• JEDINYSVOJHODRUHU

    Takže, chcem sa opýtať či je tento bike vlastne dobrý… kamarát mi stále hovorí že nemám kupovať Gianta. Vraj jemu sa nepáči to že majú tú istú geometriu rámu už veľa rokov :/ Tak sa vlastne chcem spýtať že či sa oplatí si kúpiť ten Giant ako dobrý trail bike… Ďakujem všetkým čo sa zapoja.

    0 0
    • Nutribird  

      Mám ho a jezdí skvěle, ale nezkoušel jsem nic jiného krom HT. Recenze jsou pozitivní a tak proč vymíšlet vymyšlené ne. To kolo je prostě funkční jak je

      0 0
    • Lanzinho  

      Ja ho ted objednaval uz je na ceste Trance 2 2016.. od nemcika komplet na XT.. takze pres zimu jen nasetrim na kola do zadu fouknem pevnou osu a bude se litat.. jinak sem na nej cetl vesmes dobre recenze takze bych se toho nebal byt tebou … uz se dost tesim :)))

      0 0
      • danielh  

        Odkdy jde dat do ramu ktery je delany na 135×5 pevna osa na 142×12 ?? Neco sem opomel?

        0 0
    • mr.antik  

      já bych bral trance raději s 160mm vidlou, lze vyměnit např za Aurona, Trail kola jsou vždy o kompromisu, trance je super univerzál a blbé komponenty časem vyměníš

      0 0
    • Breakpain  

      Mno, otázka je, proč měnit každý rok geo … respektive takhle. Nemusí Tě zajímat, jestli se geo mění rok co rok, ale jestli TAHLE geo sedí Tvým požadavkům ;-) …

      Mně osobně Gianty (MTB) sedí skvěle, silničky jsou na tom hůř … Takže pro mě je to výhoda, protože mám atyp tělo ;).

      Když to tedy zhodnotím já, jak Anthem, Trance tak Reign mi vyhovovaly (jel jsem testovačky, Anthem vlastním). Takže za mě bych do toho šel – za Tebe … dle toho, jak Ti to sedne.

      0 0
    • MirosPikos  

      Tak nevím, takhle v neděli po ránu. Tohle je nějaká recese? Kamarád říkal, v recenzi psali,…

      0 0
    • libisenuj  

      V partii jsme tri s Trenclama, 2ltd, 4 a 3 co mas ve vyberu. Trojka je plne funkcni i s deorkem. Vidle vypada jak z kola za 3litry ale funguje celkem citlive. Tu ctverku uz by chtelo trosku poladit, hlavne pohon na 2×10. Vidlice je trosku tupa (ma ji nepoladenou), tlumic nevim (ma ho na muj vkus moc tvrde nafoukany). Jak pisou ostatni, je to univerzalni kolo. My jezdime spis XC a hardcore jen obcas. Casto s malyma deckama po asfaltu a na zadnym povrchu se necitim spatne. Daval sem si kdysi i nejaky krutosjezd ve velke rychlosti, ale na to uz posledni dobou nemam moral.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.