tom, aby člověk nenastydl a třeba rozhodčí zrušili limit – řešitelné od stolu po závodě, když nejde o jakékoliv pořadí.

                      Celou časovku těžko nějak budeš anulovat, to je kravina.

                      To, že se kalkuluje s dešťem a větrem třeba při úniku, to k tomu závodu patří. Ale s protivětrem na časovce, protože si startoval hodinu po přímým soupeřovi, těžko někdo něco udělá a je to pech, který ti klidně prohraje 3 týdenní etapák.

                      0 0
              • BikerM  

                Pravda, tymove casovky bych na etapacich taky nemusel videt. Co me naopak bavi jsou kratke prology a casovky do vrchu. Ty bych naopak zavadel do etapaku casteji s podminkou startu pouze na klasickem kole, nikoliv tt specialech, protoze ty zas delaji rozdily mezi bohatym/chudym tymem. :)

                0 0
    • robb  

      Dobrá koupačka

      https://www.instagram.com/…C4Dc7ibsyfM/?…

      1 0
      • cyklista86  

        Jak tam hodil sipku to byl mazec. :D

        0 0
        • Aduldinho  

          Ou nou, to nechceš do tej močůvky zahučet! :-(

          0 0
    • andy97  

      Nové helmy Vismy na časovku :D každý rok se to posouvá vpřed :)

      3 0
      • Aduldinho  

        TVL, to je hrozný UFO, oku to vůbec nelahodí, ale asi to má fakt ten správný aeroefekt! :-)

        1 0
      • cyklista86  

        To už je apríl? :)))

        1 0
      • tomxxx  

        .

        1 0
      • Jason Voorhees  

        Škoda, že už tam není Roglič :-D.

        1 0
      • orm  

        Jde to v cyklu. Od silenych kreaci po relativne normalni helmy k silenym kreacim :-). Jen nevim jak moc aero je ten nakrcnik :-).

        0 0
      • gerrard  

        Čekal bych brzo nějakou UCI technickou směrnici na helmy. Toto už je moc. :)

        1 0
        • tomxxx  

          Hlavně, že se řeší výška ponožek.

          Se strašně těším, až s tímhle kýblem pojedou časovku na 35km a víc v nějakým nesmyslným horku.

          0 0
      • jmaselnik  

        jako aero asi jo, ale v bočním větru to musí být peklo…

        0 0
        • tomxxx  

          To jsou i vysoký ráfky a vozí se to :D

          0 0
          • jonys  

            Vozí, ale teď to třeba zakázali jak foukalo :-)

            Ty helmy jdou cestou aby byly co nejširší a plynuly s rameny. Ale jak jsou moc plochý, zase brzdí. Hindley vypadal, že má reálně přední sklo z auta :-)

            Tak to vymysleli takto, no je to šílenost. Rád bych viděl, jak to testují na bezpečnost. S tím řachnout o zem šikmo, tak ti to otočí hlavu 3× dokola.

            0 0
            • tomxxx  

              Ayuso nadělil Jonasovi 22s s obyčejnou helmou a na pomalejším kole.

              0 0
              • Fazzy  

                Designér tvrdí, že bez ní by to bylo 25 :)

                12 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 1
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 2
      • andy97  

        Tak borci z Bahrajnu na letošní sezónu pořídili taky nové modely :D

        0 0
    • Sooree  

      Ja si u toho vzpomnel na Aliena

      edit:spatne zarazeno

      3 0
      • Aduldinho  

        Alien Jonas? :-)

        0 0
        • brtníček  

          Černý dnes porazil Jonase v časovce o 8 sekund. Pěkný výsledek.

          5 0
          • brtníček  

            Nakonec dojel Černý 5. Ganna o vteřinu druhý za Ayusem. Slušný výsledek Černého v kvalitní konkurenci.

            0 0
            • jonys  

              To teda jo. Ale dostat se na OH je bez šance, co?

              0 0
          • jonys  

            Oproti tomu Cian 129. Jojo. Ta změna proti Bora, kde ho nutili sedlat totální shit, je obrovská…:-)

            4 0
    • robb  

      Na Paříž – Nice slavil Tudor

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-2

      Ta točka cca 11 km před cílem byla ve stavu jako asfaltky 2.třídy v ČR. To se divím, že tam spadnul jenom jeden.

      0 0
      • jonys  

        Tudoru hodne verim. Cancellara miri do WT, posily v managmentu i v sestave. Storer, Trentin, Dainese, Mayrhofer… Klein narazel jen na Merliera v UAE, talent, rychlej. Giro asi Dainese ale. Uvidime.

        4 0
        • Honzas  

          no tak to to maj kluci co delat, s tou WT. podle stavu ke konci unora maj cca 3.500 bodu, posledni postupovej flek je pres 10.000. uplne bych si ted na ne nevsadil. mozna v dalsim obdobi za 5 let?

          0 0
        • milan.v  

          Profilují se závod od závodů čím dál tím lépe, dnes je Trentin dovezl až do finále a tam to zvládli… V současnosti asi tým z druhé ligy s největším drivem, předčí mé oblíbené Uno-X…

          1 1
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      3 1
    • Agent007  

      Panebože, dnes si pustím po delší době Eurosport, že mrknu na Tirreno, a tam spolu se Strakou kráká nějaký Slovák! To čo je za novoty?

      1 1
    • wishpull  

      Tak dnes Bahrain na obou závodech , to může Roman slavit ! Na Nice pěknej závěr, potěšil mi Sklejmose, jak dal Remca o 3 flek, ale Primož nic velkýho, snad se bude lepšit.

      2 0
      • tomxxx  

        Bora, Roglič, Tour, s tímhle? Tak maximálně top10. Dřív by tam s tim Remcem sprintoval on. Ale nechal se tam typicky zavřít jako blb, v takové stojce sjíždět 4 m je moc.

        0 0
        • vik  

          Je fakt, že vloni na Tirrenu řádil úplně jinak. Sice ztratil kolem 50 s. V ITT, ale pak třikrát win a GC. Dnes byl zalezlej a nějak mu to nechutnalo. Ale asi to časuje jinak, vloni měl Giro…

          0 0
          • BikerM  

            Presne tak, ma jeste casu dost. :)

            0 0
        • andy97  

          Posuzovat podle jeho prvního startu v sezóně, že na Tour nemá šanci je blbost. Nevíme v jaké kondici dojel do Francie.

          2 0
          • tomxxx  

            Tak byla to nadsázka, ale když si vzpomenu, jak v zimě řádil, když měl formu…

            0 0
            • andy97  

              V zimě? :D

              0 0
              • tomxxx  

                Ano, asi tě to překvapí, ale je 6.3., to je stále zima a Paris Nice, Tierro, UAE Tour atd. se jezdí v zimě :)

                0 0
                • andy97  

                  Já už to beru jako jaro. Ale máš pravdu.

                  0 0
                • jonys  

                  Jenze prave vcera mu byla zima. Rogla, Remco, Almeida…nejsou nejodolnejsi typy.

                  Mimochodem, ten zavod se kvuli pocasi nedojede podle planu. Nejlepsi scenar je jen vynechani toho 1600m kopce v so, nejhorsi komplet zruseni so+ne.

                  https://twitter.com/…828788822117?…

                  2 0
    • 130kg  

      Pogačar za dva roky zkrátil kliky ze 172 na 165

      Vloni na Tour dával 170

      https://www.roadcycling.cz/…roka-riditka

      6 0
      • ms82  

        Jsem rad, ze se inspiroval. Riditka mam 38 cm uz 3 roky. Loni jsem zkratil kliky ze 165 na 155. A Strade Bianche nejezdim, tak plaste jsem nechal 25 mm :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 1
      • USPS  

        Klaun…

        1 5
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          1 1
    • ms82  

      Zitra pojedou pozmenenou etapu na Madone d'Utelle. Moc hezky kopec, potkal jsem tam loni lisku, ale na foto necekala :D strava

      0 0
      • jonys  

        No to je plan. Uvidime realitu.

        0 0
        • ms82  

          Realita byla trochu proprsena :D Kopec dobry, ale nebyla tam moc sance neco vymyslet. Maximalne testnout, jestli nekoho nahlodala zima a dest.

          0 0
          • McBlacky  

            No… po tydnu v teplotach 5–10 st a castym destem si myslim, ze hlavni vec co chces vymyslet je, prezit to ve zdravi.

            4 0
            • ms82  

              Jo. Dnes jim krome deste i zasvitilo. Ale jinak jim to pocasi moc nevyslo letos.

              0 0
    • cyklista86  

      Pogacar 165mm kliky.. https://www.roadcycling.cz/…roka-riditka Uz je me jasne proc me to nejede jako jim. Mam moc dlouhe kliky!

      2 0
      • Aduldinho  

        Kémo, to už tu poustoval 130kg, teď si trošku za Hujera teda Plhu! :-)

        0 0
    • oberleutnant Weiss  

      Tirreno dneska trošku one man show…:-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Pavell  

        Jonas je ten druhej mimozemstan. Ale velkej respekt Isaacovi jak v kopci docvakl skupinu s Ayusem a jeste byl schopen ho dovezt tech 25 kilaku s co nejmensi ztratou. Ve 20 letech…respekt.

        Taky to sleduju lehce ve skluzu, kdyz je cas…o)

        0 0
    • Agent007  

      Cavendish a Morkov out, včera dojeli po časovém limitu. Tak snad stihne do Tour vyladit formu

      0 0
    • robb  

      Nic moc počasí dnes

      https://youtu.be/5r-YK8nNquU?…

      0 0
    • kalimer0  

      Chudák Burgaudeau, na posledním kopci přišel o puntíky.

      0 0
      • robb  

        To je ten borec, co byl hned první etapu v úniku?

        0 0
    • milan.v  

      Nešlo by se tu opět vrátit k profi cyklistice?

      Právě skončily dva zajímavé etapáky a tady se řeší nesmysly naprosto mimo…

      2 2
      • cubista  

        Oba závody celkem jasně pro Vismu. Naštěstí je tu Matěj a Pogič, jinak bych se začínal bát nudy.

        0 0
        • BikerM  

          Me prislo, ze Vinge byl fakt o ligu jinde, kdezto Jorgenson to vitezstvi az tak snadne nemel a vcelku to byla solidni loterie, ale za vysledkem si sel pekne. Snad jen ma ocekavani, ze Evenepoel a Roglic budou ve vetsi fazone me trochu zklamala. No jsem zvedav na dalsi zavody. :)

          0 0
          • brtníček  

            Forma Rogliče zatím nic moc.nevim jestli byl marod nebo co se stalo.

            0 0
            • vik  

              Vypadal pořád nějak promrzlej nebo co… A jakýkoliv nástup mu moc nevoněl a často hned chytil pár metrů- nebyl to von. Třeba se ale šetří. Vždycky to od začátku sezony rval na GC, teď nepálí zbytečně, protože na Tour se bude hodit každej joul:-)

              0 0
              • tomxxx  

                Určitě se šetří :D

                To totiž běžně děláš, že jedeš na Paris-Nice, aby ses šetřil.

                Nepovedená časovka + blbý počasí + nic moc forma = nulová motivace Rogliče závodit

                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • McBlacky  

            Jorgenson měl hlavně kliku, že Remco byl ke konci nemocnej. V závěrečným rozhovoru tam docela pokašlával

            0 0
            • cubista  

              Tak proto se Remoco smířil status quo, když jeli spolu v posledním stoupání. Furt jsem čekal, kdy zaútočí.

              0 0
            • jonys  

              No nevim. To by zrovna on rekl. Vyjadreni jsem jem cetl, video nevidel. Povidal, ze jel 3 kopce full gas, ale ze Jorgensona nesundal. Ze je ale spokojenej, protoze jeste nebyl na kempu, takze cisla vzhledem k tomu dobry. A taky byl vcera nejvic svlecenej. To by asi nedelal byt nakrapnutej.

              2 0
              • rejdy  

                A že Jorgenson znal sjezdy nazpaměť, takže to bylo celkem těžký se ho držet. Přímo po závodě v rozhovoru zakašlal, ale to je myslím celkem normální, ty dýchací cesty jsou prostě podrážděný, viz Poel, ten – když ho zpovídaj hned, co sleze z kola, tak kašle vždycky… Koukal jsem na oba rozhovory s Remcem, 2× 3 min aj i fr, nekašlal vůbec a přesně jak říkáš, ten by to stopro zmínil, že nebyl 100% ok, ale nic takovýho nezaznělo…

                1 0
              • BikerM  

                Co jsem koukal, tak snad ve vsech etapach vetsina pelotonu dlouhy-dlouhy, casto aj s neprofuk vestou a Remco kratky-kratky. :D

                Divil jsem se tomu uz behem prvnich etap. Ale asi je zvyklej na to pochmurny belgicky pocasi. :)

                0 0
                • milan.v  

                  Plus bez rukavic…

                  0 0
                  •  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
            • ms82  

              Normalni kasel po vyssim usili. Jak pisou ostatni, Remco by se vymluvil, kdyby mel na co.

              0 0
          • jonys  

            Tak este aby to druhy nejlepsi horsky domestik Jumba mel pri svym prvnim pokusu „se vyzkouset v GC“ jak sam rekl, snadny…proti vitezum klasik, GT a MS :-)

            Dotaz na nej vcera:„Co se zmenilo v priprave po prichodu do Jumba?“

            Odpoved:„Uplne vsechno“

            Tak asi tak, no.

            1 0
            • andy97  

              Včera jsem někde četl, kdyby Enric Mas z Movistaru přestoupil do Vismy tak vyhraje Grand Tour. Což je dost možný.

              Třeba takový Laporte po přestupu z Cofidisu, teď patří mezi top klasikáře. I Tratnik je úplně jinde výkonnostně.

              0 0
              • jonys  

                Tak to je dobry point. Mas urcite talent mel.

                0 0
            • ms82  

              Spis to vypadalo, ze nechce nic rict. Cisla jsem videl, ze ma schovana, takze to nebude tak jednoduche zjistit, co se zmenilo v treninku. Co jsem zbezne koukal, tak hlavni rozdil je tri tydny na Teide, pricemz druhe dva mel okolo 30 hodin tydne. A vetsi rozptyl v hodinach za tyden nez loni v tomhle case. Na dalsi zavery by to chtelo podrobnejsi zkoumani nebo idealne rovnou cisla, aby to clovek nemusel hadat z VAM.

              0 0
              • jkcz  

                a to jel se zaplety jen s obycejnymi socka DT 240 :)

                0 0
                • ms82  

                  Tak to si asi pobrecim. Na Madone d'Utelle mi dal ctvrt hodiny a to ani nevypadali, ze se snazi :D

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tvl co bys chtěl :) to ber jako super výkon

                    0 0
                    • tomxxx  

                      Neznáš mimoděky?

                      https://www.latrine.cz/mimodekove

                      0 0
                      • ms82  

                        Diky, diky. Mimodek to bylo, kdyz jsem se chvalil za Gamoniteiro pred par lety. Tentokrat jsem si musel odecist curaci pauzu a ten vykon taky neni neco, na co bych mohl byt pysny.

                        Az budu moct jezdit na kole bez bolesti, pak treba na neco natrenuji. Anebo ne, uz jsem stary :D

                        0 0
    • BikerM  

      Jestli jsem se prehledl, tak sorry za pleveleni. Na Istrii roztocilo nohy spousta nasich cyklistu. Zahalka dnes pekne v etape a Pridal celkove. Od ATT jsem cekal vic, ale snad se predvedou v dalsich zavodech. :)

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-3

      https://www.roadcycling.cz/…ecnou-etapou

      4 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      4 0
    • Agent007  

      Ineos letos zatím úplně marní. Žádné vítězství, když pominu kolumbijský mistrák Narvaeze a časovku – nečasovku Tarlinga.

      Tomu týmu může fandit fakt jen idiot…;-)

      0 0
    • robb  

      Pokračování zde:

      https://www.bike-forum.cz/…-2024-2-cast

      1 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce