• Meesha  

      Ja to vidim ze bych dorazil v nedeli. V sobotu asi nedostanu volno ze Skoda Biku :-/ Takze 2 místa pls pro MM a bratra :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Takže oba dny 2 lidi a tebe v neděli někam zmáčknu? Radši ať to bratr pošle na mail, ať to mám pohromadě, ok?

        0 0
    • Meesha  

      …jezis, von jede i Manas! :-D

      0 0
    • JMT  

      jehehe, doufam ze si dostal mejla a asi sebou vemu zenu kera bude xc okolo (predpokladam ze ji tim padem hlasit nemusim :-)

      0 0
    • goofy  

      No ty kravo.. Ja myslel ze to bude pozdeji. To je zrovna weekend pred poslednim zkouskovym. To jste me moc nepotesili. Tohle budu muset jeste promyslet. Ale podle poctu prihlasenych moc casu nemam… :-( Sakra prace

      0 0
      • Radek Broz  

        Já to taky chtěl později (ale zkouškovýmu by se to nevyhlo), jenže jak je hezky, tak začnou dřív jezdit cyklobusy a nemohli by ho dát nám.

        0 0
        • goofy  

          No jasne. Me se jedna, ze to je zacatek zkouskovyho a vsichni vicemene aby nam „ulehcili“, tak nam hodili zkousky do predterminu nebo do 1. tydne, at si pak muzem dodelavat diplomku, nebo to co nam chybi, takze v tom tydnu po Norcocampu budu mit 4 zkousky :-/

          0 0
          • Radek Broz  

            Tak to je samozřejmě blbý, ale každej termín má nějaký neváhody a tohle byl momentálně jedinej možnej právě kvůli tomu busu.

            0 0
            • goofy  

              No jasne. Ja to chapu. Uvidim co se da delat. Zkusim to nejak poresit a uvidim. Celkem jsem se tam tesil :-/

              0 0
              • Manas  

                Takze jedes. To je dobre :-)

                0 0
                • goofy  

                  Takze beru teplou vodku… No ale to bych pak asi vubec nejezdil :-D

                  0 0
                  • Manas  

                    Beru absinth.

                    0 0
                    • goofy  

                      Ajajajaj… Timto tak to uz bych si nemusel ani rezervovat misto v busu

                      0 0
                    • Radek Broz  

                      A jéje. Nštěstí tam vždycky nějak obdivuhodně rychle střízlivim a přes den jsem byl vždycy naprosto ok.

                      0 0
                    • Krys  

                      Jak vas tak sledujem, zacina mi byt luto, ze som len taky polnacko-lesnackovy hobik.

                      Ze by som si zalozil thread? //Freeriderom po tridsiatke. Ako na to? //

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Imho: Problem neni ve veku. Na campu se urcite par „vicjaktricatniku“ najde a bude jich jiste vic nez bys spocital na prstech jedne ruky.

                        0 0
                      • madcat  

                        mně bude 30 letos a rozhodně necítím, že by mě to nějak omezovalo… spíš mám pocit, že riskuju čím dál víc :)

                        0 0
                      • Radek Broz  

                        V tom to neni – kámoš začal jezdit DH ve 42 a jednak ho neuvisim ani náhodou, jezdí fakt rychle a pak by se dalo říct, že nenám nikoho, kdo by do toho šel víc po hlavě;-)

                        0 0
                        • Krys  

                          Tak to sa nemusim nikam plasit a mozem zatial setrit na nejaky dobry stroj.

                          0 0
    • fousek  

      No tak to mam brouka v hlave, 29. je prejezd Brd kteryho sem se chtel zucastnit, ale myslim ze tohle by bylo fajnovejsi (a taky drazsi). Kdyz budu mit svuj dopravni prostredek tak se hlasit nemusim?(treba jestli neni jeste nejaka jina limitujici kapacita mimo autobusu) No jeste si to necham projit hlavou

      0 0
    • hýbňoš  

      dneska sem poslal přihlášku, snad do tý doby postavim kolo :)

      0 0
    • Páník  

      hodne me to lakalo,pac bych se mohl dost priucit…bohuzel je to v case ty nejblbejsi statnice co mam, takze budu sedet doma na zadku:(((((

      0 0
    • madcat  

      tak já už su přihlášené :)) musí tam byt taky nekdo vod Brna ne? :)

      0 0
    • Radek Broz  

      šup nahoru;-)

      0 0
    • goofy  

      Tak jsem se byl poptat a rozhodnuto. Sedim doma :-(((

      0 0
    • assassin  

      tak ja nejspis taky pojedu…

      radek: hele nemohl bys to nam zacatecnikum nejak priblizit jak to funguje… treba s tim busem… nechce se mi hlasit… kdyz tam vidim prihlaseny elutaky aby se na me necekalo…navic kdyz dam drzku nebo si budu chtit neco naskakat a parkrat si to vytlacim kousek… treba .....

      muzu vynechat jizdu busu … nebo jak to je?

      jo s tou aktualizaci prihlasenych by me to taky zajimalo..

      0 0
      • Radek Broz  

        Jestli se bojíš toho, že je tam Petr, tak fakt nemusíš;-) Navíc asi pojede i jeho přítelkyně. Na spoustě míst, kde jsou skoky, se stojí, pár lidí si to dává víckrát, pár jen kouká, fotí se.

        Od busu se na všechny trasy musí kus šlapat, problém s čekáním vzniká spíš tam než při jízdě dolů (to bys zvládnout měl v pohodě, čeká se třeba na sjezdaře se silniční kazetou, co si mysleli, že se vyváží jak na lanovce). Nejlepší obrázek si asi uděláš z čárysova reportu: 720.cz/?p=2505

        Nicméně už tam mám jen 2 místa a to mám pořád pocit, že mi psal ještě někdo:o) A na neděli bych tam chtěl vmáčknout Meeshu s bráchou, možná Čáryfuka s přítelkyní a třeba Andy se mi vůbec neozval, ale tuším, že ten by jet chtěl. Možná někdo odpadne.

        0 0
        • assassin  

          dix tak uz prej je plno…kazdopadne kdyz bude ok pocasi a budu mit cas tak bysme jeli s bratrem a dyztak se budem vozit tim jeho maslem na stojato… premejslel sem ze bych vzal vozejk a ted o vikendu svaril konstrukci na noseni kol a cca 5–6 lidi bysme mohli s kolama vozit subarkem… nemas naky foto toho drzaku co je na vozejku za tim busem? abych to nemusel vymejslet znova? navic mame doma jen Bighita a AC a abych to neudelal podle nich a pak tam treba nakej sjezdak nesel nacpat.....

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ten drzak za busem je dost univerzalni. Vlastne je to jen takovy siroky V profil dole svareny v pravem uhlu, tam si sedne zadni kolo a gumicukama ho privazes k tomu profilu a k sousednim.

            0 0
          • Caryfuk  

            podivej se na etbikez do fotek z minulych rocniku, je tam nekolikrat vyfocenej.

            0 0
            • assassin  

              ‚parada jak svina‘ dix … jesli bude cas tak neco stvorim…jestli ne tak si budem vozit prdky tak ve trech…:)

              0 0
    • madcat  

      hele těch 300,– za autobus je za jeden den nebo za celou dobu (oba dva dny)?

      0 0
    • maverick82  

      ještě se zkusim zeptat tady: Prosím vás, z těch kdo jedete na Camp z Prahy autem – měl by někdo jedno místo pro mě a kolo??

      0 0
      • assassin  

        mozna bude… ale buedem behem tejdne svarovat drzak na kola na vozejk a tak nemuzu nic slibovat – nevim jestli a jak se to podari stihnout..

        0 0
    • Radek Broz  

      Tak Hanz a Tink nemůžou, bo Hanz asi strká prsty, kam nemá;-)

      Takže 2 místa volná, oficiálně to zatím zveřejňovat nebudu, ať se mi tam nepřihlásí místní prcci;-)

      0 0
      • goofy  

        Ja definitivne uz taky nemuzu. Vcera pri blnuti na placku mi zase vypadlo rameno, takze asi definitivne na delsi dobu s kola otirat jen prach :-(

        0 0
      • hanz  

        njn..jako sere mě to moc…poslední jízda se prostě nejezdí

        0 0
        • Radek Broz  

          Zlatá pravda, taky jsem si to dokázal už hodněkrát.

          0 0
          • hanz  

            doufám že budu fit aspon do krupky..to by mě sralo fakt moc

            0 0
            • Radek Broz  

              Psal jsem to už Tinkovi – za takovou dobu se prst zahojí. ALe radši bych to nechal vyfotit a případně znehybnit – já měsíc běhal se zlomenym a pak to srůstalo pěkně blbě. Report z Krupky ze včera zde: etbikez.com/in­dex.php/2007/04­/22/roadtrip-krupka/ o, dej se dohromady a uvidíme se teda až v Krupce.

              0 0
              • hanz  

                vyfotit jsem to byl, měl jsem to vykloubený ale po babrákovo zkušenostech sem si to nechtěl rovnat bez rentgenu(ten to měl zlomený a jak si to rovnal tak si přefik šlachy či co)..tak jsem radši valil do nemocnice a srovnali mi to až po rengenu…bylo to asi 1,5 hod vyhozený..ted mám ten kloub nateklej a uplně nehybnej.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Já měl teď 2 tejdny nateklej kotník, taky super. No, imho to do krupky máš v cajku.

                  0 0
                  • hanz  

                    jj doufám…bude hell…zvětšíme ležení, pořídil jsem taky expotent stan

                    0 0
        • goofy  

          No tak presne po podobnem tvrzeni mi zase vyskocilo to rameno..

          Presne to bylo: Jeste posledni pokus a balim to, treba se jit umyt…

          0 0
    • dada  

      zdravim vsecky floutky z nejdku a hamru hlavne kefiho a kralika uzite si to a jestli s vama pojede lucka vod kefiho tak at toho novyho norka nekde nezlomiiii :)

      0 0
      • Radek Broz  

        Králýk má taky nový… už zase;-)

        0 0
      • lucija.m  

        Cau Dado, o my Norco nemej strach, je v tech nejlepcich rukach, kluci se mi o nej pekne staraj :-) Sjizdet Krusnohorsky kopce se nechystam, po sobotnim parakotoulu pres riditka radsi pockam na pristi Norco camp, nemusela bych to prezit a to by byla vecna skoda :-)))

        0 0
        • dada  

          dej mi svoje heslo a ja ti dodelam nejakou peknou fotku do profilu :)))

          0 0
          • lucija.m  

            To urcite, zase takovej kaskader nejsem!!! Uz vidim tu fotku, co bys na me vytah. Znam tvuj archiv!!! :-)

            0 0
            • dada  

              tak si tam dej aspon nejakou normalni sama neeeee? a taky nafot tu nutrii a hod ji do profilu!

              0 0
      • lucija.m  

        Cau Dado, o my Norco nemej strach, je v tech nejlepcich rukach, kluci se mi o nej pekne staraj :-) Sjizdet Krusnohorsky kopce se nechystam, po sobotnim parakotoulu pres riditka radsi pockam na pristi Norco camp, nemusela bych to prezit a to by byla vecna skoda :-)))

        0 0
    • Radek Broz  

      … aktuálně je 1 volné místečko.

      0 0
    • fousek  

      Jedu, ale vlastnim autem, s nejvyssi pravdepodobnosti budeme mit vozejk s 4 volnejma mistama, to samy v aute, takze jestli nekdo prijede nadpocet tak ho muzeme svezt, tedy pkud se neprihodi nejaka neocekavana udalost

      0 0
    • Meesha  

      Se mnou to vypada blede :-( Velky auto neni a jet dvakrat za vikend na zapad se mi moc nevyplati a busem se mi nechce :-/ kua!

      0 0
    • madcat  

      nechcete někdo někam hodit link na mapy.cz se souřadnicama kde to přesně je ten kemp? jedu z daleka a už se vídím, jak bloudím někde na pomezí Holandska a Francie :)

      0 0
        • madcat  

          super! a bude tam někdo už v pátek odpoledne/večer?

          0 0
          • Manas  

            Jo, JMT, jeho slecna, nakej jejich kamos a ja :-) A pak urcite tuna mistnich – 100kladi atd.

            0 0
            • JMT  

              My az vecer :-) co to bude videt hodlam jezdit (aneb proc se nezrakvit uz v patek ??? ) :-)

              0 0
              • madcat  

                no já se možná zrakvím už po obědě v Praze na Točné :))) do Hamrů bysme měli (pokud všechno dopadne dobře) dojet někdy navečer…

                0 0
          • Radek Broz  

            Většina lidí přijíždí vždy v pátek, my tam budem někdy odpoledne připravovat dřevo atd., pak asi na chvíli sjedem domů a večer přijedeme na party.

            0 0
          • hýbňoš  

            já jedu taky v pátek, záleží v kolik mi daj v práci auto

            0 0
    • Manas  

      Takze Norco Camp byl super, patecni party se mi trochu vymkla z rukou ale vsechny sem utrel kdyz sem v sobotu normalne vstal :-) Kolacky byly super a trate taky. Uphill nic moc, ale patri to k veci. Ale snad uz zase trochu kolo ovladam ja, a ne ono mne.

      Diky JMTymu za odvoz a Milanovi za to, ze me v sobotu nepoblil :-)

      Fakt super svezeni.

      0 0
    • JMT  

      dokonalost nejvetsi, xc je pro deti :-) dik manasovi, padlistovi, sirene, mace, hybnosovi a vubec vsem co tam byli ze me zelenace mezi sebe vzali, fakt sem si tam pojezdil lip nez ve vsech bikeparkach v rakousku

      0 0
      • hýbňoš  

        díky za díky :) bylo to opravdu luxusní , škoda že sem jel pak domu

        0 0
        • JMT  

          no z myho pohledu byla ta sobota lepsi, ta nedele byla uz takova depresivni (coz bylo patrne zpusobeny tou opici co jezdila se mnou :-)

          0 0
          • assassin  

            souhlas, ja si v so asi ulovil uzeh, takze sem nespal, bolela me skeble jako prase, mozoly na rukou, daviduv crash… v nedeli uz sem mel dost… sem skoro moh dojet jen na ty skoky a neco pofotit:)

            priste musim pribalit navic nakou odvahu a vic formy.....

            0 0
      • goofy  

        Se divam, ze vam krapet sjel autobus do prikopu :-)

        0 0
        • madcat  

          taky čumím :) jak se to povedlo??? jinak to byl fakt mazec!

          0 0
          • Radek Broz  

            Couval a najednou tam byl… a to není fotka zepředu, jak má pravý přední metr nad zemí a lidi visej ve dveřích, aby to zatížili;-)

            0 0
      • Páník  

        no zavist nejbledejsi:)…su­per, sup tam s dalsi varkou foto

        0 0
    • maverick82  

      fakt parádička: tolik nádhernejch trailů za dva dny… chvíli jsem se musel štípat do tváří, jestli nesním :)) výborná akce, výborná parta lidí, výborně vymyšleno! Ještě jednou díky!

      0 0
    • assassin  

      super akce, zvlastni dix ETbikes lidem, jak rika klasik: ‚dobre vy‘

      0 0
    • fousek  

      Toz bylo to dobry, trate byli inspirujici:-), snidane luxusni, organizace vytecna, fotky ostre (nekdy az moc:-), jen v nedeli se zdaly ty kopce nejak vyssi:-), skoda ze to mam od baraku neco pres 170 km. Diky ETbikez

      0 0
      • madcat  

        No já sem po návratu u baráku přečetl na tachometru cifru 864 km, tak neplač, že to máš daleko :)))) jezdit tam každej víkend by se mi asi trochu prodražilo, škoda že to není někde trochu poblíž…

        0 0
        • Radek Broz  

          Přijet z takový dálky – fakt respekt, vážíme si toho!

          0 0
          • madcat  

            no trochu jsme se s kolegou ještě motali po praze, když jsme hledali točnou (nakonec našli :-)), takže zas taková dálka to k vám není, jenom asi 395 km :-)

            0 0
    • Radek Broz  

      Díky všem za slova chvály;-) Jsme rádi, že se vám tu líbilo.

      0 0
      • madcat  

        ten týpek, co tam natáčel na trojčipovku Panasonic, byl taky někdo z ETBikez, nebo to měl pro svou soukromou potřebu? jestli se jakože k těm záběrům taky dá nějak dostat? :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Bude to v jednom z příštích dílu Maxtremu na ČT2;-)

          Jinak to byl Martin Vrbický, tvůrce videa Mad World.

          0 0
          • Radek Broz  

            BTW: Byl bych vděčný, kdyby to pak někdo grabnul.

            0 0
            • madcat  

              TV kartu nemám, takže za grabnutí a následný vystavení někde bych byl vděčnej taky :) když to točil pro TV, tak ten zdrojovej materiál asi nemůže jenom tak sám někam hodit což? :)

              0 0
              • madcat  

                posunem to nahoru, bo nikdo neodpovídá :))

                0 0
                • goofy  

                  A kdy to bude? Taky nemam TV kartu

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    To jako abychom s tebou nepočítali?;-)

                    0 0
                    • goofy  

                      No ze bych to pak taky rad nekde sosnul ;o)

                      0 0
                      • madcat  

                        ten maxtreme už asi byl co? :-) negrabnul to někdo?

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Aktuální info je, že to ČT pravděpodobně ještě nevysílala, ale neví se, kdy bude:o) Jinak na mě to čeká ve Varech vypálený, dneska jsem se s kameramanem o chvilku minul. Na net se to ale dát nesmí.

                          0 0
                          • goofy  

                            Hmm… Tak tam pridelej logo CT a bude ;o)

                            0 0
                          • madcat  

                            Hmm, já sem koukal na web ČT2 a ten pořad Maxtreme mi připadal jako takovej nějakej zrušenej nebo co, poslední díl byl někdy v prosinci 2006 a od té doby nic… to budou nějak obnovovat? Každopádně bych byl rád, kdyby se avízo o tom pořadu objevilo buď tady, nebo třeba na etbikez…

                            0 0
      • goofy  

        No porad se tlucu do hlavy, ale co se dalo delat.

        0 0
    • madcat  

      V případě, že by si člověk chtěl přijet projet traily sólo nebo s kamošama – mimo camp, existuje nějakej popis nebo spíš mapa jak se k jednotlivým trailům dostat, nebo je to záležitost spíš tajná a neveřejná? :) Z nedávno skončivšího campu si pamatuju nájezd na jeden jedinej trail (asi Boubín) a Myší díru, Rosu nebo Sopku bych nejspíš hledal marně :)

      0 0
      • Manas  

        Sopku najdes desne easy. Stojis-li na 4×sce tak na startaku pohledni vlevo a vytlac to az na vrchol :-)

        0 0
        • madcat  

          no to jo, sem si neuvědomil, že ze sopky se sjede rovnou na bikrosku :) ale já myslel hlavně ty ostatní záležitosti a způsob, jak je najít shora :)

          0 0
      • Radek Broz  

        Když se ozveš a zrovna tu budu, tak tě provedu. Jinak tajný to víceméně není, nějaký mapy se připravují, i když všechno tam kvůli ekologistům asi nedám.

        0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.