• musilos

    Ahoj,

    prosím zdejší osazenstvo o názory a postřehy na níže uvedené celopéro. Zejména zhodnocení poměru výkon/cena, případné doporučení (se zdůvodněním) jiného kola v obdobné cenové relaci. Předem dík moc

    http://www.sterba-kola.cz/…swag-30–2014?…

    0 0
    • Smazaný účet  

      kolo co se jmenuje SWAG? to je už samo o sobě podezřelý! :-)

      0 0
    • dubakak  

      Zdravim. Som maitelom swag 50ky. Mam zatial len vikend jazdenia za sebou, takze este nemozem hodnotit. Presiel som na tento bajk po speci demo 8 ii.

      Sprvu som bol zaskoceny tvrdostou, ale po presune z dh 200/200 je to asi pochopitelne. Po nastaveni tlmenia na spravnu hodnotu som prijemne prekvapeny reakciami zadnej stavby na nerovnosti a prijemnu progresivitu tlmenia pri vacsich skokoch.

      Co ma ale zarazilo, je fakt, ze hlavova trubka ma uhol 65 stupnov, nie 67, ako o tom hovoria materialy. To urobi v konecnom dosledku aj rozvor kolies o 15mm dlhsi.

      Komunikujem o tomto fakte s tech supportom kedze si mysli, ze mala byt zachovana dlzka k tomuto uhlu. Myslim si, ze to nebude mat negativny vpliv na moje jazdenie, kedze uhol pripomina dh a demo bolo tiez dlhe, ale predsa ked niekto urobi take nieco „nestandardne“ tak to spomina na prvych strankach a nie ze to zabudne poznacit do technickeho vykresu. Vid santa cruz nomad 3 kde sa uhol spomina na skoro prvom mieste

      0 0
      • Azmir  

        Nevím proč, ale s tím úhlem se mi tomu nechce věřit, nechceš hodit fotku jak si to měřil?

        0 0
    • musilos  

      …už mám z toho zamotanou hlavu – narazil jsem u Němčíka ještě na toto:

      http://www.cyklonemcik.cz/…rol-227–2014

      bonus komplet XT…co vy na to ve srovnání se SWAGEM ??

      SWAG má sice 150 mm ale nevím, jestli je to důležitější než XT komplet osazení…

      Předem dík

      0 0
      • vojta1616  

        Prvni si ujasni na co to kolo chceš, je rozdíl 100mm a 140 …

        0 0
      • Azmir  

        Žádná výhra mi to teda nepřijde, dostaneš XT, ale pohon je minortiní věc u fulla, nejdůležitější je rám, tlumič a vidlice a zrovna vidlice značně pokulhává, tlumič nedokážu hodnotit, ale jelikož je jenom na nejlevnějích modelech, tak to asi taky žádný zázrak nebude, jinak rám ok, ale X-control je spíš kolo pro závodní účely, než na nějakou pohodu, nebral bych ani jedno ani kellys and tohle a koukl se jinam třeba na canyon nerve al nebo něco podobného, 40 klacků je na fulla už slušná částka a dá se už celkem vybírat.

        0 0
        • musilos  

          Na Canyona jsem se také díval, ale v zásadě mě od této značky odradil pro mě nepřijatelný způsob obchodování, tzn. platba předem, nemožnost si v zásadě kolo „osahat“ v reálu, čekání na zboží 7 týdnů??? To mi připadne v dnešní době až moc…a to vůbec nemluvím o možnosti obdržet kolo poškozené (viz.příspěvky na BF). Jsem v tomto ze staré školy a při mém „štěstí“ bych se na tomto kole svezl tak v 07/2014 :-). Budu vděčný za podobný typ, dle tvého názoru lepší, než mnou vybrané, ale s klasickou prodejní strategií…Díky

          0 0
        • hanness  

          +1

          0 0
          • hawrda  

            Asi jsem měl chuť si trochu zaprudit.Už jsem v klidu, spravilo to pár odpoledních singlů.Tak hezký večer.

            0 0
        • vojta2004  

          ten tlumič je na všech xcontrolech. je spolehlivej, jednoduchej a funkce zadní stavby je super. vidle už je věčně propíraná kapitola

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.