Neděle 21.10 - Na oběd do Haloun

21 nepřečtených
  • Thapsus

    Počasí je psí, ale pokud zítra nebude pršet, na nedělní oběd bych do Haloun zajel. Trasa: ta nejklasičtější do Haloun, tam se v klídku najíst, oschnout a přes Babku domů. Tempo: abych se nějak extra nespotil. Čas:10,30 pod Baranďákem na branické straně. Cíl: dobrej oběd. Pokud má někdo chuť, dejte vědět. P.S. Na endůro nejedu, ty skoky a vejšky nejsou nic pro mě, ani pro to moje lešení.

    0 0
    • gyngy  

      ako rad by som, ale este nemam na com :-(

      0 0
      • Thapsus  

        No mohl bych se zkusit kouknout, snad by se dal spojízdnit ten železňák, co jsem Ti o něm říkal :-))

        0 0
    • cabbage  

      blbost – zítra jeď s náma.

      0 0
      • Thapsus  

        Ne-e, nebudu za váma běhat někde po skalách s kolem v náručí. Prošoupal bych si návleky :-))

        0 0
        • Hurka  

          žádné obavy, kamzík nejsem, 20 mi už taky bylo dávnějc, ale dám to taky. pojeď, uděláme grupu dohlížející na dovádějící mladíky :-)

          0 0
          • Thapsus  

            Když koukám na tu Tvojí mašinu v profilu, nepochybuju, že si zadovádíš taky :-)). Mě to klucí fakt nemrzí, že nejedu dovádět, endurko není pro mě do tohoto počasí… Aspoň já to chápu jako – nevyjedeš překážku – dáš to znova, pak ještě jednou, pak se zase čeká, až to dá někdo další… no, je fakt, že mé znalosti Endura spíš pochází z článků v časopise Velo :-)). Někdy s Vámi pojedu, ale zítra fakt neee.

            0 0
          • cabbage  

            ty jedeš? rád bych viděl endurko naživo;-)

            0 0
        • cabbage  

          Dont wake up a swan ;-)

          0 0
    • ydaho  

      dneska byla kosa, až do Haloun se mi nechce, náhodou se zpotim a nastydnu :-) Vyjedu dopoledne a budu se motat kolem točný a možná přes cukrák k berounce a k pigimu. kdyžtak brkni, kdybys na halouny nejel…

      0 0
      • Thapsus  

        Jasně. Ale nepojedem, jen když bude pršet. A to, počítám, zůstaneš doma taky.

        0 0
    • Smazaný účet  

      zní to lákavě…ale zejtra se asi nehnu…dneska maraton ve Stromovce a pekelně mě bolí nohy…navíc 6 piv a 4 grogy…zatracenej sport, že já jsem z toho vždycky tak mrtvej :-)

      0 0
    • Thapsus  

      Endůristi už jsou koukám doma, my halounský odpadlíci taky. Počasí nic moc, ale dalo se. Oběd v Halounech fajn. Pár fotek tady.www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Meduza  

        Jeste ze jste mi tam jednu knedlickovou polifku nechali! Byla vynuikajici a kraaasne horka. Ty damy s hulkama co prisli po me uz meli Smolika. Jel jsem ve vasich stopach, ale vyrazil jsem az kolem 13ty hodiny, bo jsem se v 6:00 rano priplazil nakalenej z Roxy. Priste!

        0 0
        • Thapsus  

          Kdyby jsme to bývali věděli, jeli jsme později. To by mohla s náma od začátku jet Martinaa a asi i Magdalena. Ale zase by už nezbyla ta polívka…

          0 0
          • Meduza  

            No ja jsem procitl v 10:25 a zapnul jsem pocitac, jestli se neco jako deje.. No a pak jsem se zacal pidit po telefonu na tebe, jako ze bych zavolal a dohnal vas (pak jsem zjistil, ze bych na to sotva fyzicky mel, toho vina byly minimalne 2 flasky). A kdyz jsem ho ve starejch dredech nenasel, tak jsem se zase na 2 hodky ulozil, coz taky nebylo spatny :o)

            0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.