• Jones

    Ahoj, odesly mi hodinky do vecnych lovist a tak hledam adekvatni nahradu. Mam vicemene 3 moznosti:

    1. Vzhledem k mnozstvi prislusenstvi, ktere mam (S3, 2× sadu na kolo) me jako prvni napada koupit opet RS800CX za vyprodejovou cenu
    • jsem na ne zvykly
    • nastavitelne displeje pro trenink
    • PPT 5
    1. Vzit Polar RC3. GPSku to ma, ted se da sehnat v akci za 3800 s pasem. Prislusenstvi se da pouzit
    • GPSka v zarizeni
    • dobijeci baterie
    • novejsi model ( neznamena vic funkci)
    1. Prodat co mam a vzit neco jineho. Rozpocet cca 10000 Kc, kadenci nepotrebuju. food pod asi jo, protoze casto beham na pase.

    Pomer kolo a beh je cca 50 na 50, jsem rekreacni sportovec.

    Diky za rady a tipy.

    0 0
    •  

      Jsem take rekreacni sportovec a vystacim si se sigmou za 5 stovek

      0 0
    • Zodiax  

      Ahoj,

      sice ti neporadím s tím co vybrat jako náhradu, ale pokud máš rozumně zachované sklíčko na hodinkách, tak bych ty nefunkční klidně vzal ;) mám svoje už slušně odřené a náhradní se shání blbě.

      kontakt je případně v profilu, pokud budeš mít zájem. zbytek příslušenství ti zůstane, tak možná malý návod kterou variantou se vydat ;)

      dík,

      M.

      0 0
      • Jones  

        Žiju ve státech, to se ani nevyplatí posílat :)

        Co by sis koupil ty? Ta 800 je cenově úplně mimo. Já kupoval celý set za 10.

        0 0
        • Zodiax  

          Aha, tak to nic, zmátla mě ta Praha jako bydliště ;) Osobně jsem dospěl k tomu, že už nic takového moc nepotřebuju, vlastně mi bohatě stačí hloupá Sigma s výškoměrem na bajk a hloupá Sigma s kadencí na silnici. Na běh pak SportsTracker nebo Endomondo, stejně telefon tahám s sebou pro případ nouze.

          Jinak bych bral Garmin, Polar teď dost dohání ztrátu z předchozích let. S rozpočtem 10k jsi v pohodě ;)

          0 0
    • snownook  

      Ahoj,

      já si koupil Garmin Forerunner 230 HR Premium a jsem s nimi max spokojenej. GPS trakovala zhruba 12 hod do vybití, máš tam běh venku, běh pás, kolo venku, kolo uvnitř a ostatní – libovolné aktivity, které si můžeš vybrat pak na connect.garmin. Taktéž nastavitelné obrazovky, úžasná konektivita s mobilem a další perly v podobě monitorování spánku, krokoměru, atd. :) Navíc vypadjí opravdu decentně, takže s nimi chodím furt, dokonce i na jednání. Pro bližší info klidně napiš SZ.

      0 0
      • Jones  

        No, tak to jsi me dostal, tento model jsem uplne prehlid. Vcera jsem v afektu objednal tu RC3. Zkusim to prodat se vsim prislusenstvim, hodinky jeste zabalene. To by mohlo jit rychle z domu – 2 pasy, set na 2 kola, footpod, GPS … za 6tisic by to mohlo jit z domu a mrknu na ten Garmin.

        0 0
        • snownook  

          Podívej se, je i spousta recenzí na ně, pak se klidně ozvi, jak si dopadl :))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse