• Stumpa

    Ahoj. Prosím,jezdíte někdo tyto náboje a pokud ano,jaké jsou Vaše zkušenosti.Najeté km.,závady atd…Ve vyhledávání jsem nic nenašel.Děkuji

    0 0
    • šlapatko  

      Ahoj XTR M975 jezdím,mám najeto kolem 7000km a v pohodě.Mám je teprvé od minulého léta,čas ukáže kolik vydrží.Odjeto pár závodů.Jejich levnější sestřičky LX vydržely 200000km,sem tam nějaký závod.Potom výměna konusů a jezdí dále na druhém kole.XT by mělo mít lepší těsnění než LX.S shimano náboji jsem spokojený.Ať koupíš XT nebo XTR myslím že budou bez problému.

      0 0
    • šlapatko  

      Poslední dobou letí průmyslové ložiska.

      0 0
      • Stumpa  

        Tak trochu jsem čekal,že tady tenhle názor zazní. Na konusech nijak nelpím,ale u XTR mě lákala váha a u xt zase cena.Jako další variantu jsem zvažoval DT-340,ale ta cena už ja jinde než jsem se chtěl dostat. Ty nové XTR mohu koupit za 4000 komplet a to mě přišlo zajímavé.

        0 0
        • šlapatko  

          To je pěkná cena,ty svoje jsem koupil za 4500kč.Taky tak trochu hledím na váhu.Kdybych vybíral znovu jdu do 240s ikdyž jsou dost drahé.Lehké jsou taky AC nebo a2z ale moc o nich nevím.Za 4000kč asi lepší neseženeš,co se týče váhy.Možná AC.Jsou lehčí než XTR,ložiska prý nic moc.

          0 0
        • Extremist  

          Tak si kup DT 370

          0 0
          • šlapatko  

            Já jsem spopkojený s XTR:-)Možná časem 240s

            0 0
          • Stumpa  

            Kouzlo nábojů DT pro mě spočívá v zubatkové konstrukci ořechu než v tom,že jsou na průmyslech.A toto DT-370 nemá.Ale díky za názor.

            0 0
        • Gorgov  

          za 4000 novy? super cena, sel bych do nich.

          0 0
          • Stumpa  

            No jasně,že nové a dokonce se zárukou.

            0 0
            • Gorgov  

              tak to je parada, mas to na V nebo sentrlock?

              0 0
              • Stumpa  

                Na CL.Asi do nich půjdu,jsou krásně udělaný a navíc se musím rychle rozhodnout jinak o ně za tuhle cenu přijdu.

                0 0
                • Tinker  

                  Za 4000,– to je cca nákup, neváhej… Podle mě jsou tyhle náboje lepší nějaký DT240…

                  0 0
                  • Stumpa  

                    Asi se Vám podařilo mě přesvědčit.V pon­dělí pro ně poletím.

                    0 0
                  • kubad  

                    no o tom srovnání by se dalo dost debatovat, ale rozhodně sou XTR hodně dobré

                    0 0
    • Tinker  

      Mám XTR 975, ale pouze měsíc, takže zkušenosti malé. Report bude tudíž taky krátký: sametový chod ložisek, který ti žádné náboje na průmyslech nenabídnou (nebo aspoň já jsem ještě žádné takové v ruce neměl, takže to neznamená, že neexistují…), poměrně tichý chod ořechu – určitě jiná konstrukce, než předchozí XTR, ale životnosti a funkce se nebojím.

      Pokud máš možnost sehnat 975 za rozumnou cenu, tak do nich jdi.

      0 0
    • XC-biker1  

      Mám XT-M770 (verze pro V-brzdy) asi 3 měsíce.Zatím vpohodě,kolo se točí dobře.Cvrk už skoro přestal cvrkat.Jediné co mi vadí je ta plastová krytka konusu,když se pod ní dostane voda s trochou písku nebo něčeho tak začíná vydávat nepříjemné zvuky o náboj,ale zavchvíli to přestane.

      0 0
    • enrico  

      ak by niekto nasiel lacnejsie ako tieto, bol by som vdacny za odkaz www.bikesport.cz/detail.php?…

      0 0
      • silnicar  

        no záleží, jestli sháníš jenom samostatné náby a kola si budeš vyplétat sám nebo se poohlížíš po již skládaných kolech

        0 0
        • radek.g7  

          Opet trochu rejpnu to nejakyho vlakna, nemate za ten rok co se tu nic nedelo nekdo nejakej nazor ci postreh k tomuto tematu? Co se tyce vydrze, spolehlivost, poruchovosti apod.

          moc diky

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.