Leader Fox Out Line 2009-názory a zkušenosti

27 nepřečtených
  • Rockman

    Zdravim, opravdu hodně se mi líbí toto kolo v bílé barvě a navíc mám možnost na něj mít velkou slevu. Co si myslíte o této značce a modelu???

    Prosím názory a hlavně zkušenosti.

     

    http://www.leaderfox.cz/index.php?… omlouvám se za nefunkční odkaz

    0 0
    • Petr L.  

      Vlastni nizsi model teto znacky a spokojenost, tady mas test na outline

      http://cykl.cz/…ut-line-test

      0 0
    • keo  

      Kolo je to dobré,pokud ti sedí geometrie,cena a ještě se ti líbí, tak není co řešit.

      0 0
    • Hejdik  

      Taky v tomto kole nevidím problém,za ty prachy rozumné.

      0 0
      • Rockman  

        Tak už ho mám doma a je fakt dobrý, za ty prachy doporučuju. Mimochodem já na něj měl 8000 slevu a to je dost;-)

        0 0
        • Dizie  

          Tiez premyslam o tomto biku a myslite, ze ta 18tka je na 175cm ok?

          0 0
      • Marccoo  

        Akorát ty náboje,škoda že ty remerxy nejsou třeba na novatekách

        0 0
    • kačaba1  

      Tohle kolo má kamarád.. Je z něj nadšený, jediná vada na kráse (která se dá jednoduše řešit) jsou pláště. V terénu má skoro pořád defekt, páč pláště jsou sice lehké jak papír, ale také tolik vydrží. Jinač za 19k je to určitě dobrý kup :)

      0 0
    • Kabuto  

      Také o kolo hodně uvažuju, zatím je to můj favorit. Akorát ještě jsem si ho nebyl vyzkoušet a nevím, jestli mi bude stačit 20" – měřím 186.

      0 0
      • Dave.6  

        Ja bych rekl ze za ty prachy perfektni, docela jsem to ted zkoumal kvuli kamosovi jelikoz tohle kolo chce a rekl  bych ze nema jedinou slabinu az mozna na ty naboje ale pokud tam jsou opravdu deore (525) tak i ty neco vydrzej a cele kolo je hodne vyvazene..

        Jinak co se tyce velikosti 20" ti musi urcite sedet jelikoz kamos ma 180 cm a bere 18". Takze na 186 cm bych rekl ze 20" bude akorat.

        0 0
      • Garfield5  

        Rači obehni predajne a skus aj 20 aj 22" ja mam tiež 186 cm, zobral som 20 a trošku malé záleží či viac na blbosti alebo viac na rovnou trat..

        0 0
    • KUklac  

      Kde takové slevy dávají? Mám zálusk :D

      0 0
      • korki  

        Teď právě od začátku týdne už nikde, taky bych měl zálusk, škoda. Ale pokud jsi při penězích, tak mají ještě todle: http://kupsikola.cz/…arbtec-mtb-/

        0 0
      • pepazdepa007  

        Prolez si stranky LF se seznamem prodejcu. Treba ted jsem u nas v HK narazil na kramek PELLS, kde maji vsechny modely LF 2009 s 30% slevou – neber to =:o) Ja osobne jsem ho pred tremi mesici koupil za regulerni cenu u jednoho distributora za 24,300,– CZK – a to to ani neni muj znamej =:o))

        0 0
    • pepazdepa007  

      Zdravim vsechny majitele! Poradte mi, co davate za duse do tech FF plastu? tu puvodni jsem v lese prorazil o klacek a druha neudejchala metr dlouhej skok.. A Foukate na tech pet co pisou na plastich nebo min?

      0 0
    • Rockman  

      zdravim všechny zájemce o toto kolo…našel jsem další slevu a ještě lepší!

      Out Line

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.