KELLYS Reyon 50 2016 - výběr kola

17 nepřečtených
  • Petr Michal

    Co vy na to? Spousta lidí odsuzuje značku Kellys že není prémiová, ale může to mít za tuto cenu špatný rám? Osazení je přímo skvělé za tu cenu…

    0 0
    • Petr Michal  

      http://www.kellys-bike.cz/…16-d1110.htm – má t pevný osy? Já to nepoznám

      0 0
    •  

      kdyby mělo pevnou zadní osu a nějaký pořádný kola

      0 0
      • Petr Michal  

        jak poznám podle specifikace zda to má pevnou osu? Já to nepoznám.

        0 0
      • novas752  

        má to pevný osy.

        0 0
        • Petr Michal  

          asi jsem spepej, ale nevidím to tam…:c). Včem jsou pevný osy lepší? A co rám? Spousta lidí mi říká že Kellys nic moc, ale přitom se na tom taky závodí. Nevím to kolo mi přijde za tu cenu dost našpapaný, ale zajímá mě názor odbormníků

          0 0
          • novas752  

            Na rozdíl pevnejch os a rychloupínáku si najdi na YT nějaký video. (Něco jako „quick release vs. thru axle“)

            Náboj se prostě dotýká nejen patek vidlice/rámu, ale i tý samotný osy + ta osa zaručí, že je kolo usazené vždy naprosto stejně (je usazená v díře a né v drážce a sešroubuje obě strany vidlice/rámu k sobě) = je to prostě pevnější a při zatáčení neškrtají (tolik) kotouče + když vyndáš a nandáš kolo, nemusíš znova seřizovat třmen.

            0 0
            • Petr Michal  

              Super, díky za krásné a věcné vysvětlení. Takže pevný osy to má, výbava XT taky super, tak jedinný problém by mohl být v rámu a kolech? Doporučil bys toto kolo?

              0 0
              • novas752  

                O rámu nevim co si mám myslet, neslyšel jsem, že by s rámy Kellys byly nějaké problémy, ale zázrak to taky neni, a nevím nic o tom, jak se to chová (odpružení).

                Kola vypadaj sice hezky, ale moc se mi tomu nechce věřit, přeci jen nějaká 32 drátová klasika vypadá odolněji.

                0 0
        •  

          jo, přehlédl jsem

          0 0
      • Petr Michal  

        kola jsem myslel že jsou dobrý, když jksou zapletený. Ale za tu cenu myslím si docela dobrá odpruženka ne?

        0 0
        • novas752  

          :) To je hláška měsíce :D Jakože základní zapletený kola za 3000 budou lepší, než vlastnoručně zapletený za 20 000, protože jsou přeci zapletený? :D

          Za tu cenu je to kolo osazený velmi slušně, a ani nevim o tom, že by nějak výrazně praskaly (rámy Kellys), tim je proslulej třeba Superior.

          0 0
          • Petr Michal  

            Oni neříkají že praskaj, ale že se kroutěj nebo co a že nemůžou konkurovat jiným značkám

            0 0
    • Chlebovnik  

      No, sice nevím, co je na něm tak úchvatného (například oproti Nervu, Anthemu, apod.), ale když myslíš…

      Já bych teda katalogový rám z Taiwanu s nálkepkou Kellys osazený Cobalty asi nechtěl.

      0 0
    • Petr Michal  

      Už ho mám doma! Naprostá bomba, nejlepší kolo co jsem měl za celý život. Za ty peníze neskutečná výbava!Mohu vřele jen doporučit.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce