• Breakpain

    Ahoj, mam na silnicce naboj DT Swiss 350 pro Shimano 10s. Ted budu mit 11s – lze ho nenasilne = ekonomicky predelat (vymena orechu?…) na 11s Shimano?

    Pokud je ma teorie spravna, kde to lze koupit za slusny peniz? Nemam v tomhle prehled, na kolik to ma prijit, dekuji.

    0 0
    • kubad  

      potřebuješ nový ořech,

      obj.č.: 118936

      Rotor kit pro zadní náboj silniční -Shimano 11sp MOC: 2 100,– Kč

      hledat už musíš sám kde nejekonomičtěji,

      nebo to jde upravit, pár lidí vím že ten ořech upravovalo, ale nevím přesně jak třeba poradí někdo další

      0 0
      • Breakpain  

        Panove, dekuji moc. Ted jsem googlil a on se snad ten naboj dodava v 11s provedeni s nejakou podlozkou, aby tam sla kazeta 10s nasadit. Takze mozna nic kupovat nemusim … co jsem ale nenasel – jestli je ta podlozka na orechu pred kazetou nebo nekde jinde…

        Dnes se dostanu ke kolu, tak sundam kazetu … a chci to zkontrolovat, lec nevim, co presne hledat. Kdyby nekdo vedel? Dekuju.

        0 0
        • kubad  

          zaleží ják máš ty kola dlouho :D

          cca rok se už standardně dodává 11sp ořech a 10sp se řeší podlkožkou, za kazetou

          0 0
          • Breakpain  

            Se obavam, ze dele nez rok … ej.

            Fajn, takze az sundam kazetu z orechu, mela by tam byt volne nasunuta podlozka … OK, vecer budu vedet na cem jsem :-) … taky jsem koukal, ze by mel byt primo na orechu napis 11s zrejme. No pri mem stesti jsem obdrzel posledni kus na 10s … objednaval jsem to se zaplety, tak jsem kazetu dole jeste nemel.

            0 0
            • kubad  

              podložka tam bude na 99% každopádně buď tenčí ca 1mm nebo silnější,

              spíš to poznáš podle nápisu 11sp pokud tam bude

              0 0
              • Breakpain  

                Hech, takze kdyz omylem zvitezim a bude to 11s s redukcni podlozkou, tak po jejim odebrani tam musim dat tenci …

                0 0
              • Breakpain  

                Klasika … žádný nápis 11s se nekonal a podložka 1mm :-/ …

                No nic, tak budu muset koupit. jedinou utěchou je,že ořech je šíleně dorasovaný a to má teprve tak 3 000 km :-((

                0 0
    • jonti  

      podivej se na stranky bottico – dovozce dt, tam najdes novy orech i cenu.

      0 0
    • Vilém  

      Jeden je na cyklobazaru.

      0 0
    • McBlacky  

      na webu najdeš i jak to vybrousit a upravit aby jsi na 10s nandal 11s. Ale je to trochu pruda. Zase za dva litry…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce