• Paja

    Zas jsem si to, himhergot, zamkl :-/

    Budu muset zkusit jinej prohlížeč.

    Vzhledem k tomu, že v poslední době není o zakládání rvačka, bych si výjimečně dovolil založit únor už teď ať nedělám dvojku na 2 dny.

    0 0
    • Motyll  

      Co zamkl, i smazal všechny příspěvky…

      0 0
    • mastihuba  

      Tak si koko?t

      0 0
    • LM  

      To původní vlákno není zamčené. Je komplet vyblokované se zmizelejma příspěvkama jako bonus.

      Jak se ti to povedlo? Máš nějaký speciální tlačítko? :-)

      0 0
      • Paja  

        To nevím, nestane se to, když si vlastní vlákno zablokuješ?

        0 0
        • Paja  

          Tak asi ne, v tom případě už vůbec nevím, jak se něco takovýho může stát.

          Problém asi není v BF a v palcích, o kterých se tu psalo, že BF zpomalují, ale v prohlížeči od Samsungu, kterej jsem v té době zaktualizoval. Teď jsem zkusil po čase Chrome, ve kterým bylo BF dřív dost pomalý, a běhá to daleko svižněji.

          0 0
        • Paja  

          Aha, tak stačí si omylem zablokovat úvodní příspěvek, což se při se zpožděním reagujícím prohlížeči stane razdva, a je to v pejči, bo po odblokování zůstane všechno ostatní zamknuté…

          0 0
          • Polka  

            To jsi psal už minule, že jsi omylem nějak blokl vlákno nebo svůj příspěvek, prostě BF. Ale určitě to půjde dát adminem zpět.

            0 0
          • jecnak  

            Staci si bloknout uvodni prispevek a tohle je vysledek. Mas to odblokly a i par desitek dalsich.

            0 0
            • Vilém  

              Ono je to cely nejaky nefunkcni. Schvalne jsem to zkousel na jednom historickem vlaknu a kdyz dam zablokovat vlakno, tak tam potom sviti i Odblokovat. Jenze potom clovek udela refresh, odblokovat zmizi a uz s tim vlaknem nenadelas nic, je proste naveky bloknuty.

              0 0
              • jecnak  

                Jo, protože některý idividua to zneužívaly. Jako autor máš možnost blokovat a zamknout. Jednou. No zkusím na to poslat programátory, ať to vyladí.

                0 0
            • LM  

              No zůstalo tam 60× „Obsah tohoto příspěvku je blokován.“, což před tou nehodou nebylo (nebylo tam zablokováno nic pokud si dobře pamatuju).

              0 0
    • mastihuba  

      Je supr ze nemuzu reagovat na ty depicovi srac…ky aspon neni co demograticky blokovat. :)

      0 0
    • Polka  

      Napiš Ječňákovi, ať to vše odblokuje a už ta vlákna prostě radši nezamykej ;-)

      0 0
    • Excel  

      Dnes idealni pro silnicku smer Novy Mlyny.

      0 0
      • Motyll  

        … dá se i jiným směrem

        0 0
        • Vilém  

          Tebe jsem asi dnes potkal ve Sloupe, je to mozny? Zrovna jsme se vraceli z luk se psama.

          0 0
          • Motyll  

            Je to možný. Hned za Sloupem dva tmavší psi?

            0 0
            • Vilém  

              Jo, presne tam. Rikal jsem si co je to za blazna, ktery nevi, co ho ceka za led :)

              Ta fotka vyse je odkud?

              0 0
              • Motyll  

                Pustý žleb. Led byl celkem v pohodě, trochu CX ;)

                0 0
                • babicak  

                  Řekl bych, že ten Pustý žleb byl (kromě dvou padlých stromů) oproti modré a cyklotrasy ze Sloupu naprostá pohoda Údolí kolem potoka Luha břečka, led a hlavně vítr tak silný, že jeden měl problém se pohybovat rychlostí nad 10 km/h :-)

                  0 0
                  • Excel  

                    Včera psali o popadaných stromech na Blanensku tak mě právě překvapilo, že do toch tohoto někdo vyjel do lesa a koukám, že nejen motýle.

                    0 0
                    • Motyll  

                      Jezdím když dostanu vycházky, ne když je hezky. Úděl ženatých… :)

                      0 0
    • JSt  

      patas, tohle si vcil pustil frenklin. ;-)

      https://youtu.be/b1l3-0nOwNI

      0 0
      • Excel  

        …u nás žije spoustu slováků..

        lááála láááála láááála buráků..

        jestli mi rozumíš

        0 0
    • Excel  

      Suchý únor?

      0 0
    • JanHrivnak  

      Ahoj, poradíte prosím kde v Brně nabízejí možnost vzít sedlo na vyzkoušení na pár dní domů před koupí? Vím akorát o Spešlu u Svorady. Díky

      (vím že píšu blbě ale tady asi budou hlavně Brnáci)

      0 0
      • poison  

        WTB v Pepebiku

        https://www.pepebike.cz/…i-sedla-wtb/

        0 0
      • Karaya  

        Taky Selle San Marco v Hape.

        0 0
        • Motyll  

          .

          0 0
          • Smazaný účet  

            Osobně nechápu tuto kampaň, doma kuželkám moc nedám a když se dostanu s někým na čapované, je to pro mě svátek. Kultura úplně rozes4aná. Obdivoval bych červenec, srpenec.

            0 0
            • babicak  

              Nedává tento post Motyll pro to, že se hlavní osobou stal Karoš?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Dnes Vás bude nahoře kontrolovat, i když Tebe nemusí, ty jsi pan vzorný.

                0 0
                • Motyll  

                  Suchý únor je mktg akce stejně jako Valentýn :)

                  Důvod fotky Dušan tipnul správně.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Tak museli na ten plakát dát nekoho vzornyho a zodpovednyho. :)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nic jdu shánět sentickou 15°, a utápět se v sebelítosti.

                    Jak to vypadá v lese?

                    Případně dnes mi maj dojít grevl gumy ze španěl, ale to já zas budu nahazovat a nasazovat blaťáky 14 dní. Navíc úplně newim, blatník + zimní tretry na kraťoučké Defy, to ani nevytočím přední kolo.

                    0 0
                    • Paja  

                      Past vedle pasti, je to tu zas :D

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Na Duratecu jsem měl taky toe overlap, dalo se s tím žít, akorát jsem občas zůstal stát na semaforu a nechápal, proč nemůžu narovnat přední kolo :)

                        0 0
                        • JSt  

                          silnicka, kde se nemuze potkat kolo s botou ma napicu geometrii. ;-P

                          0 0
                    • Polka  

                      Pane Lorenc…pojede to? :-D Moje první zkušenost s nandávání galusek a lepením páskou. Šlo to napoprvé překvapivě pěkně, ale ráfky jsem předtím musel ******** dlouho čistit nejen od starýho lepidla.

                      0 0
                      • JSt  

                        za me jedine chemopren, ale nikdy jsem nemel galdy jako podfoukly balony…

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já se kvůli tomu čištění lepidla od Tufo pásky na galdy vys4al.

                        Ti někdo daroval galuskový kola?

                        0 0
                        • Polka  

                          To jsem měl schovaný na půdě…celý fávo.

                          0 0
                        • Motyll  

                          Dyť to šlo úplně samo. I já jsem ji sundal asi za 3 minuty.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            O tom nepochybuji. Já měl karbonový ráfky a veškerý lepidlo z pásky zůstalo na nich. Teď se bojíš použít chemii a já to musel mít opravdu dočista. Jako když odstraňuješ starou řezanou grafiku, dodnes nevím, co na to starý lepidlo mají za fligny…

                            0 0
                            • Motyll  

                              Jj, taky karbonový ráfky. Páska teda nebyla Tufo, ale nějaká Mišelínka.

                              0 0
                          • JSt  

                            jako strhnout galusku, ze jde z pásky snadno? :-)

                            0 0
                    • Motyll  

                      Dám na tohle blatníky?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Bastlit nebo něco jako SKS Speedrocker. Ale za mokra mimo asfalt moc daleko nedojedeš.

                        0 0
                        • chemik_mara  

                          Speedrockery jsem dal na gravela a jsem maximálně spokojen.

                          0 0
                          • Motyll  

                            To vypadá skvěle. Ještě tam možná dobastlím prodloužení předního blatníku.

                            0 0
                        • Motyll  

                          Mně stačí string-off(ky)… To by mohlo držet, ni?

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Grizl má závity zevnitř, ten CX asi ne. Taky záleží na geo, závodní kroska nemusí být úplně vhodná…

                            0 0
                      • JSt  

                        snad mas voci a vidis, jestli se tam blatnik vleze, jakoze do kazde krosky se vleze. ;-P

                        0 0
                      • Excel  

                        Pokud použiješ sedlo All wings a bude dostatečně velký rám, počítám tak xxl, tak získáš solidní úložný chladič na varlata a můžeš v létě jezdit bez kalhot.

                        0 0
          • Karaya  

            To je nějaká montáž, ne? Ale v kelímku byla čistá voda, to je pravda 

            0 0
            • Motyll  

              Není, seš slavnej :) Oficiální fcb Prima Cup.

              0 0
            • Excel  

              A ten za tebou co už evidentně nemůže je Jarda Kulhavý.

              0 0
              • Karaya  

                Za mnou je Libor, který je silnější než já ve všem, kromě sjezdů :-)

                Ve sjezdu z hřebene do Kladského sedla jsem ho dojel a on mi pak odtahal všechny roviny. Proto vypadá tak jetě :-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Hajný Václav byl v Událostech z regionů, odkaz dodám až to bude dostupné v iVysílání…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Su vocas, po týdnu nesmyslnýho přemýšlení, jsem prvního nedokázal nastoupit a paní personální mi furt píše, jestli si to nerozmyslím. Vždyť já už bych před ni ani nedokázal přijít.

      0 0
      • Paja  

        Jí napiš, že jseš plachej, a že bys potřeboval soukromě zaučit ;)

        0 0
          • Smazaný účet  

            Příští týden jdu na OSSZ, uvidíme, jestli mě vyfuckují, a jak dál.

            Zvláštní pandemie, lidí jak sraček, skoro nikomu se nechce hákovat, přitom kupní síla veliká i přes megainflaci.

            0 0
            • JSt  

              kolem me jsou spis lidi nestastni, ze skrzeva izolace a korantengy nemuzou delat, jak by radi. po navsteve mlecnyho baru taky muzes nabyt dojmu, ze lidi vubec nechlastaji. ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Usuzuju tak z přehršle nabídek na pracovních serverech. A že člověka, který má velké mezery v CV a chová se podivně, vůbec někdo přemlouvá…

                0 0
                • Excel  

                  Je to tak, už aby ta ekonomika padla na držku.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nejste spokojeni ve své práci? Trávíte v ní příliš mnoho času, nebaví vás nebo byste si představovali vyšší plat? „Situace na pracovním trhu je nyní více než příznivá, a to pro kandidáty jakéhokoli věku,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz odbornice na lidské zdroje Michaela Neumannová ze společnosti Randstad Česká republika.

                    0 0
                    • Excel  

                      Však ano, dnes musíš jednat i s lopatama, který bys jinak z fleku vyrazil.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        :)

                        To nemusím hrát, stačí nahlídnout do fotogalerie a podiskutovat s východňárama :)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Já už jsem davno nabyl dojmu že si ten duchod opravdu zasloužíš.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Říkali o něm, že má (výtvarný) talent. Za 20 let jsem se nenaučil vzít si prášky včas a plynule změnit zaměstnání.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Neřekli ti v Darfonu kolik kol ca musíš složit za hodinu?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Pade za směnu, ale nevím, kolik operací jeden člověk.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Já vlastně nepochopil, jestli se to hned zas částečně demontuje do škatul, nebo to pro někoho kompletují…

                                  Do haly jsem jen na chvilku nakoukl oknem z kanclu.

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Kolo od nich je v podstatě složené a seřízené. Doma nasadíš kola, sedlovku a otočíš rodla.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Prostě montovna a skladiště Evropy. Kolem měst hnusné obří haly na orné půdě, zaměstnanci, když dostanou čistýho dvaciáša, můžou si výskat.

                                      0 0
                                • Excel  

                                  Na jedno kolo deset minut. Tohle jsou vsechno hokny kde musis kmitat a ses pod tlakem a nebo chytnes rutinu a chce se ti z ty monotonni fachy blejt.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Jó takhe si šmrdolit celý den Festku, karbonový „kapesníky“ vyskládat do formy jako mufny pro hotové karb. trubky, nalakovat, vše zbombit fixou a navěsit na to elektriku :)

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      No, to bych blil tuplem. Tolik prace a pritom takova blbost.

                                      0 0
                          • Motyll  

                            Ale to seš názorově osamocen :)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Myslim ze bys otocil hned jak bys ho dostal do mancaftu.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Asi by ses divil, ale většinou zaměstnavatelé nechápali, proč odcházím.

                                Dnes jsem si opět říkal: nezapnu PC, nezapnu :/

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Tak asi mas nejakej duvod. Ja treba menim hoknu strašně těžko a dnes už si to skoro neumím představit. Ani bych nevěděl co a kam. Manuálně i profesně levej. Jazyky neumím. Mozna bych byl dobrej skladnik, ale na to sem zase moc neporadnej a lempl. :)

                                  0 0
        • Smazaný účet  

          :-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Pepkův oblíbený Koubek otestoval Citroën Ë-C4: https://youtu.be/6bNfAC-m8GE

      Teď už jsem mohl mít smontovaných několik desítek stejných Kaňonů.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Mazej do práce. Máš pořadník na kola plnej. Já jsem se zádama od pondělka na neschopence a fakt bych nemohl být DepString. By mi doma přeskočilo. Drahá na HO a do toho mladá přišla v úterý ze školy s orýmonem, potvrzeno na PCR. Takže se asi z baráku jen tak nedostanu. Práce je blbej způsob výdělku, ale doma mě to teda taky úplně nebaví. Zachránil mě celkem slušnej seriál ze záznamu na ČT2 (Průsmyk), ale to máš za dva dny zkouklý.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nejseš ten typ, mě tak mama vychovala, furt zalezlej doma, když zazvonili kamarádi: nikam nepudeš! A TV za odměnu.

          0 0
        • LM  

          Vítej do klubu :-/ (reklamu na konci můžete ignorovat)

          0 0
          • Smazaný účet  

            To je potřeba jít na chvílu do skladu a zvedat těžký předměty ;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              No, nevim. V pátek jsem v práci přemístil právě 6 kanystrů po 25 L z palety na vozík a pak z vozíku a v neděli stačilo vzít kastl piv do ruk. Byly tak blbě vyskládaný, že jsem to bral z výšky hrudníku. Hrk a bylo jasno. Z auta už to táhla dom drahá a pitchovala, že už aj piva tahá starýmu v rukách. :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nemládnem, když si vzpomenu, že ve dvaceti ve skladu jsem byl schopen vylezt po regálu pro krabicu do 3m, když byl retrak daleko. Dneska bych sotva vylezl do metru a už bych funěl a měl závrať.

                1 0
                • novcze  

                  dneska bys dostal pojeb kvůli bezpečnosti práce a hlavně to za to vůbec nestojí někde lézt po regálu

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To i tehdy, ale když se ti nahoře vzpříčí krabica, tak tam musíš vylézt nebo se nechat vyvézt na VZV. Paletu se zábradlím vedou málokde.

                    0 0
                    • novcze  

                      no vidíš, víš jak na to a tobě se nechce do práce… ještě bych ten Darfon zkusil být tebou

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Uprostřed toho skladu byla linka, kde jely bez zastavení bedýnky a ženský do nich vychystávaly léky pro lékárny. Jednou někoho napadlo v době dovolených, že by jim mohli pomáhat skladníci. P@X po pár dnech v lince řekl pápá.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Když si to všechno zpětně projdeš, tak Ti z toho vyjdou ty debilní plamínky jako to nejlepší co jsi kdy dělal. :-)

                          1 0
                          • Smazaný účet  

                            První 2 roky to bylo fajn, než baby zjistily, že jsem jen divný loser. Ale zas lesklý monitor, absence šatny a temperované cyklogaráže ;)

                            Taky jsem byl ve firmě, kde jsem postupoval: sítotisk – řezací/gravírovací plotr – projekce a vedoucího jsem se zalek a utek. A měl jsem tam ohřátý obídky nošený až pod rypák.

                            0 0
                          • mastihuba  

                            :) to je přísný rozhřešení

                            0 0
        • mastihuba  

          Ja mam od vcerejska dovolenou a jediny co se zmenilo je misto odkud delam. :) To asi taky nechceš. :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Bushcraft Rakovecké údolí: https://youtu.be/dEjAV17-FTA

      Nic nepoznávám.

      0 0
    • babicak  

      Kvíz na idnesu Jaké letadlo na fotografii tak do toho pánové :-)

      0 0
      • mastihuba  

        Nahodnym klikanim 45 v teto oblasti jsem na nule

        0 0
      • Polka  

        Je vidět, že jsi dříve narozený :-) Já jen 45%, hodně jsem pouze tipoval. Modely jsem lepil spíš novější typy a vrtulníky.

        0 0
        • babicak  

          Ano, dělal jsem převážně WW2, ale modely a barvy byly v té době velice špatně dostupné. Tuzex :-). Největší byl B29, ale to už nebylo kam dát. Tipuji Obďu na 90% a výše.

          0 0
          • pepek  

            To jseš dobrej, já jen 50%. (Určitě sis pomáhal guglem, ty starý krámy z WW1 přece nemůžeš poznat :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Necelých šede, ale samá haluz. Já měl nejradši Mig 15 :)

              0 0
              • babicak  

                Z našich proudových se mi ( po Schwalbe) nejvíc líbil MIG dvadcaťdevjatyj. Krásné tvary, škoda, že jsme tato letadla vyměnili za vrtulníky Polska. Že západních Phantom II

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Matně si vybavuji z dětství statický éro v Čebíně, ale nevím, jestli to byla patnáctka…

                  0 0
                • Polka  

                  Já stavěl F14 Tomcat, F16 Falcon, F18 Hornet, asi ten MIG 29 a ještě Su-27. Z vrtulníků klasika Huey, Cobra, Black Hawk, Apache, Mi-24 Hind, Kamov Ka-50…jó to byly časy.

                  0 0
          • obda  

            Díky za důvěru, ale tipuješ blbě :) 80% a to jsem některé jen se štěstím uhádl. Roury moc neumím, a Rusáky s Frantíkama taky ne. Já su tak na vrtule z WWII, a to především Amíky a FAA (ok, i RAF). (Teď mám před obtiskama P-40 z PH a rozestavěného Wildcata z Midwaye.)

            0 0
      • Excel  

        z toho tri jsem uhodl po haluzi

        0 0
    • Smazaný účet  

      E-zpravodajství:

      DPMB testuje e-bus:https://www.bmhd.cz/…ktualita.php?1709

      Petrolhead expert Pepa Vrtal v testu Hyundaie Ioniq 5 nezkritizoval (nemohl?) skoro nic: https://www.autosalon.tv/…-5-4x4-style

      Nic, jdu prozkoumat nabídku Mountfieldu :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Fimový quíz…

      0 0
    • pepek  

      Kde asi soudruzi z NDR dnes udělali chybu? Prý 7 Stunden sonnig :-)

      0 0
      • LM  

        7 Minuten sonnig :-)

        0 0
        • pepek  

          Ale vlastně za slunka by ten led byl ještě horší. Takže asi dobrý, že to slunko nakonec zrušili.

          0 0
    • Smazaný účet  

      10 let

      0 0
      • Excel  

        To si pamatuju, tam jsem byl dost v hajzlu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ten v tom červeným pruhovaným triku se ke mně nedávno hlásil, když vylízal ze starýho pažouta v kombajnu.

          Letos to widim 2× Šmelc a 1× Buk a asi končim.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Ty kráso, Babka Ji ?

        0 0
        • Smazaný účet  

          To jsem si ještě myslel, že jsou všichni kamarýti a diskuze nebyla roztříštěná do X skupin na WA, Stravu a newim, jaký další pioviny. A občas nějaká větší grůpa bez tajného domlouvání vyjela.

          0 0
      • obda  

        Jo, tam nejsu, protože řeším třetí defekt :D

        0 0
    • mastihuba  

      Jen tak ze zvedavosti berte to jako pruzkum

      Pujcka 150tis na 18 let za 1000 mesicne…

      Znate nekoho kdo by do toho šel?

      0 0
      • Motyll  

        Úrok 4,3 to jak hypo aktuálně. Ale ja bych do toho nešel.

        0 0
      • Excel  

        Kdysi v pravěku jsem si půjčil 160 na tuším 6 let a jen si pamatuju jak mě to už po roce strašně sralo a po čtyrech letech jsem to předčasně doplatil. 18 let si nedovedu ani představit resp. by to musela bejt jen půjčka řešící otázku života nebo smrti.

        0 0
      • Polka  

        Půjčky NEBRAT!

        1 0
        • Motyll  

          Souhlasím. Sám teda půjčku (hypo) bohužel mám.

          Ovšem pro hlubší posouzení Frantova dotazu by to chtělo znát kontext. Kdo, na co, proč atd.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tvl, v magazínu 3 modely Lezyne grevl pump, není to už idiocie? Já teda 10 barů ještě potřebuji, do boosteru.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nejsou nějaké prázdniny a slevněné pobyty na horách? Úroveň BF začíná být tragická.

        0 0
        • Motyll  

          Naopak, začaly jaráky… Teď jdou ceny vzhůru.

          0 0
        • Paja  

          Prázdniny byly v pátek.

          0 0
        • mastihuba  

          Úroveň Bf jde dolu od zavedeni pomlcky jestli te to uklidni.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Chtěl jsem ze sebe udělat brněnskou onucu, ale nikdo mě nelituje. Když někomu něco poradím, novas mě totálně setře…

            Kde je moje věrné trio Struna, Chemik a Liggett and Meyers Tobacco Company?

            0 0
            • mastihuba  

              Jak můžeš nekomu radit, když mas sam vsechno na hovno? :)

              0 0
              • Paja  

                Ty jseš dnes v ráži :D

                0 0
                • mastihuba  

                  Proč? Hlavně už davno sem mu rikal zásadní poucku. " Nikomu nic neraď, oni si to stejně udelaji po svým a akorát tě pomluví žes jim poradil špatně" pepkovi sem poradil lehkej rychlej plášť a posloucham to dodnes, exikovi servis ve Slavkově a diky tomu se naucil jak nastavit hazku. Za mne na kazdyho srat. Doufam ze motyl bude mit v optice vetsi stesti než ti dva.

                  0 0
              • Smazaný účet  

                Já mám vyladěno, jen jsem zaspal rozšiřování ráfů. Ale jestli RB zas začne vařit a tady TR začnou přibývat, zamlouvat se mi to moc nebude :)

                0 0
                • mastihuba  

                  Jako ze je TR nahovno jsem říct nechtěl. :)

                  0 0
                • pepek  

                  Vidíš – hned tě Franta politoval. Přitom ty jediný ty jeho pos*ný pláště chválíš. Teď ještě Polka a Motýl a máš to kompletní

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ještě Jarda za týden…

                    0 0
                  • mastihuba  

                    Podsouvas mi neco co jsem neřekl. :) Nemyslim si ze toto byly slova litosti. Kdyby chtěl fakt dobry kolo, tak za ty nesmysly co vyzkoušel mohl mit 301 jak vymalovanou.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Přepálená hlína z které neuchcávám :)

                      Teď mám kolo, na které když už sednu, tak i přes to, že je to už přes rok, připadám si furt jak na novým :) Potenciál zdvihů nevyužit. Ex na celopevňáku mi to kdykoli nandá s prstem v nose.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        uchcavat z toho nemusíš, ale pokud se budeme bavit o funkčnosti, praskání, povolování zadních ložisek apd dětskejch nemocích RB tak neni moc o čem diskutovat, ale tobě šlo vždycky víc o emoce než o funkci :P

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jakožto věčný atypář, jsem ho bral jen kvůli těm teflonovým pouzdrům, což tady zas nikdo moc nechválí. Jezdím málo, newapkuju a nemažu to, tak uvidíme. Ale je otázka, jestli to je schopen sehnat a vyměnit i někdo jiný, RB covid moc nedává.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Vzdy jde sehnat adekvatni nahrada. Mateza apd. Chystam se na hlavni lozisko se sirsim vnitrnim krouzkem a na netu jsem nasel vykres na stahovak. Pak už jen zaukolovat duchodce co se vecne nudi. :)

                            0 0
                  • Motyll  

                    Taky mám na půdě jedno RB ;)

                    0 0
                    • Macik  

                      No jo vlastně, taky bych někde našel ještě rám RB Bandit HT 27,5" v „L“. Dá se něco takovýho ještě prodat? Nebo z toho rovnou udělat lampičku? :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tohle je imho unikát, který tady myslím dokonce někdo nedávno sháněl, ještě v tom brutalu…

                        0 0
            • chemik_mara  

              Ja sem tady. Vyraz na bike, v lese jsou ted okolo priglu super podminky. ;-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Tady jsem. Nějak mě to sem netáhlo.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Kdybyste nevěděli, je potřeba blokovat modrou na displejích (softwarově) a k večeru nosit oranžové a pak červené brýle (a pronajmout si od něj spešl žárovky): https://youtu.be/JLrjJJTo978 :)

      Takže žluté brýle přes den nejsou dobré, jelikož blokují i azurovou.

      A do hospody se studenýma ledkama bez červených nechodit vůbec :)

      0 0
      • novcze  

        ten borec má jinou agendou, ale v jiném videu měřil spektrákem ten modrý filtr, co se teď marketing snaží nacpat na všechny brýlové čočky a když si skutečně sledoval co tam naměřil, tak to kromě blokování UV (pod 400nm) opravdu zasahuje do modré cca kolem 460nm (minus 10–12%), tudíž to ovlivňuje barevné vnímání, což je teda pro mě nežádoucí.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Však jo, pro grafiky a spol. jsou nevhodné.

          Ale představa, že si lidi večer přepnou doma všechny sv. zdroje na chromatičnost zapadajícího slunce mi připadá hodně naivní.

          0 0
          • novcze  

            někteří mu to žerou, přece si nerozhodí biorytmy

            ale ten modrý filtr co teď všude tlačí mě neskutečně irituje, dokonce to chtějí cpát dětem co jinak nepotřebují korekci a nejhorší na tom je, že na to někteří rodičové slyší, přitom stačí nastavit vyvážení bílé na zařízení z cool na warm a je to účinnější než mít na nose filtr. Já osobně nastavuju na všech obrazovkách 6500K.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Momentálně prý komodita nad krypto i gold, moje cena pro Vás 700,– per pair ;)

      0 0
    • Excel  

      Dneska je to na tříčtvrťáky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Bacha na rýmičky z vyplašení. Doktory zajímá jen PCR test, ATB jen tak nenapíší.

        0 0
        • Paja  

          Se nedivím, jestli chceš rýmečku léčit ATB.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já trpím od dětství na angíny, většinou to vypadá tak, že zkouším několik dní samoléčbu, a pak stejně valím pro ATB.

            0 0
            • pepek  

              pomačkaný česnek+horká voda, posléze přidat citron. Funguje

              0 0
            • Smazaný účet  

              Jako já umírám :) a MUDr. mi řekne: udělejte si PCR test a kupte si Tantum. Lituju, že jsem vylezl z baráku.

              0 0
              • Excel  

                Klystýr ti nedoporučoval?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To nevím, jestli pomáhá na sars.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Což tak si udělat brněnskou statisiku?

                    Kdo prodělal?

                    Jak dlouho jste se z toho dostávali?

                    Trvalé následky?

                    0 0
                    • chemik_mara  
                      • 11/2021
                      • týden rýma a ztráta čichu a chuti
                      • snad bez následků
                      0 0
                    • Lišák  
                      • 10/21
                      • 10 dnů bolesti hlavy, úplná ztráta čichu. Mírně zvýšená teplota.
                      • Za týden po těch deseti dnech pohoda, kolo, chození s hůlkama. Následky nepozoruju.
                      0 0
                    • babicak  

                      NEO

                      11–12/2021

                      první neschopenka po 30 letech :-)

                      3 dny opravdu v posteli, teplotu jsem neměřil

                      týden rýma, kašel a ztráta čichu

                      v izolaci polehávání a následek bolest zad, po 3 týdnech pryč

                      snad bez následků

                      0 0
                    • Excel  

                      02/2022

                      3 dávky

                      OMIKRON (asi)

                      3 dny bolest hlavy z toho 2 dny teplota lehce přes 37

                      bolest zad v bedrech

                      sedlo to na průdušky, bez kašle, bez rýmy, bez ztráty čichu

                      4. den radikální zlepšení, 6–7. den cajk

                      Následky zatím nic, ale určitě se něco v budoucnu najde. :-)

                      0 0
                    • poison  

                      Čekám na výsledky pcr po + antigenu,příznaky rýma,knedla v krku,občas trochu zimnice,jsem slaboučkej,bez teploty.

                      V hokně bych to asi zvládl ale nechci to posílat dál.První neschopenka asi za 20let.

                      Jsem 3× očkovanej,příznaky mám poprvé.

                      0 0
                    • kankrlicek  

                      Považuji se za honorárního konsula brněnského.

                      1–2/22, dvě injekce, 3 dny žádná chuť vstát z postele, poté úplně bez následků. Ale zdvihl jsem 3krát sekeru nad hlavou a celý den mě pálilo na prsouch. Týden trvalo, než po i malinké námaze plíce přestaly protestovat. Teď už dobrý.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Mně to přešlo do večerní bolesti palice. Ovšem, jak rozeznám klasickou p@X chcíplotinu od postkovidové, netuším.

                        0 0
                    • Jaroslávek  

                      3/2021 průběh byl všeobecně znám. Modří vědí :-))

                      • 1–2 měsíce
                      • bez následků.
                      0 0
                    • nomecz  

                      2 vpichy někdy v loni červen/srpen

                      značné snížení imunity asi na 4 měsíce po druhé dávce (kašel,rýma záněty nosohltanu … pžed tím jsme nebyl několik let nemocnej)

                      zatím neproděláno jako jedinej z rodiny

                      0 0
                    • Tom475  

                      V létě 2davky.

                      Předminuly týden Omicron, naprosto bez potíží.

                      0 0
                    • Paja  

                      1/21 čínský originál

                      pár dnů zvýšená teplota, klasické virózové příznaky klouby, únava, nic dramatického, bez ztraty čichu nebo chuti, návrat k 100% stavu ale delší než po běžné viróze s takovým průběhem

                      1/22 omikron

                      bez teplot, jen takový stav „něco na mě leze“, trochu jsem cítil jsem klouby, mírná únava, ale opět to, co minule, návrat k normálnímu stavu zabere delší čas.

                      Trvalé následky: od prvního covidu pozoruju, že když na mě něco leze, začne mě mimo jiné příznaky „brnět“ levá půlka xichtu – asi lícní nerv.

                      0 0
                    • novcze  

                      neprodělal, alespoň ne vědomě

                      ale dneska ráno jsem potkal a mluvil s kolegou co pak měl pozitivní antigen, tak možná to ještě stihnu

                      0 0
                    • Karaya  

                      03/2021 – rýma a únava. Měsíc trvalo, než jsem mohl jít na kole do nějakých intenzit.

                      11/2021 – ztráta čichu i chuti na pár dní, mega únava a 2 dny teplota – tu jsem neměl už teda fakt dlouho. Za týden zdravý, bez následků. Jo a 2 dávky v létě, na průběh to myslím pomáhá velmi dobře. Ted už mám i 3.

                      0 0
      • mastihuba  

        Tak pro angrešty…

        0 0
      • Polka  

        Velký voči, ani jsem žádnýho z cyklistů ve 3/4 nepotkal a že jich teda bylo.

        0 0
        • pepek  

          Já jsem měl tedy jarní boty. Ale topil jsem si v nich :-)

          0 0
          • Paja  

            :D

            0 0
          • Smazaný účet  

            Už pomalu začíná to debilní období, kdy se začnou rojit kolisti (na nových Kaňonech), plašani, všichni nadšení z kytiček a dlouhé dumání, co si oblíct krom kompletní zimní výbavy :)

            0 0
            • mastihuba  

              vetší batoh, aby do něj vlezly i boty :P

              0 0
            • Motyll  

              Co ti v tom Darfonu udělali, že tak agituješ proti německé kvalitě? :)

              Náhodou jsem v sobotu okukoval a projel CF 8 a na to vaše pěšinkování skvělej stroj. Pro mne na houby, protože konec Mechovýho bych nedal ani s tímhle :)

              0 0
          • Polka  

            Znám jarní bundy, ale boty? To jsou jaký? :-)

            0 0
            • pepek  

              To jsou zimní boty DMT z Itálie. Myšleno to bylo asi jen pro jižní Itálii. (8 – 18°C)

              0 0
        • Karaya  

          Já viděl ráno na stezce borce v kraťasech, tričku a holá hlava. A docela jel :-)

          0 0
    • Excel  

      Chodí to dobře, řadí to dobře,pokud bude slušná výdrž tak je to zajímavá alternativa k ShiSramu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vilu v „římském“ stylu (s transformátorem) v Rozdrojkách furt nikdo nechce: https://www.idnes.cz/…-zpravy_mos1

      To se dá použít snad jen jako kulisy pro grůpn snímky na PH :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      To je opět evanglikán v magacínu ne?

      0 0
    • Excel  

      V zápase vo hovno porazíme Rusa a pak se necháme sestřelit ementálama, to jsme přesně my.

      Jinak zejtra to vypukne. :-)

      0 0
      • Paja  

        Co jako?

        0 0
        • Excel  

          Ve čtvrtek už budou bažiny rozmrzlé a tanky by zapadly, to dá rozum.

          0 0
          • Motyll  

            A já myslel, že dojedeš ke krbu

            0 0
          • pepek  

            Neboj, ty nezapadneš. Volksturm půjde pěšky. Možná dostaneš nějakou starou RPG :-)

            0 0
      • babicak  

        Ještě před ranním rozbřeskem?

        0 0
        • Excel  

          Tiket v prdeli. ;-)

          0 0
          • pepek  

            Buď rád, ještě by tě Vrchní velitel armády mohl poslat bojovat do Haliče. Samozřejmě na straně Volodi P.

            0 0
        • Excel  

          Je dost možné, že chtějí zmást zatuchlý ukrajinský režim a místo ve středu zaútočit jindy…jako Kolumbus…plyno­vodem.

          0 0
          • babicak  

            Jako s VŘSR, ta byla v říjnu a slavila se v listopadu. Oni jsou koumáci. Tím pádem máme krásné sluneční ráno, na bajka do hokny jak dělané, a večer se sejdeme na Buku.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Co to zas je za fén? https://1url.cz/yKP7B

      Vždyť Note 8 se stylusem jako bych kupoval včera :)

      0 0
      • Paja  

        Já myslím, že řadu Note ukončili a pokračuje v rámci S.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Teď se v našich bajcích objevily dvě TR, maj lepší hodnocení než já. Nač jsem to tunil? Dostal jsem akorát céres ve vlákně TR klub :'(

          Navíc se na tom nedá jezdit (s malým tlakem), mám o 7,5mm užší ráfky než je trend :)

          0 0
          • Paja  

            Past vedle pasti ;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Na Genovi byly totiž nesmyslně 22,5mm a já slepě nechal zaplést v Břeclavi to stejný, chtělo to tak 27mm.

              Prostě do všeho furt sypat.

              Navíc Wokna mi napsali, že nemám compatible procák pro upgrade na 11. Z desítek typů i5 zrovna můj, jebať :)

              Cci mít vše nové, nejnovější :D

              0 0
              • pepek  

                Ale zase ti to lépe jede

                0 0
              • Paja  

                Máš pravdu, ale zas, že by se na 22,5mm ráfku nedaly jezdit 2,35 pláště…na 26 jsem 2,25 na 19mm ráfku jezdil leta (a předtím i na 17mm), bo nic širšího nebylo.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  22mm byly původní na Defy :)

                  0 0
                  • Macik  

                    Já su konzerva a furt nechávám zaplítat ráfky 25mm. Na gumy 2,4 to stačí a je menší riziko dobití ráfků o šutry. Pokud ale vozíš pryže 2,6, tak to pak ano, to seš v pérdeli ;-)

                    0 0
                • Macik  

                  Na 19mm jsem tehdy vozil i megagumy (tak mi to připadalo) 2,3" :-D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Kdysi se to neřešilo, měl jsem Garyho se silničníma zápletama z výroby. Takže tam bych dal i plášťovky dělané stále na 15mm.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Teď jsem si vzpomněl, vždyť já 30mm už měl na 27,5". Jsou to přesně 2 roky. Leželo to v HaPe na přepletení na 40mm v prvním lockdownu, nej. mechoš už tam nebyl. Od té doby nějak nemůžu najít vhodnou medikaci.

                      A v magazínu právě naskočila mum, jdu si vzít trojitou dávku.

                      0 0
                      • Motyll  

                        Tvl proč místo 3dávky nesedneš na kolo? Venku je tak hezky… Já bych jel hned.

                        Magazín můžeš číst zítra za deště a uragánu.

                        1 0
                        • Smazaný účet  

                          Nevím, jak se pozná konec kovidu? Zatím mám furt v tlamě jak v polepšovně a hlas jak kdybych byl fandit někde na špílu.

                          0 0
                          • Motyll  

                            Můžeš šlapat v respirátoru, jestli chceš…

                            Já po pozitivním PCR počkal 2 dny a pak jsem langsam šlapal.

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Proč nám lžeš? Žádnej covid nemáš. Ani nemůžeš mít.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Seš na řadě, nevidím tě zapsanýho v tabulce :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Nasr@t. Všichni kolem to měli, očkovaní, neočkovaní… a já neočkovanej nic. Krom toho, předminulej týden to dotáhla mladá ze školy (pozitivní i PCR), byl jsem zrovna doma se zádama na naschopence, drahá na HO a nikdo to nechytl. Doma jsme nic neřešili, nějaký oddělený místnosti, roušky a podobný teatrální nesmysly. Mladá měla 3 dny rýmu. To bylo celý. Za to teď jsem chytl rýmu jak z praku a 3. den umírám. Ale znáš to, jak má chlap rýmu…

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Tak to není obyčejná rýma.

                                  1 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ne, je vypraná v Perwollu. :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Po novým 7 dní izolace, pak nonstop náhubek všude…

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Nevidím důvod. Test jsem si ze zbytečně fasovaných natahaných z práce jeden udělal – negativ. Zbytek mě nezajímá. Opodstatnění náhubků už dávno vyvrací i guru Prymula, krom toho jsem jejich fanda a nositel nikdy nebyl. Občas v obchodě, aby se neřeklo, v práci na to naštěstí vždycky všichni dlabali.

                                        Pamatuju místní trotly, jak v tom jezdili i na kole a byli schopní se do mrtva hádat, jak je to nutnost. Zachránci životů :-)

                                        A vůbec, Koronavirus 85, nebo co to je už za číslo, je jinde. :-)

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Než jsem šel teď na pozitivní pcr na omikron, tak jsem si udělal 2 atg testy – večer před a ráno před odchodem – oba negativní ;)

                                          0 0
                                        • Excel  

                                          záda a rýma, dyk té úplně jasný ;-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Záda jsem si dokryplil taháním škopků a sedavým zaměstnáním. Říkala naše domácí doktorka, že rýmu mám z kola z ofouknutí.To je ďáblův nástroj. Žere prachy, čas a zdraví. :-) A ženám se neodporuje.

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Alkohol škodí zdraví, to je známá věc :D

                                              Domácí doktorce řekni, že není kolo, není montér-striptér :D

                                              1 0
                                • mastihuba  

                                  to seš jak můj bratr, děcka to dotahly ze školy a on vítězoslavně že jako už konečně ta správná rýma, aby měl protilátky a papír. Šel na PCR a co myslíte… …no nebylo to tam :)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Takhle jsem už jednou za 8 kil šel taky, abych se dozvěděl, že nic. Tehdy to ještě mělo kvůli papíru cenu. Pak jsem řekl, že poprvé a naposled. Teď už je to prakticky jedno, co za rýmu mám.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Vzhledem k tomu, že máš příznaky tě tam pošle obvoďák na pojišťovnu.

                                      Mně to třeba jedno nebylo, takto můžeme jet na jaráky na lyže i jinam než u nás, ale chápu, že to každej nepotřebuje.

                                      0 0
                                  • Vilém  

                                    Ja to mel az v druhem PCR testu. Ryma jak krava, mluvit jsem nemohl, jak po navsteve koncertu.

                                    0 0
      • Paja  

        Jdi do toho.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Bych tam očekával trochu lepší prachy za soboty a zaskakování za pult, vzhledem k tomu, jak se tady někteří rozohnili za jednu směnu v Darfonu. Kór teď ve velké inflaci, a když je problém sehnat lidi. Navíc na jaře to musí být v servisu cajmrsk.

          0 0
          • Paja  

            Tak píšou nástupní mzda.

            0 0
          • novcze  

            nebyly v tom Darfonu lepší prachy?

            0 0
            • babicak  

              Ale horší pracovní prostředí, celý den u pásu :-). A když už to kolo konečně zkompletuješ a seřídíš, tak ho znovu rozdeláš do krabice :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              25.000,– Jedna směna. Nová navoněná kola. Žádný opruz se zákoši. Konec ve čtyři, ne v šest + sobota…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ještě je někde v ČR i Cube hala, jsme nejlevnější prac. síla v EU asi.

                0 0
              • novcze  

                njn ta otvírací doba je peklo a mzda jak za částečný úvazek a to předpokládám, že uvádí hrubou… ale zase u Svorady bys mohl nakupovat za VOC a vydělávat přeprodejem a byla by ta práce víc rozmanitá

                0 0
                • mastihuba  

                  divim se že o to neni bitka, když je to tak super :) většina by ty melouchy dělala rovnou na dílně…

                  0 0
                  • novcze  

                    jediná super věc je ta možnost nákupu za VOC, ale i to bude mít své limity… zbytek mi moc super nepřijde

                    0 0
                    • JSt  

                      pri preprodeji bys byl rad za sulnul, bych tak nejak rekl. ;-)

                      0 0
      • Polka  

        Jura tě zaučí…nebo zadupe do země :-D

        0 0
        • mastihuba  

          spis bych mel strach z pacientů. servírovat milionářem nemusi byt uplne zadarmo

          0 0
      • kankrlicek  

        Jsem cetl holka snu…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Teď čumím z vokna, projel borec na plečce, krátký rukáv, kraťasy a bos… To bude ta správná cesta :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        …nedělej to, chytneš orýmon a budou Tě posílat všichni z BF na testy. Podívej se jak jsem dopadl. Jinak mám vyzkoušený, že je lepší se sem vůbec nepřihlásit. Pak má člověk svatej klid a pokoj. :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Bez hajtry, to je klid. Nemusím se nutit, nemusím řešit, co na sebe, kde bude velký blato, mazání pístů a řetězu, úleva :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Obleč krátký podle ulice a vyjeď na grevlu, tam máš jen ten řetěz. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              To je endurance, kategorie, kterou vůbec neuznávám, kvůli menší průchodnosti gum než CX. Podobná průchodnost jako GT Grade, který jsem kvůli tomu dával pryč a pořídil Felta.

              Ve větším bludném kruhu nikdo na BF nemůže být.

              0 0
              • Paja  

                Na to ty ale nepotřebuješ ani hajtru ani BF :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Vlastně Defy jsem kupoval v letním náladovém vrcholu jako silničku na Kuks, ale mezitím proběhl fest na Střeláku a jaksi jsem pak ztratil chuť do čehokoliv, najednou bylo už chladno, zataženo ke konci srpence.

                  0 0
              • Polka  

                Ale může, tak buď vůbec rád, že se můžeš aspoň vyspat :-)

                0 0
        • Paja  

          Nikdo tě nikam neposílá, akorát si narozdíl od tebe myslíme, že ta rýma, na kterou už 3. den „umíráš“ se nejspíš jmenuje trochu jinak ;)

          To jen k tomu, všichni to měli a já nic :D

          0 0
    • pepek  

      Tvl 35 příspěvků a všechny o hov mikronu. Na to je tady 77 jiných vláken. Jinak k věci: dnes jsem viděl pěknou kočku, jak vyjela z lesa a měla nahoře jen tričko.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Běž hádat, kde dnes ufon jezdil ;)

        0 0
      • Paja  

        Tak od tebe zas bejvá 35 příspěvků o autíčkách ;P

        0 0
        • pepek  

          To samozřejmě není pravda, o Mikeovi začals ty. Čekal jsem, že se někdo zeptá na tu kočenu na bajku, ale asi to není dost zajímavý.

          0 0
      • Motyll  

        Jakože bez helmy?! Nezodpovědnost!!!

        0 0
      • Smazaný účet  

        Já taky protestoval, že je tu speciální sekce, ale nějak se to zvrtlo. :-)

        Co měla dole? Kvůli Dep@Xovi. Neví co na sebe, jestli jen tanga nebo teplejší prádlo.

        0 0
        • pepek  

          Dole měla asi dlouhý, to jsem v tom mžiku nestudoval. A helmu měla taky-vzadu pěknej copánek. Bohužel, jak psal Ufon, cesta podél silnice nad Utěchovem je zabordelená, takže jsem holt neuvisel :-( Teda ne, že bych jinak uvisel) Škoda, no. Osamělou, pěknou bikerku tady člověk uvidí max. ve vlákně Dívky a kola.

          1 0
          • Smazaný účet  

            Jen jestli to nebyl nějaký titanový Nicholas s fialovými doplňky :)

            Ve vlákně Dívky a kola se opakuje 5 silničářek s brýlemi přes celý gesicht. Když jsem tam dal českou triatlonistku, nikdo nereagoval.

            0 0
            • pepek  

              Psal jsem pěknou kočku, takže titanový Nicholas je vyloučen.

              0 0
    • mastihuba  

      technická: proč mi microsoft z terovyho disku pri vytváření instalačního usb udělal 32gb a zustava to tak i po novem formatovani? aplikace trancend mi ukazuje ze vidí tera a win 10 vidí jen 32??? co to ku_va je?

      0 0
      • obda  

        Vytvářet 32GB instalační USB na terovém disku?

        Jinak bych se podíval na rozdíl mezi formating a partitioning ;)

        0 0
      • obda  

        Vlez si do Disk Management a sprav si to tam.

        0 0
    • Motyll  

      Se na ten útes musím taky vypravit, Polka udělal dobrou propagaci ;)

      0 0
      • Paja  

        Jsme včera byli bez inspirace, tak jsme mu prostě jeli po stopách :)

        0 0
        • Motyll  

          Vypadá to zajímavé. Popravdě jsem o něm neměl tušení.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Podlehni, skoč z útesu!

        The.Switch – Peruť

        0 0
      • mastihuba  

        a muzu se zeptat? ….. co kde?

        0 0
          • Excel  

            Se mi nějak přibližujete k revíru :-)

            Kousek vedle máte Mechovkový útes. To údolí, ve kterým se nachází, doporučuji, vzhledem k okolí je tam najednou úplně jinej svět – obvzláště na jaře.

            No a ještě tu je v dosahu Mrazový klín – což je rarita! Sice stojí za hovno, ale já tam byl.

            Všecko už mám prosmejčený.

            0 0
            • Paja  

              což je rarita! Sice stojí za hovno, ale já tam byl. :D

              Jj, Buzeratowicze byly včera skoro na dohled ;)

              0 0
              • babicak  

                Krásný výhled směr Buzerantowitz :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Z takových panoramat mám od jisté doby (teď moderní mezi celebritami) panickou ataku :)

                  0 0
                  • babicak  

                    Lepší, toto Tě uspokojuje?

                    0 0
                    • Paja  

                      Odstavné parkoviště :D

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Mě uspokujují skalky, mechy, zdravé jehličnany… Hlavně mě neberou bučiny a za všech situací kluzký vápenec ;)

                      0 0
                    • pepek  

                      čtyři pruhy? To je někde v cizině?

                      0 0
                    • mastihuba  

                      a bude hůř, nejhorší je že lidi co to tam pustí too snad ani nedělají pro peníze, ale z vlastní blbosti

                      0 0
                      • babicak  

                        Jaký je rozdíl mezi kamionem a nákladním vozidlem? Ještě bych pochopil dodávku tj. N1 a nákladní tj. ten zbytek. Zatím je mi známo jen rozdělení kategorií N1, N2 a N3. Jestli takhle děláte ta hluková měření, tak potěš Pán Bůh.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          je rozdil mezi merenim a vypoctem. meri se aktualni stav pocita se budouci stav zasadni je rozdil

                          v kategoriich je docela bordel, ale u deleni na osobni a nakladni se do osobnich pocitaji auta do 3,5t a do nakladnich ostatni. u scitani Rsd viz legenda pak tady mame metodiku ktera cca 70% N1 radi do osobnich a 30% do nakladnich. Vice mene to dava prostor k velke lidove tvorivosti.

                          u scitani tp 189 viz obrazek

                          u pocitani vyhledu zas tp 225

                          http://scitani2016.rsd.cz/…default.aspx

                          0 0
                          • Excel  

                            To u nas v Buzerantowitz je klid. :,–)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              i to je dost pofiderni tvrzeni… kdyby pres tu diru nevedla dvojka, ale trojka tak u silnice nepostavis barak bez rekuperace. A kdyz to bude blizko k silnici tak ti skrtnu i ten likusak.

                              0 0
            • Smazaný účet  

              Jesus, to je taková nádhera, hned jak budu moci, budu brousit kolem Rousínova :)

              0 0
          • mastihuba  

            za dalnicou….:)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Už ti není 10 let,

      už ani 20,

      ani 30,

      ani 40,

      sleduješ v zrcadle chátrající zvětšující se tělo,

      v hlavě vymeteno.

      Všichni oslavují blížící se jaro,

      ty však připadáš si jako Nero

      na planetě Zero.

      0 0
    • Hammond  

      Pozor od Pěťáku po Račické na Buk,včera kolem 16:00hod..Tak brzdit..... A poma

      linku frčím ke Kulaťáku ať chytnu flek.

      0 0
    • Jezevec70  

      Prosím, brňáci poraďte. :-)

      Potřebuji se na kole dostat z Modřic (resp. už z Dambořic) do Kuřimi. Normálně bych jel přes Brno okolo řeky k přehradě, ale jak už se tady psalo, nábřeží s cyklostezkou je zavřené. Existuje nějaká rozumná alternativa? Nechce se mi v centru přetlačovat s autama. Navíc pojedu v tu nejblbější dobu – v pátek odpoledne.

      Pojedu nejspíš na cyklokrosce s brašnama, takže bych preferoval zpevněné cesty a co nejmenší převýšení. :-) Díky.

      0 0
      • JSt  

        kazda jina cesta nez se projebat na lidickou a dal rovne az do kurima je iracionalnost. ;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Imho s tou uzavírkou to nebude zatím tak horké…

        0 0
      • Polka  

        Značky prý dost popadaly díky větru, takže se vesele jezdí/chodí a počasí tak brněnským cyklistům zatím přeje :-) Jinak https://brnonakole.cz/…radni-trasy/.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Měli by tam vybudovat i malý prygl, ať tam v létě nesedí ty hordy lidí na krásných nábřežích nad polovyschlým potůčkem.

          0 0
      • Lišák  

        Dojel bych po stezce až skoro k zákazu a pak podle mapy.

        U Lachemy bych se pak podle počasí rozhodnul, jestli po asfaltu, nebo kolem Ponávky. Tam bývá v jednom místě dost blata.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jsem se zas dozvěděl od lidí, které neznám, že jsem alkáč. Bezva fórum. Až se proberu po sarsu, zbombím galerku námětem pivo a kolo s dresem z Bisonu: I hate BF.

      0 0
      • Vilém  

        Co ty jsi mu udelal, ze se do tebe tak nehezky navazi?

        0 0
      • Excel  

        Na to se vysmahni, taky vole zalozis takovy vlakno, to je jako behat s ukrajinskou vlajkou po Donbase a divit se, ze schytas lopatku mezi kulky. ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Očekával jsem pi.., ču…, ale ne alkáča. A převzal to onuca, tak to už se voe nic horšího nemohlo stát.

          0 0
          • Excel  

            Hlavně vopatrně aby se Onuca nepřisral sem s nějakejma gestama, to by byla celá režie v prdeli, jestli mi rozumíš. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tvl, to si můžeš zablokovat, co chceš, neunikneš.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kdo to parádní kočkování zamkl? Snad ne Ty?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jsi z toho udělal grotesku, tak co. S mum, Cavem, onucou jsem rozhodně diskutovat nezamýšlel.

                  Cestou na pracák, jak jsem zahlíd někoho na kole, představoval jsem si, jak ho kropím osmapadesátkou.

                  5 hodin jsem dnes vydržel bez reakce.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Dyť to byla groteska :-)

                    Není nějaká PC hra, kde můžeš kosit cyklobuzny? Není to asi takovej zážitek jak live, ale zas Tě nikdo pak nezavře. 5 hodin není moc. Asi to tu máš rád.

                    0 0
                  • Excel  

                    hlavně ne bez erekce

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Serebrita

                      Směrovka na bojiště

                      0 0
                      • chemik_mara  

                        Mě teda napadl onuce

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jarní stavy znásobený postcovid syndromem (pod který se teď schová vše), se nadopuju a mezitím pomalu začnou fesťáky a bude zas chvíli klid. Pak se překalím a na podzim zase stavy a tak pořád dokola až do přeletu nad kukaččím hnízdem.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ještě chvilku a na Buku otevřou zahrádku, protáhne se den, ptáčci postaví hnízda, kytičky vyrostou, čiči vytáhnou sukýnky…a začne válka. Aby toho optimismu nebylo příliš. :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Buk už je naštěstí vyřešen, do osmi na věrozvesty čekat nemíním, stejně bych předtím schytal od někoho po tlamě. Navíc se čím dál víc zhoršuje poměr lidí, který snesu, a který ne.

                            1 0
        • Smazaný účet  

          To je to švédský vlákno? Jdu se podívat co teď hýbe BF. :-)

          0 0
    • esmo  

      https://www.facebook.com/…103956517898

      Štatl vole :D

      1 0
      • Vilém  

        Cerstva čorka?

        0 0
      • Excel  

        dobře :-)

        0 0
      • Motyll  

        Ten musel mít něco v žíle, jinak by se tak rychle nezvedl…

        0 0
      • Polka  

        ;-)

        3 0
        • Motyll  

          :D

          0 0
        • pepek  

          To je tvoje dílo? Pověsíš to do hopody na zeď?

          0 0
          • Hammond  

            Vydejte si svoji knížku…a mlčte,když jste tak chytří,můžete mi to říci zítra 26.2.2022 Sobota ,jezdím celkem pravidelně na BUK po celý Rok ,na rozdíl od jiných ,snad se na mne doptáte,obyčejný Muzikant- Miloš Julínek,děkuji­.Šlapkám Zdar! Na odpovědi od anonymů nereaguji.V poledne jsem tam.Děkuji Vám.

            0 0
            • babicak  

              Knížku mám přímo od autorky, je skvělá, na Buk jezdím celkem pravidelně, ale ještě jsme za ta léta neměli čest potkat. Na ty kluky se nezlob, jsou to ještě nerozvážní mlaďoši.

              0 0
              • mastihuba  

                marne premyslim kdo by dnes daval ranni, odpoledni i nocni, dnesni doba je uz prece jen krapet zrychlena :)

                0 0
              • Polka  

                Polka a Pepek…nerozvážní mlaďoši, tak teď jsi tomu dal korunu bodrý Dušane :-D Já to náhodou „smontoval“ v plné rozvážnosti jako reakci na vtipné video. Podobnost s obalem knihy je čistě náhodná (nevlastním ji). Myslím, že všichni kromě Miloša pochopili ;-)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Vo co de ? Co když to myslel jak to napsal ?

              0 0
            • Jaroslávek  

              Aha, ty to bereš jako útok. Polka to určitě osobně nemyslel.

              0 0
            • mastihuba  

              mildo zeres maso?

              0 0
            • Motyll  

              Myslím, že sis špatně vyložil Polkovu montáž. S knihou nemá nic společného.

              Užij si dnešní výlet.

              0 0
      • Jaroslávek  

        Množství pošuků je větší než velké.

        0 0
    • Motyll  

      Depresy 24 hod bez BF, jde do sebe…

      Gratulace.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.