Neděle 6.11 2022.retrovyjížďka pražského bikefora do Haloun

79 nepřečtených
  • JirkaD

    Ahoj všem služebně starším bikeforistům z Prahy,

    v neděli 6.11.2022 pojedeme se starou gardou k Paviánovi do Haloun. Dlouho jsme se na společné vyjížďce nesetkali a bude fajn se zase po letech vidět. Tempo bude pohodové, není důvod se obávat, že by někdo nestíhal. Pokud by se někdo necítil na celou vyjížďku, dá se na cestu zpátky použít vlak.

    Sraz tradičně pod Barrandovským mostem na podolské straně v 10:30 hod.

    Lidem, na které mám kontakt, pošlu také smsku, udělejte prosím to samé.

    Určitě si nevzpomenu na všechny, ale mohli by přijet Darkson, Chuck, GungHo, Kybic, Radar, Thapsus, Snail s Mirkou, Bulda, Ječňák, Blacky, Karf, Tomáš Karas, Sáva, Lucka Zrnová, bráchové Maračkovi, Fousáč, Crom, Petr Novotný, Jirka Černý, Thomas Pavlík, Pendolíno, Míša Misha Červený, lempl… a mnoho dalších.

    Vyjížďka se bude konat jen pokud nebude pršet, to dá rozum :-)

    0 0
    • crom  

      Ahoj bohužel na tento víkend mám dohodnuté ježdění jinde,jinak bych jel

      0 0
    • karf  

      Karf hlásí, že je to úplně bezvadný nápad, strašně mi chybí posedět v Halounech, přecijen 1.1 je to trochu málo. Ale v neděli ještě závodím na cyklokrosu v Chýnově. Tak co Sáva?

      0 0
    • JirkaD  

      Aby to bylo opravdové retro, tak jsem po letech oživil Polar 725 :-)

      0 0
    • cabbage  

      Ahoj Jirko, trasu do Haloun bych asi nepřežil (říjen jsem trávil v posteli a na antibiotikách) ale pod baranďák bych přijel a doprovodil vás cca na Zbraslav.

      p.s. kdo naposledy viděl Fousáče? https://cabbage.rajce.idnes.cz/…ol/851722519

      0 0
    • SNAIL  

      Super, hlásím se do řady :-) Jen se obávám, že pokud pojedeme naší klasickou cestou, budu většinu kopců tlačit :-) Přece jen na kole už trávím hodně málo času. Mirča pojede (doufám) taky.

      Tak se těšíme v neděli a snad nás pojede větší počet

      0 0
      • JirkaD  

        Jirko neboj, nebudeš tlačit sám :-) Ale jak tě znám, ty se nedáš a těch pár brdků vyšvihneš jak před lety.

        0 0
      • JirkaD  

        Jirko neboj, nebudeš tlačit sám :-) Ale jak tě znám, ty se nedáš a těch pár brdků vyšvihneš jak před lety.

        0 0
    • McBlacky  

      jsem po poslal dál, tak uvidíme. Buď vás někde ulovím na trase nebo nejpozději u pivka v Halounech.

      Ideálně sem Jirko napiš kudy pojedete.

      0 0
    • Greyhound  

      Škoda, že jsem mimo Prahu. Kolo i brýle jak na té fotce pod mostem pořád mám, jen ten dres jsem asi ztratil :-) jaký rok je ta fotka?

      0 0
      • McBlacky  

        si nepamatuju, že bys nějaký víkend byl v Praze :) za posledních deset let

        0 0
    • Greyhound  

      Škoda, že jsem mimo Prahu. Kolo i brýle jak na té fotce pod mostem pořád mám, jen ten dres jsem asi ztratil :-) jaký rok je ta fotka?

      0 0
    • Greyhound  

      Škoda, že jsem mimo Prahu. Kolo i brýle jak na té fotce pod mostem pořád mám, jen ten dres jsem asi ztratil :-) jaký rok je ta fotka?

      0 0
    • SNAIL  

      Psal jsem Meduzovi, Beedovi se Simčou, Bajkerovi a Evče. Mimochodem, kde jsi tu první fotku s Evčou vyhrabal? Pamatuji, že jsme tenkrát přijeli z Brd pěkně vymrzlí a já doma vyléval z goretexových bot spoustu vody. Tenkrát jsem s Evčou minul Paviána v Halounech bez povšimnutí, protože už bych asi dál nejel :-)

      0 0
    • SavaH  

      Taky jsem napsala e-mail: Buldou, Beedovi, Enoyovi, Markovi Stádníkovi, Janče Martínkový, Goodovejm. Tak se třeba někdo z nich přidá.

      BTW potřebovala bych pohlídat 2 živější děti (8 a 10 let) nevíte, kam bych je mohla na neděli odložit?

      0 0
      • goood  

        My jsme na oslavě narozenin, takže bohužel :( Mrzí mě to.

        0 0
    • SavaH  

      @JirkaD a co původní admin? Blacky, jak se jmenuje?

      0 0
    • Daf  

      Jsem trochu nachcípanej, ale do soboty budu OK. Pokusím se dorazit :)

      0 0
    • cabbage  

      Přizval jsem Adélu, možné bychom mohli ještě přidat Kešu, Elwing a JMT..

      1 0
      • McBlacky  

        Se trema detma uz logistika takove akce je monstr projekt ;)

        0 0
      • Elwing  

        Děkuji, že na nás myslíš. Miminko je ještě malé a Martin dělá střechu mlejna :-)

        0 0
      • JMT  

        Ja mam mentalni problem jet do Prahy abych pak jel na kole tam, kde vicemene bydlim. 3 deti nejsou problem, 3 deti jsou normalni zaklad v dnesni dobe ;-)

        Kdy kde a kudy pojedete ?

        0 0
    • petebike  

      zní to zajímavě… tak třeba se uvidíme :-)

      0 0
    • bajkr  

      Super nápad rád přijedu ;) Ví o tom Fanda? Aby ho z toho návalu netrefilo:D

      0 0
    • jakub_kencl  

      Jestli máte někdo strach, že se pojede rychle, tak já klidně přijedu. Ne nadarmo se mi přezdívá brzda západu. Ale u Paviána vás doženu :-)

      0 0
    • SNAIL  

      Psal jsem ještě Thapsusovi, ale jeho telefonní číslo již není aktivní. Nemáte na něj někdo telefon? Účast taky přislíbila Martinaa, přidá se k nám asi u modřanského kina.

      0 0
    • Thapsus  

      Monstr vyjizdka na sv

      Vaclava 2008 :-) https://thapsus.rajce.idnes.cz/…sv._Vaclava/

      0 0
    • SNAIL  

      Jirko, předpokládám trasu do Haloun cca tuto:

      https://mapy.cz/turisticka?…

      0 0
      • JirkaD  

        jojo, to je největší klasika. Možná vynecháme vyhlídku nad Vraným.

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Mám zvrklej kotnik :-( Uvidíme…

      0 0
    • jakub_kencl  

      Koukám že v seznamu ještě chybí Serža. Dám mu vědět :-)

      0 1
    • JirkaD  

      Dejte vědět lemplovi, mám na něj jen email a nevím, jestli je aktuální.

      Připomeňte mi někdo jak se jmenuje ta holčina z Dobřichovic, co jezdila v zimě v kožených kalhotách a když jsme jednou jeli přes VP Jince tak z batohu vytáhla sklenici kompotu :-)

      0 0
      • BSA  

        Nebyla to Šelmíra? To by na ni tak sedělo… ale kde je teď nevím.

        0 0
        • BSA  

          Tante Katzen aka Selmira (Martina) je snad furt v Británii, tak ta asi nepřiletí.

          0 0
      • cabbage  

        Lempl je nachcípanej, co mám info z víkendu..

        0 0
    • Peslezedirou  

      Hustý starý Santa na fotce ;-)

      0 0
    • cabbage  

      Ravager… má na něj někdo kontakt?

      0 0
      • snílek  

        To jsem já, změnil jsem si nick před snad 11 lety :) Zítra ale nemůžu, byl jsem dnes a navíc už nejezdím na normálním kole, bylo by to se mnou složitější.

        0 0
    • -b-n-x-  

      Ty jo. Zase mi to nevyjde.

      Ale pojďme se domluvit na další vyjížďce cca za 20 let. To už bych mohl mít čas.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak se akce bohužel nezúčastním. Tělo se šprajclo. Mrzí mě to, protože od chvíle co o akci začala Sáva uvažovat až po její zorganizování JirkouD jsem se na ní těšil, ale tělu občas bohužel neporučíš. Tuto akci si ale nenechám ujít úplně a přijedu se na vás podívat alespoň motorizovaně. Zřejmě bych přijel na start, pak vás po cestě někde vyfotím a nakonec bych počkal v Halounech.

      1 0
    • SavaH  

      Počkám na vás u Kelta na Zbra.

      Prosím, jak se obléknout? Na biku moc nejezdím. Tak aby mi nebyla ziminka nebo naopak vedro.

      Oblečení mám do jakéhokoli počasí dost

      Díky.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Jsem srab… navzdory mizerný kondici jsem byl odhodlán po letech jedno z kol dát do rychtiku a vyrazit. Sice jsem očekával, že někde lehnu jako na tý fotce, i když tentokrát z důvodu totálního vyčerpání, ale chtělo se mi vás viděšt a zkusit to. Nicméně po včerejším celodenním lijáku na to už kuráž nemám:-(

      Moc se omlouvám, ale zůstanu v té poloze z fotky rovnou doma. Ale slibuji, že pokud si něco podobnýho ještě někdo troufne zorganozovat na jaře až bude hezky, tak jedu…i za cenu, že nedojedu:-))

      0 0
    • BSA  

      Zkusil bych se tedy taky přidat, ač jsem tu už pod jiným nickem, třeba si mě někdo ještě bude pamatovat. Nechám auto na Zbraslavi a přijedu po stezce, tak kdybych vás potkal cestou, mávejte transparenty a tak… ;⁠-⁠)

      0 0
    • SavaH  

      Díky JirkoviD za zorganizování a všem, co dorazili. Pro zimovřivé dáme repete na jaře 2023 :)

      Šup se s fotkami

      1 0
    • Thapsus  

      Fajn to bylo. Fotky jsou tady https://photos.app.goo.gl/…9Be1VyZW3jd6.. Těším se na příště! :-)

      2 0
      • crom  

        Už jsem nevěřil,že ještě může proběhnout podobná vyjížďka.super!

        1 0
    • SNAIL  

      Tedy nevěřil bych, že se sejde tolik účastníků. Byl jsem sice jen jako motorizovaný doprovod, ale i tak jsem všechny po těch letech moc rád viděl. Tak doufám, že brzy bude opakování a pak už si to dám s vámi konečně na kole.

      Pár fotek je tady: https://www.bike-forum.cz/…ra-do-haloun

      4 0
    • cabbage  

      Nečekal jsem, že uvidím tolik bajkforistů znovu pohromadě, tak příště si to s vámi dám až do Haloun.

      3 0
    • Tomcat  

      Hezké, ale koukám Vy jste vzali osoby s 26? To přeci mohlo ohrozit celou akci, ty přece tak nejedou a bourají… …image :)

      Počasí vyšlo , tak snad jste si to užili.

      0 0
      • BSA  

        v názvu jasně stojí „retro“, ne? :⁠-⁠)

        1 0
    • McBlacky  

      Akce super, priste musime zapracovat na pivni slozce! Jsem se jeste musel jet srovnat do Obyvak – tvuj pivni bar, abych nemel deficit ;)

      0 0
    • šimlos  

      Bylo to super, díky za vyjížďku a možnost jet s legendama do legendárních Haloun. Blacky má ale pravdu, bylo málo piva..

      0 0
    • JirkaD  

      Ahoj, díky všem za účast! Mně se vyjížďka moc líbila, počasí vyšlo téměř bezchybně a 16 bikefóristů je parádní sešlost. A taky díky za super fotodokumentaci. Tak příště :-)

      0 0
    • jakub_kencl  

      Super vyjížďka, rád jsem zase viděl staré kusy a potkal nové lidi. Tempo pohodové, ale u Paviána šok. Žádné blondýny a po druhém pivku se to začalo zvedat :-) Díky za akci.

      0 0
    • Daf  

      Ahoj, bylo to fajn po tak dlouhé době zase vidět známé tváře. Díky, užil jsem si to :)

      0 0
    • enjoy  

      Ach né, tak to jsem propás..:-//

      A to mi přišel mail od Sávy, který jsem uviděl až teď.

      ps: vidět se na fotce z mládí, kdy jsem měl o 25kg míň…:-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.