Měl by někdo zájem koupit moje RB CRR 290 vel. 19"?

27 nepřečtených
  • chosee1986

    Chtěl bych vyměnit moje RB za fatbike a tak bych chtěl tímto zjistit jestli by o něj byla nějaká poptávka. O kolo se pečlivě starám. Mám ho od léta 2015 a najeto má tak 2000km. Teď bylo na velkém servise v Brně. Představoval bych si cenu 25 – 30 tis.

    Co myslíte?

    http://www.bike-forum.cz/…crr-290-team

    0 0
    • zdenal8  

      Co je velký servis? A už po 2tis. km?

      0 0
    • chosee1986  

      Spis bych to chtel pojmout jako pruzkum trhu pred prodejem…

      0 0
    • chosee1986  

      myslel jsem kontrola vseho na kole, promazani, dotazeni, vymena brzd. desticek atd. Kolo je naprosto v poradku. takovy servis delam 2× rocne.

      0 0
      •  

        takyto servis vyjde na vela penazi ked si na nom najel 2 tisice kilometrov takyto kompletne servisy kol niesu kvalitne ako vykontrolujes stav bowdenu to se normalne vyhodza ven a natiahne novy nic ine sa s bowdenmi nerobi kontrola celkoveho stavu bicygla asi zahrnuje kompletny servis vidlice vsak celkovo to vyzera vela vtipno

        0 0
      • Jezevec70  

        To jako necháváš dělat každých 500km?

        Co vlastně taková sranda stojí?

        0 0
        • chosee1986  

          nechavam…mam rad veci v poradku…nechal jsem to udelat po sezone na podzim a potom na jare kdyz jsem jezdil v zime…

          0 0
          •  

            narazol som na to ze takyto primitivne ukony ako vycestenie od bordela a namazanie lozisok a ostatne drobne prace si kazdy najlip urobi sam doma lebo v servise se na to kazdemu vyseru

            0 0
    •  

      asi tezko snielok daky mix deore rf ride co tam vocpali v racebiku s xxx nabojmi nigdo nechca posluchaj kamarat nechaj si bajk a neburin tuna forum somarinma uvazoval by som o nom keby bol si to daval za 16 tisicov vasich korun

      0 0
    • Dakar  

      Zajem nemam, cena je mimo. Dle meho 15–18.

      0 0
    • Rubi  

      cena max 20K…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tady máš názor. Jdi s tím dopr…Bazar je jinde!!!

      0 0
      • chosee1986  

        tak tvuj nazor me pobavil…asi spatnej den co? necham si ho jako posledni moznost…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Přečti si raději pravidla.

          K pobavení máš čtení zde: http://www.bike-forum.cz/…r-290-vel-19#…

          0 0
          • chosee1986  

            to ti tak otravuje zivot kdyz chci zjistit za kolik by bylo mozny prodat svoje kolo? jeste ho neprodavam tak proc bych ho daval do bazaru? nikdo te nenuti to cist nebo jo?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já bych proti tvému prodeji nic neměl. Ani to, že by jsi rád zjistil, jakou hodnotu může mít, ale vláken za kolik prodat je tu asi 100 ;)

              0 0
            • Chlebovnik  

              Od toho tu máme speciální vlákno: Za kolik prodat ?

              Představ si, že by to každý udělal stejně jako ty před tím, než by dal inzerát na bazar. Jak by to tu za chvíli vypadalo?

              0 0
      • jaja01  

        min jezdit, vic sukat

        0 0
    • Bubaaak  

      Ne, 19" je malá, víc jsem nečetl

      0 0
    • Vilém  

      Ja ne, to jen abys se mnou nepocital.

      EDIT: Jo a k te cene, budes rad kdyz bys dostal 20, spis ale tak 15–17.

      0 0
    • chosee1986  

      diky vsem za jakykoliv nazor. Uz mi to asi stacilo…

      0 0
    • Smazaný účet  

      No, na tvém místě bych po zimě spíš sehnal jetého fatbika za rozumnou cenu. Jako celek to RB asi výhodně neprodáš, pokud nenajdeš někoho v místě bydliště a v tísni. Jedinou alternativu je prodat někomu rám na zimáka a s doplatkem vzít něco jiného.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce