• Tydlii

    Tak se nám to blíží – zakládám tema na diskuzi/dotazy/pros­by.

    Začnu:

    Mám startovné, moc se těším, ale bohužel nemohu najít kloudné ubytko. Nevěděl by prosím někdo o něčem ? Pouze noc Pá/So a tak do 15 km od Klatov – nemám momentálně auto.

    0 0
    • Tydlii  

      up

      0 0
    • wishpull  

      Taky se těším, bude to letos dost mokré, v sobotu jsem projel kousek trati od Keplů včetně toho děsnýho kopce za brodem u Puchwerku, místy dost bahna a má pršet i teno týden. Ale nebude s prášit a nebude hic.

      0 0
    • racer xc  

      Někdo nějaky extra tipy jak co nejvíc ochránit kolo před 5 hodinama v bahně? Vždycky je mi kola líto

      0 0
      • Tydlii  

        ****** se na to :D

        .. vážně: všechny styčný plochy omotat izolačkou (zadní stavba x paty; kliky x tretra; atd..)

        moc víc se dělat nedá. Po závodě komplet rozborka – hlávko, střed, ložiska zadní stavby – ideálně nenechávat ani do druhýho dne. Náby podle toho co máš – na DT 350 nesahám a zatím musím zaklepat ze ok.

        1 0
        • genx  

          Před závodem jsem si myslel, že to tak žhavý nebude, ale po absolvování celé dlouhé trasy je rozborka fakt nutnost. Jemný písek byl i uvnitř zapouzdřených ložiskek… masakr.

          0 0
          • hovado_cz  

            No já chtěl řešit vakl v zadní nábě před králem, ještěže jsem to neudělal :)))

            0 0
            • snas89  

              Jo. To si kolu hrozne pomohl :))

              0 0
            • genx  

              Když jsem viděl jak lidi na trase lámou přehazovačky XX1, ty se montají do drátů a pak už je jen slyšet sečení pneumatiky, tak jsem si říkal jestli nám to za to stojí :-D

              0 0
      • adam1  

        Namáčet v potoce a oulej sebou na řetaz:)

        Zlatá žiletka :)))

        0 0
    • genx  

      Buď si připlatit nebo popojet 17 km od Klatov za krásných 534,– (U zlatého jelena)

      0 0
    • JK_Cookie  

      Projel si nekdo v poslednich dnech trat,nebo aspon cast??Predpoved je dest v noci i zitra cele dopoledne,tak stale vaham jestli rano brzo vstavat a trmacet se do Klatov, abych si pak uzil bahenni lazen,letos uz 2× stacilo…Diky

      0 0
      • McBlacky  

        Pokud nepojedes v top 20 tak to budou mega sracky jako obvykle ;)

        0 0
        • Cryzyy  

          zatím to vypadá na slusnou sanci, ze to bude jeden z tech legenradnich rocniku :)

          0 0
          • McBlacky  

            Akorat za nas to byvalo levny. Kazeta retez desky stred to bylo jak dneska retez

            0 0
            • dvoris  

              Asi to musím zaklepat, ale materiál pořád ok a to toho bláta bylo letos už fakt dost. Je tedy pravda, že častěji rozebiram a mažu, ale jinak ok.

              0 0
      • dvoris  

        Sracky budou skoro jako celou letošní sezónu. Možná občas sprchne, ale na celý závod v dešti to nevypadá. To by bylo horší.

        0 0
      • David888  

        V neděli jsem projel trať 48km a bláto už místy bylo. Takže předpokládám, že po tomto týdnu a hlavně dnešku to budou bahenní lázně :)

        0 1
        • JK_Cookie  

          Diky za info,tak nejak jsem to predpokladal ze po tomto tydnu to bude uz pekne prodmacene + podle predpovedi by melo jeste v noci pekne prset na zapade cech a pak rano taky, hlavne 9–10h

          https://www.chmi.cz/…lts/ala.html#…

          Tak to se na to asi vyprdnu, vemu silnici a pojedu se podivat jak vypada TDF po Cesku…. :-)

          Jestli nekdo z vas jede, tak preju hodne sil do toho marastu :-)

          0 0
    • Tydlii  

      Tak to vypadá ze dopoledne pršet nebude. Jediná útěcha je, že řetěz i kazeta už jsou po smrti. Ještě ze jsem nenasadil novou .

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zase tak hrozny to nebude. Mokro tu samozrejme je, ale vetsinou je to po zpevnenych cestach, kde budou urcite louze, ale bahno moc neni. Minula trat mi prisla mnohem horsi za deste, kolem Klatov je blato obzvlast lepive. Takze mokry ****** budou, desky budou ubyvet rychleji nez obvykle, ale pri minimalni technicke narocnocnosti trati to bude ok.

        0 0
        • Tydlii  

          Tak to je fajn. Moje zkušenost z Drasala 2020 je totiž nezapomenutelná.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Drasal po tezbe je ted radost. Jel jsem obra po nocni bource v 2018 a bylo to zablaceny uz tehdy, kdyz tam nejaky stromy jeste staly.

            Nejvic bahna byva na Krali ve sjezdu z Keplu a pak podmacenej vyjezd na Straz.

            0 0
        • ladys  

          :D ještě že jsem to včera nečetl …

          Bláto nebylo možná na 10km.

          Všech konzistencí.Lepsi bylo jezdit kaluzema ;)

          A když se jelo po cestě byla pěkně podmáčená.

          Bylo to výživné :D

          1 0
    • robb  

      Tak jak se vám dnešní cyklokros líbil? Asi se cestou domů stavim pro nový řetěz a destičky

      0 0
      • Tydlii  

        Konec na 18.km, aneb když ses curak a mas nedotazeny kliky :/

        0 1
        • robb  

          Pěkný. Tohle se mi letos stalo na silničce. Naštěstí 15 km od baráku.

          0 0
        • Jáchym 1  

          To nasere.

          0 0
        • Fazzy  

          Váhám jestli je lepší, když se to stane na začátku nebo na konci.. Každopádně good point, du to zkontrolovat :)

          0 0
        • wishpull  

          Na dlouhý, že, asi jsem tě potkal, bylo mi tě líto. To jsi jel někde kolem 10–15 fleku?

          0 0
      • hovado_cz  

        kdybych věděl co bude po poslednim bufetu tak se na to vyseru hned na prvním :-D že jsem radši nejel Letape :-D

        3 0
      • wishpull  

        Mě se to líbilo moc, nádherná slajdovačka, bylo to jako groteska, když lidi z ničejho nic padali a mizeli z trati. Já si taky asi 3 ustlal , jednou v druhým brodu, tam jsem byl až po hlavu ve vodě, ale aspoň jsem jel chvíli čistej :) Pode HS snad nebyly žádný větší zranění- lidi si to prostě nemohli víc pouštět.

        0 0
        • aesel  

          Ja sa teším na fotku z brodu pri vodníkovi, tam som sa efektne očistil :D

          0 0
          • hovado_cz  

            taky jsem říkal, že jsem se aspoň opláchnul od kolen dolu ale vydrželo to asi tak 100 metrů :-D do cíle mě donutila dojet žena – já byl morálně v prdeli :-D

            0 0
        • ladys  

          V druhém brodu snad bylo naházený kamení. V jedné linii jsme se tam koupali během pár vteřin čtyři vedle sebe :D

          Na takové pěkné loučce za 40km se kolo splašilo najednou jsem jel po zádech a kolo bylo nahoře. Garmin to vyhodnotil jako skok dne 11,8m.. Obešlo se to bez škod na kole a zdraví a jelo se padat dál.

          Nakonec jsem se i doválel do cíle.

          Tak asi příští rok znovu na reparát ;)

          0 0
          • hovado_cz  

            Těšil jsem se jako malej, potrénováno, pořádnej bajk a pak tyhle sračky :-) poslední kilometry brození doslova hnojem, kdybych měl fokuse tak ho tam necham a jdu na vlak :-/

            0 0
            • wishpull  

              Ten závěr byl fakt peklo a to jsem přijel celkem brzo, vůbec si to nedovedu představit jak to vypadalo pozdě odpoledne.

              1 0
              • robb  

                No já jel jen krátkou, a už ten sjezd z Hejna na tu rozbitou asfaltku byl v takovém stavu, že jsem ho snad půlku jel s vycvaknutou nohou. Ty co tam dojížděli poslední si to museli užít, nemluvě o louce.....

                1 0
    • aesel  

      Ak by sa niekomu podarilo z potoka vyloviť brýle Uvex s bielym rámom, tak mám o ne záujem :-)

      Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.