• MirkoCarver

    Zdravím všechny bajkery. V neděli s Tomem (Tomínos) budeme projíždět jeho oblíbenou trasu Prachovskejma skalama, která vede po turistických značkách i mimo ně. Kdo by se chtěl přidat, bude vítán. Tempo pohodové, žádný závod. Můžete se těšit na příjemné, středně náročné sjezdy po singlech i lesních cestách a samozřejmě i na výjezdy. Délka cca 32km. Sraz 19.4. 10.00hod. v Jičíně na náměstí u kašny (nikoli vodotrysku).

    Mirek

    0 0
    • Tomínos  

      Tak dobře, ukecal jsi mě, asi pojedu :-)

      0 0
      • MirkoCarver  

        Tome, ty by jsi asi opravdu jet měl :-) Projel jsi celou trasu?

        0 0
        • Tomínos  

          Dneska jo :-) Kus jsem vyčistil od klacků, ještě na mě kousek čeká, jinak by to bylo spíš jako běh se zátěží, než jako cyklovyjížďka :-)  Je to bída, lesáci tam sundají stromy a všechny větve nechají na cestě :-)

          0 0
    • Mug  

      Ke kašně se teď asi nedostanete. Je oplocená neb opravují náměstí. Tak aby jste se tam pak nehledali když už jste 2. ;)

      0 0
      • Tomínos  

        Nám stačí být poblíž kašny, nebudeme se scházet uprostřed na tom sloupu s tlamama nebo co to tam je :-)

        0 0
        • Tomínos  

          Nejsi ty náhodu Štěpán T. ?

          0 0
          • Mug  

            Jo. Já tudy raději teď moc nejezdím, od té doby co opravují náměstí a co tam lidi skáčou z brány. :(

            0 0
            • Tomínos  

              Jo, tak u toho borce jsem byl smývat krev. Moc pěknej pohled na něj nebyl, taky co bys čekal po 30 metrech na dlažbu :-(

              0 0
              • Mug  

                Aspoň, že nezabil někoho dalšího. Tuhle práci ti teda nezávidím. Mě by se pak špatně spalo.

                0 0
                • Tomínos  

                  No mě se občas blbě spí, ale výborný na to je právě to kolo :-)

                  0 0
                  • Mug  

                    Asi málo jezdil.

                    Jinak na neděli zatím není moc dobrá předpověď počasí, tak hlavně aby vám moc nepršelo.

                    0 0
                    • Tomínos  

                      Asi jo :-) Toho deště se taky trošku bojím, protože jinak to budou solidní bahení lázně, místama teda :-) Nechceš se přidat :-)

                      0 0
                      • Mug  

                        Až podle počasí. Pokud bude pršet tak nic a pokud nějaké přeháňky tak vytáhnu zimáka a pojedu na silničku (v Ne ve 13 jezdí skupinka od krámu tak pojedu s nima).

                        0 0
                        • czertd  

                          Kterým směrem se většinou jezdí a kolik kiláků?? Bych možná dorazil z Bousova, tak abych to z cestou zpět neměl k 200km:-)

                          0 0
                          • Mug  

                            Směry jsou různý. Pokaždý vybírá trasu někdo jinej. Minulou neděli to bylo okolo 90km (Bělá, Stará Paka, Karlov, Jilemnice, Roprachtice, před Vysokým na Semily, Stružinec, Lomnice, Železnice, Jinolice, Mladějov (byli v hospůdce) a pak zpět Jc) Průměr nevím odpojil jsem se dřív a na pivo s nima nejel (odhad okolo 29 až 30 km/h).

                            0 0
                          • Mug  

                            Jo a v sobotu myslím jezdí Boleslaváci z MB od stadionu (nejspíš fotbalového) v 10. Ty pojedou určitě rychleji.

                            0 0
                            • czertd  

                              Těch 30 je tak akorát – víc bych ani nemusel. Občas jsem z Boleslavákama jel, ale když se to vyhrotilo tak se jelo na 35 a zvlášť v kopcích někteří rádi ukazovali, že jim to skutečně jede. Proto chci zkusit vyrazit z Jičína.

                              0 0
                              • Mug  

                                Tuhle neděli chtějí jet na MTB a objet trasu VXC. Ale myslím že pár lidí přijede i na silničce. Pak pojedou dvě skupinky. Tak buď přijeď s bajkem a nebo na silnici. Myslím, že se tak jako tak dobře projedeš. ;)

                                0 0
    • iX.tlan  

      Ahoj, vypada to velmi lakave a o weekendu bych mel byt na chaloupce. Takze pokud se mi podari vstat, rad se pridam. Kdyz nebudu u kasny vcas, rozhodne na me necekejte. Dik.

      0 0
      • Tomínos  

        Přidej se, bude veselo :-)

        0 0
        • iX.tlan  

          Poslal jsem ti muj mobil na mejla v profilu, kdyby se to rusilo kvuli pocasi. Ja uz nebudu online. Dik.

          0 0
        • MirkoCarver  

          Tak počasí snad vyjde, podle meteopressu v Jičíně má být v neděli jasno s teplotami do 17°C…

          0 0
    • fík  

      chtěl bych se přidat, je toto místo srazu?

      P. S. mohu přibrat další 3 zájemce na trase z Prahy

      0 0
      • MirkoCarver  

        Jo je, ale snad tam nebude tak plno… Těším se, pokud můžeš, pošli číslo mobilu na můj nebo Tomínosův mail.

        0 0
    • MirkoCarver  

      Ještě pro úplnost GPS souřadnice místa srazu: 50°26’12,511‘‘N, 15°21’05,959‘‘E.

      Počasí snad dopadne, každý kdo bude v 10.00 u kašny s bikem je vítán…

      0 0
    • MirkoCarver  

      Čau všichni co jste jeli a hlavně velké díky Tomínosovi za vynikající akci :-)

      Fotky a video právě ukládám na ulozto.cz, tak pokud to dopadne, dám sem ještě dnes odkaz pro stažení. Fotky i video jsem nechal v plné kvalitě, tak to je 112MB fotek a 152MB videa. Pokud by měl někdo se stažením problém, dejte vědět a zkomprimuju to…

      Mirek

       
      0 0
      • Featherbed  

        V okolí se dost často pohybuju, bohužel v neděli jsem nemohl, takže za fotky bych byl moc rád :-) Ideální by byl jeden velký zip nebo rar…

        0 0
      • MirkoCarver  

        Tak fotéčky by měly být zde.

        0 0
        • kankrlicek  

          Nechci umřít blbý, a proto se ptám: Stáhl jsem si soubor, bohužel neměl příponu. Dal jsem .zip, .rar a furt nic. Jak se to rozbalí? :)

          Dík mk

          0 0
          • MirkoCarver  

            No to bych nerad, fotky a GPS soubory jsou s příponou ZIP, video je přímo AVI. Nevím proč to server přejmenoval, asi jsem tam nechal nějaké nestandardní znaky a on zrušil i příponu. Kdyby to nešlo, dej mi vědět a uložím to tam znovu.

            0 0
            • kankrlicek  

              Soubor byl pořád bez přípony: default. Dal jsem zip, přes TC mě to nebralo, Winrar to pak pobral :) Teď si je jdu prohlédnout. Bylo mi divný, že to bylo stáhnuto několikrát a nikdo si nestěžoval :)

              Dík

              0 0
              • Tomínos  

                Já dal otevřít v souboru (media player, vlc, kmplayer) a otevřelo mi to :-)

                0 0
      • MirkoCarver  

        A video tady. GPX záznam trasy dodám zítra :-)

        0 0
    • MirkoCarver  

      Ahoj, tak tady lze stáhnout GPX, KMZ a MHT soubory, jsou tam i programy, které je dovedou otevřít.

      Celková nastoupaná výška je 920m, délka 37km.

       
      0 0
    • Volf  

      :-) ,, Tempo pohodové, žádný závod ,, to mně připomíná jak hráváme hokej jen tak bez chráničů. V pohodě zahrajeme, žádný golfáky a jen po kotníky. a vydrží to tak max. 5 minut a už to sviští. Tak bych řek, že to vyadá na pěknou kudlu…

      0 0
      • fík  

        tady to bylo naštěstí obráceně, alespoň pro mne, trochu to svištělo na začátku mimo terén a pak už jen dolů, nahoru se ani sám nepřemluvím, jinak díky všem a zvláště Tomínovi za parádní den

        0 0
    • TREK6700  

      Zdravím všechny a Tomínose nejvíc. Dnes jsem si projel vaši trasu z 19.04 ( tehdy jsem nemohl ) podle GPS a musím uznat,že je to nádhera.Přikládám pár fotek a doporučuji všem. Tomínos pokud můžu , tak se příště rád přidám.

      Díky a čááááu Martin.

      0 0
    • fík  

      vzpomínka na Ráj

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.