Kolo pro duchodce - cca 5000,- Kc

13 nepřečtených
  • branigan

    Ahoj, potrebuju poradit s vyberem kola pro dedu. Vim ze vyber v teto cenove kategorii je velmi limitujici. Bude jezdit max. 2× az 3× tydne po asfaltu cca 3 km, takze opravdu jen nejaky zaklad. Spise jde o to, aby kolo melo lehke prevody a aby se mu to po mesici nerozpadlo. Diky.

    0 0
    • castro  

      Těžko říct. Já bych v týhle cenový relaci sáhnul po nejnižších modelech „renomovaných značek“. Ale obávám se že limit 5k ti bude stačit pouze u authora, nebo se zkus podívat po nějakém bazarovém kole. A když nepomůže ani to, budeš zřejmě odkázaný na Olpran…

      0 0
    • Sobi  

      Fakt už asi jen tohle:

      http://www.kolafavorit.cz/

      pod položkou kola jsou tam výrobci a koukni na cestovní…

      0 0
      • branigan  

        Dik, mrknu na to. Jinak ten bazar bude taky mozna dobry napad.

        0 0
        • Sobi  

          Možná jo, možná ne… nechci propagovat prodejce, ale u něj máš záruku že je nové a záruku 2 roky… v bazaru… bacha na čorky bezzáruky!

          0 0
    • Jenda  

      ja bych v tyhle cenovy relaci sahnul po necem bazarovym – porad to bude podle me lepsi nez novy za tyhle prachy

      0 0
    • Houba2  

      nemuzu si pomoct, ale rači bych přihodil 2000,– a koupil normální kolo s komponentama co se tak nemrvi a co se da rozume naštelovat. U nas ve vsi ke mě pár sousedů dává kolo na seřízení nebo spravení a štelovat kolo v týhle cenový je hrůza. Ať koupí rači něco takovýho

      0 0
    • Smazaný účet  

      já bych měl například na prodej něco, ale teď jde o to jak je tvůj děda vysokej.

      ale chtělo by to pár investic…

      mám rám schwinn mesa 19'', rám je hodně slopingovej. k tomu vidlici od meridy, dokonce s LO, pár zapletených kol na ráfcích alexrims a nábojích deore na V-brake (ty jsou téměř nejetá).

      výbava je alivio+ acera, možná nic moc, a má to taky něco za sebou. ale vše je funkční.

      chybí mi hlávko a v-brzdy, ale možná bych i to sehnal.

      Takže kdyby jsi chtěl kolo poskládat nebyl by v tom problém.

      tady je to kolo komplet, ale jak píšu už jsem z něj něco sebral, ale nebyl by problém dát to opět dohromady.

      0 0
      • branigan  

        Děda má cca 170–175 cm. Ty ale prodáváš MTB a on to potřebuje vyloženě na asfalt, takže spíše cross / trekking.

        0 0
        • Volf  

          jestli to není vyloženě na honění kilometrů, tak si myslím, že by mohla být zajimavou alternativou skupina citybike..... koukni někde na netu a uviddíš…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.