• Fofrník

    Ahoj,

    mám skromný dotaz na opravdové „cyklofily“, na bikové nadšence a neustálé sledovače vývoje a novinek.

    Zima je sice daleko, ale hodlám ji využít ke stavbě nových kol pro rodinu. Když odhlédnu od současného nedostatku komponentů, co bude – pokud vůbec bude, technickými novinkami v oblasti komponentů?

    Když jsem stavěl naše současná HT kola, například pohon jsem volil 2×11. Možnosti trhu byly buď 1×11, nebo 2×11. Volil jsem přesmykač, protože u nás v lesích jsou super krpály a my to máme rádi hlavně směrem nahoru. Pár týdnů po dostavbě kol ale přišla novinka v podobě pohonu 1×12, čili za nedlouho po dostavbě se stala moje volba pohonu zastaralá. Od té doby navíc přišly nové standardy typu BOOST, DUB a podobně. Chtěl bych proto předejít situaci, že na jaře vytáhnu kola z dílny a technika bude opět o kus jinde.

    Jasně, mohl bych začít pročítat časopisy, weby, sledovat novinky, ale myslím, že je tady určitě někdo, kdo by mi rád potvrdil, že vývoj má nastudovaný a rád se o své znalosti podělí. Za to předem moc děkuju.

    Zajímá mě oblast MTB AM/XC – hardtail, případně full, pohon za své, zdvih vpředu 100mm, velikost 29". Jde mi o to, že zatím to vypadá na cestu BOOST 1×12, ale nevím, jestli tahle kapitola nebude už třeba končit. Děkuju za reakce.

    0 1
    • tomxxx  

      1×12 bude v kurzu minimálně do roku 2024, sram loni v podstatě jen upravil kazetu na 10–52 (přidal dva zuby). Shimano nejspíš udělá něco podobného letos na podzim.

      Osobně vozím i na závody stále 1×11, protože je to levnější, lehčí a spolehlivější. Hodně lidí přešlo zpět na 1×11, i když vozilo chvíli 1×12.

      Na kolo na vejlety bych si dal Sram GX 1×11, převodník zvolil podle toho nejlehčího co potřebuji a neřešil bych. Za ten jeden převod navíc mi 12sp nestojí.

      0 0
      • Fofrník  

        Děkuju.

        0 0
      • Delkim  

        Já byl teď rád, že jsem vůbec sehnal nové kolo, ale z toho Sram Eagle nadšený tedy nejsem. Dneska jsem vyměnil aspoň převodník ze 32 na 36z.

        Z ceny a výdrže zadní kazety mi už jde několik dní hlava kolem :(((

        0 0
        • Cavendish  

          Kazeta za 3k :) nová doba…

          Zlatý 2×10, kde stála ani né litr no

          1 0
          • tomxxx  

            3k by bylo v pohodě. To stávala i desítková XTR, ale spíš těch 7 až 10 tisíc za xx je fakt hodně.

            0 0
            • snas89  

              Vyfrezovat z jedonoho kusu kvalitni ocele takovouhle vec proste neco stoji.

              I ten garbaruk nebi uplne levna soucastka.

              0 0
              • tomxxx  

                Mně to nevysvětluj. Prostě si to koupím, když to chci a nekoupím, když na to nemám.

                Spíš mě překvapuje, že sram nezkusil tu kazetu udělat jako Číňan. Jednotlivé paskorky k sobě heftnutý bodově svařováním. Vypadá to jako XX1 a výrobně levněji než GX.

                1 0
          • Delkim  

            Za trojku je NX, pro ořech XD je nejlevnější kazeta GX a když je v akci a je vůbec skladem, tak 4500 viz aktuální Kupkolo :(

            V Německu druhovýroba NOW8 je za cca 3500, ale kvalita a výdrž bída.

            https://www.bike24.com/p2473169.html

            0 0
            • McBlacky  

              Ono to gx vydrzi tak pulku xo xx, takze to vyjde ve finale podobne, akorat u gx vozis tezkej ingot ;)

              My mame v teamu dva tabory. Jedni vozi 11s druzi 12s, oboje ma neco. Je fakt, ze 11ka lip chodi a je levnejsi a lehci. No velkych kopcu to ale chce hodne na to mit, s pilou 34 nebo spis 36

              0 0
              • LM  

                Nebo k té jedenáctce „pilu“ 30z OVAL, ale na závody tahle kombinace vhodná nebude :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  No 34/10 je minimum a vetsina vpredu jezdi 36/10, par hovad 38 :)

                  32/10 jsem vozil jednu sezonu a minimalne jeden zavod jsem diky tomu ztratil par pozic v poslednim slapavym sjezdu pred rovinou do cile. S 30/10 se odpalis uz na zavadecich par km klasickych dvouhodonovych poletu.

                  0 0
                  • LM  

                    Tak já naštěstí po rovině a do kopce nikam nespěchám (leda před bouřkou), a s kopce šlapat nepotřebuju, ani by to mezi těma šutrama a kořenama nebylo vhodné a beztak na to nemám dostatečně těžký převod :-)

                    0 0
                  • tomxxx  

                    Proto píše 30 ovál. To podle některých jede jak 32 :D :D

                    0 0
                    • LM  

                      30z kulatej a 30z OVAL jedou po rovině úplně stejně – oba mají po obvodu 30z (zběžně jsem to měřil na jednom úseku když jsem s oválem začínal). Ale OVAL je pocitově lepší do prudkých výjezdů pokud jezdíte spíš silově.

                      0 0
                      • tomxxx  

                        Já vím, mechaniku umím. Jen některý lidi tu dělali z ovalu perpetuum mobile, tak si z toho dělám srandu.

                        0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                      •  
                        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                        0 0
                      • plzakj  

                        Ja mam oval AB 32 a pokdu si vzpominam, tak prumery odpovidaly 34 a 30

                        0 1
                  • Lachtis  

                    Tvoje výkonnost je někde jinde právě. Top 50, tam asi opravdu 34z minimum, spíše 36z a výše. Ale ostatních 95% lidí v klidu může jezdit 32,34 i dokonce 30z. Třeba moje nejlepší „závodní“ hobby sezóna v roce 2019, kdy jsem hnojáky (kolem cca 100 závodníků) jezdil do max. 20. místa a KPŽ na dlouhé atakoval tu první stovku, tak jsem jezdil dokonce jen 32z ale s 11–46 a stačilo to v klidu. Teď mám 32z s 10–51 na fullu pro delší a těžší tratě a mega ideální kombinace. Na HT jsem dal 34z s 10–52 a taky ideál.

                    1 0
                    • Delkim  

                      Vyměnil jsem hned po první jízdě minulý týden 32z za 36z ovál a dneska první test, max spokojenost, šlapavé úseky se dají letět 40 a ještě je tam trochu rezerva.

                      0 0
                      • Lachtis  

                        když Ti to sedí, tak paráda. Já jsem frekvenční jezdec a ovál pro mne není a víc, jak 34z je pro mne nesmysl… Je to dost individuální…

                        0 0
                      • TheJD  

                        Od kdy jezdis mtb? Jsem myslel, ze ty jen silnici.

                        0 0
                        • Delkim  

                          je to zpestření, už loni jsem začal, ale furt jen jako doplněk klasického tréninku na silnici/koze

                          nejsem žádný extra technik, ale taky se tam dá využít síla a pak to hezky jede a je to prostě zábava

                          v létě se ochladíš v lese atd. a občas uhnout tomu klasickému provozu na silnicích je fajn…

                          baví mi to na bajku když mám svižné tréninky v tempu

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Nemáš to o 45 stupňů špatně? přece největší Radius má být v místě záběru. Takto to máš v dolní úvrati…

                        0 0
                        • mirorek2  

                          sram převodník se nedá otočit jinak

                          1 0
                        • novas752  

                          Je to dobře, ovál není úppbě kopmo na kliku, největší průměr je až když je klika zhruba na čtvrté hodině.

                          0 0
                        • MirosPikos  

                          Jak píše Míra, nedá se to namontovat špatně. Jsou tam 3 šrouby a jinak to prostě nedáš.

                          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • grafik  

      Těžko říct. Snad jen to, že se osazují ráfky 30 mm (TREK) a kratší sedla (S). Morálně a technologicky z uvedeného nic tak rychle nezestárne; a s touto výbavou bych si dokázal představit HT klidně na 10–12 let ať se děje v budoucnu cokoliv. + Samozřejmě bezduše.

      0 0
    • vojt466  

      Osobně bych se vůbec nebál Advent X od Microshift. Rozsah 11–48 si myslím, na blbnutí po lese bude stačit, a na rozdíl od předchozího Adventu uz není potřeba pro řazení používat ukazováček.. Navíc 10ka kazeta, takže to nebude tak citlivé jako 12-rychlostní systémy.. Ale samozřejmě záleží co má člověk za ořech na kole..

      1 0
    • LM  

      Z tohodle názvu vlákna asi Tina mít radost nebude :-)

      0 0
      • Melvin  

        Já bych to přejmenoval. Jsem čekal, že konečně někdo založil pokračování novinek a tady se řeší krapet něco jiného.

        0 0
    • Jáchym 1  

      Já jsem zvědavej,kdy Sh.nebo Sram oznámí,že 12sp není úplně ta jediná a neotřesitelná varianta pohonu.

      Asi nikdy,ale nenápadně vypustí něco pro rekreační cyklisty do lehkého terénu.

      Nebo něco úplně,,překva­pivého,,

      0 0
      • tomxxx  

        Nic takového se nestane. Příští Shimano bude 12sp 10–53 a možná nějaká elektrika.

        Ke smyku se už nikdo nevrátí a lépe odstupňované kazety menšího rozsahu se mezi masou nějak nechytly.

        Pak přijdou s 13sp a odedneska za nějakých 12 let budou muset vymyslet fakt revoluci :D

        0 0
        • scota  

          Campagnolo Ekar

          0 0
        • Jáchym 1  

          Je mě jasný,že Sh.i Sram ve svých vývojových centrech pracují min.o pět let v předstihu a že musí ty novinky nějakej čas hrnout do lidí,aby se jim vrátily investice.

          O uchycení něčeho mezi masou ale spíš rozhodnou výrobci kol tím,co namontují na kola a zakazníkovi určí co si koupí.Jen mu dají na výběr kolik do nového kola investuje.

          Lidi co si koupí kolo a pak si ho upravi dle sebe je 0 0 nic.

          0 0
    • jeniiiik  

      Pokud jsi stavěl kola na 2×11 a na výběr bylo 1×11 tak jsi stavěl kdy? Cca 2014–16? Sram s XX1 Eaglem v 2016 tak odhadují podle toho. Věř, že v takovém horizontu vždycky přijde něco nového, takže je to úplně fuk co bude 2022 a 2023 pokud zase stavíš kola na tolik let.

      0 0
    • Lachtis  

      No, ja jsem teda mega zvedavy na ohlasy a recenze k novemu Sparku. Mne se ta integrace tlumice strasne libi, ale jak to bude fungovat v praxi ( zahrivani atd) se da jen spekulovat. Kazdopadne, kdyz budou nejake testovacky, tak tohle kolo si budu chtit projet.

      0 0
    • novas752  

      Podle mě se v příštích několika letech žádný významný pokrok na poli xc nestane.

      XC Geometrie prošla úpravou v pár minulých letech, řazení 1×12 také nevypadá že by bylo něčím nahrazeno, širší ráfky a pláště už tu také máme, u brzd neni co vylepšovat a s odpruženim také mnoho nevymyslí. Asi bude pár menších vylepšení toho řazení – maličko větší rozsah, vylepšení funkce, dá se čekat elektronické zamykání odpružení, pokračování „invaze“ teleskopek, ale to je asi tak vše.

      0 0
      • tomxxx  

        Postupně zase začnou všichni ustupovat od jednočepu, ale to potrvá tak další 2 generace modelů.

        0 0
        • McBlacky  

          Tezko, nic neni lehci nez jednocep. A vaha se ukazuje dlouhodobe jako prodejnejsi artikl nez funkce.

          0 0
          • kubad  

            A jednoduchost na výrobu

            0 0
          • Honza03  

            Ano, proto téměř všichni výrobci váhu kola tají. :D

            0 0
          • tomxxx  

            Je jen otázka, kdo z velkých hráčů to začne zase posouvat ještě víc do trail biku. Pokládat hlavu nemůžou do nekonečna a on to někdo odpálí s tím, že přidali jen 200g na rámu, ale je odolnější, tužší a funkce je o dvě galaxie lepší.

            Už teď se vozej 35, 34 vidlice, což bylo ještě nedávno na XC nemyslitelné.

            0 0
            • McBlacky  

              V tyhle kategorii je prodavaj jiny kola ;)

              je mozny ze se zavodni xc posune vic k downcountry a mezi gravel a tuhle kategorii se marketingove prida neco jako short-travel light xc. Coz bude soucastny xc, jen gramarsky a diky tomu o 30% drazsi ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jak je přesně definován rozdíl XC a DC?

                0 0
                • LM  

                  DC = vyšší zdvih (120 mm), odolnější (čti těžší) díly a optimálně i moderní progresivní geo (ale někteří výrobci na XC kolo nacpou tlustší vidlici, tlumič s delším zdvihem a „mají hotovo“).

                  Když máš tak rád videa (nekoukal jsem na to:-)).

                  0 0
                  • mr.nikdo  

                    DC je byvaly All-Mountain? :D

                    0 0
                    • novas752  

                      All mountain je co? Před pár lety jako AM byly poměrně často označovaný většinou těžší trailbiky těsně pod endurem. Někteří výrobci tak ale označovali i zdvihy vyšší, i okolo 180mm.

                      0 0
                      • plzakj  

                        T<R<CX<G<XC<D­C<TR<AM<EN<DH

                        :-)

                        0 0
                      • mr.nikdo  

                        Driv byvalo DH>FR>AM>XC.

                        FR – Freeride.

                        Byvaly to kola treba se 120–140 mm zdvihu. Takze dnesni DC :).

                        0 0
                        • krabica  

                          Dnešní DC jsou v podstatě trailbiky, podle mně je to celkem to samé. Zdvih 120–130mm, AM kola mají 140–150mm.

                          0 0
                          • Honza03  

                            To je přece blbost DC je XC rám s větší vidlicí a co se pod tebou rozláme, když na něm pojedeš jako na TR biku. AM jsou dnes nejčastěji kola se zdvihem 160mm – 150mm (ono se to dost míchá někdo tomu může říkat odolnější trial, lehčí enduro atd.) Běžný zástupce AM bude kolo co dobře stoupá i jede dolů v hodně drsném neupraveném terénu nejčastěji v horách. (Ripmo, Switchblade, nový 29 Spectral)

                            Jenže tento účel není tak prodejně cool tak se tomu bude říkat trail s přesahem k enduru. Nebo univerzál.

                            0 0
                            • mr.nikdo  

                              Takze mi z toho vychazi: drivejsi AM = dnesni DC.

                              A co je vlastne dnes Freeride kolo, kdyz jsou Endura?

                              0 0
        • embi  

          flexpivot není jednocep

          0 0
          • mr.nikdo  

            Takze historicky Soft-tail?

            0 0
            • plzakj  

              Ne

              0 0
              • mr.nikdo  

                A co tedy?

                0 0
                • krabica  

                  Otázka je, kde ta flexe je, pokud na spodní šavli, tak se to bude chovat jak čtyřčep, když na horní, tak jednočep, na obou samozřejmě spíš jako čtyřčep.

                  0 0
                  • mr.nikdo  

                    Ale spis to je podobne v hodne pripadech Soft-tailu?

                    Vzhledem k absenci cepu.

                    0 0
                    • TheJD  

                      Tak to urcite ne. :) Cep chybi, protoze by se hybal jen malinko a lze to nahradit flexi ramu. Porad tam mas hlavni cep a link s dalsimi cepy.

                      0 0
                      • novas752  

                        No ale čtyřčep to není. 4čepové zadní stavby bez tlumiče krásně plynule jezdí ve zdvihu. Tyhle flexpivoty jako Scalpely, Epicy atd. mají i bez tlumiče docela výrazný odpor a pohybují se z jedné stabilní polohy do druhé – zatlačíš, nic, nic, nic a najednou se to pohne a bum cvakne to na doraz.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          Epic neni flex pivot ;) a dostat scalpel na doraz taky neni jen tak jak pises, naopak to je dost slozity.

                          0 0
                      • mr.nikdo  

                        A tohle jsi rekl treba Cannondale Scalpel?

                        Tomu zrovna cep (s loziskem) chybi :).

                        A zrovna jejich technologie byla vyse zminena, ne?

                        0 0
      • jeniiiik  

        Nový rozměr hlavové trubky nahoře aby jí prošly polointegrovane bowdeny, u brzd upravené hadice aby se co nejdříve schovaly, u přehazovaček návrat k přímé montáži atd atd, ale spíš drobnosti.

        0 0
    • Cavendish  

      12sp bezdrátová Dura Ace?

      https://www.biker.sk/…-od-shimana/?…

      0 0
    • JK_Cookie  

      Nove Pinarello Dogma F

      0 0
    • grafik  

      Nový Santa Cruz Highball: https://www.santacruzbicycles.com/…kes/highball

      Ještě včera jsem slintal na červeným rámem s vidlicí FOX, C verze zdražení o cca 5 tisíc v přepočtu USD ceny.

      0 0
      • BikerM  

        Krasny bike! Jen jsem se asi blbe podival. Ma porad BSA zavitovy stred jako letosni model? Doufam, ze ano! :)

        0 0
    • grafik  

      Trek Procaliber 9.5, u modelu 2021 se objevil nový popisek: 2021–2022. Takže tento model asi beze změn … (?)

      https://www.trekbikes.com/…9-5/p/33258/?…

      0 0
      • milan.v  

        Jo, někde na zahraničním webu jsem četl, že některé velké značky zvažují revoluci v tom směru, že nebudou představovat nové modely každý rok, ale třeba jednou za dva roky…

        Očividně Trek už s tím přišel… Pokud se jedná o osvědčené kolo, geometrii, není důvod chrlit každý rok nové a nové… Například Colnago to tak dělá už dlouho…

        0 0
        • grafik  

          I Kellys, u karbonových HT zvažuje snad až 3 letý cykl.

          Trek Domane z 80 000 (2021), zdražuje o 4 tisíce (2022).

          0 0
          • McBlacky  

            není to jediná značka co zdraží stejně osazené modely. dokonce i ti co už razantně zdražili na letošek, zdražují znovu.

            0 0
            • grafik  

              Náš soused se zabývá lodní kontejnerovou dopravou a náklady na přepravu jsou taky trochu jinde, čísla nevím a nerozumím tomu, ačkoliv se mi to snažil vysvětlit; dávám to sem jen pro zajímavost, že se prodražuje (aktuálně) náklad i na kontejner … : )

              0 0
        • nooski  

          Přecházející modely jsou běžná praxe, teď se bude akorát využívat častěji.

          0 0
          • Jenda  

            Tak ono je asi i otázka, kolik jakejch věcí jim zůstalo na skladě, protože se prostě nepodařilo díky absenci některých dílů daný kola zkompletovat. Myslím že zejména menší značky tohle trápí poměrně dost.

            0 0
        • novas752  

          Neni první, třeba YT Industries už na to přešlo na jaře. Mají jednu modelovou řadu která by měla zůstat x let stejná a pak mají „limitované“ modely které složí z toho co právě je dostupné.

          0 0
    • lubis  

      SRAM AXS odpružení

      Možná už to sem někdo dával, dnes jsem to objevil na jednom DE fóru. Vypadá to už jako hotový, když je k tomu manuál:

      https://fccid.io/…-5104283.pdf

      0 0
      • McBlacky  

        a ted ještě na tlumák a udělat sdruženou páčku s teleskopem na jednu baterku.

        0 0
        • lubis  

          V tom PDF manuálu je i tlumič, navíc je tam nějaký senzor v klikách. Bude to asi vše navzájem spolupracovat.

          0 0
        • mr.antik  

          jakože dvojiklik zavře vše, dlouhej-krátkej vidli, krátkej-dlouhej tlumič a ještě pár kombinací pro

          sedlovku?

          Jinak jako jo, asi v tom je budoucnost

          0 0
          • novas752  

            Určitě to bude programovatelné stejně jako ovladání řazení + sedlovky.

            0 0
          • Jenda  

            úplně vidím, jak prošitej si v závěrečnym sjezdu chceš dát dolu sedlovku a místo toho si zamkneš vidli a tlumič :-D

            0 0
          • Radek Broz  

            S tím dvojitým pravým pádlem by to šlo podle mě nastavit super – dolu sedlovou/nahoru override auto režimu, víc bych nepotřeboval. Akorát pochybuju, že to dají na něco většího než Sida.

            0 0
      • novas752  

        To už se čeká docela dlouho.

        Slušný kekel :-) , ale zase je dobré že je to celé na jeden typ baterie.

        0 0
      • tomxxx  

        Baterka na hazce, sedlovce, v páčce sedlovky, v řazení, v páčce vidlice, ve vidlici, v tlumiči, waťák, tachometr. No ty vole. Šance, že se něco nevybije je fakt malá

        0 0
        • novas752  

          No jo ale prohodíš baterky a frčíš dál. Být to spojený všechno do jedné ve stylu Di2 tak zaprvé všude vede milion kabelů a zadruhé když se to vybije tak je kolo rázem nepoužitelné komplet.

          0 0
          • shcorepi  

            Takže ti přijde lepší po každé vyjížďce zkontrolovat výše z míněných 9 baterek a např. tři vyndat a dát je večer postupně nabíjet? A když chceš vyjet po zimě, tak si dát den předem nabíjecí den? To mi přijdou ty kabely,které dneska stejně vedou vnitřkem a nepotřebují servis jak lanka + jedna pořádná baterka naopak lepší,nebo nějaký rozumný kompromis.

            0 0
            • nooski  

              Hmm, jaké máš zkušenosti s elektrickými sadami? Krom hromady problémů s kontakty přináší Di2 i problém s řídící jednotkou, která je právě součástí baterie. AXS baterka je jen zdrojem energie. Je to prostě pevná linka vs mobil.

              0 0
              • shcorepi  

                Tomu příměru rozumím, pevná linka jede furt, dokud nepřekopnou kabel.Mobil+bez­drátová sluchátka+chytré hodinky se musí furt hlídat a nabíjet každé zvlášť.Ale dá se to akceptovat, aleepoň s mobilem to děláme všichni.Ale jak je toho moc,to už mi přijdou lepší lanka.Zkušenost nemám,ale řešit x baterek,když chci vyjet,mi přijde jako opruz.

                0 0
              • JakeF  

                O problémech se dočteš, ale to se dočteš u všeho, co jezdí hodně lidí… A řek bych, že na AXS jsem slyšel hejtů víc, než na Di2.

                Já osobně s Di2 neměl za několik let problém ani jeden.

                0 0
                • novas752  

                  Jenže kdo dnes na biku Di2 jezdí… Možná tak na 30–50 AXS Eaglů připadne jedno elektrické XT/XTR.

                  0 0
                  • orm  

                    A kolik silnicnich di2 pripadne na silnicni AXS?

                    0 0
                • nooski  

                  Problémů s Di2 je nespočet. Právě kvůli kontaktům nebo baterii.

                  0 0
                  • JakeF  

                    Kolik ji jich měl ty osobně?

                    Pár stížností na netu pořád může být mizivý procento vzhledem k tomu, že už se Di2 prodává mraky let a za celkem rozumný peníze, takže jich po světě jezdí hromada.

                    0 0
                    • kubad  

                      za 4 roky 1× ztráta kontaktu v jednotce na riditkach vyřešeno vytazenim všech kabelu a zase zacvaknutim do jednotky na vyjíždce. Od té doby preventivně po sezóně ošetřit a je klid

                      0 0
                    • nooski  

                      Dělal jsem na krámě a furt mě cyklistika živí, takže těch kol s Di2 jsem měl v ruce hromadu a právě problémy s kontakty nebo bateriemi coby mozkem systému jsou nejčastější. Nic není bezproblémové, ale hromadu drátů bych dneska na novém kole nechtěl. Nová Di2 sice furt nebude celobezdrát, ale těch spojů ubude a je to dobře.

                      0 0
                      • Jenda  

                        Jenom spekuluju, ale nemůže to být malinkato tím, že nadšený cyklista ala Kubad když mu začne Di2 blbnout, tak ho napadne že problém jsou asi kontakty. Nikam to nenosí a za chvíli si to opraví sám. Jenže Di2 je pořád poměrně drahá sranda a tak se do toho dost lidí nechce samo hrabat aby to nedojebali, nebo naopak proto, že maj peněz fůru ale nemaj čas, tak i s banální závadou běží do servisu?

                        Protože je otázka, co jsou závady který bych spíš zahrnul do kategorie zanedbaná údržba (tedy typicky problém s kontakty) a co jsou závady že se něco fakt rozbije?

                        Možná by pak bylo i lepší porovnávat bezdrát a drát z hlediska bezúdržbovosti. Pro někoho je oser jednou za čas ošetřit kontakty, pro jinýho zas dobíjet x baterek, ve finále je to ale oboje jen údržba.

                        0 0
                  • milan.v  

                    Kolem mě je těch Di2 hodně a nikdo žádný zásadní problém, nic…

                    0 0
            • novas752  

              Samozřejmě všechno má své klady a zápory, každému vyhovuje něco jiného.

              Po každé vyjížďce to kontrolovat určitě není potřeba, baterek není 9, ale maximálně 4 (ty v ovladačích nepočítám, ty vydrží velmi dlouho), baterka v sedlovce vydrží také dlouho, v tom odpružení bude určitě záležet na zvoleném režimu provozu auto/manuální. + když ten systém spojíš s mobilem, tak na tebe bude včas řvát upozornění, že má nějaký komponent málo. Když náhodou zapomeneš a jedna z nich dojde uprostřed vyjížďky, tak je prostě prohodíš a s nějakým drobným omezením jedeš dál… + výhoda (i nevýhoda), že se dají baterky snadno vyjmout = můžeš je nabíjet a při delší odstávce i skladovat mimo kolo.

              0 0
              • shcorepi  

                No a je na to teda multinabíječka, jak na tužkovky, nebo se to musí po jedné?

                0 0
                • novas752  

                  Zatim ne, ale co neni může být. Ona by úplně stačila dvojitá.

                  0 0
        • mr.nikdo  

          Se v terenu muzes rozhodnout, kdyz se vybiji 2. Co chci?

          Pruzeni anebo razeni?

          Aneb jak stupidni Rock Shox zamek tlumeni. Bez lanka zamcena vidle :D

          0 0
          • novas752  

            V plné palbě tam budeš mít baterie 4 + 2 v ovladačích a jsou věci které potřebuješ více (řazení) a které méně (zamykat a odemykat vidlici), takže je prohodíš a docela v pohodě dojedeš.

            Doufejme že se teda po vybití odpružení odemkne a nezůstane zavřené.

            0 0
            • mr.nikdo  

              V bordelu imho potrebujes vidli a razeni.

              Jet na zamcene vidli a prorazit zamek – k nezaplaceni :).

              0 0
              • tomxxx  

                Rock shox byl push to open snad jednu sezonu. Takže bych byl v klidu

                0 0
                • TheJD  

                  V digitalni podobe zadne push to open/unlock nedava smysl, tak snad muzeme byt v klidu a bud to zustane odemcene, nebo to pujde nastavit. :)

                  0 0
      • Acanthophis  

        Hmm, celkem zajímavé novinky, zvlášť u „NUROAD C:62 SLT 2022“ je embargo do 10.8.2021 na zadní přehazovačku/ka­zetu – vypadá to na další SRAM AXS novinku, tipuju Force pro gravel? (větší rozsah pro použití s jednoplackou?)

        0 0
        • tomxxx  

          Spíš bych tipoval Shimano. Nová Dura ještě odhalená nebyla a CROSS má embargo taky. Force tam už odhaleny je.

          0 0
          • Acanthophis  

            Šlo mi o tohle: link – momentálně už jsou tam vyzobrazené jen „force“ kliky, zbytek je rozmazaný (předtím tam byly ještě force páky)

            0 0
            • tomxxx  

              jo, tak to je jasné. Bude nějaký force. Třeba přidájí kazetu 10–42 pro 12 sp. ale spíš normální 10–50

              0 0
              • kubad  

                to už dnes s MTB přehazkou běžně jde nemyslím, navíc ta kazeta nevypadá tak velká

                0 0
                • tomxxx  

                  Tak pak zbývají jen kazety od 10–38 po 10–42 na 12sp. Vše ostatní už mají.

                  Já jen považuju v tomhle ohledu sram za strašně „jínej“. Rádi recyklují staré věci (viz „nová“ 10–52)

                  0 0
            • jeniiiik  

              Tipuju nové prehazky na přímou montáž.

              0 0
        • Čuli  

          ..

          0 0
      • tomxxx  

        Hodně zajímavé, hlavně dvě lahve za sebou a nemá to flex pivot, to vidím jako plus vzhledem ke konkurenci.

        0 0
      • LM  

        No mohli před představením novinek nahodit víc web serverů (takový zájem asi nečekali:-))

        0 0
      • Plechovka  

        A copak bude asi osazeno na tomhle: https://www.cube.eu/…flashyellow/

        [This component is subject to an embargo until 31.08.21]

        0 0
        • tomxxx  

          Dura – její terenní varianta.

          Ty kliky vypadají stejně hnusně, jako budou vypadat nové dury

          0 0
        • Čuli  

          Nové grx di2 semiwireless s ms kazetou.

          0 0
    • Radek Broz  

      https://www.canyon.com/…-suspension/?…

      S novym sramem a Rudy vidlicí.

      0 0
      • JK_Cookie  

        A kruh se uzavrel…nizkoz­dvihove HT :-)

        0 0
      • nooski  

        Hmm 440% rozsaj, to už je nějaký rozsaj! Jinak to zase vystřelili před koncem embarga.

        0 0
      • novas752  

        No snad to nebude „fungovat“ jako Lefty Oliver

        0 0
      • TK75  

        Vidle na gravel už má dávno Fox i SunTour, ale nějak mi přijde, že moc zájem nebyl.Daleko víc se chytnul Redshift odpruženej představec

        Dokonce i Bombtrack měl model Hook Adv a myslim že už ho nedělá a to je Bombtrack celkem na tyhle věcičky zaměřená značka

        0 0
    • Radek Broz  

      A novej Firebird: https://store.pivotcycles.com/…e-firebird-2

      Ta cenovka v topu:/

      0 0
      • McBlacky  

        Ted uz jen predelat Switchblade na 150mm a hlavu 65–65.5. Firebird je uz fakt kladivo

        0 0
        • MichaelSimek  

          Kamarat to pojezdil a rikal ze to sice kladivo muze byt, ale prej je to krute hravy a to jel vetsi velikost nez vetsinou jezdi. Takze se mi to moc libi!

          0 0
          • McBlacky  

            Od nas to lidi jezdi a spoko, ja ted vymenim Slash 160/150 za trail/en Yeti 160/140 a pristi rok uvidim jestli mi bude stacit mensi kladivo nebo se vratim do tanku a pak by to bylo Firebird vs 170/160 Slash

            0 0
    • cyklista86  

      Uz jsou nekde na netu ty nove silnicky/gravely od superioru? Modely a co to bude stat? Zatim jsem videl jen par videi, kde ukazali par modelu. Ten top tusim za 140 tisic..

      0 0
      • jecnak  

        V nedeli magazinu bude video s prehledem novinek od SUPu.

        0 0
    • jkcz  

      Po Speslu a Treku i Orbea zacina vyrabet ramy s uloznym prostorem?

      https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/…013534_n.jpg?…

      0 0
      • MéďaPusík  

        moc hezký Specialized :-)

        0 0
        • tomxxx  

          Orbea má hodně detailů řešených stejně jako spešl. Podle mě fakt docela opisují

          0 0
      • embi  

        Neuveritelne promakany ram. Moc se mi to libi. I kdyz je to jednocep:)

        0 0
        • jkcz  

          Ja tam u nich furt slidim po Terre, modely 2021 nejsou a 2022 zatim furt nepredstavili. Ted zatim cerstve akorat ten Ralon.

          0 0
    • lubosalbi  

      Když jsme u tý Orbey, tak nový Occam

      https://www.orbea.com/…n/occam/cat/

      0 0
    • JK_Cookie  

      Nevim jestli to patri sem,ale je to taky novinka..

      https://www.idnes.cz/…ry-zpravy_ba

      1 0
      • Markony  

        Stehuju se

        0 0
      • tomxxx  

        No jako Cube a jeho dostupnost byla celkem komedie i před kovidem.

        0 0
        • McBlacky  

          To je dneska u vetsiny budget znacek, cim levnejsi znacka, tim vetsi problemy dodavek pac je po levnych kole extremni poptavka.

          0 0
        • cyklista86  

          Nektere eshopy píšou že třeba ty gravely budou od listopadu. Sem zvedabej jestli se na mě dostane. :-) Ty top modely asi budou dostupné dlouho, ale ten za 42 tisíc co chcu já bude fuč asi rychle. ;-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Vznesl jsem dotaz na Cube store, jak to vypadá se silničkou Agree C:62 PRO (ten nejlevnější model) a odpověděli mi, že mají už jen jednu 58 a že termín dodání je červenec/srpen 2022 :)

            0 0
            • cyklista86  

              Tu bílou ziletku na ultegre za 65 tisíc? O te sem taky přemýšlel. Sem si říkal že posetrim a na začátku roku se rozhodnu co teda. Říkáš že 56 velikost v lednu už nebude jo? :-) Bazar to jistí no.. :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jj, tu bílou. Abych byl přesný, tady je odpověď z Cube Store: „Máme z kolekce 2022 tento model volný už jen 1ks ve velikosti 58, ale termín dodání vychází až na červenec/srpen 2022.“. Takže je asi možnost, že budou nějaké rezervované ale nakonec nekoupené, ale to je jen můj odhad.

                Jinak ten 2. nejlevnější model (šedý na Force AXS) mají ve vel. 56 i 58 a dodaní by prý mohlo být do konce roku. Informace je to stará týden, tak snad se tolik nezměnilo.

                Taky se mi ten model zamlouvá, přežil bych i to, že se tam ofiko vleze max. 28 mm široký plášť ale ta čekací lhůta přes rok je mazec. A propo, obeslal jsem i jiné CUBE prodejce (Kočař,…) ale bez odpovědi.

                0 0
                • McBlacky  

                  I jiny znacky jsou rozebrany do konce 2022 :/

                  0 1
                • tomxxx  

                  Co nemají skladem už nebude a jiný prodejce to nevyřeší. To je prostě krutá realita.

                  0 1
                  • jonti  

                    Realne ale uz v Nemecku Cube 2022 jsou.

                    0 0
                    • jeniiiik  

                      Na příští rok spousta značek preferuje ,,domácí,, trh kam dodá více kol. Ostatní utrou.

                      0 0
    • TK75  

      https://www.roadcycling.cz/…vetovy-pohar

      UCI a gravel … bude svěťák

      0 0
    • JK_Cookie  

      Asi to jeste nebude na 2022,ale zda se ze RockShox uz dost pokrocil ve vyvoji elektronickeho ovladani vidlice/tlumice. Zachyceno na EWS ve Finale Ligure.

      0 0
      • jonti  

        Musi to byt takhle velke? Prekvapuje me, ze to zatim zadny maly vyrobce nevyrabi.

        0 0
      • tomxxx  

        Však na vidlici už jsem viděl i ofiko návody na servis, někdo to dával sem. Ta už je finální.

        0 0
      • Melvin  

        I Suntour už testuje elektriku. This is the BMC Fourstroke that Tom Pidcock won Olympic XC gold on.

        0 0
      • logoman  

        Prijde mi to jako vec pro lidi co maji moc penez …

        0 0
      • boo-beek  

        Někde jsem tu viděl nákres, možná i v tomhle vlákně, s komentářem ve smyslu „stejně to určitě půjde jen na nízké zdvihy“… :)

        0 0
      • wilda81  

        Doufal jsem, že nápady na podobné pi***iny umřely po ověření slepé cestičky u lapierru někdy před deseti lety. :-/

        0 0
        • mr.nikdo  

          LP jako zavodnimu tymu?

          Tehdy to delalo Shimano s Foxem, ze jo?

          0 0
          • žvejk  

            Ne bylo to na tlumících RS a dělal to šrám s LP. Nefunkční blbost…

            0 0
        • tomxxx  

          Hele, třeba to nebude tak špatný, jestli zároveň komunikuje tlumič a vidlice a samo se to lockuje jako Brain. Na druhou stranu, moc nechápu obavu s bowdenu posledních let a náhradu baterií. Ta mi přijde o dost horší.

          0 0
          • goofy  

            Obava z bowdenu vznikla po tom, co to začali rvát do rámu, a nikomu se s tím nechce *****… :-)))

            0 0
            • tomxxx  

              Jako čistý kolo je pro mě docela sen, ale vykoupit to cenou 4 velkejch baterek a 3 malejch…to není podle mě cesta. Navíc jsem zvědav, jestli něco začnou dělat i pro elektrokola, tam se přímo nabízí vše napojit na velkou baterku a neřešit.

              0 0
              • goofy  

                No pro mě je to zase noční můra.. Za mě ty bowdeny k tomu kolu patří. Nebo teda aspoň patřily…

                0 0
        • goofy  

          Někdy vznikne potřeba se na tu slepou uličku vrátit, aby si mohli opět říci: Tak tudy ne přátelé! :-)))

          0 0
        • Cryzyy  

          minimalne Cannondale to zkousel s Lefty ELO o neco driv https://blog.daum.net/yearim/16899206 i kdyz to teda nebyl bezdrat :o)

          0 0
      • MirosPikos  

        Elektronické ovládání A1, A2, B1, B2, C1… a dál už to známe.

        0 0
    • zimzum  

      GHOST 2022

      0 0
    • JK_Cookie  

      Novy Rocky Mountain Element. Zajimavy je ten bazmel v uchyceni tlumice na zmenu sedloveho/hlavoveho uhlu/ – 4 polohy.Jestli to mel i puvodni model netusim.

      https://bikes.com/…ions/element

      0 0
      • novas752  

        To už měli dřív. Na nějakém modelu to byly dokonce 2 čtverce asymetricky v sově = 16 různých poloh. :-)

        0 0
        • goofy  

          To bylo na Altitude… :-)

          0 0
        • Mr.Duck  

          9 poloh tusim. Rikaji tomu Ride 9. 4 z tech poloh jsou stejne – 4 zpusoby jak to nastavit na stred. Kam se podely ty dalsi 4 se mi ted nechce premejslet :)

          0 0
          • JachymP  

            Ano 9, ale nejsou stejný žádný. Rozdíly poloh jak jdou po sobě jsou samozřejmě celkem malý. Mezi krajníma polohama je to ale znát dost.

            0 0
      • tomxxx  

        Baví mě, že tomu říkaj XC

        2 0
        • Melvin  

          Tak 100 mm už je asi gravel.

          0 0
        • embi  

          Plnohodnotna enduro geometrie:-D Akorát si to tolik nesedne do zdvihu, takže se to v realu tolik nepoužitelná, ale extrém to je každopádně.

          0 0
        • JK_Cookie  

          Presne tohle jsem chtel napsat,ale pak jsem si rek ze budu osocen, ze nejdu s dobou:-))

          0 0
        • Cryzyy  

          v XC se obcas beha, takdy s tim proste popobehnes, kdyz se nevejdes do tocky :-)

          0 0
        • jonti  

          Stejné XC jako SC Tallboy :))

          Vypadá to jako super kolo, ale už bych s ním na výsledek jet maraton nebo XC závod nechtěl. To říkám jako majitel kola 130/120 s hlavovkou 67, kde je to už taky za hranou.

          0 0
          • tomxxx  

            Mně se líbí starý element, to je takový pěkný XC se vším co člověk potřebuje.

            0 0
            • JK_Cookie  

              Jojo stary Elemmet je pekne kolo,jeden cas jsem ho hodne chtel…

              Na bazaru je ted jeden celkem pekny kousek,teda aspon dle popisu…

              https://www.cyklobazar.cz/…-element-axs

              0 0
              • JakeF  

                Prodejce je bejvalej eliťák a těch galuskovejch kol se nejspíš budeš chtít zbavit. Tím neříkám, že to je za ty prachy špatný, jenom přidávám kontext.

                0 0
                • McBlacky  

                  Zalezi jak je to jety. Kdyz FE jezdil zavody za kolin tak to v rukavickach nebylo. Ty kola jasne, to ma jeste ze sponzorskych dob ;)

                  0 0
                • JK_Cookie  

                  Dobre doplneni celkove informace,tak snad pripadny zajemce nebude cist toto vlakno,ze pan s tim mozna nejezdil jen po asfaltce pro housky do kramu:-))

                  0 0
              • tomxxx  

                Za ty prachy bych si postavil nový, kdyby se dal sehnat rám za 3tisice USD.

                A kdyby byly komponenty teda :)

                0 0
                • jonti  

                  Ta cena je nesmysl, to by ještě šlo kdyby to mělo normální použitelná karbonová kola. Takhle to vypadá, že je sice rám a osazení skoro nové, ale kola starší a pro běžné lidi k ničemu. Jsou skoro neprodejná a nové dobré výplety stojí minimálně 30000.

                  0 0
          • JachymP  

            Není závod jako závod. To co se dnes jezdí jako XCO bych nedal ani na enduru, takže pro mě tenhle Element je úplně v pohodě XC kolo. Mně se líbí moc!

            0 0
        • -b-n-x-  

          V kanadě je tohle xc no.

          U nás se to pořád tak trochu bere, že když se nejede aspoň 50% po cestě, tak už je to minimálně am :-)

          0 0
          • McBlacky  

            U nas moc neni kde tohle jezdit. Pokud to nekdo nepostavi jako v Kanade ;)

            0 0
          • Dazz  

            Jj. Každá jízda z kopce dolů je DH, hlavně pro přítelkyni :-D

            0 0
    • grafik  

      GIANT: XTC ADVANCED SL 29 1

      0 0
    • grafik  

      Giant: bikes-xtc-advanced-29

      0 0
      • jonti  

        Na kole za 67k, karbonovem ramu a SLX/XT osadi Recon Silver? Nechapu nic.

        0 0
        • novas752  

          Pohoda, Spešl to cpe na tohle. :-) https://www.specialized.com/…5-0/p/199865?…

          0 0
        • Pijer  

          To je jak ten pevný XTC ADVANCED SL 29 1 2022 o tři řádky výš, co stojí víc, než letošní Anthem Advanced Pro 29 1 :-(

          0 0
          • Melvin  

            Jak jsem rád, že jsem ještě stihl koupit bika za normální cenu. Největší paradox je, že to zdražování kolikrát probíhá na dvou frontách souběžně. Kolo se o proti předchozí řadě zdraží a ještě se tam dají horší (levnější) komponenty.

            1 0
            • popokatepetl  

              přesně tak, dojezdím co mám a pak už budu mít věk na zevlování a chlast :-)

              1 0
              • wilda81  

                … a jezdit budeme taxíkem. Furt to bude levnější než na kole :)

                0 0
                • popokatepetl  

                  stačí nejezdit poslední módu a není to tak strašné :-) Ale koupě nového kola už je na morál, za to se dá pořídit motorka.

                  Na příští rok jsem už nakoupil spotřebák, v šuplíku náhradní přehazovačky XT pro 11 i 12 SP. Tak budu řešit až rok 2023.

                  0 0
                  • tomxxx  

                    Momentálně se vyplatí kolo stavět, když nekupuješ Canyon nebo Cube a podobné. Stačí třeba u Sworkse spokojit se s nextie karbonem a kokpitem třeba PRC a rázem člověk šetří desítky tisíc, i když koupí tu předraženou rámovou sadu.

                    0 0
                    • popokatepetl  

                      Jsem sociál, jezdím Canyon :-) . Ještě grizlyho a jsem spokojený.

                      0 0
                      • tomxxx  

                        Spíš sem chtěl říct, že takovej Sworks má v cenovce schovaný strašně drahý jejich záplety, strašně drahý jejich karbonový komponenty a kompnenty shimana/sramu pomalu za maloobchodní cenu. Jednou jsem to počítal :)

                        Ve chvíli, kdy člověk postaví kolo trochu rozumně, tak se funkčně a hmotnostně dostane na to stejné a cenově ušetří klidně sto papírů.

                        0 0
                        • novas752  

                          Už nevím u jakého SW modelu, ale po dílech jsme to spočítali poskládatelné levněji než kolik stojí celé kolo. :-)

                          0 0
                    • MI.KU  

                      Na Swors desítky, jj jak píšeš.

                      Co jsme kupovali loni v kétě dva Epicy HT Comp tak ofiko cena byla 69 – nabídli nám buď slevu na 65 což jsme si vzali a využili na doplňky – nebo přestavbu na GX v ceně.

                      Aktuálně ten samy model stojí 75 což mas 10 tisíc navíc na takhle levnem kole.

                      Model který má přestavbu na GX – tedy ne plnou GX sadu jen to co mi nabídli jako přestavbu stojí 90 koliku to mas 21 tisíc oproti loňskému létu.

                      Já si teď dělám přestavbu – už tam mám Reverba, Sida Ultimate 120, dvě sady FastTrak 2,35 a GroundControl 2,35 obojí v GRID, předělán kokpit na vlaštovky a kratší predstavec, následovat budou Rovaly Control a sada asi Sram XX1 a možná G2 brzdy. Stavím si to více na DownCountry kolo.

                      Kdyz koukám na Epica HT SWorks za 300 s tím ze koupíš rám za tu šílenou cenu a naházíš si tam stejný komponenty krom Sida Brain bych dal Sida SL Ultimate tak usetris takových 80.

                      Takže já to beru tak ze jsem koupil za 65 rám na kterém si cca 2 roky zajezdím (extra odlehceny SWorks by nebyl pro mne) než to bude dokončené, vidlici jsem už prodal, kokpit mohu v podstatě taky nabídnout k prodeji a záplety se sadou taky nějakou tisku hodí.

                      Ve výsledku mě to vyjde po odečtení prodaných dílů tak na 150 což je cena pořád hůře osazeného Experta hlavně ale s nižším zdvihem a zeslabenou 32mm vidlicí kterou si sám neoservisuju a bez teleskopky.

                      0 0
                  • mirabike  

                    Motorka, přesto že kultovka a dělo, mě stala půlku toho, co kolo :D

                    0 0
                • mirorek2  

                  tágem jo?

                  Kam to bude pane?

                  prosím vás, dnes dáme Lysou po značce a pak ke Koňovi jo :D

                  1 0
        • tomxxx  

          Třeba už nejsou ani vidlice.

          0 0
          • Raf  

            Mám plonkovou nejetou foxku, tak dej případně vědět. Jen ty barvy, no :D

            0 0
            • embi  

              Na jare jsem ji z tohohle kola prodal a koupil si tam SID Ultimate. V jeste horsi svitive modre!

              0 0
              • MrDucky  

                Kvůli nižší váze nebo ještě něčemu jinému?

                0 0
                • embi  

                  O hodne levnejsi, levnejsi servis, hezci, lehci, nechci lockout a nemam v lasce Cyklosvec.

                  1 0
            • novas752  

              To je nálepka, to se dá sloupnout a případně nalepit novou jinnak barevnou.

              0 0
        • grafik  

          .

          0 0
    • jkcz  

      Nova Orbea Orca. Ale ten „nador“ na spodni ramove trubce vypada silene.

      https://www.orbea.com/…ad/orca-aero

      0 0
      • boo-beek  

        To je odporný kolo :D Vypadá jako jeden ze 197 produktů na kickstarteru, u kterých se píše, jak jsou disruptive, game changing, thrilling, killing the industry, atd…

        0 0
      • Radek Broz  

        Chápu to dobře, že to nemá motor, ale každý si bude myslet, že ho předjelo éčko?

        1 0
        • Pijer  

          Vypadá to jako éčko, stojí to jako éčko, co chceš vic? ;-)

          0 0
        • Pijer  

          Vypadá to jako éčko, stojí to jako éčko, co chceš vic? ;-)

          0 0
    • Macik  

      Tak mě napadlo, kdy asi Cannodale reinkarnuje svůj HeadShok. Nový gravel od BMC.

      0 0
      • Rubi  

        vtipny je ten softail- neco jako na xc nam to praskalo jeden za druhym, tak to zkusme na gravel, tam tomu bezni lidi tolik nedaji …

        1 0
        • Lachtis  

          Jj, teamelite 01 to mel fakt nepovedene a jak pises…. Treba to vychytali, ale moc tomu neverim a nesel bych do toho. Kdyz nejakou ficuru, tak procaliber, nebo i ten lapik s elastomerem snad nema problemy.

          0 0
        • mr.nikdo  

          To neni soft-tail. To je odpruzeny zadek!

          To je fakt doba toto :(.

          0 0
      • TK75  

        Je to drahý…a je to na místě, kam litá bordel od předního kola.Moc se mi to nezdá

        0 0
        • boo-beek  

          A vypadá to jako kdyby bylo blbě složený hlávko nebo naražená špatná miska na vidlici :D

          3 1
        • Smazaný účet  

          A po SAGu to bude mít zdvih tak 5mm.

          Marketing za každou cenu…

          0 0
    • bimjeam  

      To už radšej toto…

      0 0
    • zimzum  

      Shimano 2022 převážně čínský text :-/

      0 0
      • jeniiiik  

        No hurá. XTR kotouče na šest děr. Jsem kvůli nim chtěl zaplétat nové karbonové kola.

        0 0
        • TK75  

          Super…

          0 0
        • tomfree  

          Ty kotouče jsou úplně na .....nic.

          0 0
        • tomxxx  

          ICE tech kotouče už nikdy.

          0 1
          • Radek Broz  

            Souhlas, icetech je neskutečnej shit.

            0 0
          • Atilla  

            Proč? Mě to přijde lepší než sram atd

            1 0
            • JachymP  

              Mně taky přijdou ok

              0 0
            • jeniiiik  

              Taky jsem s nimi neměl problém a dálných si je znova.

              0 0
              • krabica  

                Nejsou pro notorické brzdiče, ti je propálí. :-)

                https://www.bike-forum.cz/…-ice-tech-ko

                1 0
                • jeniiiik  

                  Jo vím, taky jsem jich viděl několik propalenych celkem brzo, ale ti co to měli by spálili asi i 400mm velké a 5mm kotouče. 

                  0 0
                • mirorek2  

                  Tak tak, když váží souprava sto kilo, nedají to :-)

                  0 0
                  • tomxxx  

                    Tak vtipný je, že já nemám ani 60 kg a nemyslím si, že brzdy moc zatěžuji. Stejně se mi zkroutily.

                    0 0
                    • Cryzyy  

                      Nemam ještě sjet ani první destičky a SLX kotouče mam sjete na 1,6mm, kotouče sotva na pul roku :(

                      0 0
                      • tomxxx  

                        Mně vydržej odhadem tak 7tis na biku a 12 na silnici. Výdrž teda asi v klidu.

                        0 0
                      • MlokCZ  

                        Organiky nebo sintry? I přesto (jak píšu níže), že je vozím na všech kolech, tak jsem ještě ani jeden kus kotouče nesjel, že by byl na výměnu. Měl jsem tedy více kusů, tak se nájezd rozložil na více kusů, ale dle jetých destiček tedy používané nebyly zase tak málo.

                        Tam kde jsem měl organiky, tak i 5× nové desky (na předním, na zadním měním o dost méně často), tam kde jsem měl sintry, tam mi vydrží desky dlouho a tam nejvíc jsem se dostal na třetí na předním (a kotouč stále ještě není na výměnu).

                        0 0
                        • Cryzyy  

                          ja je dostal na novem kole s organikama, najel jsem na nich odhadem do 2k km, pak jsem daval nová kola s montáží kotoučů na 6 děr, takže jsem CL kotouče přehodit nemohl, jenom jsem si pri výměně kol všimnul opotřebením kotoučů, které jsem nečekal

                          0 0
                      • Mr.Duck  

                        Já je teda vozím na všech kolech. Přední jsem ještě neměnil za 6 let ani na dh. Zadní tak 3 sezóny, cca 10 párů desek. Originální sintr desky.

                        0 0
                        • mr.nikdo  

                          A to je zvlastni.

                          Ty jezdis prece jen po rovine :D

                          0 0
                        • mirorek2  

                          Ice tech, nebo plné slx? To je dost rozdíl i u „nás“ lidi kolem mě se SMRT76 nemají celkem problém, když neváží jako já :-)

                          ale 86 už jsem vyprsklé utavené teda zažil

                          0 0
                          • krabica  

                            u Davida? :-) Pořád se tu moc neřeší použití a váha, když má souprava 120kg a jezdí dolekopcom BP a pod., tak to dostane jinak na prdel než u 60kg borce na XC, který kopec neviděl z dálky… :-)

                            0 0
                            • mirorek2  

                              Mu to fajně vyprsklo :-)

                              Jistě že ano, fyziku neochčiješ, proto mám 220/200 MRDPky kotouče, všechno jinak zapálím :D

                              Super jsou ještě ty dvojité Hopy, ale přece jen kotouč za trojku je docela dost

                              0 0
                          • Mr.Duck  

                            IceTech – RT86-L na vsech kolech vepredu i vzadu.

                            Mam teda jen cca 70kg oblecenej, ale delam co muzu abych to pro ty kotouce vykompenzoval :)

                            0 0
                  • Atilla  

                    Mám oblečený, taky 100kg a mám na nich 2× Francii, 2× Itálii a českých bikeparku tak 50 dní se Saint metal. V dešti, bahnu,..

                    0 0
                    • jeniiiik  

                      To je těžko, jeden brzdí prakticky nonstop na trailu v bikeparku, někdo jen ,,párkrát,, …kdo to asi spálí? Taky mi držely. A na gravelu je mám tak tři roky. Tam je nevýhoda to, jak se na chladič chytá bordel s vodou, tak se odstředivou silou dostává na brzdnou plochu a furt to škrtá…

                      0 0
                • Radek Broz  

                  Viděl jsem to rozsypaný na vrstvy i po 14 dnech.

                  0 0
              • jeniiiik  

                …dal bych…

                0 0
            • Radek Broz  

              Jinak Sram by samozřejmě brzdy taky dělat radši vůbec neměl:)

              1 0
          • acidb  

            Taky by mě zajímalo, co je na nich špatného?

            1 0
            • tomxxx  

              Jsou měkký díky sendviči z hliníku. Rychle se zkroutěj a škrtaly mi o dost víc než sramy. Srovnat je je celkem porod, protože se zase zkroutěj zpátky.

              0 2
              • JachymP  

                Jo? Mě připadá, že jsou tak měkký, že se bržděním srovnaj samy. Pokud teda nedostaly přímou ránu, ale to zas jde srovnat rukou.

                0 0
                • tomxxx  

                  Hele nevim, pak už jsem si označil i místo, kde to škrtá, srovnal jsem a za pár jízd to škrtalo zase na stejném místě. Se sramem mám pokoj. Ale ono je to fuk, i úplně obyčejné kotouče fungují lépe jak icetech

                  1 1
                  • MlokCZ  

                    U mě přesně naopak. Icetech kotouče vozím na všech svojich kolech už cca 8 let a rovnat kotouč jsem musel jednou a to jen lehce rukou. Jinak se to vždy srovná samo při brždění. Oproti tomu předtím jsem jakékoliv jiné kotouče (a byla jich celá řada růnzých) rovnal každou chvíli (žádné samovolné rovnání při brždění) a měl kvůli tomu koupený i rovnák na kotouče, kterým to šlo lépe.

                    Dohromady to bude tak 12 kousků.

                    Do nedávna jsem tedy vozil jen 180mm, až teď na éčku mám i 203mm.

                    2 0
    • grafik  

      Kellys, nové batohy, bezdušová sada na opravu, docela dost nových „drobností“, jen na ukázku dva odkazy, ten batoh vypadá dobře …

      https://www.kellysbike.com/cs/batohy-c58/

      https://www.kellysbike.com/…ystemy-c950/

      0 0
      • boo-beek  

        Ty ceny za batohy jsou nesmysl. Ten jejich 8l váží o 80g víc než moje starý Syncro 15, takže ten 16l batoh na tom asi bude ještě hůř (hmotnost tam nemají). A stojí stejně jako Osprey, no…

        0 0
    • cyklista86  

      Zajimave superior bude prodavat znovu 2021 model? https://www.cykloadam.cz/…-chrome-2021

      Me by stacil ten novej model na shimano 105 https://www.cykloadam.cz/…m-elite-2022

      Ted otazka jestli to predobjednat a nebo se na to ****** a na novej rok proste vzit co bude. Abych totiz na bazaru pak nenarazil treba na ten 2021 model na ultegre kterej jezdil nekdo rok rekreacne a mohl bych mit tak skoro novej ja nevim o 25 tisic levnejsi.. To by me nasralo. :D

      0 0
      • jonti  

        V rozhovoru s nekym se Superioru psali, ze nejspis nejblizsi roky nebudou delat nove modely kazdy rok. A ze to tak ma hodne znacek.

        Jestli chces nove kolo nebo jete kolo se musis rozhodnout sam.

        0 0
    • TK75  

      Spešl Crux 2022 https://cyclingtips.com/…crux-review/

      Fakt se mi líbí, zvětšená prostupnost na 700×47 nebo 2,1" u 650b a rám je lehoučkej.Má takovej jemnej šmrnc mi přijde

      1 0
      • Melvin  

        Zrovna jsem na to koukal. Ta váha je parádní a i ten rám vypadá k světu. Jen ta cena se mi moc nelíbí, ale to už začíná být tak nějak standard.

        0 0
      • plzakj  

        Ten ram mi pripomina SJ HT :-)

        1 0
      • tomxxx  

        Tak tohle nutně potřebuju.

        0 0
        • TK75  

          :-D jo já taky… Ten jejich Aethos styl je mi teda daleko bližší než aero novinky konkurence

          Akorát tenhle mi něco připomíná…:-)

          0 0
          • tomxxx  

            Vyprodáno, podle netu je už jiná barva a jen v nějakých velikostech.

            0 0
      • krabica  

        Ten černý je parádní.

        PS: Nemáte tip na podobný rám od jiného výrobce? Tz. karbon, rovné kulaté spíš tenké trubky, zadní šavle až nahoru, prostě spíše klasický vzhled… Nejlépe jen samostatný rám.

        0 0
        • TK75  

          https://gravelbike.cz/cs/94-ramy

          Možná Ibis…nebo Salsa a Merit? Ale moc toho asi právě takhle jako Crux nebude…navíc má sice velkou prostupnost, ale je to zvládnutý i bez té snížené řetězové vzpěry …to je taky dost ojedinělé

          0 0
          • Melvin  

            To, že je to bez té snížené vzpěry je asi to nejlepší. Některé rámy to už mají docela přehnané.

            0 0
            • krabica  

              Právě, ten Spešl je fajnový, ale je to Spešl, což mi je proti srsti, navíc ten S-Works rám bude za pálku, to asi překousnu vzhled a pak mi vychází GT Grade.

              0 0
              • tomfree  

                Líbí se mi mercedes,chtěl bych mercedes,ale ta škodovka vypadá skoro jako mercedes a daleko lépe jezdí, říkal soused co ji má :-)

                0 0
                • mirorek2  

                  spešl je ale spíš vw než škodovka, taková k**va pro všecky :-)

                  0 0
                  • krabica  

                    Přesně… :-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      VW s cenou Merglu.

                      1 0
                      • krabica  

                        122k Kč za S-Works rám a 82k za obyč, třeba GT Grade můžu mít za 29k Kč, to mi přijde brutálně neúměrné… Navíc nejde přidělat mechanický smyk, což je pro mně podmínka.

                        0 0
                        • Melvin  

                          No to je mazec, ty ceny jen za rám. Bych ještě pochopil u fulla s vidlou a tlumičem, ale tak je to jen pár trubek.

                          0 0
          • tomxxx  

            A není lepší koupit gravel, než cyklokrosku mi, když chceš prostupnost? Zase CX je prostě závodní nástroj.

            0 0
          • tomxxx  

            Já myslel, že kupovat přestříkaný Číny už lidi přešlo.

            1 0
        • jkcz  

          Orbea Terra

          0 0
    • MrDucky  

      Nové Rockridery:

      https://www.vojomag.com/…f-pour-2022/?…

      0 0
      • wilda81  

        Pěkné!

        0 0
        • mirorek2  

          Taky to tak vidím, pod lakem možná jen epoxid, ale zbavili se hnusných křivek :-)

          0 0
      • grafik  

        Super.

        0 0
        • Radek Broz  

          Stačí vyměnit grafika a ty kola hned začnou vypadat k světu, že jo?:)

          3 0
      • Polka  

        Ta HT stavba mi připomíná lehce Ghost, ale full čím dál pohlednější. Ale ať na to nedávají ty Krakeny s papírovýma bokama, prochcává skrz to mlíko a hned se to řízne.

        0 0
      • Dazz  

        Líbí se, ale až bude cena tak to bude kompletní :-)

        1 0
      • sorak  

        je fajn, ze to nekam posouvaji.. ovsem bowdeny porad zvenku coz je skoda..

        ten design me uplne neuchvacuje, otazka je jak to bude vypadat nazivo + jaka bude realna dostupnost

        0 0
        • jonti  

          U fullu to je porad stejny ram, jen zadni stavba je z jednoho kusu a z karbonu.

          HT je novy a bowdeny jsou vnitrkem.

          0 0
          • sorak  

            no u toho HT se mi spis libi ten stary, tu mi nesedi ty hrany a schodky co tam udelali.. hlavne by me zajimalo jestli ten kastlik nebo co to ma byt na horni ramove trubce ma nejakou funkci

            0 0
      • sorak  

        zde to vypada na vice informaci k tem novym Rockriderum:

        https://bikerumor.com/…untain-bike/?…

        U celopera 900 S – oproti predstaveni na Roc d Azur jsem si vsiml:

        • zmena designu – misto bile jsou v pastelove tyrkysove nebo jak se ta barva jmenuje :D
        • zmena osazeni vidlice /tlumic – misto SID / SID Luxe select + to ted vypada na Manitou R7 Pro 120mm a Manitou Mara tlumic
        • teleskopka asi jiz v vyroby
        • hadice/bowdeny vnitrkem ramu!!!
        0 0
        • jonti  

          Ten clanek je o kolech, na kterych bude zavodit team, prodavat se budou nejspis v jine barve a v jinem osazeni.

          0 0
          • sorak  

            Ano, vim, ze tam zminuji taky ten jejich team, ale myslim, ze osazeni znacky Manitou uvidime i na seriove prodavanych kolech – pokud tedy vyrobce nebude mit dodavatelske problemy.. protoze Decathlon se snazi na ty svoje kola nacpat co nejvic domacich znacek a tez Manitou chce zas ziskat zpet ztracene pozice na trhu a toto je pro ne nejsnadnejsi cesta..

            Design/teleskopka – jo, to je dost mozny, ze u serie neuvidime.. ty hadice venkem ale byly hodne kritizovane, takze toto by tez mohlo byt i na seriove prodavanych kolech.

            0 0
    • grafik  

      MMR Rakish 2022

      0 0
      • Kaire  

        Ten rám už je venku rok, takže jen novej katalog. Sehnáno pod 60tis. v létě, celkem fajn kup a fajn kolo :D.

        0 0
        • grafik  

          To je L-ko? Na MMR se mi líbí sloping. Když ho porovnám s Canyon … : /

          0 0
          • Kaire  

            Jojo Lko… Exceed byl taky v merku. Zkoušel jsem Canyona v Lku a ten Sloping mi na tom rámu taky vadí. Pak taky flatmount, vedení bowdenů, sedlová objímka… sem asi trochu konzerva.

            0 0
            • grafik  

              A tvoje výška/rozkrok?

              0 0
              • Kaire  

                180/85. To MMR má dost podovnou geo jako Scale, ten lze vyzkoušet na více místech. Já z něj přecházel, tak sem věděl co chci…

                1 0
    • krabica  

      Santa se spojil s Cannondale, jak se říká, svůj k svému… :-)

      https://www.vitalmtb.com/…y-Pon-H,4785

      0 0
    • boo-beek  

      Swat na hliníkovém rámu… SJ EVO v hliníku <3

      Zajímavá novinka, kdyby to u nás nemělo cenovku 76K CZK (v US je oficiální cena 1 900 USD) za rámovku, byla by to pro mě ještě zajímavější novinka. Tyhle prachy za to ale nedám, i s ohledem na situaci na trhu…

      https://www.pinkbike.com/…ability.html

      1 0
      • TheJD  

        Cena v US je bez dane, ale ten rozdil je porad propastny. Zajimave.

        0 0
        • boo-beek  

          To je pořád 41k CZK, takže clo, DPH a lokální přirážka je krásných 85%…

          0 0
        • embi  

          Kolik je v US dan? :-)

          0 0
          • tomxxx  

            Stát od státu cca 7%. Jooooo nepodnikající evropani jsou holený.

            0 0
      • McBlacky  

        Bud v klidu, vetsina velikosti SJ evo pro CR na 2022 je vyprodana, ramy snad vsechny vcetne sworks ;)

        0 0
        • boo-beek  

          Nabídli mi v mojí velikosti (S4) nějaký základní build (F36 rhythm, Float X Performance, NX + Code R) za 110 nebo lepší (Fox Factory + GX + Code RS) za 150k k závaznému objednání… Ale to prvotní nadšení trochu ochladlo, protože to osazení vlastně moc neřeším, stejně tam chci něco jinýho, a za ty prachy už to mi to tak moc smysl nedává, byť je to geniální kolo.

          0 0
          • McBlacky  

            smysl co do osazení má jen Pro a Sworks, 260 a 345t :/

            zase nesmysl cenou no.

            jak píšeš dávat 110–150 za šrot co z toho půjde dolů je úlet.

            0 0
      • Smazaný účet  

        nový Trek Top Fuel má krabičku na drobnosti taky (i v hliníku). Základní model za 68k vypadá lákavě ale hmotnost 16 kg u 120mm kola jsem naposledy viděl u tesco fullu

        Ceny stejně ustřelené jako Specialized… https://mtbs.cz/…ie/tech-news#…

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          To víš, XC tak jak se jezdilo před 10 lety už nikoho nezjímá a na turisty sere pes :-(

          0 0
          • Mr.Duck  

            Neříká se tomu dneska gravel?

            2 0
          • krabica  

            Turisti jsou právě v teď ve středu zájmu, jen moc nepochopili, že ty gravely, s miliony brašen, jsou pro ně… :-)

            0 0
            • tomfree  

              Možná jim trochu vadí to,že cena je stejná jako u jejich ojetého vozu.

              0 0
              • tomxxx  

                A co je cena ojetého vozu? Může to být úplně jakákoliv částka.

                0 0
                • -b-n-x-  

                  U mě by to bylo jednou 30 tisíc a jednou 100 tisíc.

                  A říkám si, že ten zimak na kterém jezdím do práce, že chvíli taky bude mít hodnotu 30 :-) (tedy, on tu hodnotu už nikdy mít nebude, ale ta částka co jsem do něj nasypal bude taková :-) )

                  0 0
                • Kaire  

                  Asi tak. V létě u Zell am see každý druhý turista na ečku s factory 38. Pak se divíme že nejsou díly :).

                  0 0
        • jonti  

          16kg u kola s 65 stupnovou hlavou.

          0 0
        • novas752  

          Lákavě?? Recon, mt200 brzdy… to nezní moc lákavě. Jako u všech jiných kol je nejlevnější model jen rám oházený šrotem co se nevyplatí kupovat.

          16kg je dost no, to nemá ani moje enduro.

          0 0
          • Smazaný účet  

            ve srovnání s rámovou sadou Specialized SJ EVO za 76 czk je 68t CZK za celé kolo Trek celkem dobrá nabídka…

            1 0
    • grafik  

      SUP 2022: https://superiorbikes.com/…mtb-hardtail

      (ctrl+c,v loňská kolekce, xp 969 má podle mě jen nově gloss logo.)

      0 0
    • jkcz  

      Tak co, bude mít Terra přepracovaný rám nebo to jsou jen s velkou pompou ohlašované nové laky? S dodaním 2024 ?

      https://experience.orbea.com/en/terra?…..

      0 0
      • kliiima  

        Podle videa nový rám včetně vedení kabelů představcem a hlavovkou

        0 0
        • jkcz  

          Aha, tak ja se tam odmitnul registrovat. Toz to su zvedavy, doufam, ze tam nenacpou milion sroubku na ram a vidlici jako ma treba grizl.

          0 0
          • kliiima  

            grizl z toho snad nebude

            0 0
          • Melvin  

            Za mě teda pěkné. Hlavně ta modrá varianta. https://www.orbea.com/…d/terra/cat/

            1 0
            • jkcz  

              Musim si na to zvyknout, stary model byl vic usedly, i jako „silnice“ nevypadal zle. Ted je to uz cisty gravel. Aspon ze nepodsekli zadni vzpery. Futral v ramu na vercajk super.

              0 0
              • JachymP  

                A Jirku zas jebne, zvětšili BB drop o centimetr ;)

                Tahle Terra je 10× hezčí, než ta stará.

                0 0
                • TK75  

                  https://mtbs.cz/…ie/tech-news#…

                  Sice píšou že se položil hlavovej úhel, ale pravda je že naopak…stará Terra měla 70,5° (L) nová má u L 71°

                  A nesmí chybět můj oblibenej nesmysl (co se píše jen u nás v ČR) „upuštěná řetězová vzpěra, aby řetěz nemlátil“

                  0 0
    • jecnak  

      S těmi závodními gravely se roztrhl pytel – Giant Revolt 2022

      Opravdu to vypadá, že výrobci cítí příležitost se prosadit v nové závodní kategorii.

      0 0
      • orm  

        Tak snad to UCI nezabije jako silnicky nebo CX a necha tomu volny prubeh jako v MTB. Celkove mne UCI vadi jak si porad prisvojuje pravo, jako soukroma organizace, na vsechno co vypada jako kolo. Zde byl konecne prostor rozjet zavodni cyklistiku bez UCI, ale UCI se sem zas musela ******.

        0 0
        • Mr.Duck  

          Tak ews založili protože nechtěli s uci nic mít. A teď ews spadá pod uci, tak nevím jestli je z toho cesta ven.

          0 0
          • orm  

            Tezko, kdyz si UCI monopolizovala zavodniky, ve smyslu ze zavodnici s licenci od UCI (narodniho ekvivalentu) mohou jezdit jen zavody pod UCI a zbytek jen na vyjimku.

            1 0
      • Melvin  

        Mě tam nesedí ten krátký představec a berany. Ale ty ceny na dnešní dobu vypadají celkem dobře.

        0 0
        • jecnak  

          A docela vysoká hlava. Tím, že je tam 1 a 1/4", tak se bude jiný představec (nebo dokonce integrovaný kokpit) hůř řešit.

          0 0
          • jonti  

            Je jich uz dost, resil jsem to na Canyonu, vysokou hlavu vyresil 13cm –17st Ritchey Comp predstavec a integrovany kokpit lezi v supliku.

            0 0
          • Cryzyy  

            Ve specifikacu maji napsano „Advanced SL-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer“ coz neni 1 a 1/4", respektive na TCR Advanced Disc a Liv Avail Advanced to je napsane taky a je tam normalni sloupek… ale oni stacej ty " integrovane" podlozky a vrsek hlavka i kdyz to uz je dneska taky skoro vsude.

            0 0
      • krabica  

        Mně celkem mrzí, že neprodávají verzi na komplet GRX 810.

        0 0
        • jkcz  

          Oni to ted vsichni lataji jak se da, hlavne kliky davaji alternativni, protoze tech 810 moc neni. Resim to stejne.

          0 0
      • gek  

        Co si myslíte o těch otočných patkách (https://www.giant-bicycles.com/…chip-dropout) pro změnu délky zadní stavby (chainstay)?

        Je to opravdu k něčemu?

        0 1
        • TK75  

          Jasně…když máš krátkou zadní stavbu a použiješ třeba 45 mm pneumatiky, tak se nevejdou kvůli sedlové trubce.....proto je tam možnost prodloužit zadní stavbu, potom se vejde až 2,1" pneu

          Taky proto snížil Giant střed… používají se teď víc objemný pneumatiky než před pár lety (takhle to k tomu psali)

          0 0
    • NahoruDolu  

      Ze by 105 di2 byla vy vyrobe?!

      0 0
      • tomxxx  

        Tak hlavně mě zajímá co bude s 12sp sadou na cyklokros. Zas vydali jen Di2 na silnici a i takovej Wout musí jezdit dvojtác 50/34.

        0 0
        • Motyll  

          Mě zajímá biková elektrika…

          0 0
          • nooski  

            Však Sram už nějaký pátek funguje ;-)

            0 0
            • Motyll  

              OK, blbě jsem to napsal :)

              Zajímá mne bajková elektrika Shimano 12sp.

              1 0
          • orm  

            Mne zajima bikova elektrika u shimana jen do te miry, zda pri tom zariznou mechanickou xt/xtr nebo ne :-).

            0 0
          • tomxxx  

            Mě vždycky pobaví myšlenka na bikovou elektriku, když na jednom z prvních světáku se to vysypalo v mokru, myslím Emily Betty, a servisák v depu vytáhnul smotek kabelů a smutně na to koukal.

            0 0
            • Motyll  

              Mno jo, ale ne každej jezdí SP.

              0 0
              • tomxxx  

                Tak já neříkám, že bych to na základě toho nechtěl, nebo že je to blbé, jen to vypadalo fakt špatně, když to byla tenkrát novinka.

                0 0
            • nooski  

              Elektrika a draty to je taky minule stoleti.

              1 1
              • tomxxx  

                Tak shimano na bika nic jiného nemá, v podstatě je to tedy i současnost.

                0 0
                • nooski  

                  Tak byt to jen na Shimanu, tak dneska mame maximalne telefoni budky a fax :-) I nova Di2 je k smichu.

                  0 1
                  • Smazaný účet  

                    Zato dneska se vším na nabíjení, displejem a appkama jsme borci ;)

                    2 0
                    • TK75  

                      Přitom z budky šlo volat zadara…stačilo mlátit sluchátkem do otvoru na mince...... kdo to dneska má :-)

                      0 0
                  • tomxxx  

                    Jestli ti přijde řešení „jednoprevodnik téměř vždy“ a krabice na šaltru (a smyku) jako elegantní řešení, tak oukej. Mně teda přijde baterka schovaná v rámu u středu daleko praktičtější a elegantnější.

                    Asi jako největší vtip mi přijde ta kysna na přesmyku u sramu.

                    5 0
              • orm  

                Internet ti jede pres co, kdyz vezmem zjenoduseni, ze optika je drat (coz neni ani to shimano)?

                0 0
              • JakeF  

                Jojo, 21. století je přehazovat baterku mezi sedlovkou a přehazovačkou podle toho, jestli chceš zrovna přehazovat nebo dávat dolů sedlo :))

                Mě teda dráty schovaný v rámu sraly výrazně míň, než neustálý dobíjení.

                0 0
                • kubad  

                  souhlas, aktuálně je to hodně zjednodušené u nové Di2 a nevidím v tom problém,

                  0 0
                  • orm  

                    U MTB prehazky, jeste vice nez u silnicni, by mne vadila ta integrovana, a draha, logika v prehazce. To je z meho pohledu fail.

                    0 0
                    • novas752  

                      Ale to má Sram stejně, tam je to taky.

                      A oproti předchozí Di2 je to výrazné zjednodušení – odpadla řídící jednotka v koncovce řídítka atd., odpadl bluetooth vysílač jako samostatná propojka. Teď jsem to daval na 1 Madonu. Tam je Baterka pod košíkem na ní je nabastlenej junctionbox stahovačkama a ještě tam přišla BT jednotka stahovačkama, vypadá to jak rozvody na sicilské vesnici.

                      0 0
                      • TheJD  

                        Mohli dat ridici jednotku k baterii. To by podle me bylo mnohem elegantnejsi a neda se rict, ze by nekdo jezdil bez baterie…

                        0 0
                        • novas752  

                          Si myslím že se snaží mit baterku co nejmenší aby se snadno vešla do všemožných sedlovek a rámů. A na silnici ta přehazka neni nijak extra likvidovanej díl.

                          0 0
      • nooski  

        Jop, a bude i 12sp v mechanice.

        0 0
    • diablo311  

      Ahoj, ma nekdo zkusenosti s CUBE AGREE C:62 SLT 2022?

      Jaka je kvalita ramu? Co ostatni komponenty? Co rikate na pomer cena a kvalita? Vyplati se kupovat takoveto kolo? Muze k tomu nekdo napsat vlastni zkusenosti a pocity? Diky za jakekoliv info.

      0 1
      • tomxxx  

        Nemám acreed, ale s Cube karbonem nemám problém.

        0 0
      • Jáchym 1  

        Měl jsem Agree Race 2018,pak 2020.Prakticky totožná kola.Spokojenost.

        Teď čerstvě Agree Pro 2022.Zatím pár kiláků.Jízdní projev citelně rozdílnej.

        Přikupil jsem FFWD Tyro 40.

        Teď ještě trochu lepší počasí,abych to mohl důkladně testnout.

        0 0
      • diablo311  

        Jakou velikost byste doporucili pro tuto vysku; 182cm, vnitrni delka nohy 85cm.

        Kalkulacka na Cube stranjach rika 56cm nebo 58cm. Jak je to s velikosti ramu u Cube?

        0 0
        • Jáchym 1  

          Jseš bohužel mezivelikostní.

          Já – 187/88cm,mám 58cm.

          0 0
          • diablo311  

            Jakou velikost by jsi doporucil? S predstavcem se nic neudela, takze tam asi moc moznosti na nastaveni nebude, co?

            0 0
          • Jáchym 1  

            Nejsem až tak jednoznačně přesvědčenej jako ostatní,že 56ka je pro Tebe jediná volba.

            Chtělo by to si na to sednout.

            To je rada,co?

            0 0
        • TheJD  

          Jednoznacne 56. Kdyby to nemelo sedet, potrebujes jiny ram.

          0 0
        • kubad  

          měřím 182–3cm sice kratší nohy 82cm a měl sem Cube 56cm o 58cm bych nikdy nepřemýšlel

          0 0
    • zimzum  

      Marin 2022

      2 0
    • jerrymouse  

      Nové Sonder Camino (geo víc do mtb, úchyty na vidlici, průchodnost 700×50c) https://www.bikeradar.com/…nder-camino/

      0 0
    • TK75  

      Milovníci značky Stanton vypadá to, že už i tyhle tvůrci těch nejkrásnějších hardtailů mají novinku titanovej gravel bike

      Stanton Switchpath Ti https://happyride.se/…het.3691914/

      0 0
    • goofy  

      Nový Pivot Shadowcat. Asi jsem se zamiloval! Jenom s tou délkou sedlovek se všichni už trochu zbláznili… :-)

      0 0
      • mirorek2  

        Xl 300 mm zdvih teleskopu to řeší :D

        0 0
        • McBlacky  

          Vakl a zlomenej ram v cene ;)

          Hlavne ze se usetri material a vaha na ramu, abys to pak nastavil teleskopickym ingotem.

          Pro lidi jako ja, co maji dlouhe nohy a nechteji kolo s rozvorem autobusu je myslim vyreseno. Budeme chodit pesky.

          0 0
      • krabica  

        Bereš Mko? To L je totiž pomalu dlouhé, jak běžne XLka… :-)

        0 0
        • goofy  

          No asi bych stejně raději bral Mach6, ale líbí se mi… :-D

          0 0
      • jeniiiik  

        Hehe…to bude lidí, co budou plakat, když do toho nalejou DOT.

        4 0
      • orm  

        Na to mohu napsat jen konecne. Dotka je to co me od sramu silne odrazuje. Kazdopadne jsem si pro jistotu zkontroloval datum uverejneni videa :-).

        1 0
      • Mr.Duck  

        Jestli budou páky spolehlivější než Code, tak by to byl dobrej deal za tu cenu myslím. Možná ještě jednou najdu sram brzdy na svým kole, v Izraeli bude hrát Van Halen ( :( ) a svět bude v míru! ✌️

        0 0
      • jkcz  

        Sakra, a to zrovna predelavam posledni kolo v baraku na Shimano, abych mel vsechna jednotne s mineralnim olejem…

        0 0
      • VojtaXY  

        a bude i verze pro silnici/gravel?

        0 0
      • MI.KU  

        Jaký je důvod toužit po minerálním oleji místo účinější DOT….?

        0 1
        • kubad  

          Ekologie?

          1 0
        • Smazaný účet  

          Píšou v článku prodloužení odvzdusnovaciho intervalu z 1 na 2 roky. Vhodně pro začátečníky kteří chtějí víc jezdit než servisovat kolo.

          0 0
          • JakeF  

            Ti by se měli hlavně Sram brzdám vyhnout… Úplně každej by se měl Sram brzdám vyhnout :))

            7 0
          • MI.KU  

            Aha mám 2 roky DOT a ještě jsem na to nesahl a je úplně ok.

            0 1
            • orm  

              Na zaklade ceho myslis, ze je uplne ok ;-)?

              0 0
              • MI.KU  

                Na základě toho že brzdy mají krátký chod a na konci jsou tvrdé – žádná houba.

                0 0
                • novas752  

                  Možná by bylo dobré nejprve tu brzdovku vyměnit, jít se projet a až poté tady referovatz o tom jak ta kapalina byla „ok“. Je to stejné jako s vidlicí, pomaloučku se to zhoršuje a zhoršuje, ale když se konečně udělá servis tak je to najednou ku.va rozdíl.

                  1 0
                  • MI.KU  

                    Na to, že si kola servisuji 20 let sám bych řekl, že dokážu poznat jestli je brzda ok nebo ne.

                    Vidlici jsem si servisoval nedávno, kdyby brzdy nebyly ok udělal bych je taky.

                    Ale děkuji za věcný komentář ;)

                    0 1
                    • capo  

                      Nezapoměň že on se taky postupně snižuje bod varu. Takže až budeš někdy sjíždět pár stovek výškových metrů v kuse a začne se ti to vařit brzda jen proto žes to nevyměnil, budeš mluvit jinak ;).

                      0 0
                    • orm  

                      Jak bez rozdelani poznas stav dotky? Pokud bys nam chtel udelat radost, tak udelej fotky nove brzdove kapaliny a te co vytlacis z brzd. Ono to treba brzdi a nejakym zazrakem to nenatahlo vodu, ale bude to plne necistot a celkove to povede k vetsi degradaci tesneni nez kdyby ses o to pravidelne staral, takze ti to jednou proste prestane tesnit a brzdy budes moci vyhodit.

                      1 0
                      • vysmátej bajker  

                        přesně. hlavní rozdíl za mě je dotka sežere všechno, teda když se vyleje v dílně olej tak to taky není paráda uklízet.

                        olej měním cca ob destičky,stojí to prd na shimano žádné extra nářadí netřeba a brzda i po letech chodí hladce a nesekaj se pístky je velké plus.

                        0 0
                    • grafik  

                      Tady je to samej odborník na brzdy, že : )

                      0 0
                      • MatS  

                        U auta ji asi taky nemění, vždyť to brzdí. Až na to, že je interval její výměny dva roky bez ohledu na počet najetých km.

                        0 0
                        • MI.KU  

                          Právě – 2 roky – takže DOT vydrží vždy minimálně 2 roky – to jestli ji tam budu mít 2 roky nebo o 2 měsíce déle nehraje roli – jde o to aby tam nebyla 3,4 a více let.

                          Ale jak zde ,,místní odborníci” psali ze ji musíš měnit každý rok a minerál vydrží 2 je prostě kravina.

                          0 1
                          • orm  

                            Vsiml sis, ze je mensi rozdil ve velikosti samotne brzdy a mnozstvi brzdove kapaliny v aute a na kole, ze :-)?

                            0 0
                            • nomecz  

                              a vsiml sis rozdilu brzdene hmoty v aute a na kole, ze ? _-)

                              0 1
                              • orm  

                                V tom ale nebyl point. Point byl v tom, ze v aute je vsechno jinak dimensovane – tesneni, mnozstvi kapaliny, velikost brzd, coz z toho dela system odolnejsi na kvalitu brzdove kapaliny. Tech par ml dotky v brzdach se rychle znecisti a staci malo vlkhosti nebo necistot, ktera projde do systemu, aby to prestalo poradne fungovat.

                                0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jasně. A ve SRAMu jsou zřejmě taky úplní blbci, co tomu vůbec nerozumí:

                            „Bleed your brakes at least once a year to ensure optimal braking performance, or more frequently as needed. If you ride frequently or regularly ride aggressive terrain, it is recommended to bleed your brakes more frequently.“

                            https://support.sram.com/…M-DOT-brakes-

                            0 0
                            • MI.KU  

                              To je doporučení na odvzdušnění né na životnost brzdové kapaliny.

                              DOT má dle typu životnost 3–5 let například DOT5 až 15 let – doporučuje se nicméně její výměna po 2 letech nejčastěji pro vázáni vlhkosti a tím snížení odolnosti vůči vysokým teplotám – preventivní opatření.

                              Pokud ani po 2 letech nemám brzdu zavzdušněnou což poznáš podle chodu páky – není houbovitá na konci, ale zůstává tvrdá – pak není důvod ji po roce měnit klidně vydrží 2 a vydržela by třeba i 3 ale proč to pak pokoušet.

                              Pro kolegu – ano je tam podstatně méně kapaliny – také ale brzdíš výrazně menší hmotnost a mas výrazně nižší teploty od brzd.

                              Proste dělal jsem brzdy po necelém roce Shimano XT minerální olej protože paka měla houbovitý chod, stejně tak starý Sram Code no a aktuální Sram Level TL mi po 2 letech drží stále perfektní chod – tedy nebyl důvod do nich po roce zasahovat – udělám si je letos to ano ale až jako součást podzimního servisu kdy budu zas dělat vidlici a rozebírat cele kolo a vymenim i kapalinu v brzdach.

                              DOT 5.1 má bod varu kolem 250°C minerální olej kolem 150°C – jestli se někdo bojí toho, že uvaří kapalinu nechápu proč používá Shimano ;)

                              0 1
                              • MatS  

                                Bod varu minerálního oleje Shimano je 280°C.

                                DOT 5.1 (Liqui Moly) má tzv. suchý bod varu 270°C a mokrý bod varu 191°C.

                                Dry Boiling Point – bod varu brzdové kapaliny bez přítomnosti vody v systému

                                Wet Boiling Point – bod varu brzdové kapaliny s obsahem 3% vody v systému

                                Najdeš dotku 5.1, která má i o pár stupňů lepší hodnoty, ale bral jsem běžný průměr.

                                0 0
                              • orm  

                                Je rozdil mezi zavzdusnenou brzdou a dotkou ktera natahla vodu. V privnim pripade to poznas hned, ve druhem pripade to poznas az kdyz se voda zahreje nad sto stupnu a zmeni se v paru. Pri nizsich teplotach je voda stejne nestlacitelna jako jakakoliv jinak kapalina. Zaver je takovy, ze to jen tak nepoznas pomackanim paky, ze je dotka uz spatna. Stejne tak nepoznas, ze je plna necistot a degraduje ti tesneni.

                                Bod varu shimano mineralniho oleje je 280C.

                                Bod varu cerstve dot 5.1 je 270C.

                                https://epicbleedsolutions.com/…-mineral-oil

                                Co tam mas dal?

                                0 0
                                • MI.KU  

                                  To ze proste brzdy dělám podle stavu a nebo co 2 roky jako v autě.

                                  Ok asi už ten minerální olej vylepšili – nesleduji pamatuji si začátky kdy to proste to co DOT nesneslo.

                                  0 0
                                  • orm  

                                    Vsak to ti nikdo nebere. Co ti tu lidi pisou je to, ze riskujes poskozeni brzd kvuli znecistene dot. Stat se to muze a nemusi. Je to ciste na tobe :-).

                                    0 0
                              • Smazaný účet  

                                To je doporučení, které znamená jednou ročně vyměnit DOT kapalinu.

                                0 0
                                • jecnak  

                                  Ano, však je to většinou i v manuálu. Na motorce ji měním 2× ročně. Na závodních se mění po každém závodu. U auta 1× za 2 roky.

                                  0 0
                              • Smazaný účet  

                                na DOTce se shodneme.

                                Mění někdo preventivně i mineral oil? A nebo pokud není brzda zavzdušněná tak na ni nesahat?

                                0 0
                                • tomxxx  

                                  Měním jednou ročně.

                                  0 0
                                • jecnak  

                                  1× ročně

                                  0 0
                                  • -b-n-x-  

                                    Chlapi, vy mě děsíte. Já si ještě nikdy kapalinu v brzdach neměnil!

                                    0 0
                                    • Kaire  

                                      Ono to bude i bez výměny fachat leta… jenom potom budeš tahat regulérní bláto a na proplach dáš dvojnásobek oleje. Na svém to ale ± po roce měním.

                                      0 0
                                      • MatS  

                                        Pak to přeci prodá jako málo jeté kolo ženou 50kg kolem komína :-D

                                        0 0
                                        • Kaire  

                                          Takové kolo doma přesně mám. Jsou na něm M615 napuštěný v r2016, bez výměny, jenom odvzdušňováno a furt brzdí opravdu dobře (jó nejezdí to alpské sjezdy :)). Teď už na to nesahám jenom z p*dele a čekám jestli se to někdy pokazí.

                                          0 0
                                    • MatS  

                                      Já ji měním doma na dvou kolech a ještě v práci občas kolegům. Posledně to byly nějaké Magura brzdy na epicovi, tam jsem se vyvztekal, ale podařilo se :-) Když to neděláš na pank, ale koupíš si aspoň základní přípravky, tak to jde celkem snadno a rychle. Youtube pomůže, ale některé rádobynávody bych vynechal. dobrý je se podívat, co říká i výrobce jak postupovat.

                                      1 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Přesvědčili jste mne.

                                        Mam jedny magury a jedny depre tak si vyberu nějakou odvzdusnovaci sadu uni..

                                        0 0
                                • orm  

                                  Necistoty se tam dostavaji take. Olej je hydrofobni a pokud jezdis v mokru a do systemu se dostane voda, tak voda zustane v nejnizsim miste a to jen s kaliskem nedas a kdyz uz to delas, tak rovnou vymenis celou kapalinu. Takze ano, pokud jezdis je dobre ji vymenit. Pokud nejezdis nebo kolo nekde dlouho stoji, tak to potreba neni.

                                  0 0
                                • novas752  

                                  Na endurku si měnim 2× ročně, na hardtailu 1 ročně. Vždycky z toho vytlačim černej neprůhlednej olej.

                                  0 0
                                • Breakpain  

                                  Mnohem častěji než jednou za rok, u gravity kol ;-) …

                                  1 0
                                  • jeniiiik  

                                    Na Gravity je to tak dva víkendy v bikeparku a je tam černý hnus. Na pistcich to tahá prach z obrousenych destiček dovnitř, z toho je v nich největší humus.

                                    1 0
            • -b-n-x-  

              Přesně. Já mám na jednom starém kole dotku asi 15 let a brzdí to furt stejně.

              0 0
        • Smazaný účet  

          A to „účinější“ se prosím definuje jak?

          0 0
    • goofy  

      Nová Pomáda od Santa Cruz :-O

      Nebyl Nomad 5 novinkou loni?

      0 0
      • JakeF  

        S takhle dlouhou zadní stavbou už mohli dát tu 29" i dozadu…

        0 0
        • goofy  

          Takové kolo už mají – Megatower

          0 0
        • embi  

          dlouha zadni stavba je fajn :)

          0 0
          • suslos  

            jak na co… ideálně vyvážený střed

            0 0
          • JakeF  

            Jak kde… Mně jde spíš o ten paradox, že tam cpou malý zadní kolo aby to bylo obratnější a pak tu obratnost zabijou zadní stavbou dlouhou i na poměry 29". Ale holt asi marketing prodává.

            0 0
            • Atilla  

              No, ono to není jen o délce zadní stavby, ale hlavně o tom, že zadní kolo nepřekáží a zabírá o kus méně místa. Navíc se krásně hrne oproti předku.

              0 0
              • JakeF  

                Jasně, ale to jsou obecný výhody menšího kola, ne tý dlouhý zadní stavby.

                1 0
            • embi  

              Maly zadni kolo je hlavne abys nemel zadni plast obtiskly na prdeli.) Tuhej vyplet, tuzsi zadni stavba je pak cherry on toop :) A to jak se to chova treba ve vzduchu taky nezavisi na dylce stavby, ale kdyz mas rotujici kolo mensi a lehci, tak to bude znat.

              1 0
      • suslos  

        jsem zvědav jak se na těhle nových SC bude jezdit, více lineárnější zadek slibují už u MT2 :-O začínám se trochu bát, aby to nebylo málo :-D 33% u MT1 se mi fakt zamlouvá, ale chápu, že pro širokou veřejnost to nemusí být nic moc a s origo vzduchem už vůbec ne :-))

        0 0
    • Bumblebeee  

      Nová kolekce Basso 2023 na mezinárodních stránkách – – >. https://bassobikes.com/en/

      0 0
    • tomxxx  

      Snad to tu není, už je to asi měsíc stará věc. Nová biková XT Di2, ale zatím jen na elektrokola. Klasika je asi už hodně za dveřmi.

      https://www.bikeradar.com/…t-di2-m8150/

      0 0
      • Kaire  

        Jediný co sem nepochopil, proč to má zase ten čep navíc. Snad nechtějí zase probouzet DM patky.

        0 0
        • kubad  

          já zase nepochopil proč je to 11sp :(

          0 0
        • novas752  

          Zřejmě to maj postavený na starých 11spd řadách – na starém XT a XTR Di2, i naklonění paralelogramu tomu nasvědčuje, nové 12spd to mají jinak. Akorát to upravili a naroubovali na to nové ramínko.

          0 0
      • Smazaný účet  

        jestli to dobře čtu tak se to napájí z centrální baterie ebajku a vše musí být propojeno kabelem? No na ebajk je to asi jedno tam se to ztratí.

        Ale na klasiku MTB ne ne ne..

        1 0
        • novas752  

          tak.

          0 0
        • Kaire  

          Na E-bike bych řekl nejlepší řešení. A třeba na silnici mi taky přijde supr jedna baterie pro smyk i přehazovačku. Ale co já vim… praktické zkušenosti mám jen z testovaček.

          0 0
          • McBlacky  

            když ti ta jedna baterka dojde nebo se porouchá tak jsi v pizze. Na sramu dvoupile můžeš pořád řadit alespon vzadu nebo vepředu.

            3 0
            • jeniiiik  

              .

              0 0
            • Kaire  

              Hm to je fakt.

              0 0
            • MlokCZ  

              To pak bude opravdu lahůdka. Dojde baterka, takže dojíždíš bez dopomoci a k tomu nepůjde řadit. A v reálu se bude stávat někomu každou chvíli (když si spousta jezdců na ebiku nedokáže pohlídat dojezd na baterku).

              0 0
              • novas752  

                Třeba to mají ošetřené, řazení potřebuje daleko menší proud než motor = když už motor nepojede tak může řazení fungovat ještě dlooouho.

                1 0
                • MlokCZ  

                  Tak jistě. Udělat pro jistotu větší omezení, kdy už nepůjde přípomoc půjde. Ale to už teď jsou omezení, kdy to dává na konci vybití baterky do externího napájení (pro světla a jiná zařízení).

                  0 0
                • jeniiiik  

                  Samozřejmě že mají. Baterka Shimano je tuším vybíjená tak, že když chcípne, tak máš pořád okolo 4% kapacity. Shimano elektrika už jedenáctka šla napojit na baterku kola. Takže to není kdovijaka novinka.

                  https://ebike-mtb.com/…n-announced/

                  0 0
              • jeniiiik  

                Žádné rozumné moderní elektro se nevybije úplně do mrtva. Řadit samozřejmě půjde. Kdybys články vybíjel úplně, moc dlouho by nevydržely.

                2 0
              • jonti  

                Ta velka baterie i kdyz se vybije, bude mit porad dost energie na razeni.

                1 0
            • tomxxx  

              Nevim, kvůli tomu mít stále dva nádory na smyku a šaltru… Mně se v tomhle shimano líbí víc a u biku hodně nefandím tomu, jak se hmotnost postupně přesouvá dost na zadek – velká kazeta, velká přehazovačka a teď i baterka.

              Jestli Shimano někdy svoje Di2 na bika dotáhne, budou muset (asi s foxem) ještě upéct kompatibilní sedlovku a třeba elektrický lock. To by pak byla celkem paráda – jeden konektor, jedno nabíjení.

              0 0
              • mirorek2  

                Měl jsi někdy tu baterku axs v ruce?

                Kabely u elektriky jsou vtip…

                0 0
                • novas752  

                  Nejsou, je to jen jiný přístup, u toho elektrokola to dává velký smysl, řešíš jen nabíjení kola jako celku jednou nabíječkou, hotovo.

                  0 0
                  • mirorek2  

                    mopedy neřeším, bavíme se přece primárně o kolech

                    0 1
                    • novas752  

                      No nevim, tohle nové Di2 se týká pouze elektrokol, takže tahle diskuze je primárně o nich.

                      Ale i když si vezmu kolo v top specifikaci AXS sramu, tak přijdeš domu a vyloupeš z toho 4 baterky z přehazky, sedlovky, tlumičé a vidlice, nastrkáš je do 4 nabíječek nebo postupně měníš ve 2 nebo jen v jedné a k tomu ještě sem tam kontroluješ baterky v ovladačích a středovém senzoru. To máš celkem 7 baterek, hurá.

                      1 0
                      • mirorek2  

                        používáme doma 3 sady axs řazení, nabíjeno letos cca 2×, to není zas taková hrůza

                        2 1
                        • tomfree  

                          Ale když jezdíš,ne na laně,tak ta baterie vydrží cca 600 km,což je týden,takže to zas tak dlouho není.

                          0 0
                          • Raf  

                            Já si chtěl kdysi vyzkoušet, kolik přeřazení MTB AXS vydrží a protože jsem zkoušel jen dlouhé jízdy, tak jsem to vzdal. Ta jejich aplikace s více záznamy nefungovala a abych tam sypal desítky několikahodinových výjižděk, na to jsem neměl morál :D

                            0 0
                      • McBlacky  

                        Knofliky jednou rocne prevence, cokoli krome prehazky da tolik, ze to neresis vic jak 1× za sezonu.

                        Kazdy ma sve priznivce.

                        Kdo chce pravek s dratama, ma moznost. Jen diky tomu, ze sh ujel vlak s patenty ;)

                        0 0
                        • JakeF  

                          Kdyby dratova 12 Sram radila alespon stejne jak 12 Shimano nebo rovnou 11 Sram, tak AXS nikdo nepotrebuje :))

                          Podle me tu mechanickou 12 ve Sramu schvalne podelali, at lidi naucej na elektriku.

                          1 0
                          • novas752  

                            Já jsem zatim s mechanickou GX přehazkou spokojenější než s XT. :-) Zbytek teda XT je.

                            0 1
                            • JakeF  

                              Ja mam podezreni, ze nejvetsi problem je v kazetach. Ono se to nakonec resilo i tady, co je potreba upilovat, aby to alespon trochu chodilo.

                              Staci udelat horsi nabehovy hrany, aby byla potreba silnejsi elektrika, ktera to utahne stejne, a hned mas na netu hromadu lidi, co jim chodi AXS vyrazne lip jak mechanika :))

                              Jinak prece neni duvod, aby mechanika 12 chodila o tolik hur jak 11, kdyz je to stejna kazeta, jen prilepenej dalsi pastorek…

                              1 0
                              • Kaire  

                                Žena má nové kolo na GX lunar a ta kazeta má zase vohlé zuby! Myslel sem že tohle už je dva roky pasé a problém starých kazet. Když vyměním za záplet s SH kazetou tak to maká mnohem lépe, nic necvaká a nechrastí. Jenom kvůli tomu fakt nechci kupovat MS ořech + kazetu, nebo XO1 kazetu na kolo pro ženu, která najezdí 2k za rok.

                                0 0
                                • Lachtis  

                                  Ono ani ta X01 nechodí tak pěkně jako shimano XT. Teď mám reálné srovnání, kdy prvně vozím i SRAM, a to x01. V porovnání se Shimano XT je prostě XT lepší. Ten chod je takovej plynulejší/hladší či jak to nazvat… O přesnost nejde, řadí to precizně, to jo, s tím problém u X01 nemám, ale Shimano či Garbaruk mi prostě přijde v chodu lepší.

                                  0 1
                                  • Kaire  

                                    Jo. Řadí to za 1*. Ale i po zajetí a návštěvě dvou obchodů to nikdo nedal do stavu aby to nedělalo bordel. Klasika na 3., nebo 4. pastorku cvaká jeden zub a na některých to je šíleně hlasitý. Já měl starou x01 a tenhle problém sem neznal, tak nevim. Největší rozdíl mi přijde při řazení v tahu, to zvládá SH kazeta (aspoň v mém případě) mnohem lépe.

                                    0 0
                                    • Lachtis  

                                      Tak cvakání já nemám, tam chodí X01 super, ale souhlasím a vnímám to, že Shimano i Garbaruk řadí v tahu, ale i při přechodu prostě líp ve smyslu zvukového doprovodu :-D. Asi bude taky záležet na konkrétním typu kazety, jak má zrovna zuby… ale za mne je kazeta Sram X01 10–52z trochu zklamání :-(

                                      0 0
                                • MlokCZ  

                                  Tak ono Sram kazety stejně moc nedávají smysl z důvodu ceny. A ještě to úplně dementní odstupňování. Jak píšu níže, tak se chystám brzy dát AXS přehazku, ale rozhodně tam zůstane Shimano kazeta.

                                  1 0
                                  • tomxxx  

                                    Dementní odstupňování má zase podle mého Shimano. Všem se nezavděčíš

                                    2 0
                                    • MlokCZ  

                                      Jako, že ti u Sramu vyhovuje, že na konci kazety máš „hezky plynulé skoky“

                                      13%, 17%, 24%. A zejména ten skok na konci 24% ti opravdu sedí?

                                      V partě někteří Sram mají (koupili s kolem a zatím nechal) a ten skok na konci, na ten nadávají všichni.

                                      A aby bylo ještě zcela jasno, jak to je, tak pro jistotu přidávám odstupňování obou případů, včetně %.

                                      Shimano:

                                      10–12–14–16–18–21–24–28–33–39–45–51

                                      20%-17%-14%-13%-17%-14%-17%-18%-18%-15%-13%

                                      Sram:

                                      10–12–14–16–18–21–24–28–32–36–42–52

                                      20%-17%-14%-13%-17%-14%-17%-14%-13%-17%-24%

                                      U Shimana (jak už jsem tu psal) by jen mohl být na konci také rovnou 52z pastorek, i tak by vyšel skok rozumných 16%.

                                      2 0
                                      • Lachtis  

                                        Potvrzuji, skok na konci 42–52 je lahůdka a s tím se asi taky nikdy nesrovnám :-D. Zlaté odstupňování u Shimana. I Garbaruk to má lepší.

                                        0 0
                                      • MlokCZ  

                                        Ten skok na konci není navíc jen o příjemnosti odstupňování, ale výrazně i komplikuje řazení včetně nastavení.

                                        1 0
                                        • kandik psi zub  

                                          Me teda 42–50 sedi vic nez 45–51. Posledni kvalt, vyprostovak. 52 jsem nezkousel, pravda

                                          0 0
                                          • MlokCZ  

                                            První varianta s 42–50 ještě celkem šla. U Shimana (jak už jsem psal), tam také mohl být rovnou 52z pastorek.

                                            0 0
                                      • tomxxx  

                                        10–52 je pro pupíky, o té se nebavím, tam už to chce ten konec kazety opravdu předělat.

                                        10–50 takový skok není a já ty nejlehčí převody beru jako vyprošťovák. Raději mám, když je menší odstupňování v převodech které jezdím často a nelibi se mi u shimana ty dva 18% skoky. U shimana mi přijde, že si tu kazetu připravili na 10–53. A to co píšeš s rozumným 16% skokem je sice hezké, ale taková kazeta zatím od shimana neexistuje a těch 13% na nejlehčí mi přijde zbytečně málo.

                                        1 1
                                        • JakeF  

                                          Kluci ja vas nemit, tak jsem si ani nevsim, ze mam na kazdym kole o tolik jiny odstupnovani :))

                                          Ale ze jedno radi tak 2× rychlejs si vsimnu vzdycky.

                                          0 0
                                          • tomxxx  

                                            Já taky moc nechápu, jak to mlok a jeho kamarádi zvládají analyzovat. Když jedu lehký převody, většinou myslím na to abych se do kopce nepoblil, než abych zvládal přemýšlet o procentech. Jen jsem nikdy nepochopil ten flame od rešitelů na sram kazety, protože než přišla 10–52, tak mi sram daval větší smysl.

                                            2 1
                                            • MlokCZ  

                                              Co by kdo měl analyzovat za jízdy? Za jízdy jedeš druhý nejlehčí, potřebuješ lehčí, přehodíš na 52z a je to moc lehké. Když se jede sólo, tak to ještě tak nevadí, ale ve skupině je to daleko otravnější. Musíš pak přizpůsobovat kadenci už opravdu hodně.

                                              Ne každý má cíl ve výjezdech skoro zvracet.

                                              Takhle se oddělávat ve výjezdech, tak pak sjezdy budou o ničem (nejde jen o to, že si to neužiješ, ale je to rovnou koledování o pád na těžších věcech) a o delších akcích hodně dnů po sobě ani nemluvě (já bych to tedy hodně dnů po sobě tímhle stylem opravdu nedával). A když vezmu třeba teď z aktuální akce v Krušných Rabenberg (kde jsme byli z 14-denní akce už 4×), tak jsou tam ty výjezdy všechny poměrně prudké a i poměrně dlouhé v kuse.

                                              A ono to také na 150mm+ fullu na pomalejších pláštích moc nejede, takže nejlehčí převody se jezdí skoro pořád a tím ten poslední skok vynikne.

                                              Řeším 10–52 kazetu, tak to v partě mají oba dva na nových kolech od výrobce. A měnit to hned také nikdo nechce. Drahá kazeta a ještě přijít o kus lehčího převodu. To už spíš přemýšlí tam dát rovnou Shimano (i když s výměnou ořechu).

                                              PS: Pupíka jsem na Rabenbergu neviděl ani jednoho. 10–52 kazet spoustu (i když tam tedy žádné davy lidí jako na Klínovci nejsou díky absenci lanovky).

                                              0 0
                                              • Kaire  

                                                Možná když jedeš kopec na en kole na pohodu je to jinak, nevim. Když ale my, xc gumy, jedeme v grupetu v tempu, tak tě nějaká kadence teda vůbec nesere :D. Prostě různé ježdění má různé požadavky.

                                                Je to asi jako začít se tady dohadovat o tom, jakej zdvih je na Raben ideální. Minulej rok sem to objel celé v kuse na 100mm HT bez teleskopu a nepřišlo mi to jako taková divočina. Prostě je to jenom jinej druh cyklistiky.

                                                0 0
                                                • tomxxx  

                                                  V grupě mám problém jediný, když všichni jedou nejlehčí, většina balíku má 50 a já jen 42, tak trpím dost slušně na pomalou kadenci.

                                                  1 0
                                                  • Kaire  

                                                    Tak to všechna čest, na to nohy nikdy mít nebudu :D.

                                                    0 0
                                                • McBlacky  

                                                  150+ Je na Rabos spis za trest. Ale vetsinou to spolujes s nejakym lanem na delsi vikend a tam se zase hodi mit zdvih.

                                                  1 0
                                                • MlokCZ  

                                                  Tak to je ale už vyloženě masochismus jezdit ty kořenové sekce na Rabenbergu na HT.

                                                  0 0
                                                  • Radek Broz  

                                                    Mě přijde masochicmus jet tam od tebe jezdit na čemkoliv:)

                                                    0 0
                                                  • Kaire  

                                                    Je to prostě jiný ježdění. Já rád jezdím na limitu, nebo za limitem kola. A jelikož sem lama, které to nikdy nebude pálit ani pořádně lítat, tak si nepořizuju en kolo, protože vim že jeho potenciál nikdy nevyužiju.

                                                    HT mám jako kolo na zimu a dovolenky, ideální na gravel s ženou a zároveň se můžu pak projet sám na místa jako je Raben.

                                                    0 0
                                          • Kaire  

                                            Tak na laně jsou jiný priority no :D

                                            0 0
                                      • Kaire  

                                        taky mi víc sedí sram kazeta. V kopcích sem nejčastěji používal 32, 36, 42 a poslední měl jako vyproštovák. Prostě je to subjektivní… Člověk si nakonec vždy zvykne, taky vozim teď SH kazetu…

                                        0 0
                                      • Raf  

                                        Konec kazety 42–52 je náhodou perfektní na bikepacking a ultra. Máš ještě pořád solidně odstupňovanou kazetu a zároveň převod do kopce :D

                                        1 0
                          • tomxxx  

                            Tohle mě na 12sp trochu štve. Docela bych už ten jeden lehčí převod využil, ale nějak se mi na kolo nechce cpát něco co váží tunu, sbírá klacky a ani nefunguje jak 11. Navíc 11sp GX je docela za babku a je to celkem lehké.

                            0 0
                          • McBlacky  

                            Me 12s xx1 nevadila, dokud se nenajebe patka radi to super

                            1 0
                            • 01carbon  

                              12s xx1 stacilo dat o 1,5cm delsi bowden pred hazkou a furt jsem ladil sroubem nahoru dolu. Kontroloval jsem patku. Kdyz jsem to zkratil vse opet OK. Ale dostat to tak s novym kolem tak jsem z toho nestastnej a nevim jestli by me napadla takova blbina. Prisel jsem na to tak, ze jsem podle drivejsich poznamek strihl novy bowden a pri vymene to porovnal.

                              1 0
                        • MlokCZ  

                          Přesně, čím méně drátů, tím lépe. A právě na ebiku jich je vynuceně už dost navíc, tak aspoň u řazení by být žádný nemusel.

                          Už se chystám na ebiku dát AXS místo Shimana s bowdenem (a nechtěl bych nahrazovat bowden jinými dráty, kterých bude ještě více).

                          Z mechanických věcí mi nejméně vadí teleskop, tam bych viděl přínos elektriky nejmenší. Samozřejmě bych se mu přímo nebránil, ale mám rád integrovanou Eightpins sedlovku, takže Reverb není tak úplně řešením.

                          0 0
                          • mirorek2  

                            Přesně tak to mám já, Eightpins je nejvíc, u BY mi ten gábl taky nevadí. U řazení se ho zbavit zvláště u dlouhých a zapeklitých kol (třeba spešl enduro) je bomba.

                            Reverb má ten bazmek umístěný fakt nešťastně, nechtěl bych to na kole, hned bych to urval, jak se znám

                            0 0
              • McBlacky  

                Ohledne designu ve to vec nazoru.

                Zatim co sleduju tak jedine “problemy” sramu jsou vybite knoflikovky v razeni, zatimco SH se potyka s celou radou ruznych problemu.

                1 0
          • MlokCZ  

            A já bych řekl, že naopak úplně debilní, jak reaguju výše.

            0 0
    • k3vi  

      Uz je ofiko venku novy Giant Propel viz stranky giantu. Moc pekny a nechavaji vsude predstavce, trikrat slava.

      0 0
    • goofy  

      Patrol v plastu

      Vedení k zadní brzdě venkem. No konečně to zase někoho napadlo. :-)

      1 0
      • -b-n-x-  

        Hele, však vedení venkem si můžeš vždycky udělat i sám. Ale na vnitřek musíš mít přípravu. Takže podle mě to dělají špatně.

        1 0
        • Atilla  

          Proč? Na bovdeny to mají vnitřkem, ale na brzdu inteligentně venkem. Nevím jak si to chceš dodělat sám? Nalepit čtverečky co nedrží, nebo po celém rámu zip- pásky?

          0 0
          • -b-n-x-  

            Zip pásky

            0 2
          • tomxxx  

            A kde je problém brzdy vnitřkem? Protáhneš jednou a pak na to nehmatáš. Mi prijde, že hledáte problém kde není. Kdyby bylo venkem řazení, ještě to chápu.

            0 0
            • Atilla  

              Tak už teda jen odvzdušnění je jiná liga, když muže být třmen dole.

              Navíc rád zkouším brzdy, takže to je asi 100× lepší když jí mám přehozenou za 5minut.

              A to samé když jedeš do zahraničí a třeba urazíš páčku. Dole vyndám sadu náhradních brzd a za 5 minut jsem zpátky na laně. Pro mě to má teda spoustu výhod.

              Vnitřní vedení jsem nikdy nepochopil k čemu je krom designu, který mě nezajímá.

              5 0
              • tomxxx  

                Já zas zažil přeseknutou hadici od šutru, když šla hadice spodem.

                0 0
              • lubosalbi  

                Tak na výměnu páčky přece nepotřebuješ měnit hadici.

                Edit, už chápu, vyměníš celou brzdu…

                0 0
              • mirorek2  

                přesně, sundám brzdu a nahodím za deset minut

                vnitřní vedení je zlo

                0 0
                • TK75  

                  A ještě k tomu naprosto zbytečný zlo

                  0 0
                • goofy  

                  Přestrojoval jsem dva rámy venkem po sobě. Jenom jsem odcvakal pásky, a vše naházel na druhý rám jak bylo. Krásná práce :-)

                  0 0
    • JK_Cookie  

      Tak uz i patka bude za chvili prezitek,jen by me zajimalo co to udela,kdyz tam vlitne klacek,jestli se to jen v tom kloubu pootoci a pojede se dal, nebo za 15tis pujdu pro novou hazku…

      0 0
      • BTom1  

        Super!Bude nová kazeta a hazka která se nebude po pár ranách vaklat na hlavním čepu-konečně.

        0 0
        • jeniiiik  

          Na tohle se celkem těším. Hlavně bude více schovaná v rámu. Na fotce má zařazeno na spodním pastorku a přehazovačka je skoro zároveň s rámem.

          0 0
        • McBlacky  

          Je fakt ze na enduru ji dotahuju kazdou chvili :/ na xc vubec

          0 0
      • jeniiiik  

        Jinak myslím, že to tu proběhlo i s obrázky.

        Zajímavá zmínka o 15mm zadní ose… Rozšiřovat už dál snad nejde aby se na tom nesedelo obrocmo jak na koni, tak vymyslí nový průměr. ;)

        1 0
        • McBlacky  

          Tipuju ze to delaji pro 13spd system, kdy uz tolerance diky klasicke patce by neumoznily hladky chod. Shimano se klasicky probere az kdyz bude pozde a diky patentum budou v pizze jak s bezdratem.

          0 0
          • jeniiiik  

            Ale připravili si to dobře. Nejdříve UDH patka a šup, teď místo ní namontujeme prehazku. Vypadá to fakt dobře.

            0 0
            • krabica  

              A ta UHD patka už se běžně osazuje, nebo jen pár značek?

              0 0
              • nooski  

                Jop, dost výrobců a logicky jich bude přibývat.

                0 0
                • krabica  

                  Právě jsem to viděl jen u Treku, tak mě zajímá, kdo ještě…

                  A když teda zruší patku, co bude zastávat její funkci v případě nárazu? To se jako bude spoléhat na to, že je víc schovaná a případně elektronika s ní ještě kousek uhne, ale když opravdu dostane prdu, tak konec?

                  0 0
                  • Kaire  

                    Trek, Spešl, Cannondale, Giant, Santa, Canyon, GT, Yeti… Spíš kdo to na nové modely neosazuje. Myslím že i bez téhle inovace by se to rozrostlo.

                    Patku má nahradit samostatně vyměnitelný díl na té přehazovačce. Aspoň tak sem to někde četl.

                    1 0
                    • Lachtis  

                      To mi špatný nepřijde a když bude „patka“ součástí přehazovačky a nebude stát nesmysl, tak to není špatné řešení a myslím, že dobrá inovace… uvidíme, jaká bude realita

                      0 0
                    • jonti  

                      i Canyon

                      0 0
                      • jeniiiik  

                        Lapierre elektriky a nové XR a Prorace, Ghost elektriky a Riot, Lector FS, Norco… Je toho plno a s každou generační výměnou rámů přibývají další a další.

                        0 0
                        • tomxxx  

                          Teď budou muset asi všichni.

                          Ono hodně značek má „něco jako UDH“, takže přechod asi nebude problém.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            tak otázkou je kdy to propadne do nižších řad přehazovaček…

                            0 0
                            • tomxxx  

                              I kdyby nepropadlo, což propadne, tak co to na situaci mění? Přeci nebudeš dělat rám, co s tim není kompatibilní.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                jasně ale ani nebudu dělat rám pro 2 druhy uchycení… nebo je to kompatibilní?

                                takže čím dříve tím lépe :)

                                0 0
                                • jeniiiik  

                                  Je to kompatibilní. Buď dáš udh a obyč prehazku nebo bez patky a tohle. Neboj se, že by výrobci rámů dlouho dopředu nevěděli co se chystá.

                                  Každopádně je mi to daleko sympatičtější, než ten nesmysl s přímým uchycením, který zkoušelo Shimano.

                                  0 0
                                  • mirorek2  

                                    ty dm patky od Shimana nebyly žádná trága, aspoň se dobře rovnaly :)

                                    0 0
                                    • jeniiiik  

                                      Mě spíš sere že něco vymyslí a za chvíli je to v propadlišti dějin. A nebo co generace tak nekompatibilní. Viz ispec.

                                      Dobré bylo jak na tu přímou montáž lidí napasovali prehazku i s tím hákem..a pry mě to moc neřadí. Přehazovačka kilometr od pastorku.

                                      0 0
                                      • mirorek2  

                                        jj to bylo vtipné :)

                                        jak jezdí ten kladkostroj :D dolů asi pecka co

                                        0 0
                                        • jeniiiik  

                                          Dolů masakr. Byl jsem na tom v Leogangu a troufnul jsem si na věci jako nikdy předtím. Teď vůbec nejezdím. Nestíhám, tak jsem z toho trošku vypadnul.

                                          0 0
                                          • mirorek2  

                                            no to jsem kurwa nechtěl slyšet, ještě že už není xl dostupné u němců :D

                                            0 0
                              • Karel.C  

                                Jo to Shimano

                                0 0
                            • Kaire  

                              Tak ta UDH patka je docela fajn. Dvakrát mi zachránila šaltr tím protočením co umí a ta ochrana rámu před spadnutím řetězu je taky fajn. Akorát se blbě rovná… Největší benefit ale je že ji seženeš všude.

                              1 0
                              • krabica  

                                Mně akorát nejde do hlavy, proč univerzální patka nevznikla dříve Tak jsem čekal nějaký háček…

                                0 0
                                • tomxxx  

                                  Vznikaly, třeba od syntace, ale nikdy se nechytly masivně. Výrobci chtějí dojit podle mě i za patky. Sram to nejdřív zkusil s UDH, aby jim to řadilo v topu a tou hazkou donutí všechny výrobce.

                                  0 0
                                  • orm  

                                    Shimano take nedonutilo :).

                                    0 0
                                    • nooski  

                                      Bo Shimano :-) Zase dokazali prosadit hromadu svych vymyslu. HT2 stredy se rozsirily masivne, stejne jako center lock kotouce nebo flat mount uchyceni trmenu.

                                      0 0
                                  • mirabike  

                                    Jj a u LV s trhacím šroubem, který prasknul dřív, než se cokoli ohnulo.. a v rámu zašroubovaný náhradní :)

                                    0 0
                  • Raf  

                    Ještě Mondraker.

                    1 0
        • BTom1  

          Bohužel pro výrobce rámu, kteří mají výměnnou patku ve více offsetových variantách a dolaďuji tím stopu.Což u dnešních obřích rozvorech se hodí..

          0 0
      • tomxxx  

        Vypadá to na odlehčenou kazetu – 3 pastorky z hliníku a konečně by byla jedna „patka“ na všechny kola zaručená.

        0 0
      • Kaire  

        Foto z NMNM

        0 0
        • Lachtis  

          Já napočítal 12 rychlostí, pokud vidím dobře?

          0 0
        • tomxxx  

          A zároveň už novej BMC fourstroke

          1 0
          • Kaire  

            jj. Hledal sem něco k němu ale nenašel.

            0 0
          • Lachtis  

            jj, a bohužel to vypadá, že virutálu je konec :-(. To asi zůstanu u svého starého 4stroka napořád :-D

            0 0
            • JakeF  

              Jako by na tom u XC zdvihu nejak zalezelo :))

              0 0
              • Lachtis  

                za mne teda jo, když jsem testoval různé systému zadního pružení, tak virtuály mi sedí nejvíce. Krásně citlivé od začíátku a pak hodně progresivní. V sedě skoro vůbec nehoupe, proto jsem i demontoval dálkový lock. To se o jiných systémech moc říct nedá – byly to houpačky a bez locku nic moc. Ano, ve stoje se houpe, asi jako vše, ale já jakožto frekvenční jezdec tohle moc neřešim, páč jezdím hodně v sedě. Takže pro mne je to špatný směr a BMC, ať můj favotite brand, pro mne už ztrácí punc výjimečnosti :-(

                0 0
                • JakeF  

                  Zkus nekdy chvili jezdit na fungujicim enduru… Pak jsou vsechny XC fully v podstate trochu pohodlnejsi hardtail :))

                  0 0
                  • Lachtis  

                    no tak touhle optikou jo, ale jdeme do jiné kategorie a to není úplně fér srovnání. Já porovnávám čistě a pouze systémy pružení v rámci XC a tam jsem jednoznačně pro virtuály.

                    0 0
                    • JakeF  

                      Zkousel jsi nekdy zmerit, jak velkej ti to udela rozdil na prumerny rychlosti? Podle me to je u beznyho hobbika nemeritelny.

                      0 0
                      • Lachtis  

                        Porovnání v rámci jiných systémů pružení nemám, jako srovnání času na té či oné trati v jeden den. Mám porovnání po demontáži locku (měl jsem společný lock pro tlumič a vidlu) a s ním a rozdíl byl nula-nic. Ono to nebylo úplně fér srovnání, protože jsem to porovnával na jedné své trati, ale v jiný den a časově to vyšlo plus mínus stejně. Ovšem nemám wattmetr apod., takže je to spíš i hodně subjektivní, což, co si budeme, o tom to je primárně, co komu sedí. Ostatně i nedávno bylo nějaké video na mtbikerovi, kde Imro srovnával časy se zamčenými locky, otevřenými apod. a měl k tomu všechna data a taky mu to vyšlo snad i líp s otevřeným. To měl tehdá ještě Anthema.

                        0 0
              • tomxxx  

                S lockem je to fakt jedno, ale na nějaký trail biky bez locku mi to přijde lepší. Co jsem zkoušel, tak se mi to houpalo podobně jak epic s brainem, což není blbý.

                0 0
            • tomxxx  

              Proč? Flex pivot nemůže mit takhle ty vzpěry dolů, podle mě to virtual bude, ale přes převodník není nic vidět.

              0 0
              • Lachtis  

                Kéžby, není tam vidět, ale známe podobný směr i od jiných výrobců – viz Giant. Ale uvidím, třeba virtuálek zůstane a budu happy jak dva grepy :-D

                0 0
                • tomxxx  

                  Podle tý zadní stavby to flex pivot, jako giant, být nemůže.

                  0 0
            • jonti  

              Se podivej jeste jednou. Virtual je BMC porad, prvni a treti fotka je Trek Supercaliber.

              0 0
      • jeniiiik  

        Ještě bych chtěl ASX Reverb 34,9 a zdvih 200mm. Děkuji. :-D

        1 0
        • mirorek2  

          Tak, široká a tuhá pístnice a bez nádoru pod sedlem

          0 0
          • jeniiiik  

            Nádor mi neva. Zvykl jsem si na 200mm a s kratší mám teď celkem problém. A chci zase AXS.

            0 0
            • BTom1  

              Jakej je ten kladkostroj na vyletování?

              0 0
              • jeniiiik  

                Nevím. Na to mám Optica a gravel. Jel jsem s tím do kopce jen v Koutech na enduru. Zázrak to není, ale myslel jsem že to bude horší.

                0 0
            • suslos  

              Parádní mašina!

              0 0
    • dejvidd  

      Superior 2023 – jsem měl za to, že ty pláště patří vždy obráceně:)

      2 0
    • JK_Cookie  

      Tak 8.zari novy Canyon Ultimate,pokud nezmeni nazev…

      0 0
    • JK_Cookie  

      Nový Canyon Ultimate

      https://www.bikeradar.com/…on-ultimate/

      0 0
      • Cryzyy  

        nekde bylo, ze tehle profil sedlovky/trubek je vubec nejhorsi co se da z pohledu aero udelat, jako, ze horsi, nez normalni kulata… 4 roky vyvoje :)

        0 0
        • VojtaXY  

          Musis mit technologie do zalohy pro pristi generaci.

          Nase nova kulata sedlovka usetri 5W.

          0 0
      • mirorek2  

        pecka, ještě by ty rámy mohli mít fyzicky ne jen na obrázku

        než dostaneš v5 už bude v7 obrázek:DDD

        1 0
    • sorak  

      Netusite neco o novych modelech z Decathlonu? Kdesi jsem cetl, ze v zari 2022 by meli predstavit nove modely, konkretne 29" MTB fully s karbonovym ramem vc. zadni karbonove stavby. Trochu na to cekam kvuli planovanemu upgradu kola u zeny – z hlinikoveho 26" fulla na neco modernejsiho.. s jejim vyuzitim by to bylo vic nez dostatecne :)

      0 0
        • sorak  

          Jojo, v unoru a kvetnu vysly clanky ohledne nove rady vc. informaci o jejich profi tymu a od te doby uvedli to HT + limitovanou edici v cerno-zlatem provedeni, ale cekam na uvedeni fulla.

          0 0
          • Smazaný účet  

            ten přední rámový trojúhelník je na prototypech úplně stejný jako současný model. Kdyby se měl lišit tak by ho už na jaře měli i na těch testovačkách.

            0 0
      • Bumblebeee  

        Nedávno představili HT 900 s novou geometrii. Předpokládám, že brzo přidají i fulla

        1 0
      • Pnov  

        Na jaře jsem (zahraniční) články o nových Rockriderech aktivně studoval, protože jsem řešil nákup dvou HT. Co si vybavuji, mělo by to být hodně podobné (ne-li stejné) stávajícímu modelu, jen zadní stavba prý bude místo hliníku z karbonu. Prý tím má být rám o čtvrt kila lehčí. Jinak to vypadalo stejně. Snad až na bovdeny v rámu.

        Tady to máš vyfocené. Očekávej to v bílé barvě.

        1 0
        • sorak  

          Jsem na tom ± stejne, krome vahy si myslim, ze uhly/geo tam muzou byt trochu jinak nez u starsiho modelu s hlinikovou zadni stavbou, ktery byl designovan tak pred 3–4mi lety?

          Nizsi vaha zni fajn, protoze v kombinaci s pripadnym upgradem kol na EIE od Toma je jistota, ze zenska by za solidni peniz dostala karbonovou 29tku s podstatne nizsi vahou nez jeji soucasny heblo na malych kolech a jezdeni by ji tak zas bavilo trochu vic jak do kopce (nizsi vaha), tak z kopce (velka kola, lepsi geo, ovladatelnost).

          0 0
          • Pnov  

            Ty kola by mne pak zajímaly, co vybereš. Jinak já si koupil to „černo-zlaté“, přecházel jsem po devatenácti letech z 26".

            0 0
            • Bumblebeee  

              A spoko?

              0 0
            • sorak  

              Se zaplety mam uz jasno – mam A29C25D25 na Bitexech – viz muj profil a po najetych cca 3000km vc. 5ti zavodu maximalni spokojenost, zene bych bral to same v UL verzi.

              0 0
            • Smazaný účet  

              napiš zkušenosti (hlavně s rámem) geo, kvalita laku a tak..

              děkuji

              0 0
      • trpaslik72  

        Minuly tyden jsem na ty novinky koukal na Zličíně a za mě to vypadá moc pěkně. Prekvapilo me kolik toho na te prodejně měli k vidění.

        0 0
    • okam_z_brna  

      Bruni už testuje novou sjezdovou mašinu (foto z videa z IG). Oproti původnímu modelu (také na fotce) je jiné napojení horní rámovky na sedlovou trubku. Oblast tlumiče schována.

      0 0
      • JakeF  

        Už nějakou dobu na tom jezdí Finn Iles. Jiný napojení je protože to vypadá na karbon se spojkama.

        Zajímavější je, že vypadá jinak přepákování, chybí tam to vertikální rameno, spodní kyvka je extra masivní a tlumič je asi napojenej přímo na ní.

        0 0
      • mirorek2  

        lepší fotky zde https://www.pinkbike.com/…rld-cup.html

        0 0
        • Smazaný účet  

          ta příhradová konstrukce spodní kyvky je parádí. Navíc není to monokok ale karbon do spojek. To vypadá spíš jako nějaká testovací mula.

          0 0
          • mirorek2  

            trochu poladit a vylezl bych s tím, ne jak ta obvyklá nuda dnes :-)

            0 0
    • studenak  

      Doufám, že někdo udělá na příští sezonu cenově dostupnou kozu na 105 di2.

      0 0
      • virtualcop  

        Kozu s kazetou 11/34 nebo 11/36? (jiné oficiálně nejsou kompatibilní). To asi nechceš :)

        1 0
    • goofy  

      Nový ráfek od DT – FR541. Docela zajímavá varianta k Ex511?

      https://www.pinkbike.com/…541-rim.html

      0 0
      • Breakpain  

        Proste trochu pozmenena 560ka ;)… uvidime jak to bude fungovat. „Bohuzel“ to brzy proverim…

        0 0
        • goofy  

          No jo.. na 560 jsem úplně zapomněl. Tak nic no :-D

          0 0
    • krabica  

      Nový Tallboy 5.

      https://www.vitalmtb.com/…llboy-5,5615

      1 0
      • mirorek2  

        kluci musí zamakat, chtělo by to letos ještě 20 nových modelů v katalogové dostupnosti v roce 2030 až 2035

        1 0
    • tomxxx  

      Že by od Shimana byla aspoň malá zmínka o tom, že fakt na tom bikovým di2 dělají?

      https://wheelbased.com/…-by-shimano/

      0 0
    • zimzum  

      SHIMANO 2023

      1 0
      • tomxxx  

        To vypadá téměř bez chyby. Jak je na tom teď BMC s kvalitou a zpracováním?

        1 0
        • Kaire  

          Bylo na tom někdy špatně, mimo problémů s teleskopem? Myslím to vážně, nevím, tak se ptám. Tohle se mi také líbí.

          0 0
          • tomxxx  

            Sedlovku už člověk nemusí řešit, do základní verze rámu jde dát normální. Ohledně kvality… Působili na mě asi jako Cannondale – za ty prachy bída. Pověst si u mě zničili soft tail bikama, který praskaly jak na běžícím páse, a když jsem viděl, jak mají krabatý karbon, na rámech, kde byl raw finish, tak mě přešla chuť bmc chtít. Ale třeba už mají jiného Číňana co jim to plácá.

            0 0
            • Kaire  

              Zajímavé, dík.

              0 0
            • MJ24  

              Nestraš, mám nově BMC Twostroke :)

              0 0
              • Lachtis  

                budeš spokojený, ty jsou v pohodě a to co psal tomxxx se vztahovalo k jejich fakt blbému softailu Teamelite 01, který měl elastomer a tam skutečně praskl skoro každý. Na druhou stranu BMC reklamace zase uznává, takže tak…

                0 0
                • MJ24  

                  strach z toho nemám, rám vypadá pěkně zpracovaný, ale přiznám se že s carbonem nemám zkušenosti a neprošlo mi rukama x rámů abych mohl porovnával.

                  Supr je vnitřní vedení bez nějakého ******. Prostě jednou dírou strčíš druhou to vyjede:)

                  Jsem zvědav na větší test v terénu, protože jsem vzal XL na mých 185cm ale vypadá to zatím hodně dobře s představcem 45 nebo 50mm.

                  0 0
            • Lachtis  

              Jen stare TE01 praskaly a ty uz nedela. Ja jsem max spokojeny s fourstrokem

              0 0
        • okam_z_brna  

          smazáno

          0 0
    • Kakobot  

      Nejspíše nový Scott Scale pro rok 2023 ?

      0 0
      • Kaire  

        Určitě ano. Na IG ho ukazuje celkem dlouho. Docela hustý jak se předešlá generace dlouho udržela.

        0 0
        • tomxxx  

          Ono co vymýšlet i na fullu, ale ty HT jsou pro mě snad ještě větší záhada, co na nich vymýšlet.

          1 0
    • sorak  

      Decathlon v tichosti uvedl par novych modelu, za me zajimavy model Race 900S

      Oproti predchudci karbonova zadni stavba a lepsi tlumic a sedlo. Jinak prakticky stejne jako drivejsi model 900S – pokud jsem teda neco neprehledl. Trochu nerozumim vedeni lanek a hadic – je tam priprava pro lanko teleskopky a bowden k hazce je tazeny vnitrkem, zbytek venkem :(

      Druhy novy model je Race 100S ktery ma popis na webu identicky se starsim 100S, pribyla ale tmave modra varianta, ktera IMHO nevypada tak lacine jak ta cervena.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ano ty hadice obzválšť na těch produktových fotkách nevypadají moc pěkně. Ale asi je to daň za to, že je to „starý“ přední trojúhelník.

        já nevím jakou bych si vybral velikost. Jsem mezi L a XL

        mám raději rámy, kde se trefím doprostřed velikosti. Takto jsem na pomezí a pořád bych spekuloval co je vhodnější :)

        0 0
        • sorak  

          Kazdopadne pomer cena/vykon je tam bezkonkurencni, ekvivalent ve znamejsi znacce jde kus pres 100tis, takze clovek nejake kompromisy zkousne.

          Velikost jsem nezkousel, se svymi 187cm jsem taky celkem na hranici L/XL, ale docetl jsem se z recenzi vice lidi, ze ramy jsou spis kratsi, takze osobne bych sel do XL.

          Tyhle modely jsem lustroval nejdriv kvuli sobe a pak kvuli manzelce, ted mame vyreseno oba nakonec jinak, ale porad rad mrknu, co noveho je v nabidce.

          1 1
      • mirorek2  

        aktuálně dvě nejodpornější kola na trhu, to bych ty prachy fakt raději snad prochlastal a to toho teda moc nevypiju

        4 3
        • YZ  

          No mě zas tak odporná nepřijdou. Ta 900S je ve skutečnosti mnohem hezčí než na fotce. Oproti „top značkovým“ kolům na jedno brdo se Rockrideru nedá upřít originalita. Poměr cena/výkon jednoznačně top a prochlastal bych raději ušetřené peníze např. za nekoupi předraženého Spešlu. Ale každý to máme asi jinak :)

          0 1
          • mirorek2  

            proč furt všichni řeší cenu?

            je to hnusné i za kilo i za tři, můj názor

            1 1
            • TK75  

              Já zas nechápu proč se poměr cena/výkon tady bere jen dle komponentů, bez ohledu na rám jeho geo a jeho design

              A už vůbec nechápu jak se ten výkon potom určuje

              Prostě klidně kupte na vánoce koště, hlavně ať má kvalitní ozdobičky

              2 0
            • jonti  

              Viděl jsi to kolo někdy naživo, že ho pořád kritizuješ? V černé limitované verzi to je velmi dobře vypadající kolo, které navíc i dobře funguje. A bílá taky nevypadá nijak blbě.

              0 0
    • tomxxx  

      https://www.youtube.com/watch?…

      Nový Oltre s dírama.

      0 0
      • Kaire  

        Hrozný :D. Všechny značky se vrací k jednoduchým subtilním rámům a oni přijdou s tímhle…

        0 0
        • mr.nikdo  

          Vsak ta reklama je taky delana jako asi 10 let stary typ.

          0 0
        • tomxxx  

          Mně se to taky nelíbí, ale nějak jsem si nevšiml, že by se vraceli všichni k subtilním jednoduchým rámům.

          0 0
      • dydy  

        Nejhezčí Oltre bylo 2014, pak to šlo lehce dolů. Stejně tak Infinito, vizuálně nejhezčí byla první generace.

        0 0
    • kapsch  

      SPECIALIZED UVÁDÍ CELOODPRUŽENÝ DIVERGE STR

      Nejlevnější za 190k, nekup to :D

      0 1
      • TJK  

        spis me bavi ten S Works za 380k… uplne uprime.. za ty prachy bych si objednal zakazkovej Bastion

        0 0
        • kandik psi zub  

          Nebo dve jakykoliv kola na miru, stokrat vetsi zabava

          0 0
          • TJK  

            v tyhkle cene i 3–4 a kdyz nebudes rozmlsanej na tresnicky na dortu dostanes vlastne 3–4 TOP funkcni kola ktery nemaj zadnej problem :-)

            0 0
            • vaclaw  

              To máš DH, AM, XC a dirt bike a ještě zbyde na permici v BP ;)

              0 0
        • orm  

          Ramovka je za 145kkc, takze na zbytek (sadu, kola a bizu) je 235kkc. Fakt by me zajimalo kdo vymejsli ty ceny :-).

          0 0
        • novas752  

          Očekávám že v podobnym duchu bude i Creo, schválně jestli bude Sworks přes 450 :-)

          0 0
        • Breakpain  

          Za ty prachy, uz uvazuju o aute…

          0 0
      • Smazaný účet  

        a nestačilo dát tam sedlovku 27,2 mm? :)

        0 0
      • embi  

        Odpruzena sedlovka neni celoodpruzene kolo :-)

        1 0
      • DaD  

        Hrozná píčo.vina:( Mám stávajícího Diverge a nechám si udělat redukci na hlávko, abych tam mohl dát klasický představec bez Future Shocku. Ty odpružené kraviny mě vůbec neberou. Kolo si vesele skáče po nerovnostech a tobě to jako „žehlí“ rodla. Přilnavost k terénu tedy žádná a ty o tom „jako“ nevíš. Naprostá kravina:(

        5 0
        • lubosalbi  

          Naprostý souhlas

          1 0
        • tomxxx  

          Nejvtipnější na tom je, že celá tak odpružená kravina má údajně 400g, ale hmotnost rámu nikde nepíšou, bych se hrozně smál, kdyby to bylo třeba jen o 200g lehčí než rám epicu evo.

          Mě úplně sere to, jak se vyrobci snaží, aby jejich značkový servis byl nepostradatelný. Brain, futureshoc, supercaliber, lef­ty…

          1 0
          • JakeF  

            Já bych se nedivil, kdyby to bylo těžší :))

            Smysl tohohle mi fakt uniká. Dát na Epica berany, ať máš lepší aero pozici, tak na stejnejch gumách bude rozdíl v průměrce na úrovni statistický chyby…

            Lidi si holt zvykli dávat i na XC kola nesmyslně pomalý gumy, takže teď se znovuobjevuje XC z druhý strany :))

            1 0
            • TK75  

              Ty pneumatiky jsou jasný…to je teda fakt

              Potom na grevlu zjistíš, že i ten pidi vzorek normálně funguje :⁠-⁠D

              0 0
            • McBlacky  

              Presne, na gravelu se jezdi trasy co jsme davali pred 15–20ti lety a pak nas prestaly bavit ;)

              4 0
          • squalo  

            Nedávno jsem na BF napsal, že se současné XC utrhlo od reality běžných uživatelů :D . Šílené úhly, malinké převodníky =>ohoblované pastorky na drahých kazetách, čím dál víc offroad gumy.

            Možná i proto se to výrobci snaží prasit z druhé strany od gravelů.

            1 0
            • teffe  

              Moje zkušenost, sice z jiného segmentu, je ale taková že rozhodující slovo o tom co půjde do výroby a prodeje nemají vývojová odd., nerozhodují technici, ale marketing. Proto se dostávají na trh na první pohled nesmyslné variace, jenže marketing má jasně naplánováno a většinou úspěšně spočítáno kolik se takových zdánlivě ptákovin prodá. Nesmíme se na to koukaz z čistě technického úhlu pohledu. Naprostá většina produkce není určena pro ty, co tomu rozumí,ale pro konzum. A ceny? Opět je tu marketing, který si ovečky zmasíruje a ony se přetrhnou aby to měly, budou to dále roztrubovat na sociálních sítích atd… a za pár týdnů je hovadiny módní vlna, jejíž uživatelé se budou v diskuzích do krve bít za naprostou dokonalost a skvělou užitnou hodnotu daného výrobku…

              2 0
            • mr.nikdo  

              A kdo nam cpe ty novoty?

              Vyrobce…

              0 1
              • VojtaXY  

                Zalezi na tom, jak dlouho vydrzi zajem. Ale asi to budou par let vyrabet, aby nevypadali blbe.

                0 0
            • Smazaný účet  

              Naštěstí se dá pořád koupit HT rám od malovýrobce s normální XC geometrií a kompatibilní s 36T převodníkem.

              0 1
        • Martinson  

          Future shock mi vyhovuje, ale zajímalo by mne jak se to dá udělat bez něj.

          Zadní stavba se mi na karbonovým Divergi zdá velmi pohodlná , pod mojí váhou krásně funguje. Takže mne to moc nezaujalo. Ale oceňuju, že se snaží dohnat Cannondele s tou jejich zadní stavbou na Topstonu.

          0 0
          • JachymP  

            Já bych upřesnil, zadní stavba na Divergi je mnohem pohodlnější než FutureShock a to i s větším pláštěm vpředu (myšleno samozřejmě s nižším tlakem vpředu a na bezduších)

            0 0
    • TJK  

      koukam na biky z letosniho rampage a krom faktu ze pulka je ta Commencal tak me zaujal blackbox Boxxer kterej uplne nevypada ze ma hubenejsi nohy nwz ZEB :) ze – by 38? :)

      0 0
    • teffe  

      3D tisk tretry

      0 0
    • peter3531  

      Nove kluky od RF, dost si po tych pruseroch veria…

      https://www.bikeandride.cz/…y-tech-news/

      0 0
      • TJK  

        sakra ty sou luxusni.. otazka proc neudelat i tu botku takovou krasnou nerezovou.. a pak prijde uplne dalsi hrisna myslenka.. proc celou tu kliku neudelat nerezovou :-D

        0 0
        • krabica  

          Nebo titanovou… :-D Jinak v kombinaci se zlatou bych se je nestyděl jezdit…

          0 0
        • mirorek2  

          spíš by měli soudruzi zapracovat na laminaci, rozlepených je jich teda dost

          0 0
          • krabica  

            Mně vždy křuply ve spoji kov karbon, jednou u osy, jednou u pedálu, ale tyhle jsem ti chtěl navrhnout do nesmrtelných komponent, jestli nekecají… :-D

            0 0
        • suslos  

          eeWings do každé rodiny!

          1 0
      • McBlacky  

        Dneska na celozivotni zaruku prechazi i vyrobci zapletenych kol, tak proc ne kliky. Stejne se hraje na to, ze lidi co maji na kliky 500eur si je nekupuji na cely zivot ale jen do doby nez je znudi. Coz je horizont jednotek let ;)

        0 0
      • Radek Broz  

        Dost promarněná příležitost je neprotáhnout ten plech po celý spodní straně.

        0 0
        • Atilla  

          Přesně to jsem si říkal, měli to zabalit do plechu celé.

          0 0
          • mr.nikdo  

            To je doba.

            Driv se hlinik oblepoval karbonem. Karbon pro chude…

            Dnes se karbon oblepuje plechem. Karbon pro bohate.

            :D

            6 0
            • Georrge  

              Asi tak :) navíc i ten plech bude časem ošoupaný a hnusný (resp. hnusnější než je teď). Sram to má podle mě vyřešeno lépe – průhledná nálepka téměř není vidět, kdykoli ji můžeš vyměnit za novou a na přehlídku ji klidně můžeš sundat a nechat karbon kliky vyniknout v plné kráse :)

              0 0
              • novas752  

                Nerezový plech bude možná trochu poškrábaný ale to je celé. Pod ty nálepky leze bordel (a je to skrz vidět), okraje se odlupují, časem kvuli UV žloutnou.

                0 0
                • Georrge  

                  A to že se ta nálepka dá vyměnit jsi četl? :D poškrábaný plech nevyměníš.

                  1 1
                  • Atilla  

                    Az ta nálepka bude chránit bok klik proti záseku, tak ji ocením. Takhle jsem karbonové klik stejně dal na kolo ženě a vzal si SLX. Váhový rozdíl minimální a kameny snášejí o kus lépe.

                    1 0
                    • Georrge  

                      Ten plíšek proti zásekům sice bude o něco lepší, ale zázrak to nebude a nemáš to chráněné po celé ploše. Na použití co chceš jsou levné celohliníkové kliky nejlepší.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      záseky do klik z boku, to je hodně nadstandartní wear and tear

                      0 1
                      • Atilla  

                        Tak to bych fakt neřekl. Stačí se jet projet třeba do Malagy a hned si odneseš spoustu šrámů od šutrú na klikách. Teda nejen na klikách …

                        0 2
                      • grafik  

                        A česky je to jak?

                        1 1
                    • mr.nikdo  

                      No. By mne zajimala hmotnost s plechem vuci Al klikam

                      0 0
                  • novas752  

                    Jo jo, četl, ale vyměněnou jsem jí asi ještě nikdy neviděl.

                    0 0
                  • roud  

                    A je tak velkej problém přebrousit nebo přeleštit kousek plechu ?

                    0 0
                    • Georrge  

                      Budeš se divit, ale je to složitější než přelepit nálepku :D a ještě ke všemu je ten plech hnusný už jako nový…

                      0 0
                      • goofy  

                        Tebe se nelíbí, tak si je nekoupíš. Jiným lidem se to líbí, tak si je koupí. Nechápu, proč tohle řešíš. Kup si měkké Sramy, a máš vyřešeno.. :-)

                        1 0
                        • Georrge  

                          Prostě jen nesdílím nadšení ostatních z kusu plechu a řeším to, protože mi třeba uniká v čem je ten plech tak super :)

                          0 0
                          • krabica  

                            Nálepky každopádně moc nefungují, hnusné jsou už po 1/4 roce, takže zkouší něco jiného.

                            1 0
              • kubad  

                ten plech tam bude taky nalepený :D a možná půjde koupit

                0 0
                • mr.nikdo  

                  Proc?

                  Se mi odloupl plech… Reklamacni technik: to jsou vrypy od sroubovaku nebo od kameni?…

                  0 0
              • wilda81  

                RF má nálepky taky. Nevím jestli u všech, ale měl jsem doma čtvery různé Next SL a R a na všech byla.

                0 0
          • Radek Broz  

            Přitom zrovna RF je jedna z těch firem, co se chluběj, jak tam všichni jdou o polední pauze bikovat. Nevím, jestli je takovej problém vzít starý kliky a kouknout se, kde jsou nejvíc vorvaný.

            0 0
            • jeniiiik  

              Orvane kliky jsou ošklivé, ošklivé kliky chceš vyměnit, když je vyměníš kupuješ nové třeba stejné, pro firmu další peníze… Na co by dělali něco, co bude pěkné pořád?

              0 0
              • orm  

                Na biku mam porad gxp styla z roku 2006. Vzhled nejezdi :)).

                0 0
              • Radek Broz  

                Dobrej argument. Nicméně na západ od Čechie by to lidi stejně točili i tak. Za poslední měsíc jsem viděl kol za víc než miliardu a potkat něco staršího než loňského je celkem rarita.

                0 0
            • novas752  

              No jo ale na konci kliky by ten plech musel bejt sakra tlustej aby se to nezdeformovalo až do karbonu po zásahu skálou v plný palbě. Tam mi přijdou ty gumový chrániče lepší. Jak to zrušíš tak je vyměníš.

              0 0
              • Radek Broz  

                Nemyslím kulatý konce, ale spodní stranu, když máš kliky ve vodorovný poloze. (takže asi i horní, protože asi existuje pár lidí, co umí jezdit s libovolnou nohou vepředu a mít druhou verzi pro leváky by asi taky nebylo ok:)

                0 0
                • novas752  

                  Takže vlastně celokovový kliky. :-) Jo to nejni špatný řešení.

                  0 0
      • tomxxx  

        Ono je to stejně všechno jedno s tím plechem atd. Za ty prachy, v týhle hmotnosti, fakt nechápu proč by je měl někdo chtít, když jsou na trhu XX a X0, lehčí a v případě X0 i znatelně levnější. Furt to mají být gramařský karbonový kliky a gramařskou mají jen cenu.

        0 0
        • krabica  

          Ale tohle má být nástupce Next R, to jsou odolnější kliky, lehké jsou Next SL.

          0 0
          • tomxxx  

            X0 jsou taky odolnější, lehké jsou XX :)

            Jde o tu cenu a jejich pověst. Za 13 litrů je to fakt nesmysl. Zas tak úžasný nejsou.

            1 0
            • krabica  

              X01 jsou spíš méně odlehčené, kdežto Next R mají opravdu určení na tvrdší zacházení. Cenu neřeším, je plno dražších jen kvůli jménu… Osobně bych si zase nekoupil Shimano ani Sram DUB kliky.

              0 0
              • Atilla  

                Cokoliv od SLX výše asi 100× radši než RF Next R. Teda pokud chceš jezdit a né čekat kdy ti upadne kus kliky.

                0 0
                • krabica  

                  RF už nikdy, 2× jsem reklamoval a Next R bez vyzkoušení obratem prodal. :-) Teď jsem spokojený s klikama Praxis.

                  0 0
                  • TK75  

                    Praxis kliky mám taky rád, ale ten jejich střed, misky pro Cadet, ALBA, Zayante, Zayante Carbon, Girder, Girder Carbon, osa 28/30…to u mě prostě nefunguje

                    Životnost hodně nízká

                    Takže kvůli středu mám Shimano :⁠-⁠)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Praxisu chybi fakt kousek k tomu, aby to bylo top. Bohuzel na to zrejme serou a co si mysli zakaznik je nezajima.

                      1 0
                      • DaD  

                        Praxis je u mě docela bída. Hliníkové se dříve museli ohřát, posléze máčet ve lněném oleji přes noc, aby olej na vzlínal do spoje kliky a pavouka a pak možná přestali vrzat. Tento postup byl přímo od výrobce:)

                        Pak jsem zkusil ještě jedny karbonové a ty zase měly pavouka tak šejdrem, že jsem na jednu packu pod převodník musel dát podložku, abych to srovnal. Praxis je už pro mě totální mrtvola.

                        0 0
                      • novas752  

                        Praxis není žádný zázrak. Jsou i horší drahé kliky ale nic extra to neni.

                        0 0
                    • krabica  

                      Mám Lyft, Zayante Carbon a Girder Carbon Gen2 a vše funguje jak má i další Praxis středy co jsem měl na Shimano a 30mm osu fungují parádně. Domky jsem přitom vystřídal snad všechny, BSA, PF86, PF30, T47…

                      Jediné co mi odešlo je PF86 střed na 30mm LYFT klikách, ale to je nejspíš dáno malými kuličkami…

                      0 0
      • l-e-t-o  

        Na jaře budu muset koupit nové kliky, protože stávající SixC začínají mít vakl na pravé klice. A nejspíš přejdu do nových Turbínek

        I když se mi tyto nové Era líbí, tak přece jen vyhraje rozum a půjdu do o polovinu levnějších hliníkových klik.

        0 0
        • Atilla  

          Za 6k nic moc váha. Já jsem na slx s převodníkem z Ali na 560g. A vyšlo to na 2400,–

          0 0
          • l-e-t-o  

            Mám doma několik klasických převodníků na Cinch plus oválných od AbsoluteBlack. A k tomu ještě i náhradní střed na 30 mm cinch, tím pádem se dívám jen po RaceFace klikách :)

            0 0
    • peter3531  

      Novy OIZ, podla info bude len 120mm verzia

      1 0
      • jkcz  

        Jako pěkné, ale ať už jdou někam. Zveřejňují modely 2023 a přitom nejsou schopni dodat modely 2022 objednané v roce 2021.

        2 0
    • TJK  

      Chromag Riza

      Detail z WEBu:

      The RIZA comes in black, gold, red, blue and silver and weighs in at 176g (35×32mm). It comes in 31.8 and 35mm clamps and 32, 38 and 45mm lengths.

      0 0
    • ZdeNECK1  

      Orbea oiz 2023

      1 0
    • Dejv0  

      Gravel začíná být opravdu podívaná napříč značkama :D

      https://granfondo-cycling.com/…core-4-2023/

      0 0
      • krabica  

        Tfuj, čím novější, tím hnusnější… :-D

        0 0
      • DaD  

        Dobrá prasárna:)

        0 0
      • jeniiiik  

        Za chvíli bude silniční gravel, XC gravel, enduro gravel a sjezdový gravel. Ale sere pes, je to prostě možnost volby. Horské, BMX a ani silniční kolo taky není jen jedno na jedno určité použití.

        0 0
    • goofy  

      Nový Genius se schovaným pérem…

      https://www.pinkbike.com/…nius-st.html

      0 0
      • krabica  

        To je móda na prd, nepočítají s pružinovými tlumiči, které mají štelování odskoku na druhém konci…

        0 0
        • krabica  

          Teda spíš se tam pružina vůbec nevleze. :-/

          0 0
          • novas752  

            Tohle kolo stejně neni pro lidi co chtějí pružinu.

            1 0
            • krabica  

              Jako, že do Scottů se pružiny nedávají? Měl dojem, že míří na stejnou cílovku jako Spešl a Cannondale…

              0 0
              • novas752  

                Ne, ani do „starého“ geniusu pružina nešla dát. Maj to celý udělaný pro svoje Nude tlumiče, dosud jen odvozené z malých Float DPS a RS Deluxe – zajímavé že tam budou mít Float X Nude – to se asi časem dostane i na Ransom.

                A do Spešlů se pružiny také moc nedávaj kvůli vidličkám a sovisejícímu nadměrnému namáhání tenkých pístnic pružinových tlumičů.

                0 0
                • TJK  

                  vsechno jde kdyz se chce :-)

                  kdyz se nevejde vem dreml.. a.k.a Dangerholm style :-D

                  3 0
      • jeniiiik  

        Servisakuv sen.

        Libí se mi to hodne, ale nechtěl bych to.

        0 0
      • tomxxx  

        Každým novým modelem se mi zužuje to co bych si fakt reálně chtěl koupit. Scott se zabijí těma tlumičema v rámu. I třeba ten Oiz mi přijde tvarově hezčí ten předešlý.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Zase bude čekačka 2 roky jak u Sparka?

        0 0
      • Georrge  

        By mě zajímalo proč to dělají… asi to má působit elegantně, protože to „nekazí“ viditelný tlumič, ale místo toho to působí hrozně „oplácaně“… asi tomu nepřijdu na chuť.

        0 0
        • novas752  

          Protože potřebujou prodat kola co nejdráž a tak to musí vypadat zajímavě. Stejně jako vedení skrz hlavové složení.

          0 0
      • embi  

        Rozbitější delší trail a ten tlumič se musí strašně přehřívat.

        2 0
      • TJK  

        asi budu dublovat co je napsano ale..

        • koncept jako takovy se mi sakra libi!
        • designove ale uz zase tak moc nelibi, diky prostoru pro masivni tlumic expanzkou to postrada lehkost Sparku.. uz to vypada jako elektrika, ten stred je sirokej jak krava
        • prehrivani tlumice, imho to fakt bude realna zalezitost, neni tam ventilace
        • naprosto sileny pak beru to vedeni hadic, lanek skrze hlavovku a okolu neb pod loziskama…
        3 0
        • Aduldinho  

          Taky sem myslel na první pohled, že je to elektro, podivné ;-)

          0 0
          • tomxxx  

            Majitelé sparka potvrdili, bývají terčem posměšků, že jezdí na elektru. Mě to taky párkrát zmátlo.

            0 0
        • mirorek2  

          V Alpách jsem letos viděl dva Boldy a je to pecka na živo, moc pěkný bajk a borci letěli a nic se jim evidentně nehřálo :-D

          Toto bude možná podobné obrázek vs realita

          0 0
    • bimjeam  

      YETI SB 120: 130/120mm, 66,5° hlava, alu kolesá, GX reťaz = 9600 USD

      https://www.pinkbike.com/…-sb-120.html

      0 0
      • Melvin  

        To je dobrý joke. Kolo s hliníkovýma kolama za čtvrt míče.

        0 1
    • goofy  

      Nová Regina je oficiálně venku. Má pořádnou díru a může mít mišuge kolečka…

      0 0
    • JK_Cookie  

      Prototip Rockrider,konecne to vypada trochu k svetu…

      3 0
      • tomxxx  

        Horst link jak na epicu evo, vzhled jak předchozí santa blur. Jako ve výsledku, je to hezký. Kdyby udělali méně kostrbatou sedlovou trubku, bude to top a klidně bych to bral.

        0 0
        • Jenda  

          a hliníková korunka na indiánovi je takový roztomilý návrat do devadesátek :-)

          2 0
        • mirabike  

          Jaký Horst link? Je to jednočep s pružnou horní sedlovou vzpěrou..

          1 0
      • Smazaný účet  

        Beru

        0 0
    • tomxxx  

      Nové vláko na nové sezóny

      https://www.bike-forum.cz/…ky-2023-2024

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.