Dostupnost Mavic CrossMax SLR 2012

63 nepřečtených
  • Fanda.L

    Nevíte někdo kdy budou dostupné záplety CrossMax SLR 2012 na krámech ( Kastar)? Zjištuju a zatim kde nic tu nic.

    0 0
    • Pa.T2  

      Bikesport

      Bikesport by měl být hlavní velkoobchod značky Mavic, tak tam bys měl určitě pochodit:)

      0 0
    • mm  

      Mám je z Bikez. Dostupnost dobrá není.

      0 0
    • J3Sl4n  

      Zkus velosport valenta.

      0 0
    • LáďaH  

      Bikez.cz, už jsem jich tam několik osobně viděl… :-)

      0 0
    • vsn  

      zkus jim zavolat … nám volali někdy před třema měsícema že kola pro nás mají jestli je chceme že je na ně velká fronta :)

      0 0
    • Hnoj  

      Blbě, ale jde to… Mám nějaký insider info a další Mavic věci by měly být třetí týden v lednu.

      0 0
    • romachain  

      Vím o jednom volným páru STček 2012…

      0 0
      • Fanda.L  

        Dnes mi přišla info z Kastaru. CrossMaxy jim přijdou koncem ledna..

        0 0
        • romachain  

          Ty jedny volný STčka jsou z Kastaru, byly objednaný v předobjednávce. Leží na jednom krámě v Brně…

          0 0
        • McBlacky  

          to už bych spíš věřil na UFO než na info z Kastaru

          0 0
          • Fanda.L  

            Já si na Kastar nemužu zatim vubec stěžovat. Reklamoval jsem u nich prasklej CrossMax a do týdne jsem měl opravený kolo zase doma. A i to je důvod proč si u nich koupim novej CrossMax 2012..

            0 0
            • Hnoj  

              Za těch 20 litrů, co za ně chtěj? Tak to je holý šílenství…

              0 0
              • Fanda.L  

                zapoměl jsem napsat že je nebudu mít za 20 tisíc…

                0 0
              • vsn  

                ono když pak pošleš kola co nejsou od nich na servis / reklamaci tak tě to ve výsledku vyjde dráž než když to koupíš u nich :)

                0 0
                • Hnoj  

                  I když jsou to kola „od nich“ s origo dokladama?

                  0 0
                  • vsn  

                    ne, když jdou od Kastaru tak mají jiný ceny mimozáručních oprav …

                    0 0
                • Nikovlas  

                  Na kola máš záruku 2 roky bez ohledu na to, kde jsi je koupil. Pak je otázka co všechno bys na nich musel zničit, aby rozdíl mezi levným a drahým servisem dorovnal rozdíl mezi pořizovací cenou…

                  0 0
                  • vsn  

                    máš… u prodejce

                    Taková teorie: … někdo to dotáhne ze zahraničí (e-shop), prodá ti to, … tobě se stave něco s kolama, pošleš to na reklamaci do E-Shopu a E-Shop to do zahraničí poslat nestihne tak to pošle do Kastaru na opravu kde ti to naúčtujou :)

                    (třeba u Cmaxu 2011 – díky špatný udržbě/montáži praskne kluzny ložisko ořechu (to bilý) a vydře náboj…

                    • Jelikož to prasklo a díky tomu se zničil náboj (kterej MAVIC anineprodává) tak reklamaci uznají… )
                    0 0
                    • vsn  

                      takže E-Shop ti to možná zamítne, a Kastar opraví…

                      rozborka cca: 30 min, zapletení 60 min a máš litr jenom práci + ořech a si na tom rozdílu ceny a možná ještě víc …

                      netvrdím, že to tak opravdu je, je to jen moje teorie :) (a jsou i mnohem dražší kola nez jsou CMaxy)

                      0 0
                    • scret  

                      jak ti muze Kastar neco nauctovat, kdyz v tu chvili s nima jako zakaznik e-shopu nemas nic spolecneho?:)

                      Leda ze by to nauctovali e-shopu a ten ti sproste nalhal, ze reklamaci vyrobce neuznal a tak ti preuctoval opravu…

                      0 0
                      • Nikovlas  

                        Tak tak.

                        Chápu, že když si kola koupíš u Kastaru, čímž si vlastně předplatíš případné budoucí opravy, budou se k tobě chovat ochotně a všechno půjde rychle a hladce… taky sis to už zaplatil, že…

                        Na druhou stranu – když mi online obchod zamítne reklamaci, na kterou mám právo – co já s tím – shánět právníka a soudního znalce?

                        0 0
                        • scret  

                          presne tak, znalecky posudek, tim jim pak pohrozit a kdyz se neleknou, tak pravnika…

                          Jinak podle zakona tusim ma dokonce moznost obchodnik do 3 dnu reklamaci zamitnout bez toho aniz by to nekam posilal… To je castecna obrana pred tim, kdyz nekdo jde reklamovat vec evidentne mech.poskozenou, prip. opotrebovanou…

                          0 0
            • McBlacky  

              to jsi klikař, ikdyž v rámci záruky se snažit musí.

              Já se nedočkal 2× svého požadavku už to ani nezkouším

              0 0
              • Fanda.L  

                Tak byla to rok stará kola a evidentně byla vada materiálu protože ráfek prasknul na vnitřní straně jako se to u těhle modelů stává.

                0 0
                • scret  

                  troufam si napsat, ze vada materialu to nebyla, ale roli hrali jine faktory… Ale kdyz ti to na reklamaci vzali…

                  0 0
                  • Fanda.L  

                    Tak v čem teda byl problém podle tebe? Moje váha? Mám 79 kg a Mavic uvádí 85kg max ale 100kg že to v pohodě snese. Nebo jsem na kolách moc jezdil?

                    0 0
                    • scret  

                      jake tlaky vozis? a jakym stylem? Jj, 100kg lidi si zvykli vozit SLRka, prtze „ono to prece vydrzi“ a pak nadavaj na praskly rafky:)

                      0 0
                      • Fanda.L  

                        Tlaky dávám na 2,1 plášt (Racing Ralph) UST 3,5 bar když byl tvrdý terén tak jsem dával 4 bary ale to se mockrát nestalo. No a jezdim maratony takže žádnej freeride nebo tak něco. Navíc s těma kolama netrénuju takže jestli ty kola měly najeto do 1000km tak to je moc.

                        0 0
                        • scret  

                          4bary – 4atm? To je cca kolik PSI? kua to prepocitavani:(

                          Tipl bych si ze je to rozhodne pres 60PSI? coz je sakra dost naslehane pri tvoji vaze…

                          0 0
                        • Vilém  

                          4 bary na UST? Super, pak se nediv:) a to nemluvim o nesmyslnosti takoveho tlaku.

                          0 0
                          • Fanda.L  

                            nemyslim si že by byl běžný tlak 3,5 baru nějak moc. na to kolik vážim. no a zas kfdyž tam dám mín tak hrozí ohnutá ráfku třeba o ostrou hranu což bych nerad.. proto takový tlak..

                            0 0
                            • Vilém  

                              Na UST by mozna stacila skoro polovina. 4 bary jsou maximalni povoleny tlak pro 2,1" plast.

                              0 0
                              • Fanda.L  

                                Jasné, to jsem si přečet v té příručce, proto jsem tam víc jak 4 nedával.

                                0 0
                              • Patar  

                                Můj názor:

                                nesmyslné gramaření

                                nesmyslné tlaky

                                určení :profesionální závodění.

                                To je důvod , proč prodávám raději ST, mám-li dle smlouvy poskytovat 3-letou záruku.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  často s tebou nesouhlasím, ale nyní ano a jen bych dodal, že hodně SLRek se dostane mezi lidi „lehce jetých“ pár měsíců. Což přeložena znamená 2–4 tisíce nejhrubšího závodního nasazení. Pak se nový majitel diví, že něco rupne a dá to na záruku…

                                  0 0
                            • scret  

                              vazim cca 77kg a foukam kolem 25PSI, coz bude cca 1,5–2atm?

                              60PSI musi byt tvrdy jako sutr, coz je trochu nesmysl…

                              0 0
                        • Bafoon  

                          na 2,25 NN/RR dávám cca 2,2/2,6bar na 105kg – jestli na 80kg foukáš 3,5bar tak je to solidní peklíčko :-)

                          0 0
                        • Hnoj  

                          3.5 BAR na 77kg? Co je tohle za kravinu…

                          0 0
                      • jonti  

                        me prasknul po 4 letech taky, vozim tlaky pod 2,5atm a vazim 72kg.

                        0 0
                        • scret  

                          tak po 4 letech na to ma tak trosku narok ne?:)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          po 4 letech ježdění jsou jakýkoli kola už dobrý jen na lehčí turistiku. Jasně, že jsou výjimky, ovšem na obě strany.

                          0 0
          • Gorgov  

            Přesně…

            0 0
    • Karlos.ml  

      Dnes jsem na ně koukal v Liberci v Bikesportu . Takže k mání jsou.

      0 0
      • Fanda.L  

        Koukal jsem na E-shop Bikesportu jenže ten to nemá z Kastaru. Neříkám že v případné reklamaci se k tomu nepostaví čelem ale jak jsem zde již psal, chci kola z Kastaru a abych je tam mohl případně i reklamovat. Máte někdo zkušenosti s reklamací těchto kol v Bikesportu?

        0 0
        • McBlacky  

          ne s reklamací, ale náhradní díly na Mavic kola umí Tomáš Budina dodat rychleji než Kastar. Servis Mavic jeho zaměstnanci umí též ve vysoké kvalitě. Pokud se nakonec pro SLR nebo ST rozhodnu, budou od něj. V rodině od něj máme jedny SL a nově jedny ST.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Taky čekam SLR od Kastaru (mám své důvody) a nestačim se divit. První avízo bylo konec listopadu, pak do vánoc -to je prý jistota, protože čekají dvě zásilky- pak že nejdřív třetí týden v lednu… Přitom e-shopy je vesele prodávají. Prostě klasický český ofi dovozce v duchu : mám svý jistý a polibte mi všichni prdel!

      0 0
      • Fanda.L  

        To jsi mně moc nepotěšil. Doufám, že ten termín do konce listopadu bude reálný. Ted to ještě moc neřešim pač na první závody jedu až v dubnu ale do tý doby bych je rád měl doma..

        0 0
      • vsn  

        ona to tak není asi uplně chyba Kastaru… ten ty kola objednaný má ale Mavic na ně sere

        0 0
        • McBlacky  

          ono to má důvod proč na ně sere a jiným prodává. Nebudu to tady ale rozebírat.

          0 0
          • mm  

            Pro mnoho lidí (včetně mě) by to ale byla velice cenná informace :-)

            0 0
          • Patar  

            Ono taky nejsou zcela jasné cesty nákupu jak u Svobody , tak u Budiny.Solven­tnost se vyjasní během sezony.

            0 0
            • McBlacky  

              Co jsem měl možnost vidět tak jak celé sety tak náhradní díly má Tomáš origo z Mavicu, řádně číselně označeno (v případě náhradních).

              0 0
          • Evilcleaner  

            jn, jenže to už se říká tak čtyři roky že kastar mele z posledního a jak se d*vka drží:-D už aby to bylo…

            0 0
            • McBlacky  

              to není o mletí z posledního.

              ikdyž jako jediný oficiální dovozce prodat méně než třetinu vyšších kol co se v regionu prodá. O tom si myslím svoje.

              0 0
            • vsn  

              náhodou, má ulici kde bydlí pojmenovanou po sobě :) to je střelec! :D

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.