• sosak

    Ahojte, máte někdo nějakou zkušenost tímhle kolem? Taky jsem nikde nedohledal žádnou váhu …

    https://www.mmrbikes.com/…kish-20.html?…

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0
    • Motyll  

      Nikdo to nejezdí?

      0 0
      • Pajk  

        Jezdím Rakish 10.

        Rám bude stejnej,jen jinak osazenej.

        Na klasické XC je kolo v pohodě,lehčí traily se taky dají.

        0 0
      • anybz  

        Ahoj, tak já to jezdím od včerejška MMR Rakish 50 :-)

        Pokud se ptáš na váhu, tak uvádějí 11,6 a docela bych tomu věřil.

        Pocity po první jízdě, je to pěkně tuhý, a jede to dobře ..

        XT 1/12 na 34, měl jsem strach že to bude málo, ale úplně to stačí.

        Jinak L rám, opravdu trošku kratší, ale vyhovuje mi to, před tím jsem měl 18,5

        Sedlo tak akorát, a řídítka jsem snížil o jednu podložku.

        Jinak objednáno na TS Bohemia ve čtvrtek, v pondělí doručeno, příplatek za sestavení kola 339 Kč, dodáno ve veliké krabici, stačilo otočit řídítka a nastavit sedlo a hurá na Šumberu :-)

        0 0
        • Motyll  

          Díky. Co zač jsou kola? Moc se toho o nich nedá vyčíst… Pláště jsou kevlar nebo tam dali drátovou verzi?

          Vidlice ti chodí jak?

          0 0
          • anybz  

            Výplet/náboje: XCR 9800 DW 29 15–12 protahovací osy Boost. Aluminum 6063 Double Wall

            Pláště: Hutchinson Cobra 29×2.10 ( kevlar patka)

            Vidlice zatím spokojenost, na to že je to 100 :-)

            0 0
            • Motyll  

              Tak doplním pro zájemce. Pláště jsou drát a je peklo je sundat. Problém je i v ráfcích, nahodit třeba RR. Nechtěl bych to dělat někde v lese…

              Každopádně kola půjdou do sklepa :)

              0 0
            • Motyll  

              Tak proveden „drobný“ upgrade kol a rázem je víc jak jeden a půl kila pryč.

              0 0
          • obda  

            Ty kola asi budou tragický, tady se psalo 1080/1280 g (predni/zadni, bez RU). Ani šířku tam nenapíšou :-/

            0 0
    • bednee  

      Mám Rakish 10 2019, po výměně zapletených kol, instalaci XT SPDček je váha 10kg ve velikosti XL. Rám je kratší (malý reach), takže mám sedlovku s offsetem a už nainstalovaný byl 10cm představec. To není úplně ideál současných XC kol. Jezdím na tom všechno, naposledy Rohanské stezky XCM a v pohodě, nemám pocit, že by mě geometrie nějak limitovala.

      0 0
    • bednee  

      Hmm, na lonskem Rakish 10 byla vidle RS SID. Letos sli s urovni komponent o dost nize. Fox Rythm nebude nic moc.

      0 0
    • animalmk1  

      Taky jezdím MMR Rakish , chtěl jsem vyšší verzi , ale jsou vyprodané , tak že jsem vzal 50 a koupil rovnou XT brzdy.

      Předtím jsem měl RB , ale jelikož nové kolo stále nebylo , tak jsem vzal toto a zatím nelituji.

      Kolo jede dobře , přijde mi to i pohodlnější než bylo RB , ale to může být jen pocit.

      Bral jsem L na 187cm a je to tak akorát.

      Akorát jsem nalepil folie na spodek rámu a udělal registraci na doživotní záruku na rám , pro jistotu :-)

      0 0
    • Dzany  

      Já mám Rakish 00 a jsem maximálně spokojený. Úhel hlavy neřěším ani to nepoznám.

      0 0
    • adam1  

      Tak už tam mají nové modely 2021 ,u silniček přešli u všech modelů na disk :( jen tak naokraj .

      0 0
    • Hedus  

      Ahoj všem. Využiji toto vlákno a zeptám se zkušených bikerů na názor na kolo MMR Rakish LTD, kde je nyní celkem zajímavá cena. V dnešní době, je celkem problém koupit něco slušného. Vím, že je tam přehazka Sram SX, na kterou se zde ódy nepějí, je to však spotřebák, který se časem vymění. Díky všem za názor.

      https://www.tsbohemia.cz/…d395850.html

      0 0
      • Cavendish  

        Sice karbon rám, ale tím to končí…..

        Sada SX, brzdy a kola mizerný. Vidlice XCR taky žádná paráda

        Řekni Scalarovi, teď má skladem hliníkového Apache za 29k full Deore 12s včetně brzd, Raidon vidlicí a lepšími koly.

        0 0
    • Motyll  

      Nevíte kde na Rakish-e (MR 2020) sehnat urgentně patku?

      TS je ofiko dovozce a nemá.

      0 0
      • Motyll  

        Nikdo nic? :(

        OK, zkusím tu z Ali…

        0 0
        • anybz  

          Vítej v klubu :-) čekajících na patku RAKISH 20, já ji urval minulý týden a ikdyž je objednaná na TS, tak furt nic… :-(

          Na Ali jsi ji objevil ???

          0 0
          • Motyll  

            MMR Spain do 8. srpna dovolená.

            Na Ali jsem našel tohle

            0 0
          • BikerM  

            Mas letosniho Rakishe? Ja mam letosniho. Co objednat patku 2× primo u MMR a dat postovne napul? :)

            Patku jsem sic neurval, ale mit ji doma by se hodilo.

            0 0
            • BikerM  

              Edit. Koukam, ze mas starsi model. Tam bude nejspis patka jina nez u toho meho. :/

              0 0
              • Motyll  

                Mám 2020.

                0 1
              • Motyll  

                Mno myslím, že by nebyl problém hodit do jedné obálky dva různé typy.

                Zkusím ještě ten FCB a dám sem vědět.

                0 0
                • BikerM  

                  ok :)

                  0 0
                  • anybz  

                    Ahoj, pokud to půjde přidej prosím do „objednávky“ ještě 2 x patku na MMR Rakish 2020 ( stejná jako Motyll). Mám stejný problém… Díky moc !!! Z.

                    0 0
            • Kaire  

              Rakish 2021+ má UDH patku od Sramu, tu koupíš prakticky kdekoliv. I na TS ji mají, viz odkaz.

              UDH Patka TS Bohemia

              1 0
              • bednee  

                Tady se ptá ale na 2020. By mě zajímalo, jestli tato nepasuje. Ty 2020 jsou fakt bláto. Neohnou se, rovnou se rozpadnou na 2 kusy. Chtělo by to nějakou alternativu.

                0 0
                • Kaire  

                  Vždyť jasně píše, že má letošní model. Proto mu upřesňuji že má jinou patku, než kolo původního tazatele.

                  Jinak tam určitě pasovat nebude. UDH patka má úplně odlišný tvar a funguje trošku odlišněji (není zapuštěna do rámu, ale trochu vyčnívá pro zamezení pádu řetězu mezi kazetou a rámem).

                  0 0
      • Dzany  

        napiš přímo do MMRka, to bude asi to nejlepší. Já když jsem kupoval Rakishe, tak jsem s nimi komunikoval přes Fb a odepsali mi prakticky ihned.

        0 0
        • Motyll  

          Psal jsem přes webový formulář, bez odpovědi.

          Dle TS mají dovolenou do 8. srpna.

          0 0
      • bednee  

        Před časem jsem ji koupil na Wiggle, s expres příplatkem jsem ji měl za 2 dny. Byla teda na shopu psaná pro jiné kolo, ale pasovala.

        Ha, našel jsem starou objednávku – https://www.wiggle.com/…1-zx-1-14-20

        0 0
        • anybz  

          Super, díky moc za odkaz, už jsem to objednal, termín dodání 15.8.22, snad to bude pasovat :-)

          0 0
          • Ludo  

            Zdar, prosím Ťa, ako si pochodil s patkou? Pasuje? Ulomil som ju tiež na Rakish 50 2020 a snažím sa to nejak rýchlo vyriešiť, v ČR nezohnateľná.

            0 0
    • anybz  

      Ahoj, už jsem Ti psal, sehnal jsem ji tam, jak psal Bednee – https://www.wiggle.com/…1-zx-1–14–20 a pasuje OK !

      1 0
    • bednee  

      Ahoj, neresil někdo záruku na ram? Mám prasklou zadní stavbu a chtěl bych uplatnit tu doživotní záruku na rám, ale netuším jak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.