• Twisp

    Tak co, jede z vás někdo?

    0 0
    • Meesha  

      vo co go?

      0 0
      • BB  

        je to pohodový výlet z Berouna (sraz v 10.00) před nádražím, přes Svatou, Křivoklát, zakončení v Srbsku v hospodě a vlakem zpět do Prahy. Jede se terénní i silniční varianta.

        0 0
      • Honzas  

        giro.webpark.cz/

        0 0
    • Hurka  

      jestli mi v progress cycle do pátku dají dohromady vidlici, tak pojedu… berounsko je můj „revír“ :-)

      0 0
    • Shirker  

      Ahoj, ty jedeš (z Prahy). Netušíš jak je ten okruh dlouhý abych věděl jestli mám jet taky vlakem nebo jestli se mám do Berouna vypravit na kole.Dík za info

      0 0
      • Honzas  

        Píšou cca 70 km bike, 90 silnice.

        0 0
      • jonti  

        Cau, ja by som to ak by bolo pekne siel z Prahy na biku, tak 8:50 z pod barandaku. Ak by nas slo viac, bolo by to plus. Pripadne sa v piatok dohodnime.

        0 0
    • MattsSpeed  

      pokial to vide rad sa pridam, pravdepodobne aj s nejakymi znamimi, propojit by sme sa mali az v Beroune na nadrazi.

      0 0
    • Darkson  

      nejel by eventuálně někdo z Prahy silniční variantu? Ale chtělo by to vyjet tak v 8:30

      0 0
      • SNAIL  

        Ahoj Lukáši, já pojedu tu silnici, ale pojedu na kole rovnou z domova (nechce se mi ráno nikam na sraz, protože z domova to mám nejblíž a nemumsím tak brzo vstávat)

        0 0
        • Darkson  

          a nepojedeš třebas přes Ořech? mohli bysme se tam srazit

          0 0
          • SNAIL  

            Jedu přes Ořech na Bubovice a pak jak občas jezdíme dále na Beroun, takže sraz na Ořech si můžeme dát

            0 0
            • Darkson  

              fajn. pokud nebude pršet dorazím. v kolik se srazíme, 9:00?

              0 0
              • SNAIL  

                Jo to by mělo stačit, takže v 9:00 na křižovatce u té hospody?

                0 0
                • Darkson  

                  OK, přesně tam jsem chtěl sraz navrhnout :-)

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Kdyby byl nějaký problém a nemohl jsi přijet, tak mi zavolej a naopak

                    0 0
                    • Darkson  

                      to je samozřejmý

                      0 0
                      • Greyhound  

                        Docelá rád bych se aspoň na pár km přidal – kde je přesně to místo srazu? Pojede někdo na biku?

                        0 0
                        • SNAIL  

                          Máš na mysli místo srazu v Berouně? Jinak se jede varianta jak silniční, tak biková – viz odkaz nahoře

                          0 0
                          • Greyhound  

                            Myslel jsem v Praze – pochopil jsem, že se zítra ráno někde u Ořechu sejdete s Darskonem a pojedete do Berouna. Pokud by vám to nevadilo, přidal bych se a potřeboval bych vědet kam přesně a na jakým kole mám přijet :-D

                            0 0
                            • Greyhound  

                              Aha, teď jsem si teprve všimnul, že Darkson je další obětí epidemie řádící na B-F a spíš to vypadá, že nepojedete. Taky přeji brzké uzdravení a kdybyste nakonec jeli tak dejte vědět – buď sem nebo Darkson má moje číslo.

                              0 0
                              • SNAIL  

                                Tak já pojedu určitě (teda doufám že mě do zítřka taky nic neskolí), ale jedu na silničce. Pokud bys jel, tak mi dej vědět abych tam na tebe počkal.

                                0 0
                                • Greyhound  

                                  Díky za info, budu tam!

                                  0 0
                                  • SNAIL  

                                    Poslal jsem ti na e-mail svoje tel.číslo, tak kdybys nemohl tak dej vědět ať tam zbytečně nečekám/me (Darkson asi přece jen možná pojede)

                                    0 0
                            • Darkson  

                              sraz je v Ořechu na náměstí v 9:00: www.mapy.cz/?…

                              se mnou to vypadá, že na 80% nepojedu, pač na mne lezou nějaký hnusný viry. jo a plánovali jsme silniční variantu

                              0 0
                • Darkson  

                  tak svou zítřejší účast, žel, vidím bledě:-(. mám teplotu a bolí mne hlava, paralen nezabírá…večer dám ještě vědět, jak to se mnou vypadá. pěkně mne to štve, mám už normální absťák. těšil jsem se na pořádnou vyjížďku jako malej Darkson:-(

                  0 0
                  • SNAIL  

                    OK, večer se sem podívám a dáme si vědět, škoda. Brzo se uzdrav

                    0 0
                  • Darkson  

                    jelikož léčba klidem v práci, kávou a domácími kokoskami od babičky zdá se úspěšná, vidím to momentálně 50 na 50. večer se rozhodnu;

                    0 0
    • Ice-goofy  

      Je to akce volne pristupna komukoliv? Ci je to uzavrena akce?

      0 0
    • Hurka  

      Kolo mi po 14 dnech konečně dali dohromady, takže i přes mírné zdravotní obtíže snad pojedu – pokud mne to nesloží jako Darksona. Přijedu rovnou na nádraží do Berouna…

      0 0
      • Hurka  

        jo, kolik lidí pojede MTB variantu?

        0 0
        • Honzas  

          rekl bych, ze par se najde. je otazka, kolik z B-F;-) ja pojedu, pokud se mi povede na sobotu tak ukrutne brzo rano vstat a neodradi mne pocasi.

          0 0
    • SNAIL  

      Tak super vyjížďka i když počasí proti předpovědi úplně nevyšlo. Dalo mi to 143 km a tuhle trasu bych si určitě rád někdy zopakoval. Bikerů bylo nakonec mnohem víc než nás na silničkách (počítal jsem s přesným opakem), ale trasa byla moc pěkná a oběd na Křivoklátě ještě lepší. Díky tímto pořadatelům.

      0 0
      • Darkson  

        sice jsme podle itineráře objeli jen 50 km, ale taky díky pořadatelům za objevení nových pěkných tras. oběd na křivoklátě super, určitě zmíněnou hospodu zařadíme při příštím pohybu v okolí. mě to dalo 165 km a nožky mě příjemně bolí:-). přidávám graf od Snaila, společný je úsek je mezi 30.(Beroun) a 80.(Křivoklát) kilometrem.

        rád bych tímto poslal někam všechny meteorology! namísto 14–18 st, polojasno až zataženo, se konalo 7–13 st, zataženo s mrholením a deštěm…

        0 0
    • Phoebe  

      Jel jsem bike variantu. Byla to paráda, až na to počasí, v závěru doma na tacho bylo 96km. Poslední dobou zjištuji, že v okolí Prahy už to není ono, je potřeba nekam dojet vlakem a pak se postupně vracet. Jinak hospa na Křivoklátě – poklona pořadatelům a po-té také hospa v závěru v Srbsku také super. Akorát „béžovky“ jsem v závěru nedal. Tvrdý nepiju, a becherovku už vůbec ne. Pěkná vyjíždka, děkujeme panu veliteli o:)))

      0 0
    • Honzas  

      Dal jsem bikovou varinatu. Trasa pěkná, nádherná panoramato okolo. Chyběl mi akorát nějaký technický sjezdík, většinou to bylo rychle dolu z kopce, často po asfaltu. Tempo bylo místy vyšší než kdybych jel sám, ale přežil jsem. Večer z hospody (jinak večerní akce byla tuze vydařená, kdo ujel, udělal velikou chybu;-) jsem jel už radši vlakem. Tímto děkuji náčelníkům za organizaci vydařené akce a objevení nové lokality nedaleko bydliště. A už se těším na 20. ročník;-)

      0 0
    • SELMIRA  

      Já jsem se v Křivohnátě odpojila, páč moc mě to nebavilo. Lidi dobrý, ale fucking weather a tak…

      0 0
      • Hurka  

        Já jsem to kvůli počasí v sobotu ráno vzdal, ale v neděli jsem vyjel a to byla naopak nádherná vyjížďka, počasí nááádhera, škoda té sobotní zimy a deště…

        0 0
        • SELMIRA  

          no, krapet jsme i zmokli :o( někteří se hřáli béžovkou a jiní čajem… :o)

          0 0
          • Honzas  

            po obědě už to bylo fajn. dopršelo během našeho pobytu v hospodě a i sluníčko nesměle vykouklo;-)

            někteří i béžovkou i čajem i slivovici;-)

            0 0
            • Ice-goofy  

              Muj tata jel tez … Rikal , ze prijel domu radne vytresen z tech sjezdu a zabalil to tez na Krivoklate pospichal do prace ;)… Skoda, ze jsem nemohl… rad bych se kolem Berouna tez nekdy projel , kdyz uz jsem se tam narodil.

              0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.