nosič Thule 591 a vedení drátu po spodní trubce?

15 nepřečtených
  • Booker

    Čau, nemáte někdo prosím tip na skloubení nosiče Thule 591 a držení kola s vedenými dráty po spodní rámovce a lá Canyon Spectral? Akorát v místě, kde by bylo vhodné kolo upnout, jsou 2 bovdeny a další vychází z rámu na povrch…

    Díky

    0 0
    • Breakpain  

      Ten Thule je do tvau „V“ zkus ty bovdeny natlačit do středu, tak defakto nebudou zmáčklé. Mám dole jen holá lanka a dělám to s nimi takto. Jestli to zvládne i bovden netuším, ale to uvidíš.

      0 0
    • Ancient  

      Manželka má takto spodem vedený oba bovdeny na lanka i zadní brzdu (má pátý rok starej carbon, kde se nedělalo vnitřní vedení). Když to upínám do nosiče, dám kousek molitanu kolem celé trubky a bovdeny zmáčknu ke středu. Letos jsem jí po čtyřech sezónách bovdeny měnil ale v místech, kde je kolo upnuté za nosič nebyly žádné známky poškození. Zdá se mi to úplně v pohodě, a to najezdíme s kolama na autě fakt docela dost…

      0 0
      • tromboonen  

        Upinani carbon ramu do tehle nosicu muze byt problem samo o sobe… predpokladam, ze to delas lehoucce, ale i tak, ty trubky nejsou na sevreni staveny..

        0 0
        • Breakpain  

          Normálka, napevno, tak strašné to nebude … cca 20 jízd za rok, AL ci CF … Zatím vše OK.

          0 0
        • biker jura  

          roky to zatuhejem na všech carbon drahých rámech napevno stejně jako u hlíny a není to problém… lepší než kolo vyskočený z nosiče v zatáčce :D

          0 0
    • Dejv0  

      Jednoduše to tam upni přes bowdeny, které budou nejlépe ve středu trubky, a neřeš to, nic se nestane. Síla upínání toho nosiče rozhodně není taková, že bys je slisoval.

      0 0
    • Booker  

      Díky moc všem za rady. Zatím to tak taky dělám – resp. odtlačuji do stran, protože ve středu je vyústění z rámu a místo tam není.. O protlačení bovdenů jsem se asi ani nebál – to spíš jak je zatím lak bez škrábance, tak se mi to nechce odírat v místě styku bovden-rám…;-) No tak se uvidí. Díky

      0 0
    • Tehu  

      Mel jsem Stumpa fsr 3roky chytal i pres lanka a nic… pak jsem mel druheho asi rok upinal normalne pres lanka a hle… taky nic. Nemyslim si ze by to neco mohlo udelat :-) to si spise odres ramovku z vrzni strany.

      0 0
      • Booker  

        Jojo – právě – ale je fakt, že nálepka to pořeší…

        0 0
    • bradek  

      Kvůli tomu mám raději Thule 532, který drží rám po stranách.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.