nedělní vyjíždka Praha (17.6.)

42 nepřečtených
  • Thapsus

    Předběžný plán je po červené na Karlštejn, dál se uvidí. Sraz v 10 hodin na SMÍCHOVSKÉ straně pod Barandovským mostem. Změny možné v čase srazu i trase.

    Anketa: Pojedu -

    2x
    33%
    0x
    0%
    2x
    33%
    0 0
    • SNAIL  

      Možná se přidám :-) Jen upřesním sraz – je to u schůdků, které vedou na Barrandovský most.

      0 0
    • bajkr  

      možná se ukážu :o)

      0 0
    • bajkr  

      dal bych spíš prokopák > kalinuv mlejn > třebotov > mořina > karlštejn a zpět po červený

      0 0
    • tm  

      Zkuste nadhodit neke prujezdove casy, muzu z prahy az v 11, ze bych vas nejak stihal

      0 0
    • coffield  

      Přidal bych se, jen jsem to jel dneska, ale ještě dál za Karlštejn a na Brdy. Kdyby tam bylo třeba něco jinýho…

      0 0
    • cabbage  

      no asi se pojedu na vás kouknout, ale v pátek sme se s kešuem hrabali v náboji a mohli sme akorát konstatovat smrt 2 průmyslů a plovoucí uložení ořechu…

      0 0
    • Karbic  

      se zkusim taky pridat, jestli to rano stihnu, ale vcera i dnes jsem trochu prisvitil na zizkovskym pivobrani, tak nevim, co se mnou to vedro udela…

      0 0
    • SNAIL  

      Takže ráno dorazím, ale pak se někde odpojím, musím být bohužel ve 2 hodiny doma

      0 0
      • doktormc  

        OK, já jedu taky, a nejspíš podobně, potřebuju být zpět v pZE tak ke 3 odpol. Jsem zvědav, kolik nás vlastně bude :-) Hlavně mě zajímá, na čem přijedou ti bez ořechu…:-)

        0 0
    • doktormc  

      Tak to bylo moc dobrý, hlavně výživa po trati byla dokonalá… :-) škoda, že jsem se nemoh zúčastnit všech ochutnávek. Časovka podél vody zpět do Prahy byla taky super, takový AVG jsem dlouho neměl. Přikldám profil. Čo robí duša moja, došla až do ciela?

      0 0
      • doktormc  

        Ještě ten profil :-)

        0 0
      • gyngy  

        No este to chvilku trvalo, ale po dalsich 3 obcerstvovackach a 95 km celkovo som sa mrtvy doplazil domov. Dalo to okolo 1550m. Ale hlavne je, ze MOJE DUSE je uz ulozena v podsedlovej brasnicke a len si tak lebedi!

        Dakujem vsetkym zucastnenim za spolupracu pri zachrane jednej duse!

        :-D

        0 0
        • Karbic  

          super, že jsi tu duši v pořádku dovez domů, já byl rád, že jsem s váma už nejel na tu Točnou, protože kopec od řeky k nám nahoru na Jarov byl ze všech nejkritičtější (ostatně jako vždycky 8-)

          …a dalo mi to jen 93 km 8-(

          0 0
          • RK  

            A kde se ztratil Thapsus s jeho obvyklou reportáží o vyjížďce a fotkama?

            0 0
    • bajkr  

      bylo to fajn dofám že to zase nekdy zopaknem ;o) ale příště si vas lip ohlidam z 9 sme dojeli 2 :oD

      0 0
      • Thapsus  

        80 procent – to jsou docela slušný ztráty. To nebylo ani na cvičení sovětské armády! Spíš mě ta vyjížďka pod Tvým vedením připadá jako vyhlazovací tábor :-)). Nemůžu moc psát, mám po včerejšku nějaké vykloubené rameno…

        0 0
      • McBlacky  

        tak to je myslím rekord v úmrtnosti :)

        0 0
    • SNAIL  

      Tak koukám že jste ještě včera pěkně řádili, ještě že jsem musel domů dřív :-) Nevím jak vy, ale já jsem od Pigiho pěkně zmoknul, ale jelikož bylo teplo, tak to bylo příjemné. Navíc jsem od těch přejíždění brodů byl stejně mokrý. Taky je vidět že pro Bajkra bylo sobotních 230 km hodně málo, příště mu to ještě tak o 100 km protáhnu :-)

      0 0
      • McBlacky  

        Bajkr pojede příště solo 24H at se taky trochu unaví…

        0 0
        • bajkr  

          jo kamaráde to „***** ani omylem“ ;o) ale je fakt že sem nečekal že dam za vejkend 320km :o)

          0 0
          • SNAIL  

            Já jsem si dal minulý víkend 420 km, ale proti Gung-Hovi, Lucce a lemplovi, kteří si dali za 3 dny asi 800 km to byla procházka růžovou zahradou. Obdivuju Lucku, že to bez problémů ujela.

            0 0
          • Mictian  

            uplne OT, ale jak jste se dostali dolu na ameriku?? tim slezem vzadu, nebo je to opet otevreny? Celkem casto tam jezdim,ale predstava slanovani s kolem na zadech me ani za pytel goven nelaka…myslel jsem, ze jsou tam ty velky kovovy vrata

            0 0
            • McBlacky  

              a nahoru pak normálně po tom laně :)

              0 0
              • Mictian  

                jako vlevo nad tou pani sjet a nahoru pak po lane?? :D:D:D tak to je moc, dolu bych spadl a kdyz bych to prezil, tak bych se mozna bez kola vydrapal nahoru :D inac ja vetsinou jezdim taky po obede, mozna bysme se nejak dohodli, ale vetsinou tak 2,5–4 hodiny tak tech 55km v prumeru.Pocitam to teda se zastavkama, takze prum rychlost je tak 18–22km podle terenu. Za coz se stydim a proto to nikde nezverejnuju. Az to bude lepsi, tak se zucastnim vyjizdky bikefora a snad to ve zdravi preziju.

                0 0
            • Thapsus  

              My ale byli v neděli na Malé Americe, tam je to lepší… Dolu lezli kluci bez kol, my jim je nahoře hlídali. Na Velký jsme teda byli taky asi před měsícem, ale dostali jsme se tam tím tunelem s plechovými vraty i s kolama, když dovnitř vjížděla auta.

              0 0
    • motylekmodry  

      proc jezdite tak brzy?? :o) ja si vyjel na karlstejn v nedeli po obede. do vecere v klidu z5 doma. s „nekym“ by se mi jelo lepe. nenasel by se cyklista/ka ktery si stejne jako ja rad prispi na vyjizdky v odpolednim case? :o))

      0 0
    • Martinaa  

      tak koukam, ze si to pocasicko uzivate, nemela bych, ale to kolo vam proste zavidim. No pristi vikend v nedeli se uz vracim, tak uz se tesim, doufam, ze po ty ceste nebudu moc znicena, a ze aspon na chvili vyrazim.

      0 0
      • Thapsus  

        Počasíčko bylo fajn, ale teď už je to horší. Snad se to zase zlepší, než dorazíš ! A jak je tam u Vás ? Ještě se drží mlhy nad kanalálem ?

        0 0
        • Martinaa  

          bylo tu taky pekny pocasi, dokonce jsem se koupala v mori, ale vcera se to rapidne zmenilo a celej den prselo a foukal silenej vitr, ja uz chci krucinal na kolo!!!!!!!!!

          0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.