Pražské zimní vyjížďky 2010/2011

530 nepřečtených
  • McBlacky

    Se smutkem zamáčkneme v oku zbytky podzimního bahna a hurá házet držky do sněhu.

    Připravte si zimáky, hrajem!

    Neomezoval bych se tady jen na kolo, ale dal prostor i pro běžky, případně běh.

    0 0
    • McBlacky  

      4/12 to na kolo moc nevidím. Ale kdyby měl někdo zájem, mohli bychom se jít proběhnout po svých – ve skupince je vždycky větší sranda. Upřesním zítra.

      0 0
      • Thidney  

        Dobrovolně běhat? Bych zhebnul po pár metrech i kdybych se nadopoval symbicortem :)

        Mám teď jinou zábavu, štípání akátu na topení.

        0 0
      • cabbage  

        serža sliboval, že někdy bude střelecký b-f straz;)

        0 0
      • crom  

        kdyby to jen trochu slo,radeji bych tu sobotu bike.behani je fajn,jen si to neumim moc predstavit.dopravim se na sraz,dam svami 10km,ale jak cestu zpatky?kdyz vlezu nekam do metra nebo tramvaje,zavani to dost nastydnutim!no a kdybych pokracoval dal je to dalsich min 10km domu a to jsem zas kaput:))

        0 0
        • McBlacky  

          my bychom jeli autem, jezdíme vždycky. Leda bys vzal batoh věcí a nechal ho u mě v autě.

          0 0
          • crom  

            tak takhle uz si to predstavit umim.ted jeste ty nohy mit:)52 na Vel.kunraticky,ja nevim jestli je dobrej napad stebou behat.jedine ze by se prihlasila jeste naka druha brzda;)

            0 0
      • McBlacky  

        4/12 nakonec nic – V Praze.

        cca v 9,30 ovšem stadion Bedřichov :)

        0 0
        • Meduza  

          Jojo, mam to podobne. Zitra z Hrabetic na Jizerku a z5.

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Heh, tak to se tam možná všicí někde sejdeme :-) Ale já se tam budu vyskytovat až odpoledne. A velice turisticky ;-)

            0 0
        • Bulda  

          nejedes rano? na otocku?

          0 0
          • McBlacky  

            na otočku – já, Šárka, Jonti, Adéla

            0 0
            • Bulda  

              tak to maš ještě misto :)) …?

              0 0
              • McBlacky  

                lyže vozíme vzadu uprostřed :/

                kdyby to šlo je jasný, že bych jel radši v 5ti, ale to se nevejdeme

                0 0
                • Bulda  

                  my po stranach (dalsi vyztuz dveri :)) a ty mas preci lyze v LBC, to se vejde :))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    bylo by to peklo, neřeknu pár km, ale tohle už je daleko :/

                    příští víkend bych tě mohl vzít v so ráno tam nebo v ne večer zpět

                    0 0
                    • Bulda  

                      daleko? …no jo, pražáci zhejčkaný :)) kdybyste byli nejaky tloustici, tak to jo :) hubeny lyze + hubeny lidi v peti v pohode …no nic, uz mlcim :)

                      0 0
                      • kolda  

                        no, jet v 5 lidech + lyze uvnitr, to bych moc bezpecne nevidel

                        0 0
                        • Bulda  

                          lyze uvnitr, jsou samo blby dycky, bez ohledu na pocet pasazeru, mit je ale na boku podel dveri (bavime se o bezkach, tezky sjezdky s hranama, to uz je uvnitr fakt o hubu) mi prijde lepsi, tam maj o dost mensi sanci nekam „cestovat“

                          ale to je fuk, nejdulezitejsi, aby se ridic citil bezpecne a v poho, takze on musi souhlasit s tim koho, co a jak poveze, jak moc zatopi a co pusti v radiu atd … :)

                          0 0
        • přišlapávač  

          jedu to omrknout ted :-)

          0 0
          • přišlapávač  

            hmm, lesáci se rozhodli, že když napadne sníh, tak proč se trošku neprojet po tratích a nenatahat tam hlínu, pisek, drny a kameni :-/// kdo pojedete z kristianova smer k blatakum, tak kopec k balatakum jsme dnes radsi sli peso…

            0 0
            • Sharka1  

              hmmm, v nedeli to jeste slo projet celkem v pohode… No nic, na ops psali, ze dneskem ale s tezbou pro letosek definitivne skoncili :-)

              Jak to jinak vypada na tratich? Skate ok, nebo se to jeste bori?

              0 0
              • přišlapávač  

                v pohode, vcera nebo ve sttredu jeli s rolbou, takze uz je to docela utlaceny. smerem nahoru na rozmezi je to jeste mekkci, ale jinak super. Jediny co je blby je ten kopec k blatakum- tam tezili vcera nebo dneska a hlavne porstredni cast je o skluznice :-/ takze pozor. Jinak uz tam kolem ctvrte byla hrozna klada :-)

                0 0
            • Krys  

              Kristiánov, to fakt existuje? :))

              0 0
    • treatt  

      Co dneska? Jsem v práci na kole :)

      0 0
      • kolda  

        tak si to uzij :)

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Přesně tak! Já byl včera a stačilo :-)

          0 0
          • kolda  

            ses blazen, jestli jsi vcera vyjel.

            vcera to bylo o drzku i v tramvaji :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Jsem blázen, uznávám. Ale od včerejška jsem napravený :-D

              20km pseudozávod – 3h 45min a včetně cesty tam a zpět (22km) to hodilo 5h 45minut :-D A celý potmě ;-)

              0 0
            • treatt  

              Pohoda :) Nesedíš na tom jak knedlyk a počítáš s tím, že to furt vyrovnáváš a kde to není prohráblý, tak kašpaříš v hloubce :) Ale jo, uznávám, cesta do práce byla poněkud delší, než naposledy v suchoučku :) A to jsem si říkal, že se ani nezpotím, protože pojedu pomalu na pohodu. No, pomalu jsem jel, ale na pohodu fakt ne :-D

              0 0
              • kolda  

                no pokud jsi nejel celou dobu mimo silnici, tak slusnej hazard.. zvlast vcera. v takove situaci jet na kole mezi auty mi pripadne zbytecny komplikovat uz tak vypjatou situaci v provozu.

                0 0
                • treatt  

                  Včera jsem nejel, dnes ráno, protože autem to fakt nešlo, za 50 minut jsem dojel asi kilometr od baráku..a většina času mimo auta..

                  0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Teď asi připadaj v úvahu jenom běžky. Ale ne s tebou, slyšel jsem, že neumíš běhat pomalu :-)

      0 0
    • treatt  

      Jen tak mimochodem, asi někde nemáte doma plonkový běžecký hole, co? :)

      0 0
      • kolda  

        na pujceni nebo na prodej?

        0 0
        • treatt  

          Jak jsem psal na Blackyho, prostě teď se nemám čím odrážet, když chci vyjet do Krčáku :) A zároveň to musím nějak vyřešit, až budem jezdit na hory..

          0 0
          • Sharka1  

            jak dlouhy potrebujes? Doma bych mozna neco vyhrabala…

            0 0
            • treatt  

              Fuuu…je to ostuda, ale nestál jsem na běžkách děsně dlouho, tak nevím přesně..vyhovovaly mi spíš delší, ale kdoví, kolik to bylo..

              0 0
      • McBlacky  

        to asi neřeš a kup si nový. nejlevnější hliník v LBS stojí 350kč, za tu cenu mít možnost volby délky se vyplatí

        0 0
        • treatt  

          Hm, asi máš pravdu. Teď to potřebuju vyřešit akutně, běžky mám děsný šrot, tak je to jedno a koupím si prostě dobrou délku..a třeba se objeví něco rozumnýho za slušný peníze časem..

          0 0
          • kolda  

            do krcaku bych na nicem jinym nez na srotu ani nejel (mysleno bezky)

            0 0
          • Bulda  

            http://www.sportlauryn.cz/hulky-avanti…

            lehoučký, tuhoučký, levňoučký :)

            ale musíš si je nechat zkrátit, nebo zkrátíš sám (nic na tom neni, jen dvakrát měř… :) a zalepit chemoprenem, nebo ti muzu pujcit spesl lepidlo

            kdyztak mi napsi mail, kamos to ma blizko k vyrobci a mam u nej zrovna jedny objednany

            0 0
            • McBlacky  

              to jsou karbony? uvažuji o nových na klasiku

              0 0
              • Bulda  

                jo, full

                po prechodu na ne jsem si chvili pripadal, ze v ruce nic nemam :) a za litr, sezen to jinde :)

                jo a ten vyrobce vlastne neni vyrobce, ale jen lepi kotoucky, kompletuje a bali, stvoly jsou tusim finske

                0 0
                • karliner  

                  Já tomu tedy moc nerozumím, ale 100% kompozit = karbon?

                  A dají se koupit náhradní tubusy?

                  A treatt možná ani zkracovat nebude muset, 155 by mu na klasiku měly vyhovovat.

                  0 0
        • treatt  

          Sakra, dobírám ATB, tak jsem si pro ně dneska chtěl zajet..koho by napadlo, že se za 45 minut dostanu asi dva km od kanclu :((( Tak mám smůlu, snad zítra

          0 0
    • crom  

      coze zitra nikdo kolo:-O Teepku,Twistre kde jste,zachrante me:)

      0 0
    • teepeex  

      vznikl jisty pojmovy napnelismus

      nebudu zakladat vlakno o bajkovych vyjizdkach na zimu

      vkladam do tvych rukou budounost bajkingu v cechach:)

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        ..název vlákna je podle mě v pořádku protože to jestli se pojede na biku nebo něčem jiném bude v tomto ročním období velmi záviset na množství a kvalitě sněhu ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        já si dobře pamatuju jak jsme u Paviána rozebírali, že budeme v zimš případně jezdit po brdech na běžkách a že k tomu účelu koupíte s Fanym nějaký fofr prkna!

        0 0
    • Internaut  

      Polabské hory – dnes –15 st C.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Červená turistická od zříceniny Baba (Praha) je velmi dobře sjízdná na kole až k Džbánu, pak je to trochu náročnější ale taky se dá. Dneska pěkných 50Km. Ráno –10 odpoledne 5–7 pod nulou.

      0 0
    • crom  

      ja si to myslel,za me naprosta technicka malina:)projel sem pesinky kolem proseckych skal,dablicak cimicak,bohnic,stro­movky,sarky=tak je sjizdna jen ta hlavni a sjezd z zimniho maratonu.da se jezdit naprosto v pohode,kdyz clovek vi kde.natlaceno max 200m.65km/800m­.4:15h jizdy

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Teď to vypadá pěkně ušlapaný. Akorát že to zase přes týden asi fest zapadá :-(

        Já budu moct až ve čtvrtek, tak to někde koukej mezitím pořádně ujezdit :-D

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Co zítra ?

      0 0
      • Beeda  

        v kolik, kde a kam?

        0 0
      • teepeex  

        je tady v tom neskutecnej mrdnik

        tisice vlaken o stejny veci:)

        nocni vyjizdky, zimni vyjizdky, prazsky vyjizdky a ty vzdycky vlezes jinam:))

        neco ma blacky v zimnich, nebo nocnich? ted nevim;)

        0 0
        • Sharka1  

          vsak taky podzimni uz maj bejt davno zamceny! :-)

          0 0
        • McBlacky  

          chyba je u mě, já nějak automaticky pojal myšlenku, že když je prosinec a sněží, že už musí být zimní vyjížďky. Dva dny jsi nic nezaložil, tak jsem to založil.

          víš co, hrozilo, že nebudeme mít kde jezdit :)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            že jo ? Hromady sněhu a ledu a potom ta patálie s tou nejmenovanou bikerskou organizací… to už je krizová situace :-))

            0 0
          • heretik  

            Však zima začíná až za dva tejdny, ne?

            To, že máme na podzim sníh, neznamená, že by už chtěl týpek veršovat a zakládat novej dred :-D

            0 0
    • crom  

      co sobota,nedele bike?jestli to tedy pujde:)

      0 0
      • ravag3r  

        Já bych jel, můžu?:) Najdeš nějakou jetelnou cestičku neasfaltovou? Nemůžu ale moc chrtit, sem nebyl tři tejdny na kole:/

        0 0
        • crom  

          no jasny cece pojed,ale ne ze me budes tahat na Zvolouse:)napis jestli so nebo ne,cesticky v poho najdem;)cas srazu a misto doladime

          0 0
          • ravag3r  

            Neboj, to nehrozí:)) Je mi to jedno, třebas sobota. Ok, tak pak ještě napiš semka kdy a kde. Pozn. nemám světlo;)

            0 0
            • crom  

              tak sobota 10:30 pod Barandakem,Branicka strana.kdyby se jeste nekdo pridal.pojedem bud smer Krcak,nebo Prokopak.svetla nebudou potreba.je mi jedno jestli dame 30km nebo 60.trochu zablbnout,vypit termosku,par padu a mazat domu:)

              0 0
              • pajan  

                Škoda, že nevstanu :-( :D

                0 0
                • jecnak  

                  A nechces jit na silnici? Jel bych ale az odpoledne.

                  0 0
                  • crom  

                    az budou trochu lepsi podminky,urco stebou obcas vyrazim,ale ty jses strasnej radikal!proste narovinu se na tomhle na silnicce fakt hodne bojim:)

                    0 0
              • ravag3r  

                Ok, budu tam:) Kdyby něco, moje číslo je 721044761.

                0 0
                • crom  

                  soorac tak ja to rusim,prsi a prselo bude to nataty.buhvi jak se v tom bude dat jezdit.zkusim radeji vyrazit u nas.nechce se me tahnout pres Prahu kdyz to pak nepujde.nemohlo vydrzet jako vcera:(

                  0 0
      • jecnak  

        Zitra odpo se pujdu zabit na silnici.

        0 0
    • jonti  

      Zitra o 7:30 vyrazime z Prahy- Prazskeho Povstani do Bedrichova, mame jeste jedno misto v aute.

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        A tam dneska netálo? Aby to v Jizerkách nevypadalo jako u nás :-(

        0 0
        • pro_pa  

          Dnes se teplota pohybovala okolo 0 a celý den sněžilo.

          0 0
        • jonti  

          Celou dobu snezilo, na bezkach to slo i kdyz jsem namazal neidealne a uplne se vynicil dabelskym tempem dvojice S&B.

          Nejhorsi byla ale cesta autem.

          0 0
          • McBlacky  

            Ti seženu ten krám co mažeme my. Má to tu výhodu, že to nic nestojí a docela to i jede do cca –4, pak to ještě jde, ale od –8 už to je chemická kotva.

            myslel jsem na tebe. Když jsme se vraceli, kousek pod Janovem Felicie vzala novýho Megana kombi, naštěstí jen zlehka. My jeli do Prahy až v 18,30 a to už docela šlo.

            0 0
        • Sharka1  

          v Jizerkach se usadila zima, zda se, ze konecne neodvratne :-) Snehu mraky, trate super, navic kdyz je hnusne snezi, tak se tam nemota tolik komparsu :-)

          0 0
          • Meduza  

            Zrovna tebe jsem tam vcera nepotkal ani jednou, takze jsem to nebyl ja, kdo prekazel :)

            Za to Adele jsem prekazel dokonce 2×

            Ale pocasi bylo vcera MEGA hnusny.

            0 0
            • McBlacky  

              jj, proti větru s bodavýma jehličkama sněhu mě to místy donutilo upustit i jadrná slovíčka :)

              my jeli cca v 9,40 z Bedřichova přes Hřebínek a Žďárek na Knajpu a pak Žďárek, Ptačí Kupy, Kristiánov, Nová Louka, Bedřichov.

              0 0
    • crom  

      sraz a popis zitrejsi vyjizdky sem doufam da Blacky.kazdopadne vyrazime,dorazte:)

      0 0
      • Sharka1  

        Blacky je busy, takze:

        cas: 11:00

        misto: Palackeho namesti u sochy

        popis: uvidime, co pujde

        0 0
        • Vita P.  

          jestli jako první pojedete přes Petřín (jakože asi jo), tak bych se přidal nejspíš tam. Jestli ne, tak bych to teda sjel dolů…

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Zítra jedu sice klasicky na roztocké VOKO, ale jindy bych se třeba nebránil pořádnýmu backcountry na běžkách po pražských lesích :-) Psát to na tohle fórum je sice rouhačství, ale co naplat, sněhu je letos docela dost a po prosolených silnicích se mi jezdit nechce :-(

            Nebyl by někdo pro takovou akci? Např. 23.12.? :-)

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Super, dáme trochu city teroru ;-)

          0 0
        • Vita P.  

          tak já nakonec nejedu. V pondělí mě čeká extrémně hnusná zápočtová písemka a leze to do hlavy ještě pomaleji, než se původně zdálo. Začínám z toho mít docela strach…

          0 0
      • heretik  

        Teda musím říct, že to venku žádná radost není. Na ulicích sračky, na cestách občas led, a tam, kde to není protažený je to zase děsná Kopkovina, to skoro nejde jet. Dneska cestou do práce jsem objížděl Hvězdu po té nové stezce, a byla to raubírna.

        Jestli zejtra přijedu, tak fakt jen na chvilku, abych byl na oběd doma.

        0 0
      • teepeex  

        jsem strasne nastydlej, nejde to,

        asi z ty dlouhy ctvrtecni noci, kterou jsem protoulal:)

        budu mit omluvenku od rodicu v zakajde;)

        0 0
      • McBlacky  

        luxus maximální. Sluníčko, sníh…

        kdo by chtěl vyrazit v neděli, tak většina cest v parcích je protažená nebo prošlapaná, je to umrzlý a jede to parádně. Vyjet šel komplet Petřín z Kinských i poslední kopec Pražský50. Dají i některý singly, když to lidi prošlapali.

        nejlepší zimní nápoj vyhrává Radius, ale o parník. To je recept panečku, ňam!

        0 0
        • crom  

          parada,dikes

          Blacky+Sharka=pri­kladny par psychocyklonad­sencu,respekt!;)

          0 0
          • Sharka1  

            fakt nadhera :-)

            Fany prosim prosim, poslal bys mi ty Tvoje fotky do Uschovny? Dik moc

            0 0
        • Sharka1  

          jeste fotky od nas zde :-)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            líbí ;-)

            0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Pěkný, pěkný. Ale i my jsme se na severu pěkně projeli :-)

            0 0
          • Radez  

            sím, jak se menuje, nebo kde je to místo, jak tam je ta zřícenina/zbor­cenina. Až dotlačím koleso do Práglu, tak bych se tam chtěl mrknout, vypadá, že je odtama celkem výhled.

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Je to pseudozřícenina Baba

              0 0
            • McBlacky  

              Baba

              vyjedeš tam z Dejvic -silnice nebo cyklostezka kolem Penzionu Paťanka a pak na kopci se drž vpravo podle okraje. nebo po červený z Podbaby – ne v zimě :)

              0 0
              • Radez  

                dík za info oboum, ne ne v zimě tam nepojedu, pěkně až bude teploučko. Musím udělat nějakej průzkum zdejšího terénu.

                0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Luxus největší ! Ještě jsem si to protáhnul z Palmovky podél Rokytky až do dutohlavého údolí a vymet atrakce v místním parku.

          Recept klidně zveřejním, problém je v tom že jedna ingredience nepochází z tuzemska … no třeba půjde nahradit ;-)

          0 0
        • teepeex  

          meli jste krasne, luxusni podminky

          zavidim a preju:)

          0 0
          • Medunka  

            v posteli je taky dobře, my sme měli s mourkou Norou super den :-)

            0 0
        • martin_bakov  

          hodne pekny

          0 0
    • McBlacky  

      19/12 kdyby někdo chtěl jedeme na běžky, máme 1 volný místo v autě. Směr Dlouhá Louka 3–4hodiny lyžování, odjezd kolem 8,30 z Prahy.

      Zatím jedeme 2 na klasiku a 1 na skate – takže bude kam se přidat i pro ty co to tam neznají.

      tel: 737576175

      0 0
      • StrejdaS  

        Cau, dik ze si se ozval, ale ja mam bohuzel vikendy zabity. Kdyztak kdyz mi das vedet aspon 5 dni dopredu, tak to muzu preorganizovat.

        0 0
        • McBlacky  

          jasný, spíš dej vědět kdy můžeš a něco vymyslíme :)

          dneska jsme to protáhli až do Německa a dali pětihvězdičkový okruh. Jedna z mých nej tras na klasiku, tím, že to je přes hranice, tak to málokdo zná.

          0 0
          • prvniodkonce  

            Já tam byl včera a celou dobu svítilo slunce na plný pecky, paráda. Jel jsem teda šmajdák takhle , bylo tam skvěle upraveno, jenom pěší turisti v Německu do toho dupou. Už projeli Flájský okruh? Zajímalo by mě, jestli letos budou fungovat Klíny (vyškrtli je z kbstopa.cz), od Flájů na Klíny je sto snad moje nejoblíbenější trasa vůbec.

            0 0
            • Greyhound  

              Klíny fungujou, výběrčí na parkovišti říkal, že se nepohodli s kbstopou a je třeba se proto dívat přímo na jejich stránky. Byl jsem tam v sobotu poprvé a velmi příjemné překvapení – minimum lidí a perfektně upravená stopa až do Seiffenu kde se dalo napojit na německé okruhy.

              Dneska jsem byl pro změnu poprvé u Monínce a tam jsem byl přímo v šoku, takový široký dálnice na bruslení jsem fakt nečekal, luxusní poježdění :-O K tomu všude orientační cedule (i třeba na náměstí v Jistebnici), velké parkoviště… Parkoviště bylo zadarmo, jim jdu proto hned poslat nějaký peníze, podobný projekty je potřeba podporovat!

              0 0
              • McBlacky  

                u Monínce mě akorát vadilo, že často krosíš silnice a musíš sundavat lyže, jinak je to tam velmi dobrý

                0 0
                • Greyhound  

                  Jo, to je vopruz, daň za to, že to není v horách, ale v obydlené krajině. Teď naštěstí sněhu bylo tolik, že aspoň některý lokální cesty šly přejet/přejít. Overall na to jak je to relativně blízko od Prahy super, to jsem nečekal.

                  0 0
    • Twister  

      Zítra 20.12. v 18:00 pojedu od Baranďáku do Prokopáku a Dalejského údolí. Max 2h. Kdo se přidá?

      0 0
      • kolda  

        mozna jo. ale na 18h nevim jestli stihnu

        0 0
        • Twister  

          Cafra, zapomněl jsem, že dneska ještě musím být do šesti ve škole, takže to ruším. Vypadá to ale, že by to bylo stejně rozměklý do nejetelna, tak snad až zas zamrzne.

          0 0
    • teepeex  

      26.12. tradiční vyjížďka s Krabem

      vyjíždí se v 11h od kostela ve Štěchovicích

      „zde“: http://www.krabcycles.cz/…krab-cycles/ více

      v 9:30 je Fany pod Barrandakem na branický straně a kolem 10h u nádraží na Zbraslavi

      jedu a Pendolínem taky

      fajn podnik:) a navíc bude zítra krásně

      zima;)

      0 0
      • Gorgov  

        Kudy pojedete do těch Štěchovic? Rád bych zítra konečně taky vyjel, ale rozhodně se mi nechce motat se někde po silnici, když v terénu to bude paráda:)

        0 0
        • crom  

          nikudy jinudy nez po silnici to stimhle casem nestihame:(jenze vyrazet driv se mi fakt nechce.kazdopadne mam ted tejden volno a ma byt suprove.dnes sem byl a singliky velka malina.tak kdyby jste nekdo chtel vyrazit,napiste kdy a kde.ale chrti jako ty nebo beeda,nevim nevim.my jsme turisti:)

          0 0
          • Gorgov  

            Ale tos me rozesmal :), ja sem ted vylozene turista a kochac, a kdovi, jestli to v lete bude jinak. Ale budu se snazit :) Takze ja bych byl rozhodne pro neco peknyho hezky lesem treba smer Brdy…

            0 0
      • ravag3r  

        Je to silnice nebo bike?

        0 0
        • teepeex  

          myslis to, na cem jede Libor úres lavku na uvodni fotce v odkaze?

          to je normalne bajk vole

          ;))

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            ravag3r by to dal i na jednokolce, proto se ptá ;-)

            0 0
            • ravag3r  

              Já sem tak dobrej, že bych to dal i úplně bez kola! Jinak jasný, jedu:) (doufám, že do Štěchovic jede vlak)

              0 0
              • ravag3r  

                Teda, teď na to koukám, šak to je uplně v prdeli to místo srazu:D Kam se jede neví někdo? Jestli si nemám vzít vůz pokud by se končilo zase ve Štěchovicích. Jinak jedu do Petrova vlakem a pak přes ten zlokopec.

                0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Nemáš podrobnosti o plánované trase ?

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Tak se kterýma šílencema se potkám v půl pod mostem ?

        0 0
      • teepeex  

        pekny to bylo

        kdo mohl a nejel v tomhle pocasi, tak udelal velikaaanskou chybu:)

        jel(i) jsme tudy

        cykloserver

        bikemap

        tak zase za rok

        0 0
        • Twister  

          Paráda. Hodilo mi to 90, takže konečně zas slušná vyjížďka. Nakonec mi pod Krčákem rázem došlo a dojezd byl čistě na morál. V týhle kose to není úplně prdel. :)

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Super akce ! Pěkně jsme si zabajkovali , dobře pojedli a poklábosili ;-)

        0 0
      • crom  

        Michala Prokopa,Libor zkopce zase nedal:)pristi rok ho musime vic hecnout,uz ho musi vokasit:))30bikeru:-o fajne akce,jako vzdy

        0 0
    • teepeex  

      zitra jedem s fanym a pendolinovicem do haloun

      asi podel vody do vsenor nahoru na hreben nejak a k jezirku a sjezdikem do hospy, zpatky singlem, nebo fanyovkou do trebane kvuli cimre na silvestra, se jeste uvidi

      kdo se chce pridat, necht dorazi v 12:15min na nadrazi v cernosicich na stezku

      tempo pomale az zevlovite

      svetla s sebou:)

      nebo se pripadni zajemci, ci zajemkyne muzou pripojit k fanymu nekde pod barrandakem na smichovsky strane pocitam kolem 11 az 11:15h, nutno domluvit tady, at to cromic vidi:)

      0 0
      • Twister  

        Já na to asi nakonec peču. Mám to k vám dvacku po cyklostezce a dávat si to tam a pak zas zpátky se mi nechce. Spíš někdy v tejdnu bych jel prověřit Točnou a Prokopák.

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Dejte si tam za mě jednu blondýnu, já už jsem zase v procesu :-(

        0 0
      • Meduza  

        Kluci, nechcete vyrazit driv?

        Musim byt pred 4tou doma :(

        No kdyztak se nekde potkame.

        0 0
      • karliner  

        Tak trochu o tom ještě přemýšlím, ale moc se mi do té zimy nechce rozbíjet si držku na ledě.

        0 0
      • Meduza  

        Jsem se nejak rozsedel doma,

        takze prijedu na tu 11tku pod Barrandak na smichovskou.

        0 0
      • teepeex  

        malinovka skvostna!

        cykloserver

        bikemap

        v lese ultraparada a na silnicich to bylo ultraledovy

        meduza videna, ma u nas kolecko blondynek:)

        zitra oraz, jsem zataven

        0 0
    • Twister  

      Kdo by jel zejtra pobrouzdat v Prokopáku a po Točný?

      Sraz v 10h pod Baranďákem na Smíchovský. Pojezd po Prokopáku a Dalejáku, podle prošlapanosti i po singlech, přesun na Točnou, pokud to půjde, projel bych i zadek kolem Maturity.

      0 0
      • crom  

        po vcerejsu sem trochu nastydlej,takze ti tu rano napisu jestli jo nebo ne,podle toho jak se budu cejtit

        0 0
        • Twister  

          Ok.

          0 0
          • crom  

            jedu

            0 0
            • Twister  

              Ok.

              0 0
              • crom  

                bozii malina,pane dikes!teda tu skalku v Prokopaku sem si rikal ze jednou dam,ale ze v zime to sem netusil:)magore;)

                0 0
                • Twister  

                  Voe, lehký poježdění kolem oběda. :) Výzvičky parádní, Dalejská skalka, Prokopský schody a Malá skála, to se počítá. 70km průměrem 13.

                  Největší malina. :)

                  0 0
                  • ravag3r  

                    kde je Dalejská skalka a Prokopský schody v Prokopáku?:)

                    0 0
                    • Twister  

                      Skalka v Dalejáku je vzadu v chatový osadě za lomem hned z kraje jedný rokle. Schody jsou na žlutý značce za lávkou u drážního domku uprostřed Prokopáku. Žádná velká výzva to není, akorát, že jsou dlouhý, klikatý a doteď nejetý.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        schody v Prokopáku se jednu dobu dost jezdily, když ještě byl morál to vybouchat od mostku a traverzem přejet ke schodům :)

                        0 0
                  • StrejdaS  

                    Pekny, jsme se museli o chvilku minout, ja tam jel cca v 11 do prace. Nejeli byste ve ctvrtek nebo v patek dopo?

                    0 0
                  • martin_bakov  

                    to muselo bejt super

                    0 0
    • ravag3r  

      Zítra Krčák → Točná někdo?

      0 0
      • ALEX007  

        bydlim nedaleko krčaku…ale su šnek, jak to je asi daleko? tam a zpatky? diky

        0 0
        • ravag3r  

          40km? Nepojedem rychle, ale spíš terén by moh bejt těžší:)

          0 0
      • Pedro404  

        To bude asi dopoledne, co. Zejtra už du lízt, ale jinak bych docela někdy v blízký době vyjel. Akorát si nedovedu představit těch 40 km, tudle sem vyrazil podél Vltavy směrem Točná a ani sem k ní nedojel než mi začaly mrznout prsty u nohou.

        0 0
        • ravag3r  

          Beru si zásadně pohorky s tlustejma ponožkama a lyžařský rukavice:) A taky oteplováky a zimní bundu:D Vypadám jak exot, ale, a to je hlavní, neni mi zima:)

          0 0
          • Pedro404  

            Já mam problém jenom s těma nohama, pohorky sem měl, ale nejtlustší ponožky co mam asi furt nejsou dost tlustý, holt žádný vyloženě zimní nemam. Budu muset koupit.

            0 0
    • karliner  

      No, my se dnes nenechali nachytat pražským sunshinem a vyrazili do jizersko horského blizzardu, potkána a odchycena Sharka (že by se chystal přestup, který by hodně zčeřil vody elity dámského bikingu???), Blacky prosvištěl bez povšimnutí :-)

      0 0
      • ALEX007  

        no ja to asi nedam tentokrat

        0 0
      • McBlacky  

        spíš to bylo tak, že jsme zapoměli Sharky bundu tak jela v mojí a já si zavzpomínal na dobu bez funkčních vrchních vrstev a dal to v golgové propagační větrovce Czechturismu velikosti S kterou vozím v autě. Luxus, jedinej rozdíl proti jízdě v igelitu byl ten, že tohle mělo zip, omrzlý předloktí jako bonus

        azuro bylo dneska, ale totál. Inverze, dole moře mlhy a z toho kopce. Lehce kolem –6. nejlepší lyže za letošní i lonskou zimu v ČR. Nedalo nám to a protáhli jsme si to až na Jizerku :)

        0 0
    • kolda  

      jak to aktualne vypada v terenu? da se, nebo je ledovka?

      zitra bych navecer eventuelne vyrazil na soft vyjizdku, pridal by se nekdo?

      0 0
      • treatt  

        Uvidim, jak se vyvrbí rýmyčka, láká mě to ven, když má bejt ta obleva, ale noce jsou zatím zlý :( Krk v ohni, tak uvidím ráno..

        0 0
        • treatt  

          Tak já nic, opravdu nejsem v poho..tak se ozvu, až se dám dokupy..

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Dneska jsem na chvíli vyrazil a šlo to hodně dobře. I jenom lehce ušlapaný cestičky jsou krásně pevný a dají se nahoru dolů (s drapákama je to jízda ;-), volný planiny se dají hůř – trochu se to boří, ale většinou se to dá urvat.

        Ale zrovna zítra nemůžu :-(

        0 0
        • kolda  

          ok, kdyby se dalo jinej den, proc ne. samotnymu se mi jezdit nechce :)

          0 0
      • ronin  

        ahoj, mohl bych středa/čtvrtek 5./6.

        0 0
    • indoorajn  

      Jeste fotodokumentace z Fanyho vanocni modni prehlidky novych dresu Vinohradskych slapek a prezentace noveho sponzora :)

      0 0
    • ronin  

      Nejel by někdo zítra dopo/odpo, sám se asi nekousnu.

      0 0
      • kolda  

        byl jsem dnes na tocne a ***** nejvetsi. troufnu si rict, ze i Kopka by hazel kolo do skarpy :)

        zitra bezky

        0 0
        • ronin  

          :) otáčel jsem se v Dobřichovicích, jízda potokem (podél Berounky) není moje hoby. Zkusím asfaltové peklo směr Vrané, Březová, Zvole, Ohrobec s pokusem o průnik do terénu.

          0 0
        • McBlacky  

          běžky byly znatelně lepší co. Akorát jsem čekal od Jakuszic lepší úpravu než byla, ale dalo se.

          0 0
          • kolda  

            dopo to bylo dobry, na umrzlym to jelo.

            ta druha pulka me moc nebavila, v tom mokrym snehu se mi jelo blbe.

            ale oproti kolu parada nejvetsi :)

            0 0
    • kolda  

      co zitra zase cca 18:00 pod mostem?

      0 0
      • McBlacky  

        má to smysl při tý oblevě? Navíc ukrutnej hovnocross po chodnících a parkových cestách :(

        0 0
        • kolda  

          ty hovna jsou strasny, kdyz jdu po chodniku tak klickuju jak nametenej.

          no asi nema, pujdu radeji behat.

          0 0
          • vysmátej bajker  

            Nevíte někdo jak to vypadá v prokopáku(ta hlavní asfaltka) roztáto nebo vyjeté koleje či rozježděná břečka?

            0 0
            • kolda  

              byl jsem vcera behat v krcaku a ledovka tam byla slusna

              0 0
              • McBlacky  

                my byli v ut Radotín-Lahovice a na cyklostezce břečka až k mostu :/

                0 0
    • McBlacky  

      sobota 15/1 9:30 pod Barandákem na bránický straně.

      viděl bych to na Halouny po červený na Skalku, zelená sjezd do Mníšku, kolem Kytína zpět na hřeben a pak asi Jezírko. Zpět podle nálady. Úpravy trasy dle podmínek

      blatníky sebou :)

      0 0
      • teepeex  

        to bude des pane kolego,

        vyndejte ziletky z tech rotopedu nebojakseto a jedem kokorinsko:)

        0 0
        • McBlacky  

          děs neděs, mě to táhne do lesa…

          ale když nikdo nepojede, tak se snad kousnu a pojedu s váma asf.

          0 0
      • crom  

        nechces to nechat na nedeli,to bych se kousnul a jel:)sobotu se vezu v haku do Msena:))

        0 0
      • McBlacky  

        protože se nikdo nenapsal, tak na ten čas kašlu a jedu s Pendolínem tak nějak až se vykopem :)

        0 0
      • McBlacky  

        kdo by váhal jestli v neděli do lesa, tak netřeba se bát. Sníh a led velmi vyjímečně. Všude je dost mokro, potoky tečou i tam kde nikde netekly, ale není bahno – pokud se teda nejezdí po polích :) Singlíky jsou luxusní

        dali jsem 85km a u Paviána měli Zvěřinové hody.

        0 0
        • ravag3r  

          S tim bahnem nebrat moc vážně:) Jinak singlíky libový, obvzlášť s kamenitym podložím. A teplo bylo.

          ALE TY HOVNA!!! ******* ****** ******* ***** pejskaři, nejradši bych se jim ****** ****** na hlavy. ******! Fakt na pěst. Sem z toho vytočenej na max, procvaknul sem duši (moje chyba) a musel sem pak měnit a sahal sem na ten plášť a hnus prostě. Vyhněte se čemukoliv v Praze, a v okolí větších vesnic, jezděte tam jenom po silnicích dál od chodníků. Nedoporučuju ani chodit na procházky.

          0 0
          • karliner  

            Nechci se zastávat pejskařů, ale ptal bych se (kromě nadávání na dementy, co po svých psech hovna neuklízejí) i na úřadech, kam jdou poplatky za chování psa (v Praze 10 – 1500,–Kč za 1. psa, 2250 za každého dalšího)…

            0 0
        • teepeex  

          hmm, hezkypekne:)

          mysleli jsme na vas, hlavne na tu Lestenku:)

          jediny co bych rekl, ze bylo urcite fajn, tak singliky, a halouny

          jinak hnusbes a neke;)

          0 0
          • Sharka1  

            Lestenka se pry vykoupala v brodu pod Babkou – uz asi nemohl vydrzet to spinavy kolo, tak tam zahucel celej :-D

            0 0
            • teepeex  

              :))) tyjo a ja tam nebyl

              a ani rojtr tam nebyl:)

              0 0
              • McBlacky  

                vostrý – jel prga valil jako pirát stezek. Já na to koukám, říkám si – to asi nepůjde. Takže mezitím do toho vskočil, jak bylo moc vody a zpěněný, nevšim si, že si vybral stopu přes 30cm díru před šutrem.

                No a zbytek je historie :) :) :)

                oprava kola, ždímačka hadrů, hledání tacháče co uplaval…

                0 0
    • Bumerangista  

      Zítra v neděli 16.1. bych dal švih, spíše něco delšího, je třeba využít počasí. Jsem dost flexibilní, takže čekám, jestli nebude mít někdo návrh. Jinak bych to viděl na 10h pod Barranďákem a pak zkusit Prokopák směr Řeporyje, Kalinův mlýn, Vonoklasy a dál se uvidí, hospoda může být pak i v Halounech.

      0 0
      • teepeex  

        Vasku na tu stranu je potreba pocitat s hladinou reky

        mysli na to:) a uzivejte

        0 0
      • pajan  

        Barranďák (resp. B-F plácek) je na obou stranách pod vodou.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Bránická strana je OK (dneska jsem tam běžel)…jen na obě strany od toho konkrétního místa je Vltava :-)

          0 0
      • Bumerangista  

        Tak nic, zůstávám v posteli s paralenem.

        0 0
    • crom  

      nekdo v tydnu bajka?Strejdas rikal streda,jenze to ma byt hnusne.co utery?tak 17:30 po mostem

      0 0
    • Gorgov  

      Nejel by někdo dnes večer? Chtěl sem jít na bika na silnici, ale rozchumelilo se, tak nevim, možná i terén, ale je to tam hnus..:)

      0 0
    • crom  

      Venco co Zimni kontrola rek 2011?nechces udelat pruzkum? v sobotu ma byt hezky,Svatojansky proudy budou malina:)

      0 0
      • Bumerangista  

        Průzkum: kdo má v sobotu čas? Já jsem zatím trochu nachcípaný, ale do soboty se dám dohromady.

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Anebo v neděli? To by se mi hodilo víc… Něco delšího bych zkusil :-)

          Sice bude nejspíš sněžit… ale to mě nevadí :D

          0 0
    • ronin  

      ve středu a čtvrtek bych stíhal 18.00 pod mostem, kdyby někdo na chvíli i déle

      0 0
      • McBlacky  

        o čtvrtku zauvažuju, ale muselo by trochu utuhnout. Jinak je to pocukrovaný bláto :(

        0 0
        • jonti  

          Souhlas, je to hnus, dnes rano jsem zvazoval, jestli jet do prace na kole a nasledne po praci na svih, ale snih, voda a blato je hnus. Misto toho mam s sebou boty a 15km behu je taky trenink.

          0 0
      • crom  

        ctvrtek bych se i svezl,ale jak pisou kluci.musi se umoudrit pocasi

        0 0
        • crom  

          nikdo nic:(tak sem se vezl sam,podminky na singlikach nejsou vubec spatne!sjezd v Bohnicich od bikrosky ve tme na snehobahnu je zas neco noveho:)

          0 0
          • McBlacky  

            jsem byl běhat a říkal si, že by to na kolo bylo dobrý. za Barandákem už perfekt umrzlý…

            0 0
    • crom  

      nechcete dat nekdo o vikendu celodenniho bajka?Plesivec,Ka­menice,Svaty Jan nebo tak neco?jestli sobota nebo nedele je mi jedno,cast srazu tak 9:30a pozdeji

      0 0
      • teepeex  

        cus, plesouna bych chtel jet, ale nejni to moc daleko?:)

        14 dni jsem na tom nesedel

        0 0
        • crom  

          svetla mame a Halouny jsou po ceste tam i zpet;)

          0 0
          • teepeex  

            tak jo,

            rekni to strejdovi a pendakovi, ty sem nelezou:)

            vemu si velkou svacinu a termosku;)

            a asi teda v sobotu ne?

            0 0
            • StrejdaS  

              Ja to tu sleduju neboj. :D V sobotu to nedavam, v nedeli bych se mozna utrh, ale potvrdim to nejdriv zitra vecer.

              0 0
        • teepeex  

          tak jsme s Fanymo domluveni ze to zkusime

          9:30 pod barrandakem smichovska strana

          10:00 radotinska lavka

          10:20 cernosice pendolino

          ma byt krasne!

          Darkson se zrejme prida kolem poledne na Stožci

          zpatecni trasu naplanujem podle stavu, casu a nalady

          kdo se chce svezt, i treba jen kousek bude vitan

          tempo akorat, jsem po nemoci a pendak je zevlbaba;))

          0 0
          • McBlacky  

            Pendo se musí šetřit na neděli :)

            0 0
          • ronin  

            přidám se na kus cesty, v 10:00 Radotín u lávky

            0 0
          • StrejdaS  

            Nemam zadni upinak a zrovna je tak uzasne, dejte si za me pivo.

            0 0
            • Sharka1  

              zadni upinak :-D

              No ale jestli te to potesi, taky dneska trcim doma – s ucenim :-(

              0 0
              • Thapsus  

                Jestli vás to potěší oba, tak já sice mám upínák, učit se nemusim, ale stěhuju byt.:-(

                0 0
              • StrejdaS  

                Hnoj (a Bottico, abych nehanil jen jeho) to pohnojil, tak bude az v tydnu… :)

                A ty si delas phd?

                0 0
          • Darkson  

            tak jsem zvědavej, kdy dorazíte do Prahy, ale Plešivec dnes asi zůtane nepokořen:D. já jsem vyjel/vytlačil na Studený vrch, cestu dolu jsem pod sněhem vůbec nenašel, takže dolu freeride lesem:-). z Hostomic už jen návrat po silnici v protivětru. sumasurám poctivých 70 km, průměrná rychlost přes 14 km/h včetně silničního návratu

            0 0
            • teepeex  

              cus, tak bylo to moc hezky, nakonec padla kuchynka alespon a pak nejak kousek na plesouna a podel hrebenu nejak do haloun, pak singlik a pivovar v letech a pak uz domu, mirne zdecimovani, i po rovine je to ocistec v tom hlubokym snehu

              diky vsem zucastnenym hrdinum!

              mam ***** dost

              0 0
          • ronin  

            na kus cesty nemělo znamenat první kilo letošního roku, po odpojení mě všechny cesty navedly přímo do Haloun, kde jsem si potykal s pečeným kolenem :)

            0 0
          • crom  

            co delate,vzdyt to bylo uplne zadarmo:)))malina fotky

            0 0
    • ravag3r  

      Rychle rychle, zejtra někdo by nejel někam?:) Spíš členitějším terénem?

      0 0
      • teepeex  

        jedem, zitra sraz v 11:30 pred Vystavistem(stro­movka)

        jedem pres stromovku do sarky a tam to nejak zamotame

        vyjet nohy po dnesnim brutalu

        takze pomalu a tak 3hodky max + piviste

        0 0
        • ravag3r  

          I'm in.

          0 0
          • teepeex  

            tak to miki asi zmrznes:)

            0 0
            • ravag3r  

              Nezmrz sem, ale zklamání, že nikdo nepřijel:))

              Objevil sem dva sjezdy v Šárce, jeden končil na soukromym pozemku a přelejzal sem plot a druhej byl ještě mnohem libovější po nějaký skále, dlouhej, technickej, ostrý točky, volný kamení, musim někdy někomu ukázat:) Dal sem si bikrosku i fórkrosku (na bikrosce sem měl zařazenýho pomalu kašpara:D) a Prokopákem ještě pár sjezdíků a frr domů.

              sjezd 1

              sjezd 2

              0 0
              • crom  

                ten druhej sjezd znam,velka malina!nekde sem ho popisoval v jinym vlakne.sjel si to cely?to asi davat nebudu,prijde me to zatim nak moc tezky:)

                0 0
                • ravag3r  

                  Já ho vůbec nejel, našel sem ho odspodu, takže sem si akorát vynes kolo na zádech nahoru a hledal nějakej příjezd zezhora (a našel) :)

                  0 0
        • teepeex  

          dneska beze me

          po nocni svalovy horecce a pouhy hodine spanku to dnes s rozbehem pecu, jsem KO

          sry panove, ale takhle by to neslo;)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Včera to byl hroznej brutus..nepamatuju kdy mi naposledy takhle umřeli nohy :-) Ale jinak to bylo super !

            Dnešek taky vynechám – kdyby bylo aspoň počasí jak včera tak bych se snad i vykopal ale takhle ne-e-e…

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Koukám, že to fakt musel bejt brutál, když takhle odpadáváte jak mouchy :-)

              0 0
              • R-A-D-I-U-S  

                neber mě jako referenci, nemám za letošek moc najeto a je to poznat…

                0 0
                • Sharka1  

                  Pendak ale prej taky solidne vytuh, tak, ze s nama nechtel ani vcera na bezky :-D

                  0 0
                  • R-A-D-I-U-S  

                    Já jsem zase slyšel že jste oba pěkně zvlčili, takže uviset Vás je úkol nelehký :-))

                    0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Pokud by měl někdo z vás o příštím víkendu čas a trasa by byla spíš krastší a jezdivější, tak bych přijel i z Plzně:)

      0 0
    • kolda  

      co streda tradicne kolem 18h pod mostem? pokud nebude moc zima :)

      0 0
      • ronin  

        středa 18.00 je ok, čtvrtek nemůžu

        0 0
      • crom  

        to tu zitra kdyztak potvrdte,at se netahnu pres Prahu zbytecne

        0 0
      • StrejdaS  

        Zradci, nikde nikdo. :) Singliky v Prokopaci malinovy, ale 2 hodky a malem mi upadly prsty na nohach.

        0 0
        • crom  

          sere me to,jenze ja byl oblecenej teprv v pulapet,tak sem rovnou volal.to bys tam 20min cekal:(tak kazdej sam:)u nas tak hrozne nebylo,nohy me vubec nemrzly.o vikendu jeden den vyrazime,tak stim pocitej;)

          0 0
        • kolda  

          cekali jsme s roninem pod mostem do 18:15 (branicka strana)

          nikde nikdo, tak jsme jeli na tocnou. parada, nohy v pohode :))

          0 0
    • ravag3r  

      Zejtra, 10:30, před hospodou ve Všenorech u DH tratě. Na DH kole, když budem tři (sme teď dva), tak nebudem tlačit!(Možná:D)

      Jo, řidičák podmínkou, v případě netlačení.

      A vůbec, vemte někdo dodávku už.

      0 0
      • crom  

        jeste mit to DH kolo:(

        0 0
        • ravag3r  

          Copak copak, začalo tě to lákat?:) DH kolo je bohužel bez dodávky nebo lanovky stejně utrpením:/ Pro minutu sjezdu v pohodlí půlhodina děsu nahoru. Ale čas od času to prostě musim dát:)

          0 0
        • Martin.K1  

          taky :-(

          0 0
      • Pedro404  

        Nemít zkoušku…

        0 0
        • ravag3r  

          Na tu se vykašli, vzdělání můžeš mít vždycky, ale do Všenor se ti poštěstí jenom jednou za život:D

          0 0
      • ravag3r  

        Tak padlo to třikrát plus ještě černošický hupíky, který stály pěkne za hovno, vůbec to tam nejelo místama. Na XC kole by to asi šlo mnohem líp.

        Každopádně Všenory projetý a super:) Občas lehce ledíček, ale nic co by se nedalo zmasamotokrosovat.

        0 0
      • Medunka  

        s dodávkou musíš na ovara

        0 0
    • teepeex  

      tak zitra na bajku po mostem na branicky strane v 10:30

      bude mrdnik, ale nejak uz se s tim vyporadame

      vymyslime, trasu na miste, treba nekam na sazavu(i kdyz to je dost daleko) proste uvidime

      blatniky ssebou panove

      prituhly to ale urcite nebude, ted je asi 5 nad nulou

      0 0
      • crom  

        presne tak ziletku do kouta:)huraaa.budu tam

        0 0
      • karliner  

        jste paka do takovejch sraček..

        bláto a pod ním led, opraš gilette a pojeď do Poděbrad na dortík

        0 0
      • StrejdaS  

        Ja to zitra prubnu na kole do prace, kdyztak jestli budete mit odvahu vyrazit jeste v nedeli, tak se mi ozvete na mobil.

        0 0
      • teepeex  

        peklo:)

        jen ty nejmensi cesticky, kde nebyl led se daj, jinak mazlak neskutecnej

        ale krasne bylo tak super i tak

        kolo by mi zrejme nakopalo prdel, mit nohy

        hanka zapilovala techniku alespon:)

        0 0
        • crom  

          ja nakonec taky vyrazil po obede.bavilo me to dost,ale to kolo a hadry:(to byl nanos bahinka.kdybych to nemusel mejt jel bych i zitra

          0 0
          • teepeex  

            zitra dam silnicku, tak kolem jedny na pivko do chyne(80asi)

            kdybys mel chute tak brnkni, ctrnactka mlynarska je vynikajici:)

            0 0
          • Bumerangista  

            Taky jsem dnes vyjel. Směr neznámé končiny za Říčanama (Mikešova cesta a dál do Čtyřkol). Skoro celé na ledu nebo rozbředlém sněhu, tak už jsem pak dával i asfalf (fuj). Při jednom zakufrování u Mnichovic jsem myslel, že jsem v říši divů viz foto. Zítra s Terezou asi Halouny, ale bude to dost asfalt. Musíme provětrat novej přírůstek ale byla by škoda to hned zabahnit skrz na skrz. Budeme tam kolem 14h.

            0 0
            • Bumerangista  

              Tak dnes v Halounech 0 cyklistů (ty bez přileb nepočítam, ty nebrat), tedy kromě nás. No hanba. Super polívka s mořskými plody, tu brát.

              0 0
              • teepeex  

                uz o tobe Vasiku pisu ve vlakne ziletkaru zasranejch:)

                ja prijel az po vas, kolem ctvrty,

                skoda, myslel jsem, ze dame bloncku;)

                0 0
        • StrejdaS  

          Rano se v prokopaci nedalo jet kvuli souvislymu ledu prakticky vsude (2× tlama a zniceny epesni zaslepky ESI :( ) a vecer jsem zas na hrazi zapadl az po nabu do bahna… clovek si proste nevybere.

          0 0
    • cabbage  

      Kdo jede v neděli?

      Kdyby zatím nic v plánu nebylo tak: sraz v 10:30 u labuťe a trasa – no, moc sem teď nejezdil, tak nijak náročná ani dlouhá.

      0 0
    • Pedro404  

      Zejtra kolem oběda budu asi tlačit a drandit ve Všenorech, tak kdyby někdo něco, tak takhle to je.

      0 0
    • kolda  

      co dnes neco kratkeho, lehkeho, zpevnene komunikace?

      0 0
      • karliner  

        V kolik?

        0 0
      • Sharka1  

        co zitra?

        0 0
        • treatt  

          Tak tak, co zítra? Bike, běhání Krčák?

          0 0
          • McBlacky  

            Bike 18,00 Barandák bránická.

            ale nic extra humusnýho. Spíš silnični akce na biku kolem 3hodin.

            0 0
            • teepeex  

              zitra nemuzu, tak priste

              a dneska uz jsem byl:)

              0 0
              • McBlacky  

                se ti nevidím, já mít čas tak bych se dneska kousnul i na větší projekt :)

                0 0
            • treatt  

              Okej, zkusím se urvat dřív z rachoty

              0 0
            • Sharka1  

              treatt to zabalil, takze jedem sami, kdyztak volat Blackyho…

              0 0
              • kolda  

                srab :)

                dejte vedet, jak bylo v lese.

                0 0
                • McBlacky  

                  terén jsme jen lehce ťukli. zatím moc nedoporučuju. Na celý den to kousneš, ale zahumusit se fest za dvě hodinky to není moc deal.

                  0 0
              • treatt  

                A já doufal, že ta moje opice nebude roztroubená do světa, tak nic no :-D

                0 0
        • kolda  

          zitra asi dopoledni dovolena a vyrazim na silnicku

          0 0
          • teepeex  

            tak to se pridam, haxny me bolej, ale kousek se svezu

            napis v kolik a kde, ja musim byt na zbraslavi tak kolem 13–14h nejpozdeji

            0 0
            • kolda  

              cau, napis mi na 732 885 914 vecer sms, nemam na tebe cislo. chtel jsem jet nekam na sazavu, start cca 9h, navrat nejpozdeji 13h

              0 0
              • teepeex  

                treba tudy

                v 9:15h? na tom miste? (parkoviste)

                0 0
                • kolda  

                  ok

                  0 0
                • kolda  

                  tak co achillovka marode? :)

                  ja jsem nakonec vyjel, ale moc se mi do toho mrholeni nechtelo. nazpet slunicko a svinskej vitr.

                  0 0
                  • teepeex  

                    musim rict, ze me to nepekne prekvapilo, jeste jsem se svou patou achyla nemel takovyhle randesvous,

                    noc byla dlouha

                    ale uz dopoledne se bolest uplne odmlcela(mazal jsem voltarenem)

                    no a odpoledne jsem jel za mamou do dablic a vecer zpet, pres nekolikanasdobnyho bernardova cernyho lezaka, a uplne pohoda malinova:)

                    nicmene uz vim, kde(ktera) je moje achylova pata;)

                    0 0
    • Thapsus  

      Co zítra v sobotu 11.2.? Jestli teda nebude pršet, zajel bych do Haloun na poledního gáblíka. Ale vůbec netuším jak to teď v lese vypadá. Trasa je mi fuk, třeba podél vody do Let a pak Transbrdy, nebo klasiku horem po červený, snad to nebudou bahenní lázně. Sraz tak nějak klasicky v 10.30 pod Barranďákem na branický straně ?

      0 0
      • McBlacky  

        Pak dej vědět jak to vypadá, my zkusíme kolo v neděli. Předběžně v 10 pod mostem na bránický.

        0 0
        • Bumerangista  

          V sobotu nemůžu, v neděli možná jo. V lese to podle mne bude ještě hódně mazlivé.

          0 0
      • cabbage  

        Jezdil jsem jen modřánskou rokli a Točnou, ale bahno je i na mítech, kde jsem ho obvykle nevídal..

        0 0
        • Thapsus  

          Hmmm, tak jste mi ukecali a do lesa nejedu (sraz ruším), rozbiju si raději hubu na ledu na silnici.

          0 0
          • crom  

            slecinky:)bahinko bude noo,bojim,bojim:)ja to zitra otestuji.zachytne body Frantuv sjezdik Vsenory,zelena sjezd od Skalky,Babka,sjezd od jezirka.zpatky hupiky,Stankov­ka.myslim ze to bude hooodne dobry.ziletkam zmar babovky;)

            0 0
            • StrejdaS  

              Prokopac a Tocna nebrat, humus kam se podivas a dost hlubokej. :) Navic ted do toho jeste bude celou noc chcat…

              0 0
            • ravag3r  

              Pane, kdy jedete? Že bych se připojil. Pojedu s tebou až do Všenor, možná dál:)

              0 0
              • crom  

                cece tak ja vyrazil az vpoledne:(ale dal sem vsechno.cestou vidim tvoje stopy na franta trailu.v Halounech se me ptali co ze sam,tak sem je prasknul ze drtej silnici a bojej se do bahna:))

                0 0
    • crom  

      mrtve vlakno?nebo kazdy jezdi na svem pisecku:)

      0 0
      • StrejdaS  

        Ty uz to hlavne postav, ta sada je paradni. :D

        0 0
        • crom  

          29 v XXL je fakt hruza:((bude hodne dlouho trvat nez si zvyknu,stump me nesedel vubec(nehrave to vozitko)takze cam­ber

          0 0
          • StrejdaS  

            Takze beres nakonec cambera jo? A nechal jsi jim ten SJ ram? :D

            0 0
          • McBlacky  

            konečně posun, bude se ti to líbit myslím :)

            0 0
          • teepeex  

            panacek uz chresti zbranema, podivejme:)

            a jestli ti to nesedi, tak ti to alespon konecne z kopce v tockach nandam:)) dik

            0 0
          • pajan  

            A já zase nic nevim :-(

            0 0
      • Martin.K1  

        Je zima na kolo :-)

        0 0
    • Fuglsang  

      Prazaci, jak to vypada s lavkou pres Vltavu v Rezi? Staci vzit kolo jenom par metru na ramena k zel. zastavce a je to?

      0 0
    • kolda  

      dnes me pocasi vyhecovalo a zapichnul jsem to v praci po obede a vyrazil na tocnou provetrat anthema.

      je to v pohode, blato se docela da, proste pekny pojezdeni

      0 0
      • jonti  

        Taky jsem si dal neco vcera, vetsina silnice, z Jarova nahoru terenem do Ohrobce, potom malo terenu Tocnou.

        Podminky dobre, ale zima.

        0 0
        • kolda  

          zima? me to prislo ok. ale na silnici muselo foukat.

          v lese to byla parada

          0 0
          • jonti  

            zapomel jsem se najist a hladak+3hodiny na kole a zima, nic moc.

            0 0
      • rud1k  

        Kdybych vcera nemyl pres 2 hodiny kolo, tak bych taky vyrazil :)

        0 0
    • crom  

      nekdo na bika o vikendu?neco nahoru,dolu at se trochu kousnem:)

      0 0
      • cabbage  

        No já se kousnu každopádně, ale s tebou určitě nikam nepojedu..

        Dal bych nějakou pohodu (pro mě to bude i tak survival) buď dojet do Kytína nebo se budu motat na Točný.

        0 0
        • crom  

          alespon ze jezdis;)

          Blacky prosim zahod uz konecne ty bezky,tady nikdo nechce poradne jezdit:)))

          0 0
          • StrejdaS  

            Ja pojedu, ale napis mi sem zitra do 18 hodin, jestli sobota nebo nedele. :D

            0 0
          • McBlacky  

            podle toho co máme teď v plánu, tak do půlky března je to zabitý. Pak už ale taky chci začít poctivě jezdit, už jsem to beztak zapomněl :)

            0 0
          • teepeex  

            pojed v nedeli, dam dohromady alespon jedno kolo

            klidne mordor

            0 0
      • Martin.K1  

        Já se chci mrknout sem jestli se domluvím s Newbie, jinak se tam mrknu sám. Pokud nebude zima.

        0 0
      • Gorgov  

        Kdyz se dam dohromady, nedele by se mi libila, mohlo by to byt umrzly :)

        0 0
      • kolda  

        nedele mozna, ale jeste nevim presne kdy.

        0 0
      • ravag3r  

        Sobota – z Hostivaře na Sázavu a zpět?

        Hledám jeden sjezd co sem onehdá jel s Blackym, Strejdou, Kibicem, Thidneym a nevim kym ještě:D Možná si jel taky. A nevim kde byl, bylo to takový dost dlouhý někde nad Kamennym přívozem, nejspíš ještě před Vlčí roklí a na konci někdo dostal defekt:)) Byla to spíš širší lesní cesta s občasnym schůdkem a klopenkama. Dalo se to tam fakt hodně rozjet. Velmi přesný popis, pokud si někdo vzpomene, kdo jel a o čem mluvim, tak ať napíše:)

        0 0
        • StrejdaS  

          „Někdo“ měl defekt. :)

          Měla by to být ta červená z grybly – Click.

          V sobotu bych jel, ale sraz nejdřív mezi 9–10.

          0 0
          • McBlacky  

            konkrétně červená z Kněží Hory k rozcestí U Turyně. Valit se to tam dá pěkně. Jen je potřeba poslat někoho napřed, aby vychytal pěšáky :)

            0 0
            • ravag3r  

              Díky:) Pěšáci se vychytaj řidítkama:) V tomhle hnusu tam snad nikdo nebude.

              0 0
        • crom  

          Hostivar mam docela daleko,sraz tak 10:30 driv nestiham,ok?pre­kecej Kibice at jede taky pojedem na pohodu.Stejdas co jedes snama;)

          0 0
          • StrejdaS  

            Jsem celej vikend v praci, servisak co tam mel bejt se mnou je nemocnej…

            0 0
        • cabbage  

          POdle toho jak je to dneska oslizlý mě kořeny moc nelákaj..

          0 0
          • ravag3r  

            Tak zejtra v 9 na Hájích. Bohužel sraz pozdějc nepude, protože musim bejt pak večer co nejdřív doma:( Však oni nás chrti doženou:) A rychle si myslim. Směr po červený na Sázavu, přes Vlčí rokli.

            0 0
    • Gorgov  

      Takze co ta nedele? Jel bych neco delsiho, teren, nejak v rozumnym plynulym tempu, zadny zavody, klidne technika, jen at moc necekame a nemrznem:) Treba Brdy?… Sraz bych videl pod barandakem v 9–10h

      0 0
      • jonti  

        Taky bych jel, spis neco pomalejsi

        0 0
        • teepeex  

          ok

          dal bych singlikovanou

          smer halouny po levy strane reky

          radotin cernosice karlik morinka karlstejn hlasna treban halouny(visim tam za dve pivistata;) singlik babka karlik vonoklasy hupiky a domu

          treba, nebo neco vymyslime cestou

          naberte me cestou na lavce v radotine pnac musim delat sborku a rozborku

          tak 10:30 lavka radotin?

          0 0
      • crom  

        tak se nak dohodnete,bud vas stihnu pod barandakem(driv jak v 10ne)a nebo se potkame treba cestou,pojedu taky na Brdy

        0 0
    • Gorgov  

      Tak pěkný, teď sem přijel domu. Skoro 6h čistýho času jízdy, kilo najetý, 90% terén, díky všem, co jeli, stálo to zato.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Vy jste mi dali vy „chrtodlaci“ :-)) Bylo to pěkný jen mi to jelo tak na 30% nominálu :-(

        0 0
      • crom  

        taky dik.sice jsem svami jel jen zpatecni cestu pres Babku a hupiky,ale vy se moc neflakate.takze mi to bohate stacilo:)

        0 0
      • jonti  

        Dobre to bylo, ani nevim kolik km, polar nejak protestuje.

        0 0
    • ronin  

      ve středu 23. budu v práci končit jako člověk, stíhal bych 18.00 pod barranďák

      0 0
    • ravag3r  

      Jsou tu nějací nezaměstnaní?:D Zítra od rána by někdo někam nejel?

      0 0
    • cabbage  

      Takže:

      neděle, 27.2.2011, v 10.00 na smíchovkský straně pod Baranďákem (resp. v místě kde se vlévá potok do Vltavy)

      Pojedem někam směrem na Černošice, kdo ví kudy, ale hlavně pomalu..

      0 0
    • mogucan  

      Zítra má být zase hezky, nechcete někdo vyrazit? Plánuju jet na celý den, asi směr Brdy.

      0 0
    • cabbage  

      4.3.2011; 10:00 Smíchovská strana baranďáku u potoka,

      Směr: Prokopák, Černošice, Krejčířův singl, Karlík a kdo ví kam ještě..

      0 0
      • ravag3r  

        Nikdo nic? Kdo nepojede je lemra:)

        0 0
        • kolda  

          vis, vetsina lidi se musi zivit chozenim do prace :))

          0 0
          • StrejdaS  

            A ti mene stastni i praci samotnou. :)

            0 0
          • ravag3r  

            No já se živim většinou jídlem, ale s tou prací sem to už taky někde slyšel:) Je dobrá?

            0 0
            • cabbage  

              To jo, posledněs mi vyžral celej kejml tyčinek:-D

              0 0
              • ravag3r  

                Dovol? Všech těch 17 tyčinek bylo mejch.

                Teď sem dojel domů, nahoře na Točný sem už byl tak vyndanej, že sem musel značnou chvíli odpočívat abych sjel lávky:D Na ten poslední skok sem při rozjezdu málem omdlel, ale zachránil mě otevřenej Krab kde sem si koupil nějakej fakt nechutnej gel na kterej sem dojel až domů:) Pozn. Musim vozit ještě víc tyčinek.

                0 0
                • cabbage  

                  Hele, já ten kopeček z Modřanský rokle šel pěšky:-D

                  Na to že sme skoro nevyjeli z Prahy a skoro nikde nebyli je to dobrá tragedie..

                  0 0
    • kolda  

      nedele cca 14:00 – v pripade slusneho pocasi – jel by nekdo tak na cca 4 hod? trasa volitelny, Hostivar a Sarka ne, tam je to ted ostry :)

      0 0
    • tonik666  

      Neděle ráno (9 či 10), výhledově do brzkého odpoledne, začátek na Budějovické (tam budu začínat já), plán Krčák, Modřasná rokle, Zbraslav, směr Karlštejn, zpět Chuchle či Prokopák – případně dle dohody.

      Zaměření – technické pasáže, bez chrtění.

      0 0
      • Medunka  

        uvidím

        0 0
      • cabbage  

        To nezní špatně, přidal bych se když tak u Labutě.

        0 0
      • tonik666  

        Potvrzuji zítra v 10:00 odjezd z Budějovické, sraz na rohu před Kolkovnou (Kolkovna je v domě s nápisem Avast!), přímo na křižovatce Budějovické a Vyskočilovy.

        Prosím potvrďte že jede na mail, abych věděl kolik lidí se má objevit :)

        0 0
        • rud1k  

          Bude se nekdo pripojovat u barandaku? Je otazka, jestli se mi povede vstat, kolo mam po dnesku snad pripraveny… :)

          0 0
          • tonik666  

            To nevím, ale někde v těch místech bychom se mohli sejít třeba okolo 11. Když písneš na mail, pošlu ti mobil abychom se mohli snadno domlouvat. Trasu jsem ještě přesně nenastudoval, zítra ráno.

            0 0
            • cabbage  

              Dalo by se sejít v 10:20 u Labutě? Jestli jedeš z Budějárny do Krčáku, tak stejně pojedeš okolo..

              0 0
            • Medunka  

              já na tebe mám mobil od Toma, ráno napíšu, zda dorazím nebo ne

              0 0
            • rud1k  

              Ok, cislo mam – za chvilku vyrazim tim smerem a az budu nekde u Tocny, zavolam…

              PS: Doufam ze pojedou nejaky baby! :D

              0 0
              • tonik666  

                Výprava úspěšná, Cabbage, Rud1k a já, objeli jsme toho docela dost na Točné, a pak si dali oběd v bufetu na Zbraslavi na bruslostezce. Defek pouze jeden cestou zpět :) Díky oběma za vyjížďku.

                Cabbage: Jel jsem ten singlík v Krčáku ve svahu, byl super, suchej a netrhal se (a úzkej jako vždycky :)

                0 0
    • Smazaný účet  

      6.3. (neděle) jedu do Berouna – bike, podél řeky, ale asi svižněji

      kdyby se někdo chtěl přidat…ale já v Berouně končím :-)

      0 0
    • ravag3r  

      Zítra tj. v neděli sraz v 10h nahoře na fourcrossce na Hůrce. Berte kolo které přežije semotámo skákání:) Začíná se závodem dolů po dráze bez šlapání.

      0 0
      • ravag3r  

        Abych to upřesnil, bude to XC vyjíďka z občasným skákáním. Nebrat FR kolo.

        0 0
      • Pedro404  

        Jak dlouhý/kam? Sem se dneska zničil ve Všenorech, tak zejtra max něco oddechovýho. Ale nedělám si iluze, že tvoje vyjížďka taková bude:)

        0 0
        • ravag3r  

          Můžeš se kdykoliv odpojit, nejedem daleko:)

          0 0
        • ravag3r  

          I ty lemro! Bylo to super, objevili sme nějaký nový skočky a zjistili, že věc označená jako ,,Lavina" na mapě bikeintestu je jetelná leda na saních.

          0 0
          • Pedro404  

            Nemáte jezdit tak brzo, sem v 10 teprv začínal dělat rozborku netěsnící vidlice a vyjel až po obědě…

            Ale musíme zase někdy dát nějaký endurko ve stylu minulýho jara, by mě zajímalo kolik těch věcí, co sem tenkrát vůbec nechápal, už teď dam.

            0 0
          • cabbage  

            Zato úžlabina je jetelná jak nikdy:-)

            0 0
            • Medunka  

              já ji včera přejmenovala na lavinu, ikdyž 2 šlápnutí, na to že jsem ji jela poprvý, je dobrý

              0 0
            • McBlacky  

              úžlabina je letos docela ok. Jeli jsme ji v lednu v rámci noční vyjíždky a dávali to i na nefunkčních vidlích a s véčkama.

              Lavina je nejetelná už mnoho let. Dost se to změnilo, výlomy skály a sesuvy…

              0 0
    • kolda  

      co tento tyden tradicne 18:00 pod mostem?

      streda, ctvrtek?

      nekdy bych se i urval z prace a dal drivejsi start.

      0 0
    • teepeex  

      v sobotu jsem domluven predbezne s pendolinem na POHODOVOU vyjizdku smer sazava,vltava,be­rounka

      tak nejak tudy

      pojedem pomalu, zadne obavy nejsou na miste

      bude krasne tak se pridejte:)

      0 0
      • rud1k  

        Ja bych se mozna i pridal… nektery useky jsem jeste nejel, tak se aspon naucim neco novyho :)

        0 0
      • teepeex  

        sraz bych videl na 10:00 pod mostem na branicky strane

        0 0
      • SNAIL  

        Ještě nevím, jestli nepojedu v sobotu na silničce, ale pokud se do té doby neozveš, tak bych ti v sobotu přivezl pod most tu patku a pak jel buď dál na silničce, nebo se na biku přidal k vám, uvidím jak to bude.

        0 0
      • Twister  

        Jedůůů! Budu dohlížet na pohodovost, jsem lemra. :)

        0 0
      • rud1k  

        Jen pro doplneni, pod mostem na Branicky strane je mysleno pod Barrandovskym mostem vid? Jinak jeste sem nevydel kolo po poslednim myti, tak nevim jestli vubec dojedu :D

        0 0
      • teepeex  

        byl to krasny, uvolneny a poeticky den panove

        dekuji, ze jste moc nenadavali na lepivy bahno:)

        jel jsem tudyma

        0 0
        • Twister  

          Uvolněný…ty vole, to jsem zvědavej, jak teď budu ještě něco dělat. :)

          0 0
        • jonti  

          Super vyjizdka, lezim v posteli a dnes uz nic vic delat nebudu :)

          0 0
      • rud1k  

        Dobry to bylo. A dekuji Jirkovi za poskytnute jidlo, bez nej bych to asi nedal :)

        0 0
      • Galibier  

        Zdááár, to vypadá, i podle galerie, že to byl super výlet, jak často takhle vyrážíte, že bych se přidal??

        Díky předem

        0 0
    • Thapsus  

      Já děkuji Teepexovi za přípravu, ostatním za skvělou společnost, Slunci za teplo a výčepnímu za jitrnici. Pak taky Vdově, že nepíchla a sobě, že jsem to ujel. Bylo to fajn :-) Fotky jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…inder_verze/ až se na loudujou teda

      0 0
      • Twister  

        Jo, tady je ta jeskyně u Klínce. Voda mizí kdesi v podzemí v díře, kam by se dalo ve stoje protáhnout.

        0 0
      • rud1k  

        Vedet ze mam za zady Thapsuse s fotakem, tak se nesvlikam :) Ale vedro tam bylo neskutecny – oblik sem se do 10C a co to pocasi predvedlo… no jestli sem mel v sobe nejaky viry nebo bakterie, tak sou davno po smrti :)

        0 0
    • pustipav  

      Damy, panove, zitra nikdo nic?! :)

      0 0
    • McBlacky  

      úterý 22/3 17:45 pod Barandákem na bránické straně.

      tak na 3 hodinky někam pryč z města. Tempo jarní :)

      0 0
      • karliner  

        Na to už by se slušelo založit nový thread Jarní vyjížďky… :-)

        0 0
        • McBlacky  

          já už nic zakládat nebudu, minule jsem za to dostal akorát pojeb…

          z nejhoršího nebude kde jezdit :)

          0 0
          • treatt  

            Souhlas s Márou, kašli na kritiky, je tu jaro, založ jarní vyjíždky ;)

            0 0
      • treatt  

        Uvidím, jak budu zítra stíhat s rachotou, dám vědět..

        0 0
        • McBlacky  

          čekal jsem do 17,46 a pak vyrazil solo. škoda, že ti to nevyšlo, objevil jsem pár novinek.

          Jednu hodně překvapivou. Bude to chtít máknout s pilou, ale vznikne logická spojka Kosoře a Radotínskýho udolí, bez nutnosti plazit se spodem tím bahnem rozježděným koňáky. Po větší úpravě by to šlo jezdit i opačně. Zkoumal jsem to už za tmy, určitě to má potenciál.

          0 0
          • rud1k  

            Po tme nerad jezdim, ale za svetla s vama zase rad vyrazim… uz jen kvuli tem 2 tyckam, ktere dluzim Twisterovi :) Pomalu by to chtelo zalozit Jarni bajkove vyjizdky 2011 ;)

            0 0
            • tonik666  

              Založte to prostě jako pražské bajkové vyjížďky 2011, jaro léto, jezdí se furt…

              0 0
              • teepeex  

                toniku furt se sice jezdi, ale ty nejak zustavas doma:)

                musi se to zakladat po kvartalech, i tak je vetsinou vice nez 500 prispevku

                jestli Blacky nezalozi dneska

                tak ho zitra zalozim ja

                0 0
          • teepeex  

            vcera jsem prisel o 6ku vpravo nahore

            priste snad neco dame

            jarni vlakno zaloz, neni cas

            0 0
          • treatt  

            Bohužel jsem se neurval, tak příště..s pilou se určitě nabídnu jako pomocná síla

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.