• bagr84

    Nikdy jsem nejel, jakej je?

    Nekde jsem cetl, ze na 100 km trase neni nic zajimavyho co by nebylo na 65 km. Je to tak?

    Srovnani treba s dlouhou Selou? Co tak ctu, tak to asi bude narocnejsi?

    0 0
    • Krejca  

      Taky mám premiéru ,říká se že patří k těžším,a to kilo si myslím že je spíš o tom jestli na něj máš,nebo ne :-)

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 199 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • jonti  

      Malevil a Sela jsou v prumeru podobne narocne.

      Novou cast dlouhe trasy jsem nejel.

      0 0
      • McBlacky  

        malevil mi přijde pestřejší a zábavnější.

        ale je pravda že téměř všechno co je super je na 65

        0 0
        • Bumerangista  

          Malevil má výhodu, že jsou tam zvířátka v cíli. Mluví otec, letos také přihlášený závodník.

          0 0
          • karliner  

            Nevýhodou je ale Budvar v cíli. Pokud se to tedy za ty dva roky, co jsem se neúčastnil nezměnilo..

            0 0
        • marios  

          Mě se to po rozdvojení pořád líbilo, jen cca posledních cca 10 km je pruda, často po silnici , takový nakloněný roviny.

          0 0
    • bagr84  

      Tak jsem zjistil ze se jeste jede zitra Rampusak, coz mam teda podstatne bliz.

      Ma nekdo srovnani? Predpokladam, ze Rampusak je lehci a ne tak technickej, ale profilove si nemaj co vycitat, je tak? Ted srovnam trasy 60 a 65 km.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Bikovýho Rampa jsem jela třikrát a pokaždé jsem nadávala na značení. Ono je dobré, na výletní pojetí. Nechybí. Jen je značení občas na špatném místě, příliš blízko křížení cest. Potíže jsou hlavně v druhé polovině, kdy startovní pole prořídne. Na dost křižovatkách jsem musela zastavit a rozhlížet se, kde je další značka. Takže není nouze o zážitky jako: jedu po přímé cestě, minu křižovatku, odbočení značené nevidím. Dlouho žádné značení, po 12 minutách se vracím – a ejhle, značení na křižovatce je, jen je vidět z protisměru a ze směru příjezdu je pro prcky překryté větví. Nebo – jedu po široké cestě, vidím, že je přehrazená mlíkem. Jiná cesta zatím nevidět, takže odbočka bude asi po málo patrné pěšině. Ovšem napravo od mlíka směrem dolů nebo nalevo směrem nahoru? Preventivně hážu kašpárka a dělám dobře, metr od mlíka je teprve vidět odbočení do kopce. Každý rok jsem si říkala, že trasa hezká, ale kvůli značení na to příští rok už kašlu. Furt zastavovat, zpomalovat, pak už ani nejedu, protože mi to leze krkem a nebaví.

        Jinak trasa pěkná, organizátorsky po dalších stránkách supr. Ale Malevil je lepší – trať i značení.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          A je jednodušší než Malevil – technicky i pro mě i profilem. Prvních 30 km je krásných, nádherné dlouhé náročné stoupání i hezký sjezd. Pak jsou to kopečky alá vysočina, ale netechnické.

          Malevil jsem jela jen 2×, kopce jsou poměrně krátké, ale mnohé mi připadaly prudké. Por mě jsou krátké a prudké kopce horší než 10, 15 km rovnoměrné táhlé stoupání, třeba jen s pár prudkými úseky.

          0 0
        • bagr84  

          tak to vidim asi na 65 km Malevil, dik za popis :)

          0 0
          • radek01  

            Zase pokud pojedeš tu 100 tak budeš mít srovnání s nejlepšíma a budeš vědět jak na tom jsi .:-)

            0 0
    • Schuminier  

      Halooo halooo, důležité, potřebuju být zítra ráno na 8:30 hod na startu, jedu dlouhou, akorát nevím, jak vyřešit cestu s kolem – jestli nějak ještě dnes večer a nebo až zítra ráno, ale nemám auto, nevzal by mě někdo? Jinak mě čeká ranní cestování vláčkem :-) A to bych kua nerad! Volat můžete až do půlnoci na č. 724 522 561, dík!

      0 0
    • jonti  

      Radotínský trojitý report:

      http://www.mtb-blog.cz/…vil-cup-2014

      0 0
      • bagr84  

        Hezky, gratulace. :)

        Za me peknej zavod, u nas jiste nadprumer. Stoupaky tvrdy, ale nic co by se nedalo jet. Hvozd slusnej narez.

        Mozna jsem cekal trosku vic od sjezdu, bylo to vsechno na jedno brdo, sutry a sem tam vymlety koryto od vody, nic vic, nic min. Zadny koreny, zadny tocky nebo vracecky, vsechno rovne, porad to stejny. Zabava to ale byla, jet se dalo opet vsechno :) Hodnotim velmi pozitivne.

        0 0
    • gunrita  

      malevil 2015

      0 0
    • Lachtis  

      Cau, ozivim vlakno. Jedete nekdo v sobotu Malevil? Ja jej letos prvne testnu. Projizdel nekdo aktualne alespon cast trasy? Hodne bahno, nebo v pohode? Pocasi vypada idealne a tak se tesim :-)

      0 0
      • Kaizr  

        Jedu už asi po čtvrté. Pokaždé jsem to zatím jel bez deště nebo jsem už byl v cíli když začal slejvák.

        Jak to vypadá aktuálně nevím ale předpokládám že bude sucho i když ukazují bouřky na sobotu. Uvidíme až v pátek zda se předpověď potvrdí.

        Až vyjedu Hvozd tak další rok pojedu na jiný závody :-)

        0 0
        • Lachtis  

          Dik za report. Tesim se, snad to bude pekny zavod a pocasi bude ok…

          0 0
      • abel  

        jel jsem mockrát i za deště (jestli někde prší, tak v lužickejch horách:-) a tam to není problém – pískovec, jehličí… bahno minimum. narozdíl od krále, kde je bahno z pastvin skoro všude.

        1 0
      • Pikaču  

        Info od známého:

        „Mam info z trate malevilu, trat je uplne rozmrdana od lesaku, xxx to odhaduje na 6 hodin jizdy ( 100 km trat). Pry brutalne stazeny a holy kameny. Koreny vystoupane, vsude vetve – hlavne v nemecku

        0 0
        • Lachtis  

          :-) nooo tak super. Ale tak ja to pojmu stejne vyletne. Aktualne nemam moc netrenovano a tak si nekde i z kola klidne slezu no…

          Ale vetve jsou potencialni problem s technikou.

          0 0
          • Pikaču  

            Jsem si delal srandu z kamarádů že jestli to pojede 6 h ten co to psal, tak at si oni vezmou čelovku :))))

            A Malevil i za normálních okolností se nechodí dost. Obzvlášť když to jeden zazdí tak pak jenom tlacis.

            0 0
            • McBlacky  

              Za normalnich okolnosti na Malevilu nemusis chodit nikde ne?

              0 0
              • rdx  

                taky si nepamatuju, ze bych tam nekde dobrovolne slejzal :)

                0 0
              • Pikaču  

                zalezi co jsou normlani okolnosti. ja uz nenasednu na kolo kdyz nekdo predtebou sleze v takovem krpalu a dalsich pak 10 lidi to same.

                0 0
              • orm  

                Krome samotneho vyjezdu na hvozd, jsem tam slejzal na takovem jednom dropu, myslim, ze to bylo na tom vyjezdu, ale uz si to nepamatuji. Pak jeste po prujezdu nejakym koupalistem byla prudka stojka k plotu. Takze najdou se mista :-).

                0 0
                • rdx  

                  jj ten drop je pred Hvozdem. Kdyz se jede kolem zabradli, tak je tam celkem nenarocna lajnicka a da se to.

                  stred je drop a vpravo trosku sikmej kamen na srdicko :)

                  0 0
                • McBlacky  

                  Oboje jde i za mokra, ale je to uz technicky slozitejsi

                  0 0
                  • orm  

                    Ten drop asi jo, ale ten vyjezd bych chtel videt, pokud myslime stejne misto :-).

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Musis se jen hodne rozjet. Jestli myslis to koryto kamenny co se jede dolu a nahoru.

                      0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • McBlacky  

          to budou všichni co dali přednost Malevilu před Sudetama štěstím bez sebe :)

          Jak to bude příští rok mistrák, tak Sudety letos jsou výrazně méně obsazené.

          0 0
          • abel  

            malevil taky nic moc, na 100km jen cca 200 přihlášenejch

            0 0
            • McBlacky  

              Jel bych hned, ale nejsem zdravej :/ rozbitej teren a koreny to mi je prijemnejsi nez sotky v haku.

              0 0
        • Charlie_R  

          Mohu potvrdit. Celé Lužické hory jsou od těžby rozjebané :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.