Canyon Nerve XC v. Cube AMS Pro 100 K24

1 nepřečtený
  • poltom

    Predem se omlouvam, ze zakladam nove vlakno ke kolum, ktere uz se tu jiste probiraly, ale potrebuji rychlou radu. Vsiml jsem si totiz, ze na expressbikach maji Nerve XC 6.0 skladem a neni jasne jak dlouho tam vydrzi :-)

    Jiz delsi dobu zvazuji nakup fulla a po precteni vsech moznych diskusi a recenzi se rozhoduji mezi Canyon Nerve XC 6.0 (mozna i 7.0) a Cube AMS Pro 100 K24. Na ani jednom z nich jsem vsak nemel moznost jezdit, rad bych tedy pozadal ty z Vas, kteri tuto moznost meli (zejmena MLOK CZ; predem diky), o radu, ktere z uvedenych kol bude lepe vyhovovat mym potrebam.

    Predem je treba rict, ze schvalne shanim sportovni kolo, vyssi zdvihy bych tedy nerad. Nejezdim prilis extremni tereny (nejcasteji Kokorinsko, Krivoklatsko, Brdy), spise na pohodu, ale pomerne svizne. Obcas se necham zlakat na nejakej maraton, kde mam tendenci to napalit co to da a poradne se oddelat :-) V soucasnosti mam hardtail Merida, ktery se mi ale po vyzkouseni par fulu zda v terenu neunosne nepohodlny (jinak je to ale perfektni kolo). Obcas jedu na kole do prace a tam se bohuzel nevyhnu projizdce po silnici. Potreboval bych tedy, aby i v tomto pripade bylo kolo pouzitelne a nebyla to moc velka houpacka :-)

    Z tohoto pohledu mi dela trochu starosti vyssi zdvih Canyonu oproti Cube…Cube je taky podstatne lehci (ne ze bych byl nejaky gramar), ale o neco drazsi (ne ze by to byl az takovy problem). Taky je otazkou, zda a kdy bude jeste skladem (18)…

    Zkratka me zajima Vas nazor, co byste mi doporucili…Diky 

     
    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.