Fox Flux Acid Green 2015 vs Fox Striker - Acid Green 2015

60 nepřečtených
  • THORX

    Jaké jsou rozdíly těchto helem. Nic jsem nenašel jen tady ale moc mu nerozumím :D mohl by to někdo slovy zahrnout? Díky https://youtu.be/F2qLRU5B7rY

    Anketa: Kterou byste brali vy? Po technické stránce která je vyspělejší více promakanější.

    0 0
    • Karma  

      Striker by měla být lehčí (nemám ověřeno) a má víc větrání. Striker má dle videa lepší ocharnu zadní části krku (zátylku), Flux je zaměření víc XC, Striker je zaměřením víc AM a na blbnutí. Ber striker. Kromtoho ta zadní mřížka vypadá excelentně.

      0 0
    • THORX  

      Objednám Striker a uvidíme ;-)

      0 0
    • THORX  

      Striker bude lepší jak jsi psal, uvidíme objednám a při nejhorším vrátím ;-)

      0 0
      • Karma  

        striker možná lepší je, ale každýmu na palici nesedne

        0 0
    • THORX  

      Váha helmy Specialized Vice je 360g, váha helmy Fox Striker 320g. Helmy jsou materiálově velmi podobné, takže by bylo dobré vyzkoušet osobně, která Vám sedne lépe. Za sebe mohu doporučit helmu Fox Striker. Sedí na hlavě lépe a líbí se mi i designově, ale to je jen můj subjektivní názor.

      Hodonín

      0 0
    • THORX  

      Striker L/XL 410g to už je tak na hraně ne?

      0 0
    • THORX  

      Takže helma je doma, nevím no nějak se vní necítím ale to asi v žádné nebudu trošku mě je mi po bocích těsná zlepší se to? A připadá mi moc mělká skoro vní nemám hlavu :D no já nevím jinak dizajn fajn jen je trošku poničená :( mám nahodit foto?

      0 0
      • Mysee  

        Nová poničená helma, která ti vůbec nesedne? :D Tak to za to rozhodně stojí, vrátit a obejít kameňáky a zkoušet. Já na silničku vybral jednu z 50, na bike to samý.

        0 0
      • Karma  

        No leda, že by sis nechal zdeformovat hlavu.

        0 0
      • goofy  

        Njn… Když ti tady X lidí psalo, ať si jí zajdeš vyzkoušet, tak to byl problém…

        0 0
      • Vilém  

        Doporucuju si precist tuto povidku Simka a Grossmanna, tam jiste najdes inspiraci.

        0 0
    • THORX  

      Tak co říkáte nakonec to zas není nejhorší ne jen mě trošku tlačí na levým spánku když polknu tak je to nejvíc cítit jinak helma se mi líbí a pochybují že j jiné budu vypadat líp

      0 0
      • Karma  

        Já myslim, že je úplně skvělej nápad koupit novou poničenou helmu, která mě tlačí za 2 litry. Já si taky jezdim v nových tretrách, sice mi jsou o 3 čísla menší, ale když ony mi tak slušej.

        0 0
        • THORX  

          Helmu budu vracet a napsal bych do Radotína jestli ji mají v cajku ať pošlou jedná se o to tlačení může to časem přestat ? Když se helma vytvaruje? Je to velikost 59–64 a mám problém na mě helma nebude.

          0 0
          • goofy  

            Helma není bota v lyžáku nijak se netvaruje. Je naopak dělaná, ať drží tvar. Pokud ti nesedí, tak vrátit a zajet do obchodu vyzkoušet jiné (aneb to, co jsme ti říkali už na začátku).

            0 0
    • THORX  

      Tady první chyba

      0 0
      • goofy  

        Asi je pod mé rozlišovací schopnosti, kde tam je chyba.

        0 0
      • Jimm22  

        normalni stav, mam ji od čiňana a ma to taky ikdyž mnohem míň, holt to líta z jednoho pasu všechno :D

        stala 900,– :)

        0 0
    • THORX  

      Vrátím ji a budu hledat jinou helmu matnou a celou oplastovanou ten polystyren mě sere :D

      Co http://www.mojekolo.cz/…-glossy-2015#h1 ale max velikost 62 ale mám možnost si ji zkusit.

      0 0
      • PENE  

        Pokud bys měl někde možnost, tak vyzkoušej IXS TRAIL RS http://bartonicek.cz/…0003-ML.html (určitě najdeš levněji, byl to první odkaz co jsem našel), díky jejich štelovaní sedne skoro každému.

        0 0
        • THORX  

          Dík za tip v sobotu půjdu osobně vrátit Fox do treamsportu v Havířově. Tak tam pozkouším helmy

          Budu zkoušet tyto:

          Helma Bell STOKER Mat Retina Sears Velikost: L

          Helma Fox Racing FLUX HELMET Acid Green Velikost: L/XL

          Helma Giro FEATURE MIPS Mat Black Velikost: L

          Helma Bell SUPER 2 Matte Black Velikost: L

          0 0
          • goofy  

            Všechno jsou to fajn přilby. S ani jednou chybu neuděláš, tak hlavně aby ti sedly. Ještě můžeš přihodit Giro XEN nebo XAR… Otázkou je, jestli má cenu kupovat pološkopky ale Bell Super na ježdění po cyklostezce.

            0 0
            • THORX  

              50/50 asfalt/terén možná i víc terén když budu jezdit sám. A myslíš že mí něco sedne když ta Fox je mi malá a je to 64cm a všechny ostatní jsou 63?

              0 0
              • goofy  

                Rozměr není důležitý. Ten je jenom hodně orientační. Důležitý je tvar. Nakonec možná skončíš u úplně něčeho jiného. To se u výběru přilby holt stává. ;-)

                No terén je fajn, ale záleží jaký terén…

                0 0
                • THORX  

                  No já nevím jaký terén zatím jezdím lehčí terén lesní cesty plné šutrů nevím kde jsou limity pevného rámu (HT)?

                  0 0
            • THORX  

              XEN ještě může být XAR už se drahá a nelíbí se mi

              0 0
    • THORX  

      Stal se zázrak zmenšila se mi hlava a už mě Foxka netlačí ale i tak ji asi vrátím moc mi nesluší myslím že ta pološlupka mi bude slušet víc.

      0 0
    • THORX  

      No co:D

      0 0
    • THORX  

      Trošku mě ta Foxka odrazuje čím víc se na ní dívám tím víc mě odrazuje kvalita zpracování není nic extra na to že se prodává za 3 tis.

      0 0
    • THORX  

      ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.