NOVOROČNÍ VYJÍŽĎKA 2010 PRAHA

109 nepřečtených
  • JirkaD

    Ahoj,

    mám v plánu vyjet na Nový rok do Haloun k Paviánovi. Pokud budete mít chuť přijeďte v pátek 1.1.2010 v 11­.00 pod Barrandovský most na bránické straně. Tempo bude opravdu mírné. Přijeďte včas, v tomhle počasí se moc dlouho čekat nedá. Pro všechny případy můj mobil je 724 102 490.

    Jirka

    0 0
    • karliner  

      bude mít Fanda otevřeno???

      0 0
      • JirkaD  

        No letos otevřeno měl, ale radši to ještě ověřím.

        0 0
        • Thapsus  

          My se s Vilmou určo stavíme, dále nejspíš pojedeme buď něco kratšího jako letos, nebo v případě příznivého počasí do Haloun podél vody.

          0 0
          • JirkaD  

            Vyjížďka se bude konat POUZE za příznivého počasí, takže pokud přijedete tak se těšte k Paviánovi :-)

            0 0
          • Gad  

            Ahoj, pokud by Vám to nevadilo, udělal bych Vám zase křena jako letos :-)

            0 0
            • JirkaD  

              No jasně, že nebude vadit, naopak :-)

              0 0
            • Thapsus  

              Jo, super, pojeď :-)

              0 0
              • Gad  

                Díky za vřelé přijetí do lemra skupiny, ale jestli to bude venku vypadat jako teď, tak nevim. Sice jsem s odporem namontoval na kolo blatníky, ale vypadá to spíš na parník než na kolo :-)

                0 0
          • Bumerangista  

            Kdy trhnete partu? V Praze, nebo až na Zbraslavi před prvním kopcem?

            0 0
    • teepeex  

      Jirko, sejde se nas tam asi hodne,

      pojedem z ruznych smeru a v ruzny cas, ale Fandu padnout nenechame;)

      pocitam, ze kolem druhy nas tam bude tak 15 az 20 kousku

      0 0
      • JirkaD  

        Tak to by bylo úžasný! Letos nás u Paviána bylo jen asi 7. Bude mít otevřeno? Našel jsem na ně telefon, ale nemůžu se dovolat.

        0 0
        • teepeex  

          ani mi nenapadlo, ze by nemel, a myslim, ze jsme ho bez ptani informovali, ze dorazime:)

          mel otevrino i vecer na stedrej den:)

          ale zkus se dovolat teda,

          ps : letos jsem byl a dluzim kolecko:)

          0 0
        • crom  

          spis zaridte odvoz,letos se to zapise do dejin:-)

          0 0
    • Bumerangista  

      Když nebude lejt, tak dorazím (v 11 pod most). Jsem spíš pro pohodovější vyjížďku, ale to se uvidí na místě. Kudy pojedou hoši z Černošic/Zbras­lavi?

      0 0
      • JirkaD  

        Ti můžou přijet na náměstí na Zbraslav v 11.30. Dál bych to viděl na Jíloviště a tam se teprve dohodneme jak dál. Buď klasika přes Černolice, nebo po zelené na Všenory. To druhé bude asi větší pohoda.

        0 0
        • Bumerangista  

          Krásné časování. Posílám pozvánku mimo BF na tyto časy, tak kdyby změna, je třeba zde inzerovat včas.

          0 0
    • SNAIL  

      Ahoj Jirko, tohle si asi nenchám ujít. Sice ještě nesmím jezdit a nemohu řadit, ale nějak bych to snad objel (musím se vyhnout terénu). Uvidím jak na tom budu. Kdyžtak ti v pátek zavolám a počkal bych na tebe u baráku.

      0 0
      • JirkaD  

        Jirko, tos mi udělal radost. A s řazením si nedělej starosti, já ti pomůžu přehodit vždycky pod kopcem, nahoře na mě počkáš a já ti zase zařadím zpátky velkou pilu :-)

        Můžeme se sejít v 10.40 u nás v Pražského 29, to platí i pro další z Barrandova – Medůzu, Lucku Z, Jenču…

        0 0
        • Meduza  

          Neskoncim li nakonec na horach a nebudeli MEGA hnusne, tak prijedu, to je povinnost :)

          0 0
    • pajan  

      To nezní špatně… Nic neslibu, ale možná se vokážu :-)

      0 0
    • Darkson  

      Jirko, dlouho jsem Tě na kole neviděl, tak se musim přidat aspoň na kousek, aby to v roce 2010 bylo lepší:-)

      0 0
      • JirkaD  

        Těším se!

        Btw: ti, co dojedou až k Paviánovi, mají u mě jednu blondýnu :-)

        0 0
        • heretik  

          I ty, Brute? :-P

          0 0
        • karliner  

          Už jsem byl rozhodnutý, že pojedu, odvolal jsem kvůli tomu hory, ale tohle mne zase nahlodalo :-)

          Ještě pořád mám v paměti svoji poslední návštěvu u Fandy a devět blondýn zašpuntovaných jedním rumeme :-)))

          0 0
    • Paw  

      Na mailovou výzvu Bumerangisty se tedy taktéž přidáme – ze Zbraslavi. Tempo musí však být voleno opravdu velmi pohodové nebo kolegáčci jsou cyklisté sváteční a já zase přes vánoce nabral 4 kg.

      Paw+Roman+sused Siemensák

      0 0
    • StrejdaS  

      Jedu!

      0 0
    • Eli  

      Možná se zúčastním, i s přítelem.

      0 0
    • karliner  

      Nepojede někdo na žiletce?

      0 0
    • McBlacky  

      potkáme se s vámi v Halounech /Já, Pendič, Šárka/. Cca v půl druhý. Auto hodíme do Haloun a dáme běh

      0 0
    • ravag3r  

      No možná bych se přidal, ale dva tejdny sem nejezdil, mám vymklej loket a FR kolo, takže jesi se pojede kudla, tak jedu domů:)

      0 0
      • Gad  

        Zdarec, Thapsus, Vilma a moje maličkost se vydáme něčím mírnějším nebo něco kratšího, můžeš s námi.

        0 0
        • ravag3r  

          Uvidim:) Rozhodnu se u Zbraslavi. JirkuD a ostatní znám, takže je mi jasný jak to dopadne, ale uvidim no:D Sraz bude stejně pod tim mostem ne? I s Váma?

          0 0
          • Gad  

            Je mi taky jasný jak to dopadne, proto jsem se rovnou přeřadil :-) Jasně, pod mostem.

            0 0
    • pajan  

      Tak pokud nebude nějak extrémně hnusně a nebo mi nazaspim, tak se na kousek přidám… Musim bejt před půl 17 doma, takže jen na kousek :-)

      0 0
    • Thapsus  

      Kluciii, mně se večer bloknul krk, nemůžu s nim zatáčet, když nedorazíme, užijte si to moc !

      0 0
    • Mig45  

      No, ja se pridam tez :-)

      0 0
    • JirkaD  

      Vzhledem k počasí to dnes bude jen pro otrlejší, ale neprší tak platí vše z úvodního příspěvku. Pro jistotu jsem si zhnusil bika blatníky a do báglu hodil světla.

      Čus.

      JirkaD

      0 0
    • pajan  

      Pěkný to bylo :-) I když mě ten kopec dolu pěkně zchladil… Má opravdu 6km :D

      Ještě jednou děkuju a vše nej a hlavně zdraví do N(n)ovýho roku ;-)

      0 0
    • StrejdaS  

      Pojezd to byl hezkej, posezeni v Halounech taky na jednicku, jenom doufam, ze se zbytek ozralu ve zdravi dopravi domu.

      0 0
      • pajan  

        Jak to tak čtu, bylo to ve Halounech veselý :D:D

        0 0
      • McBlacky  

        :) autem to taky není domů špatný :)

        běh singlíky TB luxusní

        0 0
        • Bumerangista  

          Jako pravý jezdič bys se měl stydět na Nový rok nevyjet a pokud už jsi nevyjel, tak se tím ještě chlubit ;)

          0 0
      • crom  

        odjeli jsme jako posledni pezivsi.zbytek byl total na mol:-))ty se plazili urco na vlak

        0 0
        • Paw  

          hoho prý na vlak. Poslední jsem tedy odjel docela urkitě já. Než jsem si upevnil na řidítka půjčené světlo univerzálním držákem aneb kus duše, tak mi ostatní zmizeli v temném lese. Půl hodiny jsem hledal souseda protože jsem nevěřil, že by bez světla jel přes les. Chytnul se nějak Medůzy a dokonce tu jízdu přežil. Bohužel Medůza cestou ztratil mobil, tak ho prý půl hodiny hledali a pak si jel pro něj do Haloun k Paviánovi zpátky.

          Já mezitím dojel po silnici do Řevnice a pak podél řeky do Radotína. Tam se mi konečně soused ozval s tím, že si zavolal na pomoc pickupa. Když jsme dojeli (on autem, já zmrzlý na biku)zpátky do Vraného, tak volal Medůza, že mobil našel a že to zrovna oslavuje s hasiči. Bylo to výživné, ale nevím zda soused dostane rodičovský souhlas i napřesrok…

          Fotky z akce zachycené mým mobilem jsou zde:

          http://picasaweb.google.com/…Vyjizdka2010#…

          0 0
          • Thapsus  

            Proboha, chlapi, vy už ten vaječňák pijete snad rovnou z půllitrů ! :-)). To vypadá, jako když Fanda čepuje desítku, dvanáctku a točenou blondýnu.

            0 0
            • crom  

              blondyna vcera potom i dosla,nahradila ji griotka:)

              0 0
              • Gad  

                Díky bohu, že jsme šli radši jezdit tunelama :-)

                0 0
          • Bumerangista  

            Je pravda, že pro použití univerzálního držáku je třeba mít dlouholetou pionýrskou praxi rychlouzlování. Příště procvičíme.

            0 0
    • cabbage  

      http://cabbage.rajce.idnes.cz/…cni_Tunel_-/#…

      Hnusná zima, hnusný mokro:-)

      0 0
      • Gad  

        Jj, v tunelu byla fakt zima. Pro Medůzu: Tvé informace o tunelu nebyly úplné! Zapomněl jsi upozornit na akčního vlčáka a o trochu méně akčního hlídače. Ravag3r měl vlčáka chvíli asi 2 metry za sebou :-)

        0 0
        • ravag3r  

          Jj, ještě, že se nebojim psů, jinak bych se asi posral:D Ujíždět tmou s vědomím, že ti de po nohou neviditelná zuřivá bestie, lahoda:))

          0 0
          • cabbage  

            Z kopce neměl šanci navíc se bál tmy, ale ty kanály a další bordel v tunelu.. toho sem se bál..

            p.s. dlaší medůzova mistifikace – v tunelu není asfalt nýbrž beton.

            0 0
            • Meduza  

              Ale houby,

              jsem rikal, ze je vsude beton, krome asi 1,5 km mezi Cholupicema a Hodkovicema, kde je asfalt, coz nechapu.

              Jinak tunel s vlcakem, je jiste zajimava ficurka, ale rdsi bych si ji odpustil :)

              0 0
    • JirkaD  

      Díky všem za účast!

      Připojuji pár fotek, aby ti, co nepřijeli, mohli litovat své neúčasti :-)

      0 0
    • teepeex  

      letos jsme(ja, pendas, crom a strejdas zatim) na silvestra u Franty v Halounech,

      slibil nam, ze nas v 01h vyzene, takze malina, pak nocni presun na bajkach,

      spime totiz v hotelu v Trebani,

      kdo ma chut muze prijet, a dokonce i bydlet:)

      na Novy rok jedeme z Trebane na vylet a po vyjizdce zase k Pavianovi:)na jiz tradicni posezeni s myslivci a jinymi notoriky

      vitame dalsi kolomaniaky i umirnene cyklisty

      cusbus

      0 0
      • Bumerangista  

        Nový rok určitě, Silvestra ještě zvážíme.

        0 0
      • Gorgov  

        Mno zní to zajímavě a vzhledem k tomu, že zatím na Silvestra nějak rezignuju se mi to docela líbí (ne, že by to nebylo lákavý samo o sobě:). Kdy to zítra začíná? Nebo je sraz až v Halounech? Předem díky, vím sem zvědavej…

        0 0
        • teepeex  

          vyrazime zitra ve 14h od lavky v cernosicich,

          jedem se projet po singlech a na sedmou az osmou smerujem do hospody

          mame stul ve velkym salu vedle kamen

          kdyztak 606641354

          0 0
          • Gorgov  

            Stul ve velkem salu u kamen? Tak to abych tam tedy byl:) Lavka je pocitam ta modra pro pesi… A posledni dve veci, jak je to s kolama? Nemusim se bat, je je kam dat? Uz sem o jedno letos prisel… A nakonec co hadry, kolik prevleceni s sebou? Staci nahradni spodky nebo do hotelu smoking? :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            vlak z Řevnic jede v 19:15 a pak až ve 4:45 :-)

            jak je to s tím hotelem? co kola? cena? co s sebou?

            0 0
      • Darkson  

        co je přibližně v plánu na Nový rok? možná bych se přidal, když už budete v Třebáni

        0 0
        • karliner  

          Se to tu schází. To bude klasická novoroční chrťárna non plus ultra, takže asi radši napumpuju žiletku a pojedu se pokochat s dědkama na Cukrák :-)

          0 0
    • ravag3r  

      Takže, pro ty kdož postrádají světel se pořádá špecielní vyjíždka taktéž do Haloun a jede se v 10:30 od Barranďáku z Bránický strany. Všichni jsou vítáni:)

      0 0
    • Thapsus  

      Tady máte pár fotek opilci :-) http://thapsus.rajce.idnes.cz/…vy_rok_2011/

      0 0
    • StrejdaS  

      V takovemhle stavu jsem na kole jeste nejel, ale nastesti jsem z Radotina az domu nepotkal ani zivacka… Akce podarena, ale dnesek nejspis prospim. Biku zdar, Strejda.

      0 0
      • Paw  

        Zdarec,

        já jsem taky jel vyparáděný. Na přejezdu za Dobřichovicemi mě dokonce ze sedla smetla železniční závora. Nečekal jsem až ten vláček zahouká, nalezl jedno ze dvou ztracených světel a tradá domů do Vraného, kam jsem přijel už celkem v pořádku, ale že bych si cestu nějak pamatoval, to ani náhodou.

        0 0
    • crom  

      uz na vas seru:)jste hrozny vypitky:))Pendak s Gorgovem jeli jeste na Babku:-Oja byl rad ze se vejdu do singliku na Trans Brdech.smrt Halounum!:)ka­zopadne dikes,paradni dva dny foto

      0 0
    • Gorgov  

      Akce to tedy byla v pravde podarena. Tolik kultury behem dvou dnu nepamatuju. Diky vsem zucastnenyn za super spolecnost. Skoda, ze jsme se ke konci trochu rozdrobili, ale snad to dobre dopadlo a vsichni dojeli ve zdravi domu. Jinak ta Babka uz byla ostrejsi, v tom stavu byl docela problem se drzet ve vyjete stope, a priznavam, parkrat sem si tedy slapnul:)

      Takze jeste jednou diky a snad zas brzy!

      0 0
    • teepeex  

      veleluxusni zalezitost panove!!

      diky:)

      silvestrovska

      novorocni

      zaverecny dva kousky v pivovaru v Letech uz byly pres rysku;)

      0 0
      • Gorgov  

        Ty kraaavo ja sem se po prejezdu Babky az domu hrozne hnal, ze bych vas jeste treba mohl sjet…:)

        0 0
      • Thapsus  

        Tak jsem dnes dal ještě Halouny s mladým, Fanda se po vás ptal a nejvíc ho zajímalo, jakou prej asi máte dneska po tom hektolitru vaječňáku stolici. Tak nevim, nechtěli by jste mu to nafotit ?

        0 0
        • StrejdaS  

          Hladka jak samet, ale bohuzel jsem se nedival, tak dalsi vjemy nemam… :D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.