• Feroman

    Zdravim,

    potreboval bych poradit s MTB ramem pro slecnu. Meri 162cm a cena by mela byt do 2500,–(idealne neco ve vyprodeji). Taky si nejsem jisty s velikosti (15, 16, 17?), co myslite? Mel by mit damskou geometrii. Diky za vsechny rady a tipy!

    Zatim jsem nasel napr. tohle(i kdyz je to lehce nad cenovy limit):

    http://www.koloshop.cz/…isc-gtw.html

    nebo tohle

    http://www.koloshop.cz/…tw-3.0–2009/

    Anketa: Jakou velikost?

    15
    3x
    38%
    16
    5x
    63%
    17
    0x
    0%
    18
    0x
    0%
    0 0
    • Kubas.1  

      to modrý GTčko mám v profilu, rám vypadá v reálu hrozně pěkně, i geo se zdá být dobrá, ale při cca 160cm postavě je ten Skovej rám spíš menší. S 350mm sedlovkou vysunutou nadoraz je to sice ok, ale přiště už bych bral větší. Otázka je, jestli by to Mko (označovaný jako 17") nebylo zase moc velký

      0 0
    • couffy  

      špatný odkaz,oprava http://www.koloshop.cz/…abovany.html

      0 0
    • maajkee  

      Třeba tenhle velikost 15,5" Můžu dodat za cca těch 2500,– Kč

      Hmotnost v 17" 1.82kg, v tý menší to bude mít cca 1,7

      0 0
      • Kubas.1  

        kde to pořád bereš ty lepší ceny? :-)

        0 0
      • Feroman  

        Ram vypada fakt pekne, chtelo by ho to ale nejdriv vyzkouset. Zkusim najit, jestli by nebyl nekde v Praze k videni(nevis o necem?).

        0 0
        • maajkee  

          To hele nevím, dneska mi přišel v tý 15.5" velikosti, stavím na něm kolo pro manželku, hmotnost 1.70kg, rám je to pěknej, zpracování standartní, lak vypadá pěkně, za tu cenu podle mě super.

          Takže k vyzkoušení v HK nebo najít nějakej shop v praze, ale řekl bych že těžko budou mít na krámě takovouhle velikost.

          0 0
          • Feroman  

            kolik prosim te manzelka meri, jestli se muzu zeptat? dik

            0 0
            • maajkee  

              165cm

              Nižší trubka u rámu pro ženskou ničemu nevadí a délkově jí bude vyhovovat akorát.

              0 0
    • siafu  

      dámskou geometrii nebrat jako dogma, některé rámy mohou být hodně krátké, takže je otázka, zda bude slečně vyhovovat a jestli má kratší nohy – není dlouhonohá, tak vel. klidně kolem 15"

      0 0
    • lecram  

      Moje žena má 163 cm,jezdí na GIANT terrago rám 17.Vodorovná trubka je v místě obkroku cca 68–70 cm na zemí a manželka v botech tam má reservu 5 cm a víc.Chce to vyzkoušet v realu na komplet kole ,tabulky jsou dost orientační.Já měřím 176 cm podle tabulek bych měl mít na trekové kolo 19-ku a jezdím na 21 , sedlovku mám vytaženou na doraz.

      0 0
    • Tina  

      17" je už zbytočne veľký rám. Meriam 169cm a mám rám 16,5". Väčší by som určite nechcela. Takže pre slečnu 16" alebo 15". Ten rám od Maajkeeho má ideálnu veľkosť. Pokiaľ bude vyhovovať farba toho Felta tak ho ber.

      0 0
    • lecram  

      pozor chyba!nečet jsem pozorně ,myslel jsem že tam jsou fota rámu.:-(Samozřejmě hlasuju min. 16-ku podle zkušeností spíš 17-ku

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.