Brzdy Shimano, BR-MT410/BL-M4100

19 nepřečtených
  • Vena280

    Zdravím všechny odborníky a znalce potřebuji radu. Brzdy Shimano, BR-MT410/BL-M4100 máte někdo osobní zkušenost nikde jsem nenašel žádný test. Co jsem se dozvěděl že je osazujou i na elektrokola takže asi budou brzdit dobře ale to je jen má doměnka.

    0 0
    • HT Adam  

      Základní sada, páka nemá servowave (m6100 + už má) takže se musí víc mačkat, pro obyčejné použití dostačující, lepší Shimano má ale pěknější chod

      0 0
    • mrazik01  

      Na elektrokola osazují i MT200 :-) na cyklostezku ti budou stačit, pokud jsi lehčí tak i na nějaké to xc.

      0 0
      • Vena280  

        No ty 200 se montujou na elektrokola kolem 40–50 tisíc a ty 4100má třeba elektro celopéro Giant za 97 000 takže asi budou stačit

        0 0
        • mrazik01  

          Aspoň vidíš jak jsou některé značky schopné o*ebat zákazníka…ještě horší jsou pak prodejci, kteří by ty brzdy nedali na kolo ani svému 30kg dítěti, ale 100kg paní na elektrokolo je doporučí :)

          0 0
    • Lukas287  

      tak před půl rokem jsem kupoval nový brzdy na kolo, tak jsem o tom něco málo hledal. Ty MT400 mají nevýhodu v tom, že jsou kombinovat jen s určitými kotouči a destičkami pro ty levnější řady. Dále pro výměnu destiček je třeba sundat celý třmen. Brzdy deore (MT-6000) a výš jdou kombinovat se všemi kotouči a pro výměnu destiček není třeba demontovat třmen a vytáhou se přímo. Sám jsem proto vzal ty M6000.

      0 0
      • Vena280  

        No tak jsem z toho blázen mám obědnané RB CR 290 a tyto brzdy tam budou a dále v konfigurátoru jsem si zvolil kotouče s ICE technologiji což nejsou základní kotouče a zdřejmě pasovat na třmeny brzdy budou.

        0 0
      • Vilém  

        Proc sundavat trmen pri vymene desek? Co zkusit vyndat kolo?

        0 0
      • duk  

        Trmen, ktery by se musel pro vymenu desek demontovat snad neexistuje, max kdyz je serizeny na hodne nestejnomerne vyjete pistky, muze to byt trochu tetris protahnout desky kolem adapteru.

        0 0
        • Vilém  

          Tak ono treba nektery starsi shimana na lefty vidlici… :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.