• Svět videa

    Použij jsem Ashima Disc adaptér AU-31 a zjevně je to málo, ikdyž v popisu produktu uvádějí, že je i pro 185 mm kotouče. Musel jsem tam dát pár podložek navíc (viz. přiložený obrázek). Moc se mi tohle řešení nelíbí, tak mi prosím doporučte nějaký jiný adaptér. Díky. Ještě dodám, že vidlice je Manitou a brzdy Avid Juicy 7.

    0 0
    • jonti  

      Trmeny Avid pocitaju s tymi original gulatymi natacacimi podlozkami pod nimi, neviem preco si ich vyhodil a teraz sa ti nezda, ze tam chybaju.

      0 0
    • Marccoo  

      ten adaptér stojí za houby,mám ho někde v bedně

      0 0
    • Jogador  

      ZDE ale toto řešení mi taky špatný nepřijde, zkusil bych ještě ten adaptér otočit, tzn šipkou dolu, ale asi to moc neovlivní, jsou to adaptéry na 180 a těch 5 mm musíš nějak dohnat…

      0 0
      • MaPa  

        K tomuhle taky bude potřebovat podložky navíc. Osobní zkušenost.

        0 0
    • Svět videa  

      asi tohle plus originální podložky

      0 0
    • doonio  

      Používám tu Ahimu,a zatím mi vyhovuje.Kotouč mám myslím 180(185),a podložky nepotřebuju skoro žádný(viz.foto).Ty 2 šrouby nedoporučuju,slyšel jsem že se velice rádi kroutijou.

      0 0
    • borda  

      dnes jsem to montoval taky. ten adapter vyhod, je k nicemu. pouzij originalni adapter avid 185 mm. Koupit pujde myslim u zitnyho. Btw. ja zase shanel dostatecne dlouhy srouby. Neskutecnej problem. Lital jsem dve hodiny jako debil… a ted mam misto titanu ocel :-) a podarilo se mi ztratit dve ty kloubovy podlozky, jak jsem s tim lital od certa k dablu. nastesti to slo vystredit. Ale stejne si je sezenu. nemate je nekdo :-)? Staci mi ty vrsky, vnitrky mam.

      0 0
      • Veeteck  

        Najdi stary spalky a ty kloubovy podlozky sundej z nich.

        Jinak nechapu, proc by ten adapter Ashima mel byt k nicemu. Kdyby zakladatel vlakna misto obyc podlozek dal ty kloubovy, tak to bude fungovat v pohode.

        0 0
        • Svět videa  

          už jsem to psal výše, že ty kloubový byly málo!!! ten adaptér je na 180 mm a ne i na 185 mm jak píše prodejce

          0 0
          • Veeteck  

            Jeste do nedavna jsem mel na kole stejnou situaci, pouzil o fous vyssi kloubovy podlozky ze spalku.

            0 0
    • MaPa  

      Ahoj, jediný co mi sedělo byl ten originál adaptér od Avidu. Sehnali mi ho v bikestoru ale byl s tím trochu porod, na druhou stranu už je to nějaký rok zpátky.

      Ostatní adaptéry co jsem měl v ruce byly jen na 180 a musely se vypodložkovávat. Na druhou stranu šlo jen o vzhled, fungovalo to stejně.

      Řešením může být i přechod na 180-ku kotouč ;-).

      0 0
    • mr.antik  

      Když tam dáš vyšší klobovou podložku s jamkou (tu z Véček) tak by to mohlo bejt akorát. Já jsem jezdil pouze na podložky, bez jakéhokoliv adaptéru, sice pouze 180mm kotouč, ale na funkci to nemělo žádný vliv.

      0 0
    • Jogador  

      Tudle jsem měl já a byla uplně dostačující":) ":/upload/foto­galerie/1/big/40­.jpg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.