• Riccid

    Ahoj všem, prosím o radu zkušenějších s výběrem MTB HT 29 v ceně max 40 000;- Kč na časté hobby ježdění. 187 cm/95 kg. Čím déle vybírám, tím více se v tom ztrácím

    0 0
    • koldas  

      A máš nějakou představu?

      0 0
    • mattew1  

      Podivej se na RB CRR 290.

      0 0
      • Riccid  

        Na to CTM je 15% sleva, takže 32300,– . Jinak díky všem za názor a jsem otevřený i jiným variantám , pokud bynekdo měl nějaký napad

        0 0
        • mattew1  

          V tom Kuba sportu maj i ten 2017 model za necelejch 27k. Jestli chces usetrit tak tam zkus zavolat jestli ho jeste maj a treba ti daj jeste slevu. Jinak je to jen takovej navrh. Rozpocet mas mnohem vetsi tak najdes lepsi kola :) jinak mam 187 a sedi mi ta velikost 22.

          https://www.kubasport.cz/…cal-3.0-2017

          0 0
          • Riccid  

            U toho CTM? Já počítal s 20. Rozpočet mám větší , ale to neznamená , ze nemůžu ušetřit

            0 0
            • mattew1  

              Jojo, zkousel jsem vel 22 a padla mi. Je to teda koza to kolo :D mam ale docela dlouhy nohy v pomeru k celkovy vysce. Mno musis zkusit a uvidis. Jinak uz jsem byl rozhodnutej pro RB CRR 290 TEAM.

              0 0
    • Pikaču  

      Na tu váhu tvoji jedine RB CRR 290!. Ostatni dle konfiguratoru a běž se projet maji všechny velikosti.

      0 0
      • MartinM  

        RB nebrat!

        0 0
        • Riccid  

          Tak nevím , jsem zmatenejsi než na začátku. Napadá me tu Cube a dat tam lepší vidlici?

          0 0
          • Pikaču  

            Ja ti doporucuji jen to co mám a jak jsem se kvůli sve váze dostal k RB. Ale abych byl vic objektivní nekupuj si kolo které si nemůžeš vyzkoušet ( přesnou velikost). Jinak vsechna kola budou fajn s pevnou osou. Ale jak tu už x krát zaznělo lepší promakanou hlínu než levný carbon.

            0 0
          • Deadlink  

            Hele ja mam 90kg, koupil jsem cube reaction race, hlina, RS Judy, brzdy Deore, Eagle 1×12, pevne osy –35tis. a musim rict, ze naprosta parada.

            0 0
            • Mongoose47  

              Jak jsi spokojen s tou vidlí? Moc lidí ji nejezdí a každý ji hned zavrhne kvůli 30 mm nohám. Tvých 90kg jí už asi dá zabrat nebo?

              0 0
      • mattew1  

        Me prijde, ze kazdej kdo vazi pres 80kg je dle BF hroznej tezkej :D pritom vaha okolo 90kg me prijde na chlapa normal. Muj tata ma 110, kolo s rychloupinakama a pevnou vidlici a ze to obcas vezme nekde lesem dolu a kolo zije uz 10 let

        0 0
        • MartinM  

          A táta taky žije?

          0 0
        • Pikaču  

          Ja měl 108kg a Force epigoni pode mnou vrzal a v vzpřímenem sedu kotouč drhnul. Dále záleží jak moc se chces s kolem trapit nebo si užívat.

          0 0
        • kokabura  

          mám 105–110 kolo viz. profil a naprosto bez problému, snad ráfky a brzdy by si to zasloužilo lepší.. nicméně mám najeto cca 2k a všechno drží

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.