• Nikyticka

    Ahoj!

    Chtěla bych Vás poprosit o radu ohledně výběru nového kola pro mě. Jediné podmínky pro můj výběr jsou cena a kolo bez kotoučových brzd – jsem zvyklá na klasiku, nikdy jsem si nestěžovala a nehodlám to měnit.

    Netuším kolik najezdím ročně kilometrů, ale kolo využívám opravdu hodně – včetně každoročních cyklodovolených a­pod.

    Jezdím především po cyklostezkách, ale občas i trošku náročnější terén v lese apod.

    Přes kola nejsem vůbec expert, proto bych chtěla slyšet, na co si dát třeba pozor.

    Budu vděčná za jakýkoliv užitečný podnět. :-)

    Tady posílám 3 odkazy, co jsem zatím našla a zaujalo mě to.

    http://www.kellys.cz/…krosova-kola

    http://pcshop.pells.cz/…no-comp-lady

    http://www.wheeler.cz/…y-84174.html

    0 0
    • Smazaný účet  

      Zajiste jdes po kole s co nejlepsim pomeren cena/vykon. Zdejsi uzivatek Scalar stavi moc hezka krosova kola, ktera nebidnou lepsi pomer, nez kola, na ktere odkazujes-napriklad vidlici, ktera lepe kopiruje teren a prenasi tak mene razu do rukou. Kolo ti postavi „na miru“ a doda vcerne zarucaku a pod. Pokud se tu neukaze sam, tak si ho najdi v uzivatelich BF a napis mu.

      Toto neni reklama, toto je realita:)

      0 0

        Výběr z produktů

        Lapierre XRM 6.9 29 kolo, šedé Skladem 1 kus

        Lapierre XRM 6.9 29 kolo, šedé

        od 95 199 Kč MOC 118 999 Kč

        CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová Skladem 1 kus

        Novinka CTM RASCAL 2.0 29 kolo, tmavě zelená/chromová

        od 28 799 Kč -10% MOC 31 999 Kč

        Orbea ALMA H20 29 kolo, taupe brown/mango Skladem 1 kus

        Akce Orbea ALMA H20 29 kolo, taupe brown/mango

        od 28 799 Kč -25% MOC 38 199 Kč

        Přejít do shopu (Kola / Horská)
      • alinceb  

        Toto neni reklama, toto je realita:) :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          kdyz se podivas na kola ktere stavi a prodava za ty prachy, talk v kramu porste nenatrefis…procenta z jeho prodeje nemam. Ja jsem takovy prejici dobracisko:)

          0 0
      • Nikyticka  

        Už jsem to v některých diskuzích zaregistrovala. :-) Zkusím mu napsat.

        Ale teda musím říct, že pro člověka, který se moc nevyzná v tom, co je dobré a kvalitní a co ne, je dost těžké se zorientovat. :D Nějak mě nebaví hodiny prosedět na netu a číst milion vláken na podobná témata – a ještě si v tom najít ty objektivní a opravdu fundované názory.

        Ale je pravda, že scalar se tady na fóru prezentuje dost seriózně. :-)

        0 0
        • borda  

          Modelovy kolo od Scalara mas zde v bazaru. + neni problem si vyzadat nabidku, postnout to sem a myslim, ze se dovis mozna i vic, nez by jsi chtela vedet v jednom vlakne :-)

          0 0
        • alinceb  

          Ale je pravda, že scalar se tady na fóru prezentuje dost seriózně. :-) – no v poslední době si myslím, že ani moc ne (mám na mysli jeho žabomyší války s jiným zdejším stavitelem).

          Každopádně ale od něj dostaneš rozumně poskládané kolo a nemusíš kvůli tomu číst desítky diskusí a snažit se to pochopit. Postaví ti prostě vyvážené kolo, na kterém nebude nic ošizené…;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.